3. srečanje PeSjanarjev

Neyka · 277923

Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #60 : 02 November 2005, 19:19:13
Jure, natanko to z drugimi besedami sem napisala. Pa še nekaj te lepo lepo prosim. Naj ne bo za vsakim postom tvoj odgovor, ker ratuje vse skupaj nepregledno. Pa brez zamere.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #61 : 02 November 2005, 19:43:09
No jaz sem tudi z newfko da vidimo še malo primorsko pa še vzreditelje bom mimo grede obiskala ;D ;D ::) tako da meni to čisto odgovarja. Ubistvu mi je vseeno ampak sem z newfko!

LP


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #62 : 02 November 2005, 22:29:39
No ninci vas bo postavila na realna tla.
Najprej prostor mora biti tak, kjer je čim manj sprehajalcev in drugih psov. Sploh če želimo pse imeti tako kot sedaj odpete. Če bodo vsi na špagah pa smo zaradi mene lahko sredi Ljubljane.
Kot drugo upam, da se zavedate, da smo imeli prekleto srečo, da se je vseh 25 psov, kolikor jih je bilo na srečanju, po večini dobro razumelo med seboj. Ni bilo ugrizov, niti ni bilo pretiranega renčanja, nekaj podrejanja ampak nič pretiranega. To je prej redkost kot pravilo, sploh na srečanjih kjer se zbere takšno število psov različnih pasem in starosti.

In kot tretje izberite prostor in datum, povejte kaj prinesemo s sabo in če bo čas dopuščal seveda pridemo ;D Bi pa predlagala da bi bilo srečanje pa kjerkoli že bo, šele po novem letu.

Lp nina



mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #63 : 02 November 2005, 22:35:53
Tudi jaz sem za srečanje PO novem letu, ker če bo prej, naju z Zaro ne bo. Se Zara obnaša kot zmešana kura, če začen pokati :-\

Lp, Marusa


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #64 : 03 November 2005, 07:38:29
Uf, ja. Tako je najboljše... ;) Kdaj v pozni zimi ali na začetku pomladi, ko ne bo več norcev s petardami in -15 stopinj C....drugače ni veliko verjetnosti, da pridem jaz, ampak...se bomo potrudili... :D

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #65 : 03 November 2005, 15:28:22
Kaj pa kaj pred novim letom, npr. brez psov da je malo praznovanja? Pa kasneje se s psi ..



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #66 : 03 November 2005, 15:30:45
Jure, natanko to z drugimi besedami sem napisala. Pa še nekaj te lepo lepo prosim. Naj ne bo za vsakim postom tvoj odgovor, ker ratuje vse skupaj nepregledno. Pa brez zamere.
Ja, to je pa res ja .. 87 postov od 31. oktobra .. ;)
Pa malo bolj slovnicno pisi, ker je ''naglas'' tezko brat .. =)

p.s. Pa res brez zamere.



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #67 : 03 November 2005, 16:00:35
Kaj pa kaj pred novim letom, npr. brez psov da je malo praznovanja? Pa kasneje se s psi ..
a psi pa ostanejo doma in pasejo dolgčas ??? Jaz grem rajši na srečanje po novem letu z psom! lahko pa tudi praznovanje z psi.

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #68 : 03 November 2005, 16:02:09
a psi pa ostanejo doma in pasejo dolgčas ??? Jaz grem rajši na srečanje po novem letu z psom! lahko pa tudi praznovanje z psi.

lp
Tole sem že hotla jaz prej napisat,pa nisem mela časa.Če že bo srečanje,naj bo pasje ;) :) Npr.če se zmenimo za praznovanje zunaj,so lahko pesjani z nami,da bi pa po kakšnih gostilnah hodili.... :P

Lp,Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #69 : 03 November 2005, 16:08:01
Nejbol...gremo ga pit.Jao...

Jaz sem za po novem letu,tam sredi januarja.Ko bo definitivno sneg...bodo pesjanarji uživali...ampak to je še 3 mesece :'(.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #70 : 03 November 2005, 16:09:34
Nejbol...gremo ga pit.Jao...

Jaz sem za po novem letu,tam sredi januarja.Ko bo definitivno sneg...bodo pesjanarji uživali...ampak to je še 3 mesece :'(.
ja to je res dolga......kaj če bi začetek decembra nekaj skup zmučkali ;D in imeli srečanje :) ??? bom premislila...

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


chayka

  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0
Odgovori #71 : 03 November 2005, 16:23:14
komaj čakam že srečanje ;D...v vodicah bi bilo super imeti srečanje(vsaj enkrat blizu mene) ;D ;D ;D...sem pa tudi jaz za to da bi bilo srečanje pred novim letom..



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #72 : 03 November 2005, 16:27:25
Tole sem že hotla jaz prej napisat,pa nisem mela časa.Če že bo srečanje,naj bo pasje ;) :) Npr.če se zmenimo za praznovanje zunaj,so lahko pesjani z nami,da bi pa po kakšnih gostilnah hodili.... :P

Lp,Nina

Noup, nisem tko mislila .. pac da se nekje dobite v mestu recimo, ap kaksno recete .. pa je .. zaradi pokov mislm glede psov.. ne zarad drucga .. ampak itak se zmer drgac razume ..



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #73 : 03 November 2005, 16:29:30
Noup, nisem tko mislila .. pac da se nekje dobite v mestu recimo, ap kaksno recete .. pa je .. zaradi pokov mislm glede psov.. ne zarad drucga .. ampak itak se zmer drgac razume ..
Aja,ja pol pa tko napiš.Ampak vseeno bolš da se dobimo nekje na prostem s pesjani.Irena ...vodice se men zdi fajn plac ;)

Lp,Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #74 : 03 November 2005, 17:33:07
Men so tud Vodice zlo všeč...kdo je za ;D?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #75 : 03 November 2005, 18:55:38
Seveda, da so Vodice super ;D ;D ;D ;) ;). No takole je samo za info...sem prašala mami in je rekla, da je bilo pred 2 letoma tisti plac pač se ga najame in tudi plača....jaz se bom pozanimala,če bo treba plačat pač odpade če ne pa se bomo tukaj potem naprej dogovorili!!! Saj Vodice so ravno umes med štajersko in gorenjsko....samo problem je z vlaki...prideš do lj. od tam pa bi mogel biti naprej avto! peš...hm... :-\ :-\ :-\...vrjetno bi se dalo bi sse mogolo jit pogledat!

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #76 : 04 November 2005, 10:14:38
DOLENJSKA
Kjerkoli , samo , da še jaz lahko pridem  :-[



Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #77 : 04 November 2005, 10:48:53
vi pa ste hitri.. komaj drugo srecanje je mimo, pa se ze pogovarjate o 3  :D ;D
za kdaj se bote zmenli mi je vseeno, upam samo da bo na taki datum , da mi bo odgovarjalo, da vas koncno uspem spoznat ;)


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #78 : 04 November 2005, 23:23:23
sam resno gremo u Dolenjsko  :P

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #79 : 04 November 2005, 23:46:41
Zakaj pa ne pred novim letom? Zaradi petard? Saj ob nedeljah sredi dopoldneva in na samem jih ni. No, ne vem no.

Jaz sem za snežno 3. pesjanarsko srečanje, mi je pa vseeno kdaj.


Los je car!


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #80 : 05 November 2005, 09:30:24
Če gremo na DOLENJSKO, se pa najde kakšen % da se vam tudi jaz pridružim! :) ;D

Lp, Maša



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #81 : 05 November 2005, 10:23:09
Gremo v Cerknico, na Cerkniško jezero! ;D

Los je car!


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #82 : 05 November 2005, 10:45:00
Gremo v Cerknico, na Cerkniško jezero! ;D

Se bomo drsali??! :P

Lp, Maša



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #83 : 05 November 2005, 10:48:00
Hehe. Mogoče. ;D Itak pa dvomim da bo kaj zamrznjeno. Glede na to kakšno vreme je bilo do sedaj, je čisto možno da bomo novo leto praznovali v kratkih rokavih. ::)

Los je car!


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #84 : 05 November 2005, 12:17:25
Rina ne kliči hudiča!Za drsanje sem tudi jaz ;D...a bi imeli pesjanar.si drsalke :D?Lol

Tako ali tako pa je do srečanje (če bo po novem letu) še 3 mesece :'( :o

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #85 : 05 November 2005, 14:43:45
Jaz sem za pred novim letom.

Sicer pa če realno pogledamo Cerkniško jezero:
- ne bomo sami
- požiralniki so nevarni (kadar je voda)
- pozimi je led, ki lahko pod kakšnim psom poči

pa še kaj je, pa se ne spomnim trenutno.

lp, roma

Los je car!


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #86 : 05 November 2005, 16:04:54
Ojla

Meni je glede datuma in lokacije čisto vseeno... če bo vikend

bi bil pa tudi zelo vesel če bi bilo 3. srečanje obarvano z snegom ;)

LP, Črt



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #87 : 05 November 2005, 16:09:31
meni je tudi vseeno kje...samo more biti vlak! ;D...sem pa za pred novim letom!
bi bil pa tudi zelo vesel če bi bilo 3. srečanje obarvano z snegom ;)
uh optimist... :D...bog ve če bo letos kaj snega, ker je bilo v septembru preveč padavin je zdaj uprašljivo kako bo z snegom!! šmentana reč...upamo, da bo sneg

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #88 : 05 November 2005, 17:00:12
Sneg bo...spomladi tako kot letos in predlani. Na 4. srečanju ga bomo meli če bo vse po sreči  ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #89 : 05 November 2005, 17:39:53
O, pa ne , da že razmišljamo o 4.srečanju  ;D , Neyka  :D



lp Jure  ;)