zlom noska

tjasa · 1119

tjasa

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
: 24 November 2007, 20:28:06
zdravo!

zanima me kako bi lahko vedela če ima muca zlomljen nosek? in sicer moja muca je padla z balkona in se je udarla v nosek, saj ima malo opraskanega in krvavega. diha lahko čez njega vendar vsake toliko časa kiha, kri pa ji ne teče z nos. nosek ima zatečen. jedla je. upam da je samo udarec.

lp  :-\  :-\   :-\



nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #1 : 24 November 2007, 21:00:56
Jutri jo vseeno pelji k veterinarju. A drugače se normalno obnaša? Pa ne spuščajte jo na balkon ali pa ga zasteklite, da se ne bo to še kdaj zgodilo.


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #2 : 24 November 2007, 22:37:05
Eh, jutri je nedelja. Pokliči dežurnega veterinarja, pa ti bo svetoval, kako naprej.


tjasa

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 25 November 2007, 10:00:10
njeno obnašanje danes je čisto normalno, hrano je vse pojedla in tudi igra se že! kiha še vsake toliko časa. dežurnega sem klicala vendar je bil tako nesramen da sploh poslušat ni hotel, kaj je narobe, da to bo rengent pokazu če je kaj zlomlen, da on ne ve in je kar odložil niti svetovat ni hotel kaj naj naredim. počakal bom do jutri in jo peljala. sam mislim da je bil le udarec, če bi bilo zlomljeno verjetno nebi jedla in bi jokala.

na balkon jo spuščamo že od malega in se še ni kaj takega naredilo, res pa je da je vse enkrat prvič. verjetno ji je spodrsnilo in je padla.

hvala   :)