3. srečanje PeSjanarjev

Neyka · 277899

Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #1140 : 01 Maj 2006, 17:45:03
 :) Superca...Čeprav detajli niso tok razvidni...V osnovi (vsaj jaz) razumem kdo je kdo... ;D

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1141 : 01 Maj 2006, 17:49:56
:) Superca...Čeprav detajli niso tok razvidni...V osnovi (vsaj jaz) razumem kdo je kdo... ;D

Lahko si pomagaš z temi:

od leve ...Proti... Desni

 8)

Lp nina



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #1142 : 01 Maj 2006, 18:42:57
Samo zate ;D



Od leve proti desni smo...

Katya z Gano, Ninci z Ronom, T.M.T (Tjaša), Sky (Zoran) z Sky-em in Lokom, Neyka z Neonom, Nastja, Tina z Chico, s&r (Ines) z Kali, Črt z Smartom, Person (Andrej) z Rumbo, Primož z Astorjem, _lilly_, Rosa (Alenka) z Ideo, Zoe (Nadja), Azu (Polona) z Doro, Šapa (Saška), Rožica (Urša) in Atos in Rina (brez Nine- Rinchy-ker slika).
To sta moja dva deca  ;D Jaz sem pač tudi fotkala takrat.... Tako, da moj nick se najbolje pripne na ta dva falota.  :o


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #1143 : 01 Maj 2006, 19:27:01

Upam, da je to to. Je pa res, da meni forumaška imena in resnična delajo full težav in sem Nadjo recimo cel čas klicala Zoe :-[ se mi zdi, da ji full bolj paše :P

Lp nina

Mene tudi noben ne kliče Neža  :(  ;) ;) Joke sem raje Neyka  ;)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #1144 : 01 Maj 2006, 20:20:04
Ninci, hvala za linke do podrobnejših slikic... ;) Zdaj pa res vidim, hehe!  :)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1145 : 01 Maj 2006, 20:55:32
Mene tudi noben ne kliče Neža  :(  ;) ;) Joke sem raje Neyka  ;)

Ma ja zate pa itak... kličeš Črta in se predstaviš kot Neža pa rabimo 10min. da ugotovio kdo je to :P ;D Aja Neyka mogoče ;D

Lp nina



delboy

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #1146 : 02 Maj 2006, 00:29:18
lahk=lahko
jz=jaz
Vprašu=vprašal
tud=tudi

in kdo je določu ta pravila? vam lahk mimgrede skopiram kako se tega držite v drugih postih....tk da o slovnici raje ne bi....



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #1147 : 02 Maj 2006, 07:36:58
Pravila so določili tisti, ki so forum ustvarili ;) ::) Mislim, da se jih večina vsaj približno drži.

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #1148 : 02 Maj 2006, 07:46:19
zoe pa ima ze ful dolge lase ;)

battito animale


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #1149 : 02 Maj 2006, 09:44:10


Pa ne bos rekel, da ti je tako tezko napisat tri crke v celem stavku zraven.
Sicer pa so tako tvoji posti tvoje zrcalo...

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #1150 : 02 Maj 2006, 10:26:19
@delboy:
Jaz pa ne razumem, zakaj ravno ti ne moreš vsaj približno pravilno pisati svoje odgovore ... pa ne zdaj neke scene zganjat, ker je med drugim tudi čar PeSjanarja to, da dobiš pozitivne občutke ob prebiranju. ;)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #1151 : 02 Maj 2006, 10:48:12
delboy  ko si se registriral si na poti našel tudi en del, ki se ga ponavadi prebere ampak očitno si ti to spustil in enostavno najlažje je pritisniti strinjam se in gremo naprej.  če imaš pa tako željo pisat neslovnično pojdi pa na mojsekret.net!!!!!


lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #1152 : 02 Maj 2006, 11:21:52
oj
vidim da ste se imeli super  ;)  mi smo pa uživali u Dubrovniku  ;)

če ima še kdo slikice jih bom zelo vesela....  ;D ;D ;D ;D  ;D ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1153 : 02 Maj 2006, 11:36:16
Od srečanja smo prišli k slovnici no pa... delboy samo zate

Pravila Pisanja ... upam, da ti ne bodo povzročala preveč problemov. Načeloma z uporabo jezika ne težim, ker se vsakemu kdaj zgodi, tebi pa se dogaja ;)

Lp nina



rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #1154 : 02 Maj 2006, 12:28:47
Jaz sem ravno spet prisla iz Varpolja... mi je bilo tako vsec, da sva se s sosedom podala na dopoldanski izlet in sla malo namakat mali pobalinki Ideo in Gejo (mlada rotvailerka).

Sta skakali po tistem potocku, ko ste vi bili tam; no vsaj mislim, ker jaz takrat nisem sla zraven na sprehod. Srecali pa smo tudi Zorana (Skya) in njegova dva kosmatincka. ;)

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1155 : 02 Maj 2006, 12:30:18
Jaz sem ravno spet prisla iz Varpolja... mi je bilo tako vsec, da sva se s sosedom podala na dopoldanski izlet in sla malo namakat mali pobalinki Ideo in Gejo (mlada rotvailerka).

Sta skakali po tistem potocku, ko ste vi bili tam; no vsaj mislim, ker jaz takrat nisem sla zraven na sprehod. Srecali pa smo tudi Zorana (Skya) in njegova dva kosmatincka. ;)

Mi smo pa fouš :P ;D Kaj pa kakšne slike, da vidimo če je še vse tako kot pred tremi dnevi?  ;) ;D

Lp nina



rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #1156 : 02 Maj 2006, 13:48:56
Nisem imela fotoaparata s sabo...  saj sem bila kar jezna nase, ker sta bile kosmatinki na trenutke tako lepi, ko sta se namakali v tistem potocku.
Drugace pa je bilo danes se lepse, ker je bil soncek, pa polno rozic... :P

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


delboy

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #1157 : 02 Maj 2006, 21:18:59
besede fouš ni v SSKJ...))



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #1158 : 02 Maj 2006, 21:26:44
besede fouš ni v SSKJ...))
očitno jo razumeš, da si jo našel v SSKJ. tukaj se gre predvsem za razumevanje, da vsi razumemo o čem se govori in zakaj se gre!!!!

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #1159 : 02 Maj 2006, 21:50:02
besede fouš ni v SSKJ...))

Ja pa fovšija.

fovšija -e ž (i) nižje pog. nevoščljivost, zavist:
samo zaradi fovšije je prišlo do prepira
• nižje pog. sama fovšija govori iz njega

Delboy! Če se pač pridružiš na forumu, kjer so pač postavljani neki pogoji se jih drži. Če pač tega ne zdržiš je pač to tvoj poblem. Sej ni problema če kakšno besedo napišeš po domače.  :P :P :P

Drugače je pa tema namenjena srečanju. Moram pa še napisati, da je bila Gana zelo utrujena, tako da je še naslednji dan posvetila počitku.   8) Še sreča, da je bilo vreme za spanje. ;)



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #1160 : 02 Maj 2006, 21:58:36
Drugače je pa tema namenjena srečanju. Moram pa še napisati, da je bila Gana zelo utrujena, tako da je še naslednji dan posvetila počitku.   8) Še sreča, da je bilo vreme za spanje. ;)
Marko a je spala na hrbtu s tačkami navzgor in majanjem sem in tja   :D tako kot takrat, ko sem jo jaz čohala  ;D ;D ;D



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #1161 : 02 Maj 2006, 22:06:42
Skoraj tako!  ;D ;D ;D Samo da je še smrčala zraven.  :P :P


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #1162 : 02 Maj 2006, 22:31:07
Skoraj tako!  ;D ;D ;D Samo da je še smrčala zraven.  :P :P
joj - to sem pa zamudila v soboto. Ampak je bila že takrat odlična crkljivka, tako da mi ni preveč hudo  ;D ;D



delboy

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #1163 : 03 Maj 2006, 08:21:50
marko, hvala za nasvet, sam v treh postih sta mi dve zasolili pamet kako naj pišem, v isti sapi pa same pišejo nekaj kar ni prav...če nekdo podučuje drugega, naj najprej pomete pred svojim pragom......
person ti skopiran nekaj postov teh oseb ki zahtevaji pisanje v pravilni slovenščini, ki same pišejo da je groza in strah?
nenazadnje pa, če jim kaj ni všeč, me sploh ni treba brat.



Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #1164 : 03 Maj 2006, 09:00:25
mislim pa zakaj se vedno najde en pametnjakovič... pač določena pravila obstajajo in se jih je treba držati. tukaj je javni forum in to ni IRC ali pa MSN. saj vsakemu izmed nas kdaj uide kakšna slengovska beseda, ampak se pa to pri nobenemu ne ponavlja... če pa se, je pa opozorjen tako kot ti. v čem je torej problem?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1165 : 03 Maj 2006, 09:17:34
delboy ne težim za vsako besedo niti nikoli nisem, hvala bogu. Sem te pa opozorila, ker si pisal tipično IRC-arsko. Če se boš pravila po večini držal prav... če ne je forumov, ki niso moderirani in lahko pišeš kot ti paše, kolikor jih hočeš.

Tema o pisanju na forum in 3. PeSjanarsko srečanje je z tem zaključena (ker se načrtuje že novo :o :P)

Lp nina