Za pesjanarje > Nepriznane

Pit bull terier

(1/119) > >>

puppa:
O tej pasmi je veliko zgrešenih "mitov".

To nazorno prikazuje sledeči video:

http://gprime.net/flash.php/thepitbullproblem

VENDAR POZOR! Video vsebuje krute prizore, zato ni primeren za otroke, mladino in nežne duše.

Tudi sama, ki sem že staro "tele", sem se razjokala zraven, je pa zelo poučno. :'(

Potrebujete tudi nekaj znanja v angleščini.

Neyka:
Videla filmček že stokrat pa še stokrat ga bom pa vedno me gane. Če bi bilo v moji moči bi ga predvajala v kinematografih namesto reklam pred filmom. Bi vsaj imelo več ljudi kaj od njega!  :'( :'(

ninci:
Tale film res postavi vse pitbullske mite na glavo. Ubistvu hvala bogu, preveč je ljudi, ki mislijo da so to psi, ki "jedo" otroke  (ja tudi to smo že slišali) samo kaj , ko taki tepci tega filmčka nikoli ne bodo videli. Pa ti tepci tudi nikoli ne bodo pobožali pit bulla ga stisnili k sebi in čutili njegove energijo. Meni so nori psi, priznam :-*.
Bi imela enega, če bi bila 100%, da bom dobila psa z stabilnim karakterjem in da bo ves moj trud z socializacijo itd. štimal, ja zakaj pa ne. Ampak zaenkrat bomo imeli eno malo bolj easy pasmo ;).

Puppa hvala za tale filmček, na sredini sem zaprla oči od grozot, pa sem ga zdaj pogledala še enkrat z odprtimi očmi, konec koncev je to resnica, ki se dogaja po svetu in tudi pri nas, zakaj bi si oči pred takimi dejanji zastikali. Mi pa potem celoten filmček polepša konec, ker so res tako dobre slike z otroci :-*

Lp nina

irenchy:
Strinjam se z Neyko...namesto, da tiste blesave reklame vrtijo......

zadnič je šel mimo mene en  pit bull..pa jest takoj a ga lahko pobožam in najprej me povoha ves naudušen, kar na hrbet se je vrgel kuža tok je bil navdušen. Potem mi reče njegova lastnica ˝sem zelo ganjena, da takole se en ustavi in ga poboža, ponavadi se nas vsi vedno na široko in po dolgo izogibajo˝ pa sem povedala, da imam doma enga kekca ;D, ki sicer nima teh problemov da bi se ga vsi bali...ampak, da razumem in vem da je lahko vsak pes z napačno vzgojo zelo nevaren. Pač so to nevarnost na žalost izpostavili ljudje na pit bull, ker se je zgodilo toliko nesreč za katere je bil vedno kriv človek, kljub temu da so pravi cukri. Lastnica je bilo čist konec in rekla oh ko bi bilo vsaj več takih ljudi ampak hvala bogu jih je vse več. Res kuža tak cuker joj bonbonček.

Meni so ti psi zelo všeč. Ampak se zaveda, da ta pes potrebuje veliko pozornosti no saj jo vsak seveda ampak kakor sem se pogovarjala z tisto lastnico je rekla on in samo on, če je pa še kakšen drug pa vedno on prvi potem vse ostalo.

ja res so tiste slike na koncu z otroki božanske!

lp

puppa:
Moj Anglež je imel ameriškega pitbulla in nosi s seboj sliko v denarnici, kjer čepim zraven Connorja in ga objemam... :-*

Večina ljudi, ko je videla to sliko, so vprašali, ali sem nora.  >:(

Pa nisem, zato ker je bil Connor ful mehka duša, ki ga je na koncu komandirala ena ful mala cairn terierka! ::)

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

Pojdi na polno verzijo