pasji frizer

shinegirl · 217555

naish

  • Gost
Odgovori #210 : 04 Marec 2009, 20:22:08
jest pa sem svojga kužka pelala tu v kranju k kosmatim tačkam pa morem res pohvalit... so mojga medija res dobr zrihtali!!! Pa ful mi je blo všeč ker so lepo delali z njim in so se  obnasal kot da bi bil njihov, ker me je bilo kar malo strah ga samega pustiti a sem bila res zadovoljna! baje je ta salon na nov...baje je od decembra se mi zdi?



n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #211 : 04 Marec 2009, 20:25:14
a zraven pa ne smeš biti?


naish

  • Gost
Odgovori #212 : 04 Marec 2009, 21:29:56
jah itak da si lohk... sam je ful odvisn od kuža k ponavad so baje bolj umirjeni če kao lastnika ni! sam jest sm bla zraven poj sem pa šla ker sem zlo dobr obcutek dobila da vejo kaj delajo in tud prijeten občutek je tm. :)



n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #213 : 04 Marec 2009, 21:40:04
Ah, jaz še vedno prisegam na salon za nego kužkov Šapca, zadaj za Globusom :)


naish

  • Gost
Odgovori #214 : 04 Marec 2009, 21:51:38
jah...za to šapco jest še nisem bla...  jest sm prej v lj vozila a sem sla šej kle v kranj probat pa mi je bilo všeč pa se bliži mi je...pa tud dobr prijatu mi ga je priporoču pa sem se poj odločla,da grem probat... itak moras mal probat naokoli in se poj odločiš kaj je teb pa kužku najbolj,... tko da jest sam hočem da lepo ravnajo s kužkom to mi je glavno ,no poj pa ga se res lepo zrihtajo pa je sploh zakon! :)



bu

  • Gost
Odgovori #215 : 05 Marec 2009, 11:05:53
šapco že poznam me pa zanima kakšn je ta salon mi lahko zrihtaš naslov oz kje sploh so? ???



alex1

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #216 : 05 Marec 2009, 11:15:21
Sm sm pa tud jst mojga bučmana pelu. Ful je dišu še 14 dni prvič po 7 letih mi je moj pes res dišal. Prej sem ga kopal doma... pa raj ne bom o tem.
Edin barve teh tačk mi niso preveč kul , so ful take "girly", no niso zame...


www.pasjisalon-kosmatetacke.com

lp Alex1

lp
Alex1


naish

  • Gost
Odgovori #217 : 05 Marec 2009, 15:45:55
alex...
nisem te prav dobro razumela...kam si ga pelu svojga bučmana? v sapco al kosmatim tačkam? no kosmate tačke itak že poznam in se tudi jest strinjam o šamponih sem imela isto iskušno, moj kužman je res se dolgo lepo dišal,..šapce pa še ne poznam imaš kake izkušnje?



alex1

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #218 : 05 Marec 2009, 16:29:48
alex...
nisem te prav dobro razumela...kam si ga pelu svojga bučmana? v sapco al kosmatim tačkam? no kosmate tačke itak že poznam in se tudi jest strinjam o šamponih sem imela isto iskušno, moj kužman je res se dolgo lepo dišal,..šapce pa še ne poznam imaš kake izkušnje?


Ja v tačkah sva bla. To je bil prvi salon sploh za mojga psa. Prej ga nisem še nikoli razvajal :P
No vsaj tako ne. Sem bil prepričanja , da pes je pes in on to ne rabi. Pol sem pa  1x bl za foro k za res poklicu, pa debel poslušu.
Drugih salonov ne poznam, tud moj bučman ne, verjamem pa , da so vsi strokovnjaki na svojem področju.

 ;D

lp
Alex1


mojčka

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #219 : 08 Marec 2009, 11:13:56
jest sm brala, da so najbolj dišeči šamponi tudi najslabši, ker baje vsebujejo kr neki kemije in preveč detergentov in da dolgoročno lahko povzročijo srbež na pasji dlaki. omenjen je bil jean peau šampon. a sem prav napisala? očitno je tud pri pasji kozmetiki bolje, da manj diši in da koža ne trpi tok. preveč umetnega vsem škodi.



naish

  • Gost
Odgovori #220 : 08 Marec 2009, 19:20:18
jah kot jest vem jean peau šamponi temeljijo na naravnih sestavinah-brez kemikalije in tud veterinarji ga priporočajo tako da vrjamem v njih s tem da oba svoja kužka perem 1x mesečno in jima nič ne manjka! jest osebno imam dobre iskušne pa tud kolegi ga uporabljajo in je tud njim všeč! tko da ...??? :)



:)

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #221 : 08 Marec 2009, 19:36:56
JEST TUD UPORABLJAM JEAN PEAU ŠAMPONE, KUPU SEM JIH PRI VETERINARJU,VSAJ ON JE REKU DA SO OK, IN SEM JIH SPROBAL PA SO RES DOBRI PA RES MOJ KOSMATINČK LEPO DIŠI. V GLAVNEM NIMAM SALBIH ISKUŠEN S ŠAMPONI IN SEM RES ZADOVOLEN!



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #222 : 08 Marec 2009, 19:39:30
:), piši z malimi tiskanimi črkami.

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


alex1

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #223 : 09 Marec 2009, 10:48:13
Men so tud razložil, da so na naravni bazi ;D. (BIO) >:D
Sm klicu in grem dons po enga za našga bučmana. Računam na to, da bo lepo vreme in ga bom lahko kar zunaj pred hišo opral "kot aavto ;D".
Po mojem se ne bo prtoževal glede na to, da je plavalec.....

lp

lp
Alex1


Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #224 : 09 Marec 2009, 13:48:23
Mi smo pa našega šmufija peljali k frizerju v Novo Gorico kjer je Karmen odprla nov salon.  :)
Moram reči , da smo zelo zadovoljni . Salon je lep in frizerka prijazna in zelo lepo je ostrigla našega Chappija .  :)
Tako , da če kdo rabi kakšno informacijo naj vpraša .  :)

                                                         Lp Barbara in Chappi  :-*



alex1

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #225 : 10 Marec 2009, 08:16:50
Evo pa je doma. Zdej pa počakava , da se še mal ogreje (zunaj :) ) pol pa gremo kopat. Pismo pa res diši... ;D


lp

lp
Alex1


greg1

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #226 : 10 Marec 2009, 11:55:35

jst pa h kosmatim tačkam nebi šel, pes jima je že na otvoritvi iz mize padu pa baje nč kej dobr ne strižeta. ja, mogoče pa dobr skopata psa.



dogman

  • *
    • Prispevkov: 47
    • Točke: 0
Odgovori #227 : 10 Marec 2009, 12:36:42
upam, da je pes odnesel cele zobe po padcu. je neugodno, če moraš od frizerja k veterinarju, zelo.



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #228 : 10 Marec 2009, 13:48:11
jst pa h kosmatim tačkam nebi šel, pes jima je že na otvoritvi iz mize padu pa baje nč kej dobr ne strižeta. ja, mogoče pa dobr skopata psa.

A je mogoče skoču? Kako ti lahko pes pade z mize?

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #229 : 10 Marec 2009, 14:13:32
Enostavno... če je bolj nemiren oziroma če se ne počuti ravno najboljše ter seveda malo nepazljivosti in se poskuša umakniti. In ker je miza pač majhna mu kar hitro zmanjka tal pod nogami.


dogman

  • *
    • Prispevkov: 47
    • Točke: 0
Odgovori #230 : 10 Marec 2009, 14:40:32
ja, ja. zakaj je pa potem zanka???



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #231 : 10 Marec 2009, 14:44:25
Ja ampak saj ima reflekse :-\ Nevem moj je tudi nemiren ampak mu je višina mize še najmanjši zalogaj! (češem ga na likalni mizi in višino naštimam na največ potem pa (ker so mu skoki v užitek) sam dol skoči-rečem ''dol'') Skače res visoko (meni višje od popka! pa sem visoka 167cm)  in mogoče je to razlog, da sem navajena max spretnosti pri psu :-\  :-[ 

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #232 : 10 Marec 2009, 15:39:43
ja, ja. zakaj je pa potem zanka???

zato da ne telebne na tla, ampak obvisi na zanki. Osebno bi raje videla, da bi telebnil na tla  ::)

Smrček, nekateri psi v neprijetnih situacijah enostavno otrpnejo in ratajo kot kamen... edino kar je, lezejo vedno bolj nazaj...


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #233 : 10 Marec 2009, 17:29:36
zato da ne telebne na tla, ampak obvisi na zanki. Osebno bi raje videla, da bi telebnil na tla  ::)

Smrček, nekateri psi v neprijetnih situacijah enostavno otrpnejo in ratajo kot kamen... edino kar je, lezejo vedno bolj nazaj...

Jaz tudi! Ti ga lahko še obesijo! Jaz vedno rečem naj ga ima odvezanega...

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #234 : 10 Marec 2009, 18:12:58
Ah tolk grozno pa tudi ni no :) saj ponavadi jim tako ali tako samo rit dol pade, s prednjimi tacami se pa za rob mize zataknejo ;)


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #235 : 10 Marec 2009, 18:22:57
Jaz tudi! Ti ga lahko še obesijo! Jaz vedno rečem naj ga ima odvezanega...

Ja veš da. Frizer ti bo načrtno psa šel zadavit.  ::)

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


Duhec

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #236 : 10 Marec 2009, 18:31:23
jst pa h kosmatim tačkam nebi šel, pes jima je že na otvoritvi iz mize padu pa baje nč kej dobr ne strižeta. ja, mogoče pa dobr skopata psa.
eni

Živjo!
Vaš forum spremljam že nekaj časa vendar sem se šele sedaj odločil za prijavo.
Bil sem že na marsikateri otvoritvi in videl že marsikaj zanimivega, tudi to, da je pes obvisel-zelo neprijetno za psa. Psi, ki frizerjev niso vajeni (včasih pa tudi tisti, ki so) po nagonu bežijo . Pač kamorkoli jim to uspe. V večini je to nazaj kar pa ni nič čudnega. Izjava "nč kj dobr ne strižeta" je zopet ena izmed tistih "rekla kazala". Vsak ima pač svoj okus. Predlagam, da probate 1X sam ostriči kužka, ki samo gleda kam jo bo zbisal pa potem komentirajte. No ja v tem času, ko sem bil jaz prisoten ni padel nihče, še jaz ne...  ;D
lp



wrangler

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #237 : 13 Marec 2009, 23:33:14
gregu1 se je očitno nekdo zellooo zameril ... :P ali pa je samo fovšljiv >:D



nelli

  • *
    • Prispevkov: 268
    • Točke: 0
Odgovori #238 : 04 Maj 2009, 19:18:17
Ali gdo pozna pasji frizer Fifi v Mengešu ???

Imam yorkija in bi rez rada dobrega frizerja ki ima izkušnje ::)

Lep pozdrav



EucH

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
  • Bloomy - special dog
Odgovori #239 : 04 Maj 2009, 20:39:52
Bloomy pa pa kratko dlako :) še hvala bogu. da nimam težav s pasjim frizerjem. Samo če bi imela dolgodlakega bi prvič bila zraven ko bi mi frizer strigev mojega psa. Da bi videla kako bi se odzival na frizerja in striženje.
Sem pa videla na rastavah kok je bil en kuža bogi, k je mogel stati na tisti mejhni mizici okoli vratu pa je imel zanko tako da če se je premaknu ga je stisnla. PA še najslabše je bilo to da je ta mali kuža trpel dolgo časa na soncu. Men se je tok smilu :'( Še meni je bilo tako vroče. Bili smo glih na morju.

LP, Eva & Bloomy