pasji frizer

shinegirl · 217898

botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #60 : 27 Marec 2008, 22:48:30
Ja saj mislim da vsi razumemo kaj želiš povedati :) Ni panike. Samo jaz hočem samo povedati, pa mislim da to velja ne glede na to kdo striže, bo verjetno večina frizerjev lahko povedala isto, da lastniki običajno ne vedo, kako sploh naj bi bil pes postriženi, in ne vedno niti izraziti želje kako se postičti psa, posebno če pride pes prvič k frizerju.
No samo hotela sem povdariti, da kot je omenjeno v trvojem primeru, se višavčki pri njej ne strižejo tako, tako da očitno je bil nesporazum ali pa napaka z njene strani, ne vem, vem pa da tega ne dela, razen na željo lastnika.


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #61 : 28 Marec 2008, 07:22:00
No, naša baraba od psa gre definitivno tja  8)
Strigla ga bo Damjana osebno, sva se tako zmenili, ker je pes pač takšen kot je  ::)
Kako sem ga strigla in trimala jaz sem ji povedala, bo pa sigurno dala še kakšno svojo idejo glede na to, kakšno dlako tale barabin ima.
Bom pa pripopala slikico prej in potem. Stilska preobrazba in to  :o :D ;D (upajmo, da se mu še v glavi kaj stilsko preobrazi  ;D )


jumbo

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #62 : 28 Marec 2008, 08:29:47
Verjetno si hotela reči  da,ne dela več - ne striže več tako,odkar si prišla striči ti in si jo malo poučila.Ne zdi se mi več smiselno :) pogovarjat po forumu ker se mi zdi tako nekorektno napadati človeka,ki pove svojo izkušno.Sem pač povedal dve izkušne dobro v frizeraju Dingo in slabo pri njej. Verjamem pa tudi da ona  nadvse dobro pobrije in uredi drage štiri nožne prijatečjčke.Se opravičujem,če sem  te prizadel.Verjamem pa da boš tudi  ti ostala na nivoju in to vzela kot dobro tudi v kritikah namreč stoji veliko pozitvnega,seveda če to hočeš videti in znaš sprejeti.Tudi za mene je kritika dobrodošla saj  se vačina zaradi kritike bolj trudimo in postajamo boljši, vsak v svoji panogi pač.



jumbo

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #63 : 28 Marec 2008, 08:44:56
Rad bi  samo še vprašal kako se vam zdi frizerki pasji salon Pika v Bežigradu tam namreč še nisem bil,slišal pa sem da pri njih štirinožca skopajo,uredijo frizuro,postrižejo nohtke,očistijo ušeska baje vse to za mali denar.Je bil kdo že tam?



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #64 : 28 Marec 2008, 22:42:12
Joj z moje strani ni zamere :) Itak da je vsaka kritika dobrodošla, samo pač sem morala dodati še svoje mnenje :) Aja drugače sem se pa jaz pri njej učila stričti, tako da zaradi tega točno vem kaj dela in kaj ne, zato mi je bilo čudno.

Yo...nujno moraš dati slikice, da vidimo kako zgleda :) Pa upam da bo šlo ok.


jumbo

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #65 : 29 Marec 2008, 11:40:37
Ko sem ga strigel pri njej si ti še pridno delala v trgovini.Lahko da je prišla do spoznanja da se je treba malo bolj seznaniti z raznimi pasmami in da ni vse samo mašinca.Pohvalno.



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #66 : 01 April 2008, 23:22:00
No ker imam nekaj izkušenj in sem glih z razstave in so bili glih višavci v istem ringu kot yorkiji in so se glih sodili pred yorkiji in sem jih zatorej imela priložnost malo opazovati...postiženi so bili v veliki meri amatersko...res da je bila samo CAC razstava, ampak vseeno.

Vseeno jumbo, jaz se ne čutim niti malo napadeno ali karkoli, ampak spet rabiš en popravek, ker tvoj zadnji post ne drži. Zatore sprejmi dejstvo da napake se lahko zgodijo, ne moreš pa posplošiti tega na vse pri njej postrižene pse. verjamem pa da po slabi izkušnji težko da greš nazaj k istemu frizerju. Ampak to je to, povedal si svoje, ampak to je tvoja izkušnja in ne moreš vedeti kako je ona seznanjena z pasmami in kako ne in zakaj in kdaj uporabi mašino in kdaj ne. nekako mislim da frizer z 15 letnimi izkušnjami z striženjem psov to ve  ;)
Še enkrat pa povdarjam, nesporazumi se dogajajo, pač ljudlje smo in se zgodi, tukaj nimaš kaj.

Hja eni smo pač morali delati v pasji štacuni, da smo kaj zaslužili zraven študija, tako pač je v življenju :)


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #67 : 02 April 2008, 20:31:35
No, mi smo doma.
Sicer je traaaaaaaaaaaaaaajaaaaaaaaaaa aaaaaaaloooooooooooooooo in vmes sem veselo zapravljala težko prislužene eure  ::) , ampak tamali je pa cukerček. Jaz sem zadovoljna, cena sploh ni bila pretirana. Verjetno je bila malo manj vesela ga. Damjana  8) , saj je naš cvilimož uspel celo uro in pol "zabavati" pol BTC-ja s svojimi arijami  :o :D :o
Slike bodo, ko se malo umiri, trenutno uspem loviti samo ene črne sence, ki letajo naokoli  ::)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #68 : 02 April 2008, 20:41:37
A je trajalo samo uro in pol :) Potem še ni tako hudo :)


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #69 : 02 April 2008, 20:43:21
A je trajalo samo uro in pol :) Potem še ni tako hudo :)

Ja. Striženje, pa kopanje. Pa seveda tako, nič posebnega, samo krajšanje štren  ;)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #70 : 02 April 2008, 21:22:30
Aja še kopanje je bilo, potem je pa to super hitro :) Mislim glede na to da je treba pol še kužmana posušiti po kopanju.


jumbo

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #71 : 03 April 2008, 14:30:31
Draga moja še zdaleč ne poznaš stvari ki jih na internetu predstavljaš kot kaki profi... pluvaš po ljudeh ki se s  pasjim frizerstvom ukvarjajo že mnogo dlje kot se tvoja prijateljica  kaj še le ti. Lahko trosiš traparije veliko ljudi pa ve resnico, da ima opravljen tečaj in par let izkušen to je prišlo iz njenih ust zato prosim da se med seboj dogovorita kakšne traparije boš trosila na internetu in okoli.Kar pa seveda podpiram nekje je treba začeti. Ljudje po katerih pljuvaš  so pa sodniki na razstavah, kar se tiče višavcev in napisali  so  tudi pasemski normativ.Vse kakor mislim,da boš morala še veliko krat iti na raztavo in ne zato,da se boš obnašala ,kot da si naredila doktorat v tej smeri.....ampak  zato,da se boš poskušala česa naučiti.Ne moraš trositi stvari ki niso resnične.Nikoli nisem rekel,da je zdaj ona za vse zanič. Vem pa,da sigurno sodnik ki se s striženjem oziroma trimanjem ukvarja že več desetletij verjetno ne verjetno ampak ziher boljše uredi psa pa čeprav si ti frizure višavcev tako popluvala. Povedal sem svoje mnenje,dovoli še drugim, da povejo svoje mnenje,če se delaš že odraslo se temu tudi primerno obnašaj in na forumu nikjer  nisem zasledil, da če poveš svojo izkušnjo dobiš za vrat nezrelo punco ki blati vse povprek, ker niso istega mnenja kot ona.Če sem kogar koli užalil se opravičujem.Hotel sem pač ....in še sprašujem po kakšnem drugem pasjem frizerju.Tako povedal sem svoje mnenje. Še vedno je dobrodošla kakšna informacija drugega pasjega frizerja iz Ljubljane in okolice.Tebi pa puščam možnost,da si najdeš novega lajka na forumu, ki mu boš vsiljevala svojo nezrelost.Še enkrat hotel sem prijetni pogovor ,ter kakšno  mnenje drugih frizerjev.Tebi pa želim lep pozdrav pravijo pameten odneha.......Jumbo.....



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #72 : 03 April 2008, 14:59:06
Pameten odneha  :P :P :P

Yo a so kakšne slikice že  ;D



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #73 : 03 April 2008, 15:01:26
Ja, 2 od včeraj, kjer se vse skupaj nič ne vidi.
Zdaj sem pa še v službi.
Bom poskusila poslikat, ko pridem domov. Upam, da bo vsaj za eno lepo fotko za sekundo na miru oz. mi ne bo zlezel v in na objektiv hkrati  ::)
Je pa ful luštkan zdaj  :o


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #74 : 03 April 2008, 18:52:21
Ali ve kdo  za kakšnega  pasjega frizerja v bližini  Celja ali Maribora ? (razen Kosmati princ in Anita)

LP.Danaja

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #75 : 03 April 2008, 19:09:45
V Mariboru je baje na Pobrežju ena frizerka,striže pa tam,kjer je tudi veterinar...Tam pri krožnem prometu,če veš kje mislim?
Kako pa se imenuje pa pojma nimam,pa kako kaj striže tudi ne,ker o tem nimam pojma.



naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #76 : 03 April 2008, 20:01:10
Aha hvala tudi jaz sem danes pred 10 min. to zasledila.
Erika Kremser

Pa ima  višavčke.
Jaz bom probala razen če še ima kdo s kakšnim drugim  frizerjem izkušnje ali ve da  dobro striže.

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


jumbo

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #77 : 03 April 2008, 20:43:33
Lep pozdrav.Rad bi potrdil prejšno izjavo  o Brigiti. Najboljši frizerki višavčkov sta resnično Brigita in tudi njena mati Erika Kremsar kar je razumljivo saj s temi kužki živita že zelo dolgo in verjetno vesta največ kar se tiče višavčkov in pa da ne pozabim  omenit Škotskih ovčarjev,ki  jim je Brigita enkratna vzrediteljica.Zelo lepo pa višavčka uredijo tudi frizerji iz Frizeraja Dingo ki pa te verjetno obišče tudi na domu,če nisi seveda predaleč ne vem  sem slišal da krije tudi vašo regijo njihova številka če hočeš seveda:041/436-830.
Če pa še kdo ve za kakega dobrega naj kar napiše.V Ljubljani sem zasledil,da jih je dovolj,kar se tiče okolice je pa tudi meni dobrodošla vsaka nova informacija.



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #78 : 03 April 2008, 20:58:48
Tu bom pa raje kar lepo tiho  ::)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #79 : 03 April 2008, 21:15:57
Yo, če imaš kakšne izkušnje potem mislim da bomo vsi veseli če jih deliš še z nami  :)


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #80 : 03 April 2008, 21:44:26
Ne. Nimam izkušenj, ker vedno prekleto razmislim, kam peljat psa (tu govorim o striženju).
 Mi je bil več kot dovolj napotek, naj za prihodnjo razstavo škota ne češem vsaj 3 mesece, da ga lahko potem fino natupiram (seveda z vso svinjarijo vred, ki se vmes nabere, a nede?).
Eno je lep pes, drugo je pa puščanje svinjarije na psu zato, da "lažje natupiraš" dlako. Če je to lepo in če samo tako lahko zadostiš standardu, potem pa no comment.
O tem sem govorila.
Pa še nekaj, večinoma je bolje iskati "frizerja izven konkurence", če mislite razstavljat. Sicer se vam lahko dogajajo raznorazni čudeži...


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #81 : 03 April 2008, 22:21:57
Na Pobrežju pri Tački imam jaz zelo slabe izkušnje,kako striže višavčke ne vem,vem pa da je naš yorki bil tako grozen,da sploh nisem vedla kaj peljem domov!!!
Drugač je dobra frizerka na Teznu,tam sem zadovoljna(Tatjana Male,ki je zelo poceni) in pa na Gregorčičevi(Pasji stil),za to zadnjo pa imaš podatke par strani nazaj in so vsi super zadovoljni!!!!
Lp

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #82 : 03 April 2008, 23:17:26
Noro :) Si ne predstavljam psa z dolgo dlako in da se ga ne češe redno, če pes živi normalno pasje življenje in nočeš da se dlaka sprime v kepe. Kaj šele da je takšen pes v stanovanju, nepočesan in z vso svinjarijo pobrane zunaj.

No tudi jaz sem že slišala par cvetk (od raznih ljudi ki so strigli svoje kužke na raznih krajih), kjer priporočajo tedenesko kopanje psa, ne omenjajo pa nič o česanju...in potem pridejo ljudje z psom ki nima dlake ampak je en sam velik vozel ki ga še pobriti ne moreš, sa je zavozlani direkt od kože.

Mislim da mora vsak uporabiti mero kmečke pameti in ne slepo slediti nekim nelogičnim napotkom xy osebe.


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #83 : 04 April 2008, 15:14:36
Hudiča! >:(
Js ji pa rečem če mi lohk  shih-tzu ja ostriže pa mi začne :ja samo šicujev se ne striže ker morajo imeti dolgo dlako.
Pa ji nisn mogla dopovedat da bi ga vseen rada ustrigla.
Pol me je pa kr odpikala >:(
Bom  še kje drugje probala prosim če še kdo ve za kakšnga frizerja v okolici CE ali MB

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #84 : 04 April 2008, 15:53:54
Katero pa si klicala,a Tačko???????

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #85 : 04 April 2008, 16:01:09

http://www.pasji-stil.com/storitve_pasji_salon.htm

Evo link od frizerke Jasne,ki je res super in dela v CE in MB!!!
Na linku imaš GSM,pa pokliči in se dogovori z njo,kdaj ima čas
boš vidla,da boš zelo zadovoljna!!!!

Lp

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #86 : 04 April 2008, 16:02:52
No po tej logiki potem nobenega psa ne smeš stričti in morajo imeti vsi dolgo dlako :) (lahko strižeš samo tiste ki imajo kratko dlako  :P ) Joj svašta res :)


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #87 : 04 April 2008, 16:13:20
http://www.pasji-stil.com/storitve_pasji_salon.htm

Evo link od frizerke Jasne,ki je res super in dela v CE in MB!!!
Na linku imaš GSM,pa pokliči in se dogovori z njo,kdaj ima čas
boš vidla,da boš zelo zadovoljna!!!!

Lp

To jo moram pa jaz tud pohvalit. Buda se kar topi, ko je pri njej  :D



naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #88 : 04 April 2008, 16:37:33
Ne to mi je rekla Erika Kremser.
Hvala bom poklicala!

Lp. Danaja & Zamarro

P.S. Hvala za pomoč upajmo da bo zdaj tu tapravo.

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #89 : 04 April 2008, 17:04:02
Mislim,da se nimaš kaj bat in da bo super!!! ;)

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/