Podarim Whiskas

felix · 1800

felix

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
: 06 December 2007, 17:16:24
Mojemu mačkonu sem pomotoma kupil škatlo Whiskasa (12 vrečk, nemška proizv.) za mačke nad 8 let starosti. Ker mladenič ni navdušen, bi jo poklonil. Če imaš staro muco/muca se javi. Zaradi dostave bi bilo najlažje ustreči komu v Ljubljani na relaciji Stožice - Bežigrad - Center...



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1 : 06 December 2007, 17:54:10
Lahko jo odneseš/pošlješ tudi v zavetišče ali pa npr. na kakšno kliniko, če se ne bo nihče javil.  ;)



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #2 : 06 December 2007, 17:59:50
tudi jaz ti predlagam da jih daš kakšnemu od zavetišč  ;)



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 24 April 2010, 15:05:50
Jaz sem s kuponi za popust kupila škatlo z 12 vrečkami.Sem jih nesla mucacm ki so od prababice in jih je ogromno pa dobijo ostanke od kosila ali nič in so jim bile zelo dobre.Vem da boste rekli da jim z wiskasom delam le škodo ampak mislim da sta wiskas in friskes boljša kot mineštra ali kruh v mleku, ali nič :-\.



Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #4 : 10 Maj 2010, 00:34:43
Eh, je pa že bolš mineštra kot Whiskas.

Meni je sestra prvič, ko je prišla pogledat mačko, kupila eno (eno!) vrečko Whiskasa Junior, pa jo še vedno imam po več kot pol leta. Tamali je ne bom dala, ker je extra občutljiva na prehrano pa tud to je junk hrana, najverjetneje jo bom nesla k babici, ki ima okoli 10 mačk. Glede na to, da itak dobivajo poden od hrane, jih tud en Whiskas ne bo ubil.

Sploh ne vem, koliko razlike naredi recimo srednje kvalitetna hrana, če se z njo hrani 1 teden, prej pa kasneje pa z nekvalitetno? Se sploh splača?