se vedno te pogresam...

sailila · 4239

sailila

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
: 27 Marec 2007, 10:27:56
"brskam po svoji denarnici in najdem tvojo sliko...kako teces proti meni na najinem travniku...tvoja dlaka na sliko je dolga,cisto bela,z 3crnimi lisami in izzarevas to neskoncno toplino in varnost...tocno taksen si kot te imam v srcu.kar naenkrat zacnem jokati kot majhen otrok in telo mi preplavi bolecina in praznina.ceprav si me zapustil lansko leto bolecina ob tvojem slovesu se ni izginila.zahvaljujem se vsem svetim za presrecnih 13let,ki sma jih prezivela skupaj,zahvaljujem se tebi da tudi takrat,ko so mi vsi obrnili hrbet in sem se pocutila sama si bil ti ob meni,me pogledal s tistimi tvojimi cokoladnimi ocmi in mi dal spet upanje v sebe.jezna sem...jezna sem,da nisi zazivel z mano novo obdobje v mojem zivljenu,jezna sem,da sma bila skupaj samo 13let,jezna sem nase ker sma hodila na sprehode,k tistemu jezeru kjer si dobil bolezen,jezna sem ker si sel od mene vstran tisto noc,ko nisma bila skupaj in jezna sem nate ker se nisem uspela posloviti od tebe.vem da si vedno ob meni,da si tista svetla zvezda na nocnem nebu,vem da bom v svojem zivljenju spoznala se veliko psov,ki me bojo razveselili vendar me je strah,da ne bom nobenega vec imela tako rada kot tebe...zelim ti kjerkoli ze si,da si na boljsem pa vendar da ne obzalujes casa,ki si ga prebil z mano in obljubim ti da ko bo napocil cas boma spet tekla skupaj po zelenih travnikih in se cartala dolgo v noc kot nekdaj..."

v slovo mojemu malemu kustravcku boniju :-* :'( :-*



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #1 : 27 Marec 2007, 11:18:46
Sailila - Moje sožalje, pa čeprav po enem letu! :'(

Vem kako ti je, meni je tudi po 4.letih še vedno zelo hudo za našim nemškim ovčarjem Rickom, ki nas je zapustil pri svojih 9. letih. :'( In mislim, da ta bolečina nikoli ne izgine, vendar pa zelo pomaga, ko ti drug kuža lepša dneve in ti daje vse kar ti je prejšen, le mogoče na drug način - na svoj način, vendar prav tako ljubeče in z iskrivimi očmi, kot prejšni. :) :-*

Lp
Tina



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #2 : 27 Marec 2007, 11:26:38
Salila, iskreno sožalje. Nikar ne bodi jezna, verjamem, da boni bdi nad tabo in ve, kako rada si ga imela ter kako zelo ga pogrešaš. Verjetno v pasjih nebesih dela vragolje.

Kristinca & Florinca


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #3 : 27 Marec 2007, 11:34:10
Salila: sožalje tudi iz naše strani  :'(



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #4 : 27 Marec 2007, 14:29:24
Salila: sožalje za Bonija  :'( :'( :'(

Lp,Tjaša



kathy

  • *
    • Prispevkov: 801
    • Točke: 1
Odgovori #5 : 27 Marec 2007, 14:56:36
Sailila, moje sožalje  :'( :'(


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #6 : 27 Marec 2007, 15:57:49
Sailila, iskreno sozalje :'( :'(

Vem kako je in socustvujem z tabo. Pred malo vec kot letom dni je tudi mene zapustila moja ljubica. Boli, se vedno..vendar je bolecina manjsa in z dolocenimi dejstvi sem se sprijaznila. Taksno je pac zivljenje.Tudi mene je skrbelo, ce bom se kdaj lahko kaksnega psa imela tako rada kot sem imela njo.. sla sem celo v tak ekstrem, da sem 3 mesece po njeni smrti prinesla novo zabico domov - celo iste pasme. Vsi so mi odsvetovali..vendar meni je bilo lazje, mali pa tudi ni bil nikoli delezen zapostavljanja zato, ker ni bil ona. Nasprotno.. celo pomagal mi je in je sredisce moje pozornosti in zivljenja.  Po eni strani tako enak, po drugi pa tako razlicen. In ne, nikoli ju nisem primerjala..vsakega jemljem kot samostojnega in ravno zato tako posebnega. Ne, ljubezni ne moremo deliti..lahko jo samo mnozimo.

Vem kako je, ko se obtozujes in se sprasujes "kaj pa ce bi, takrat... " ... in samo bolj boli. Mene je tolazila misel, da je tako pac moralo biti, ter da sem ji podarila vsaj par let lepega zivljenja, ki ga drugace mogoce nebi imela. Usoda pac... :'(

Upam, da bolecina cim prej skopni, vsak sleherni spomincek se pa vtisne v spomin in tam ostane za vedno ...

 



sailila

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 27 Marec 2007, 21:09:50
hvala vsem za spodbudne besede!vem,zelo dobro vem da je najbolje cimprej po smrti ljubljencka prinesti v svoj dom novega kosmatinca in pri nas doma je bilo vedno tako da smo imeli po 3pse naenkrat in tudi sedaj ni nic drugace in oba psa,ki zivita pri mojih doma imam res rada,skrbim za njiju in hodim res vsak dan nazaj domov prav zaradi njiju.vendar z fantom ziviva v svojem stanovanju in trenutno ni financne moznosti za novega kuzeka(v najslabsem primeru moram pocakati do jeseni da se malo nasparama ;))me pa zato vsak dan razveseljije na cisto poseben nacin ena macja gospodicna(ob tej priloznosti bi se rada zahvalila nini in crtu-RES HVALA :-*)
nelly imas prekleti prav da se pac to mora zgoditi in sama sem prepricanja da rojstvo ni zacetek in smrt ni konec in vem,ceprav mi je to tezko vcasih priznati,da novega ljubljencka bom ljubila iz vsega srca pa vendar na malo drugacen nacin kot sem imela mojega bonija,ker bo to cisto drugi pes in si zasluzi cisto svoj prostor v mojem srcku.in nikoli nisem iskala podobnega psa kot bonija saj ju nisem hotela primerjati,ker se mi zdi to nespostljivo do drugega psa.
tudi jaz upam da bolecine ne bom vec cutila,ceprav imam vcasih res dobre case,ko se spomnim same lepe stvari in spet drugic(tako kot danes :'() sem pa cisto na dnu...res hvala vsem za spodbudne besede



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #8 : 27 Marec 2007, 21:22:23


Iskreno sožalje, vsako slovo je težko, tako ko se moraš posloviti od najboljšega prijatelja je pa še težje :'(

 :-*  :-*  :-* ti pošiljajo Kala, Runo in Bella in pa seveda jaz  :-*

Ana


majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #9 : 28 Marec 2007, 20:21:52
salila tvoje srce ne bo dopustilo, da bolečina skopni. pa čeprav se boš še tako trudila :'(
ko jaz gledam slikice mojega cukra ki ga ni več pri meni ( ima drugega lastnika) mi je tako hudo da newem kaj naj naredim :'(
sožalje iz moje strani in maks ti pošilja  :-*




tvoj ljubljenček te še vedno ljubi kot nihče :-*
 

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #10 : 29 Marec 2007, 18:16:38
Salila, iskreno sožalje.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #11 : 29 Marec 2007, 19:12:37
Moje sožalje, Sailila. :(

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


flatka

  • *
    • Prispevkov: 390
    • Točke: 3
  • ***FCR***
Odgovori #12 : 29 Marec 2007, 20:04:32
 sailila iskreno sožalje!
Ob tvojem tekstu so mi spolzele gromozanske solze.  :'(
Želim ti hitro okrevanje in novo veselje!


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #13 : 29 Marec 2007, 20:42:01
sailila, moje sožalje.  :'(

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #14 : 30 Marec 2007, 15:28:48
moje sožalje :'(



Baja

  • *
    • Prispevkov: 32
    • Točke: -10
Odgovori #15 : 31 Januar 2008, 21:14:23
Js pa vedno ko to preberem mi gre na jok-le koliko časa imam še z mojo psičko? :'(