Pit bull terier

puppa · 255048

vojc

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #120 : 27 December 2008, 11:56:45
no kar nekaj časa se nisem nič javil ,zato je čas da pošljem nekaj novih fotk








Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #121 : 27 December 2008, 12:16:53
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiii!  :-* :-* :-* :-* :-* :-*

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #122 : 27 December 2008, 12:22:40
 :-* :-* :-* :-* krasen je!

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #123 : 27 December 2008, 12:31:51
Krasni Crtek  :-*  :-*
Daj nam malo povej: koliko je visok in koliko tehta?  :-*



vojc

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #124 : 27 December 2008, 12:45:14
jah sedaj si me pa najdla kajti skoraj nemogoče ga je izmerit ,kajti ko se merimo je zelo nemiren,no tisto na hitro je plečna višina cca,54-55cm,težek je pa točno 31,5 kg


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #125 : 27 December 2008, 13:19:51
Bombica  :-*
Paxx ima isto višino, ampak štiri kilce manj  :-[



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #126 : 27 December 2008, 20:15:59
Tale Črt je pa res extremno lep pesjanar!

Kakšen bedak je pa takega psa zapustil?    ???

Sicer pa, večja sreča za vas.  ;)


Kakšen pa je karakterno?

Meni so pitti že od nekdaj izredno všeč, vendar je žal vse preveč "pittov" naokoli, ki kvarijo ime pasme.


lp Z.

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


vojc

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #127 : 28 December 2008, 12:50:16
ja to da določeni piti mečeljo slabo luč na vse je povsem res,toda po moje so zato predvsem krivi lastniki z slabo vzgojo ali pa se premalo potrudijo da bi določene hibe pri psu odpravili.
Hja njegov karakter,prvo kot prvo je zelo dominanten zato je potrebna pri njem zelo dosledna vgoja brez kančka popuščanja,je tudi zelo avtoritativen tako da v stanovanje nemore nihče nedabi se prvo srečal z njim,in je do vseh zelo nezaupljiv dokler ga ne odpokličem nebo nikomur dovolil vstopiti v stanovanje.ko se ga odpokliče mora nato prvo on ovohati obiskovalca in če mu je všeč se mu pusti pobožati,in še to za zelo kratek čas.Če pa mu obiskovalec ni všeč se enostavno umakne ampak še vedno se drži nekako v bližini.
Do drugi psov je v 99%prijazen in se z vsemi razume kar dobro je pa seveda zgodba povsem drugačna če se drugi pes zaganja v njega ali če celo renči na njega ,potem pač tudi on zavzame borbeni položaj,ampak do mere tako da še ga vedno lahko brez večjih težav umirim.
No treba priznati da je precej teh lastnosti imel prirojenih,ter da precej delamo na normalni socializaciji,kajti vseeno je kosmat za ušesi. ;D


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #128 : 28 December 2008, 13:17:09
No, ampak se je treba zavedati tudi, da je karakter, ki ga opisuješ za APBTja ni normalen.



nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #129 : 28 December 2008, 13:26:38
Paxx bo z največim veseljem pozdravljal vsakega človeka, ki ga bo zagledal, pa naj bo to na svojem ali na tujem ozemlju. Sva imela določene probleme glede nezaupljivosti do pijanih ljudi in tečnih moških, ampak to je pač pes iz zavetišča, ki ima neznano preteklost - tako kot Crt.



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #130 : 28 December 2008, 13:33:19
Tule zelo blizu mene ima družina samičko te pasme. Je res pravi cukerček od psa. Ko smo se prvič srečali na sprehodu, res da sem bila brez Albe, se me je zelo razveselila, se crkljala pri meni in če bi ji dovolila bi potalal 100 lubčkov. Seveda pa je razlika, ker je psička pri njih od malega in očitno iz legla, kjer sta bila starša dobrih karakterjev. Ne vem pa od kje je.

Vsekakor pa kapo dol vsem vam, ki vzamete bullčke iz zavetišč, ker je resnično kot je napisal Vojc potrebna še bolj dosledna vzgoja, brez popuščanja, kot pri psih, ki so iz dobrega legla.

Jaz nimam slabih izkušenj s psi tipa bull, do sedaj sem imela možnost spoznati same cukre, ki so se crkljali z mano bolj kot moja psica. Morda je povezano tudi z mojo energijo, ki jo oddajam.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #131 : 28 December 2008, 13:53:31
Tudi jaz imam z njimi dobre izkušnje.Nasploh se Lona zelo rada pozdravi in malo poigra z bulčki. ;D
Pa tudi jaz vsakega malo pocartam(koliko moja madam pač dovoli ;)) in do sedaj so bili vsi pravi veseljaki.Največja nevarnost je bila, da mi zbijejo zob ali staknejo oko od veselja. :P :o
Je pa res, da so vsi psi normalnih lastnikov, ki se z njimi ukvarjajo in so lepo vzgojeni.


Aja, tale Crt je pa res lep!Se prav smeje na ta zadnji slikici.



vojc

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #132 : 28 December 2008, 16:40:47
Šapa ja imaš prav da Crt nima karakterja povsem po pitih ali pa ga je življenje z prejšnimi lastniki izočilo da je postal takšen.da je do tujcev vprvi fazi delno nezaupliv,ter da tako brani svoj teritorij se meni zdi kar prav,seveda do določene mere,zato pa se trudimo, da ga čim bolj normalno vzgajamo.saj za pite tudi pravijo da nemarajo psov ,tudi Crt je v začetku bil do vseh psov nezaupljiv pa smo z veliko truda dosegli da se sedaj razume skoraj z vsemi.
Tako pač je z našimi posvojenčki določen del vzgoje prinesejo sabo od prejšnega lastnika.Zato pa dobre lastnosti podpiramo naprej slabe pa poiskušamo skupaj z psom čim prej odpraviti ter jih nadomestiti z boljšimi.
Moramo se pa zavedati da so nekateri psi iste pasme bolj dovzetni kot drugi,torej eni zahtevajo več časa ter bolj dosledno vzgojo,ter prevzgojo kot drugi. ;)


mi2ni3

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Pes: edini, ki te je vedno vesel ko prideš domov
Odgovori #133 : 29 December 2008, 17:53:51
V Trbovljah je bil najden samček pitbull, star 2,5 meseca. Nahaja se v zavetišču Zonzani.



vojc

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #134 : 12 Januar 2009, 06:19:28
no vikend je za nami in tukaj je nekaj novih fotk z včerajšnega potepa









Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #135 : 12 Januar 2009, 14:53:09
Lepe fotke, kdo je pa drugi kužek?

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


vojc

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #136 : 12 Januar 2009, 16:04:42
drugi kužek pa je Šana zelo prijetna baba, ki Crta nahitro pokomandira :P


Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #137 : 12 Januar 2009, 16:40:55
Oba sta zelo lepa  :-*



Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #138 : 12 Januar 2009, 16:49:48
Moja izkušnja s pitbullom je zelo dobra. Moj prijatelj ga ima, in se z Jamsijem odlično razumeta, oba sta samca. Jesta, pijeta hkrati iz iste sklede, skupaj se igrata.



Ribica_Tina

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 3
Odgovori #139 : 16 Januar 2009, 09:32:46
drugi kužek pa je Šana zelo prijetna baba, ki Crta nahitro pokomandira :P

Ja, Šana je pa moja žaba :P Krasno je blo - lepo vreme pa še celo igrala sta se!! Ker je naša mi?na gospodi?na zelo izbir?na glede igranja s psi. Ponavadi jih enostavno ignorira ??? Je pa res, da je bil Crt po hitrem postopku pokomnadirano, kot si rekel :P Meni kr ni blo jasno. Ampak o?itno ga ni ?isto ni? motlo.



vojc

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #140 : 16 Januar 2009, 20:31:33
Ja tudi crt se je sprijaznil da morate ženske vedno imeti glavno besedo,tako kot je pri meni tako je verjetno tudi pri tebe ,Šana si je pa? vzela vzgled po svoji gospodarici ;D :P
Aja slike Crta in Šane so bile v sredo objavljene v odaji svet na kanalu A.


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #141 : 16 Januar 2009, 20:33:13
O ?estitke Vojc, naj se ve, da so bull?ki ?isto ok psi, ?e imajo prave lastnike.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


mi2ni3

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Pes: edini, ki te je vedno vesel ko prideš domov
Odgovori #142 : 17 Januar 2009, 15:46:10
Samec križanec med pitbullom, star je 2 leti. Najden bil na Dobrni:






Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #143 : 02 Februar 2009, 17:23:24
Nero in Chiba



Chiba (smotano) pozira  :P




Slikala n+n

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


*Sky*

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 0
Odgovori #144 : 02 Februar 2009, 17:27:52
Lepa sta ;). A je Nero istočasno s Chibo delal b-bh?

LP, Katarina



Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #145 : 02 Februar 2009, 17:28:39
Lepa sta ;). A je Nero istočasno s Chibo delal b-bh?

LP, Katarina

Je ja.  ;D

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


vojc

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #146 : 29 Marec 2009, 10:09:26
Že kar nekaj časa je minilo od mojega zadnjega javljanja pa tudi vreme je postalo v tem času že bolj toplo .
ker smo pa izkoristili vsak lep vikend za kakšen sprehod,sedaj pošiljam par slikic

Crt in Šana









Crt in Ula









saleD37A

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #147 : 06 Maj 2009, 20:35:19
Pozdravljeni vsi na forumu.
Sem sem zašel, ker sem ljubitel pasme pit bull. Že kar nekaj časa iščem mladička, pa nič pametnega na obtorju. Mi lahko prosim povste kje ste vaše štirinožne kolege kupili, je res pametno gledati legla v tujini???



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #148 : 07 Maj 2009, 12:05:47
Sale morda poglej malo po slovenskih zavetiščih, je veliko tudi mladičkov tipa bull. Ne vem sicer če so čistokrvni. Recimo Črt je iz zavetišča, pa je super bullček. Morda se obrni na uporabnico Šapa, ki je velika ljubiteljica in poznavalka bullčkov.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #149 : 07 Maj 2009, 13:44:32
Jaz lahko pomagam samo pri posvojitvi bullčka, ne pri nakupu. Sale poglej v podforum Obalnega Zavetišča, tam na nov dom čaka kar nekaj psov tipa bull:
http://www.pesjanar.si/forum/index.php?board=103.0