pasji frizer

shinegirl · 217901

Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #150 : 05 Junij 2008, 19:24:28
Ja o tej sem že velik dobrga slišala sam ker mamo res dobre izkušnje z g.Jano ko da ne menamo :P hec  ne, vrjamem da je zlo dobra :D ;)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #151 : 05 Junij 2008, 21:22:03
 ;D

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


*nelly*

  • *
    • Prispevkov: 103
    • Točke: 0
  • Coco Chanell
Odgovori #152 : 15 Junij 2008, 15:12:42
Mene pa nekaj zanima!e
A ima še kdo drug slabe izkušnje v salonu Tačka v Mb?


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #153 : 15 Junij 2008, 17:42:14
Ja zelo,zelo,zelo slabe!!!! :'( >:( :'( >:( >:(

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #154 : 15 Junij 2008, 19:57:33
Povej medo midve imava zelo dobrega pasjega frizerja ;D
Ni boljšega.
Medo kdaj se gresta ponovno strižt?

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #155 : 15 Junij 2008, 20:12:21
Enkrat drug mesec,preden gremo na morje,da bo tam pravi frajer!!!!! :-* :-* >:D

Ja Nelly,jaz našega vozim k Jasni Savič iz Pasjega stila in sem fuuuuulllllll zadovoljna in jo toplo priporočam vsem iz Mb in okolice!!!! :-* :-*

Jaz sem bila že pri treh frizerjih v MB,pa tako lep kot je prišel od Jasne ni prišel od nobene!!!!! ;) ;)

Ko sem prišla po njega sploh nisem mogla verjet,da je to naš Medi!!! :P ;D

Pa še ena kolegica,ko naju je vidla tisti dan me je vprašala,če imamo novega kužka,pa sem jo gledla kot mali bikec :o :o :o

Pa še cenovno je ful ugodna,saj računa za kopanje,striženje,sušenje(+kremplji in čiščenje uhic in vse pač kar sodi zraven) 17€!!!!!! ;) ;) ;)

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #156 : 16 Junij 2008, 10:58:26
Res je ;)
Mi se tudi gremo drug mesec strižt, tudi zaradi morja :P
Komi čakam  :o

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


*nelly*

  • *
    • Prispevkov: 103
    • Točke: 0
  • Coco Chanell
Odgovori #157 : 16 Junij 2008, 22:24:24
moram povedat da jaz mam tud ful slabe izkušnje pri Tački  >:(
mam psičko ši-cu, katero sem dvakrat peljala tja pa dvakrat sem ji rekla da ji naj dlako malo skrajša - in mi jo je dvakrat dol obrila, tako da od takrat dalje ji niti dlaka več lepo ne raste, kaj je naredila z njo nimam pojma, računala mi je 30 eur, v katerih bi naj bilo vključeno pranje, sušenje, striženje, rezanje kremeljčkov, ... pa jo je samo dol obrila, pa pred nami je bil en višavski terier pa ga je tud obrila pa se zgovarjala lastnici, da drugega ni mogla narediti, pa ne vem kaj vse, pa ji govorila kak je bil priden, sma pa z fantom kakih 15 min prej ko je bla naša na vrsti stali tam pred tisto trgovino ki je zraven pa nas ni videla, in se je tako drla na tistega bogega kužka pa ga ne vem kak vse pošiljala - da ne moreš verjet. če je nekdo tak za delo z živalmi! halo, potem mi pa še reče naj jo pripeljem čez dva meseca, halo kaj bi ji pa ona delala saj v dveh mesecih ji pa tak dlaka tud ne zraste, razen da bi jo spet dol obrila pa 30 eur pokasirala!
mislim no! >:(
 >:( >:( >:(
zdaj sem jo sama postrigla, bom pa jo naslednjič peljala k tej jasni, ki pravta da je vredu!
hvala za nasvet, pa upam da ni zamere, da sem toliko napisala!

Lp!

*nelly*


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #158 : 17 Junij 2008, 09:05:55
Nely,moja izkušnja je ful podobna tvoji!!!!!!! :P
Naš je bil star 4 mesece,ko sem ga prvič peljala k frizerju in to ravno k tej nesrečni Tački!!!!
Ker je psa dobila tavelika hčerka za rojstni dan,je rekla,da bo plačala ona!!!!
Ko je dala našega malčka gor na mizo,se je tako drla na njega,da je bil ves prestrašen(jaz sem bila ves čas zraven),njene besede mi še zdaj odzvanjajo v glavi!!"Mir mej,ker bo teta Vesna huda in pol bo joj",te besede so bile tako glasne,da so se verjetno slišale tudi k veterinarju,pol veš kako se je moral počutit naš dvo kilski malček!!!!!! >:( >:( >:(
No da še povem kaj mu je nardila,ker yorkiju pri takšni starosti itak še nima kaj za strižt,mu je postrigla samo spodnji del tačk,da si pač ni hodil po dlakah,pa malo okli ritke,pa malo po uhicah,ki jih je samo oblikovala.In tako je mali spipala 10€!!!!!!!!
Pol sem eni dvakrat šla k frizerki Tatjani Male iz Tezna,tam je bilo OK,sam uhice mu je zmeraj postrigla cele namesto samo pol in je bil pol kot mali netopirček!!!!
Nato smo probali,še pri eni iz Nove Vasi,pa je tud blo podobno,no potem pa smo preklopli na Jasno Savič in sedaj bomo tu tudi ostali,ker je prišel od nje kot pravi foto model :o :o :D

Tako zdaj sem se pa jaz tud razpisala,ampak mislim,da je fajn,če si povemo,kaj smo kje doživeli!!!! :-* :-*

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


*nelly*

  • *
    • Prispevkov: 103
    • Točke: 0
  • Coco Chanell
Odgovori #159 : 17 Junij 2008, 10:31:55
ja fajn je da si povemo, pa tud za druge da ne bodo vozili kužkov k takim frizerjom, ki za mene sploh niso frizerji!
Če ti po pravici povem jo sama lepše postrižem ko pa ena taka, ki bi naj imela šolo za to pa mogla vedet kakšne vse frizurce so za določeno pasmo!
Sem gledala na spletni strani Kosmatega princa iz kakšnega psa, polnega vozlov je ga tako lepo počesala, pa vse razvozlala, kar ta pri tački neb znala drugega kot aparat v roke vzet pa obrit! pa nebi se čudla če bi tud kerga udarila! >:(
kako me jezijo taki ljudje! saj zato pa kadaroli bi klical bi prišel takoj tist teden na vrsto, ker nima gužve! :D
to že nekaj pomeni a ne?
ker drugje mal več časa čakaš!
saj sem napisala da je men 30 eur pobrala pa vse računala, pa mi psa samo pobrila pa še to tak da se je sama sebi (psička mislim) jokala! še jaz bi jo znala boljše, pa marsikateri drug! :'(
katastrofa! kakšni so nakateri ljudje!


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #160 : 17 Junij 2008, 13:01:34
No naša se na našga sploh ni mogla zadret (prvič ko je bil pri frizerju ni mali  >:D >:D >:D  nič dovolil da bi ga po gobčku postrigla )  >:( ampak ga je tko lepo vzgojila (brez vsakršenga nasilja  8)) dobr je tud da daje nasvete in je mela tud sama velik psov (tud zdej ma enga ;D) zdi se mi da vedno zadene Timčkovo osebnost vedno se tud posvetuje z mano (kera frizura je zdej najbolj praktična...) Aja pa mi ga mamo skoz bolj na kratk postriženga (pudlasto ampak kratko) z razlogom: če ma predolgo se mu začne vozlat ker z krtačo ne pridem skoz  :D >:D  to je naša odločitev ampak če ti kdo psa pobrije in reče nič se ni dal narest mu pa jaz sploh nebi plačala >:D >:( sploh če je dobil druga navodila  :o kakšen  :-X :-X si to dovol :o ? a ste jo vprašal a ma dovoljenje, pa šolo, kakšen tečaj  ??? ??? ??? ???  :-\

pa ko najdete dobrega frizerja ga kar obdršte ( vsaka menjava je za psa ki se je navadu enga frizerja pomen stres) ampak to ne pomen da obdršte slabga (čim hitrej stran  :-X :-X :-X     


Ps: a sem tle oblubila fotke ??? ??? no če ssem jih pejte lepo na Timotejevo predsstavitev :P :P so tam  ;)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #161 : 17 Junij 2008, 13:46:17
Ja ta Jasna je zelo uredu in na psa se nikoli ne dere .
Nežna je do njega pa pogovarja se z njim pač res no Zamarrota je bilo na začetku strah pol ko ga je pa malo pocarkljala je pa stal kot kip tak da mene  od ponosa še videl ni ;D
Aja smrček jas sem  zgubila tisto njeno vizitko  jo bom še poskusila poiskat.Kaj misliš da mi bo verjela na besedo da sem bila tam in mi prejšnji obisk tudi za 10 upoštevala?

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #162 : 17 Junij 2008, 15:11:57
Se opravičujem :-[
To vprašanje je namenjeno medotu ;)

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


Mayč

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 0
Odgovori #163 : 17 Junij 2008, 17:26:04
A to že vete v Cel v novi vasi se je doru novi pasji frizer  imenuje se Lajkra

Ko je bog ustvaril najlepšega psa, je ustvaril  Lhasa Apsa.
http://albums.phanfare.com/slideshow.aspx?u=6634151&a_id=2979239&s_id=3255077


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #164 : 17 Junij 2008, 20:58:04
Naja mislim,da je Jasna tak fer punca,da se bo dalo z njo vse pogovorit!!!!! ;) :-*

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #165 : 17 Junij 2008, 21:43:55
Sm se že naročla pa je rekla da ni problema ;)

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #166 : 17 Junij 2008, 22:01:03
Lahko vprašam za kdaj si naročena????

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #167 : 18 Junij 2008, 12:06:17
2 junija ;)
Sm si komi termin dobila ,ker je blo use zasedeno.
Te je sigurno dobra pasja frizerka ,saj ima že za junlija skoraj use zasedeno.
(no vsaj to kaj sem jaz spraševala) :)

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #168 : 18 Junij 2008, 18:05:26
Ja ta Jasna je zelo uredu in na psa se nikoli ne dere .
Nežna je do njega pa pogovarja se z njim pač res no Zamarrota je bilo na začetku strah pol ko ga je pa malo pocarkljala je pa stal kot kip tak da mene  od ponosa še videl ni ;D
Aja smrček jas sem  zgubila tisto njeno vizitko  jo bom še poskusila poiskat.Kaj misliš da mi bo verjela na besedo da sem bila tam in mi prejšnji obisk tudi za 10 upoštevala?

kaj si mislna s tem :-[ :-[

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #169 : 18 Junij 2008, 19:52:15
10 imaš gratis :o
Pri njej pa dobiš eno njeno vizitko na kateri so na zadnji strani številke od 1 -9 na 10ki piše gratis.
Na vsako številko pa se ob obisku podpiše na vrh pa napiše datum obiska.
Upam da je dosti razumljivo.
(glede številk  ob 1 obisku se na enko , ob  drugem na 2ko........)

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #170 : 18 Junij 2008, 19:54:55
jaz nič tacga nisem dobila  :o :o :o pa smo bli že 2 tm ???

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #171 : 18 Junij 2008, 21:49:53
Pri Pasjem Stilu???
Mogoče ti je pa pozabila dati :(
Seveda če misliš za Pasji Stil.

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #172 : 18 Junij 2008, 22:04:26
Ne ne mislm pasji stil  :-[ :-[ (zmotla :-X)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #173 : 19 Junij 2008, 15:25:22
Ni panike.

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


Bonči

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #174 : 22 Junij 2008, 16:03:29
Pasji frizerji ja, ampak midva z Bonom sva najdla idealno:)
V ljubljani sicer v črnučah je pasji salon smrček, in punči je res najbolša, namreč striženje našega Bona ni glih nekaj kar bi človek vsak dan počel, namreč mali razvajenec se hitro naveliča, ona pa je mirno in prijazno poskrbela da je moj Bon, lep in kar je najlepše lepo postrižen kokerček.
Vse pohvale,
Jaz bi vsekakor naredila kak km več da pridem do nje.
In seveda si zraven svojega psa, kajti ne vem če bi ga pustila samega v enem boksu da mi ga nekdo maltretira ali kakorkoli, in šla po opravkih, kaj vem moje mnenje je da je lepo biti poleg;)
Pozdrav, Mojca

If I had only one friend left I wonna to be you:)


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #175 : 22 Junij 2008, 16:05:19
Dobri frizerji vedno pustijo da si zraven ;)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Mayč

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 0
Odgovori #176 : 22 Junij 2008, 16:10:18
a mogoče kir vozi svoje pesjančke v Celje, pasji salon  Kosmati princ ?

Ko je bog ustvaril najlepšega psa, je ustvaril  Lhasa Apsa.
http://albums.phanfare.com/slideshow.aspx?u=6634151&a_id=2979239&s_id=3255077


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #177 : 22 Junij 2008, 17:05:48
Jas sem hotela ker sem veliko zelo dobrega o njih slišala ;)
Ampak je vedno nekaj prišlo vmes ,tako sem ravno na tej temi prišla  na Jasno ;D

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


andreychika

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #178 : 22 Junij 2008, 18:09:46
a mogoče kir vozi svoje pesjančke v Celje, pasji salon  Kosmati princ ?

Jaz sem peljala tja svojo, pa sem bila res zelo zadovoljna. Po novem letu so bili nekaj bolni in niso sprejemali naročil, zdaj pa ne vem, kako je. Probaj poklicat, mogoče jih dobiš.  ;) Pa javi potem še tukaj, ker bi naša spet počasi rabla frizerja.



Mayč

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 0
Odgovori #179 : 22 Junij 2008, 19:16:14
Ja zdej  delata   tko da če že rabi novo frizurco kar pokliči  :) ;)

Ko je bog ustvaril najlepšega psa, je ustvaril  Lhasa Apsa.
http://albums.phanfare.com/slideshow.aspx?u=6634151&a_id=2979239&s_id=3255077