The sims 2 pets

silver · 59596

Chanel.

  • *
    • Prispevkov: 687
    • Točke: 3
  • Hovawarti ex Horto Albo
Odgovori #60 : 02 December 2007, 20:18:46
Kakšne barve sta pa starša? A je samo eden/dva/trije? :o


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #61 : 02 December 2007, 20:21:48
tudi bol zlate barve.Mladička sta dva



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #62 : 02 December 2007, 21:02:20
Fora The sims igric je ravno v tem, da poleg tega da hodite v službo in služite denar skrbite še za odnose, razpoloženje itd. Če si vi preko kode naberete denarja kolikor ga potrebujete za življenje je vse veliko lažje in igrica izgubi smisel :P Priznam pa da jo je tako veliko lažje igrati ;)
Ja, točno tako... Jaz nisem niti enkrat uporabila kake cheat kode...  8) Simsi so res enostavni...

Avte imaš lahko samo pri nightlife se mi zdi. Sicer je pa [vsaj meni] brezveze imeti avto, ker ti samo prostor zavzema, če pa kaj rabiš pa pokličeš Taxi ali pa dostavo na dom. ;) Snemavaš tam, kjer je zgoraj v meniju neka zvezdica.
Avti so fajn... Recimo za woohoo...  :D Pa v dobrih avtih se ful zvišajo "fun", "cmofort" in "energy"... In pride Simček ful spočit domov iz službe recimo... Pa ful dobr zgledajo...  :D

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #63 : 02 December 2007, 21:06:23
jas sem imela enkrat psa in psičko popolnoma enako in ušesa sta imela oba dol, mladič pa je bil tudi iste barve z belo liso in ušesa je imel pokončna.  ::)
To je baje en bug... Sem mislila, da je patch to popravil... :-\

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #64 : 03 December 2007, 15:19:50
kaj pa bug pomeni  ??? :)



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #65 : 03 December 2007, 19:20:02
kaj pa bug pomeni  ??? :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Software_bug

Na kratko: napaka v sistemu oz. v programu... Simsi jih imajo kar nekaj, vendar so jih skoraj vse popravili s patch-i (popravki), ki jih lahko snameš iz uradne strani...  :D

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #66 : 03 December 2007, 19:24:40
a se da zdej mladičkom dati ovratnico in kako  ???



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #67 : 03 December 2007, 19:28:38
a se da zdej mladičkom dati ovratnico in kako  ???
Mladičem se ne da dati ovratnice...

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #68 : 03 December 2007, 19:30:34
kaj pa pol ko zrastejo jim lahko kako daš ovratnico al majo lahko ovratnico samo tisti psi ki jih sam ustvariš  ???



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #69 : 03 December 2007, 19:35:30
kaj pa pol ko zrastejo jim lahko kako daš ovratnico al majo lahko ovratnico samo tisti psi ki jih sam ustvariš  ???
Ne nimajo je samo tisti psi, ki jih sam ustvariš...  ::)
Ovratnico za pse/mačke moraš kupiti v trgovini za živali (nekaj jih je že narejenih in jih lahko postaviš v sosesko ali pa jo postaviš sam in daš notri tudi stojalo za ovratniice)... Pa kupiti moraš pravo ovratnico (za velike pse, za male pse ali za mačke)... Potem pa doma izbereš enega Simčka in klikneš na ogledalo in izbereš "change appearance of... (ime psa/mačke)" in mu daš ovratnico...  8)

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #70 : 03 December 2007, 19:38:52
v kateri trgovini pa se to kupi ker v vseh živalskih trgovinah kjer sem že bla so prodajal sm živali.



Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #71 : 03 December 2007, 20:21:33
v kateri trgovini pa se to kupi ker v vseh živalskih trgovinah kjer sem že bla so prodajal sm živali.

Kje pa je ta trgovina?

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #72 : 03 December 2007, 20:47:55
v kateri trgovini pa se to kupi ker v vseh živalskih trgovinah kjer sem že bla so prodajal sm živali.
Ej, ne vem točno... Eno tako stojalo je, kjer so gor ovratnice... In pol klikneš gor in kupiš ovratnico... Če ga pa ni, pa pejd v build mode, pejd v to trgovino in ga dodaj (je pa tam nekje pod "miscellaneous"- ikona, ki ima tri pike)... V bistvu lahko to stojalo itak pol postaviš v katerokoli štacuno, med obleke če hočeš...  :P

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #73 : 03 December 2007, 21:05:28
a to stojalo je tam kjer kupš tut pasje posode in kost za grist  ???



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #74 : 03 December 2007, 21:15:23
a to stojalo je tam kjer kupš tut pasje posode in kost za grist  ???
Ne ne ne ne  ::)
To stojalo je v "build mode"... Tam ko gradiš hiše in javne površine (npr. trgovine, parke)... Je med opremo za trgovino... Tako kot npr. stojalo za obleko (mislim, da celo spadata v isto kategorijo- pod "miscellaneous" )... A si že kdaj sploh naredila kako trgovino ali kaj podobnega (da vidim, če sploh veš, za kaj gre  ::)  :P )?

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #75 : 04 December 2007, 12:52:34
a pol ko postaviš trgovino greš tako kokr pri hiši tja kjer je oprema in je tam stojalo ga postaviš pol pa greš z simčkom v to trgovino  ???

sm že postavila trgovine sm jih nisem kej posebej opremljala  :)



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #76 : 04 December 2007, 13:46:21
a pol ko postaviš trgovino greš tako kokr pri hiši tja kjer je oprema in je tam stojalo ga postaviš pol pa greš z simčkom v to trgovino  ???

sm že postavila trgovine sm jih nisem kej posebej opremljala  :)
Ja skoraj tako kot pri hiši... Greš v "build mode", postaviš trgovino in jo opremiš... In pač postaviš not še to stojalo... In pol greš v "live mode" (v igro), vzameš Simčka in ga odpelješ v trgovino... Potem v trgovini klikneš na to stojalo in kupiš ovratnico...
Ampak v že narejenih trgovinah za živali je skor zihr kako stojalo za ovratnice... Nisem čist prepričana, ker sem samo enkrat postavila eno v sosesko, pa še tiste niso šli moji Simčki prav pogosto obiskat...  ::)

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #77 : 04 December 2007, 13:47:28
sm že našla  :)



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #78 : 04 December 2007, 13:59:53
sm že našla  :)
Vau! 
Ne morem verjet...  :o

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #79 : 04 December 2007, 14:22:23
sm hotela že kupit sm mi je ravno takrat maček skočil na računalnik in pristal na tistem gumbu ki pač morA bit pržgan da rač. dela in on ga je ugasnil zdej se mi pa ne da spet prižigat simse  >:( ;)



Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #80 : 06 December 2007, 22:52:53
Jaz to že od kar jih imam igram ,ker je to edina možnost, da imam pse, pa čeprav niso realni. :D
Jaz sem imela psarno aussijev, dobermanov zdaj imam pa boxerje pa basenjije. Jaz sem parila recimo blue merle aussija in red tri in so ven prišli mladiči blue merle in red tri, potem sem pa jaz še kakšenga posebej spremenila tam na ogledalu, ko spreminjaš barvo psa v red merla. :P Basenjije sem imela pa tudi že vse barve od red and white pa brindle pa black and white pa black tri. :) Posv sem dala pa že čez celo proceduro življenja uf ene 50 pomoje hehe, moja soseska ima vsaj vsaj dva psa doma. Ko rečem pri eni familiji zdaj bojo imeli ps te samo enga me nekje na sredi premami in moram kupiti ali posvojiti vsaj še enega. ;D Pri eni familiji sem se komej zadržala, da imam samo 5 mačk in nobenega psa, more bit še ena mačja družinca hehe.



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #81 : 07 December 2007, 15:10:40
sem ista kot ti ker v vsaki družini imam nevem koliko živali pa še zmeraj ko jih igram se kakšna nova pridruži  ;D.



Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #82 : 07 December 2007, 16:22:42
Meni gre samo na živce, ker imaš omejeno število živalc. >:( :P



little star*

  • *
    • Prispevkov: 116
    • Točke: 0
  • I will eat you xD
Odgovori #83 : 16 December 2007, 16:36:42
Mam to igroo.. mi je ful fajna :o eden izmed najboljših dodatkov



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #84 : 21 December 2007, 21:47:21
A kdo ve, kje se da kupiti Sims 2 pets? Ena prijateljica jo je iskala po trgovinah v Ljubljani in pravi, da je povsod razprodano. Radi bi kupila za svojo hcerko za bozic--iima zelo rada Sims 2.



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #85 : 21 December 2007, 21:49:49
jaz sem simse dobila v Novem mestu za Ljubljano pa nevem  :)



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #86 : 21 December 2007, 22:59:52
Jean:

http://www.mimovrste.com/artikel/2610021719/q=the%20sims%202/sims-2-pets

Aja...na enem forumu sem našla da jo prodajajo celo v Mullerju - baje celo malo ceneje ;)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #87 : 22 December 2007, 13:08:05
Hvala za informacije! V Mullerju nimajo vec, sem pa narocila na internetu.



MopSaška

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
  • I love pugs:)
Odgovori #88 : 12 Januar 2008, 10:04:44
Ja mam to igrco :). Ubistvu mam deluxe pa še pets, ampak so mi pets bolj všeč ;D. Mam celoooooo goro mopsov ;D. Majhnih in velikih :).


                                              Lp, MS



Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #89 : 12 Januar 2008, 11:43:38
Oi!
No jaz sem tudi "hotela"meti mopse ampak mi je nekako grda oblika..in tudi npr. pri haskiji ali pri malamutih (nevem kera pasma točno je).
Ampak sem se z tem sprijaznila in imam sedaj mopse  :)

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu