Tarča - target

zoe · 85595

Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #150 : 09 Oktober 2009, 17:24:39
OK, malo se umirite.. to mi je bilo pač omenjeno v čisto osebni debati. Če bi vedela da bo sprožilo tak odziv, verjetno ne bi niti omenila, razen kolikor sem itak morala, da pojasnim zakaj sem bila pred novimi dilemami. Koliko je res, da se o tem sploh razmišlja in ali se je o tem dejansko kdaj razmišljalo tudi na ustreznih nivojih (ali je mogoče o tem tisti moment razmišljala samo oseba, s katero sem se pogovarjala) in koliko ne, je vprašanje. Včeraj se mi je, glede na sam potek debate in vsega ostalega povedanega zdelo dovolj možno in nisem niti razmišljala o uporabnosti ali smiselnosti, ker itak tudi samo šolsko reviranje ni uporabno v praksi.

OK.. mogoče je sam pogled v revir s tega vidika res brezveze (razen če ima pes probleme z vohom, ali pa če bi obstajal kakšen drug razlog, da voh ne bi zadoščal).. Itak je s tega vidika isto brezvezno tudi obkrožanje revirjev, razen tistega z markerjem, če pes točno ve, kje je tisti z markerjem. Če obrneš, je pogled v revir smiselen iz istega razloga, kot je smiselno trenutno obkrožanje revirjev - torej iz razloga prikaza znanja in discipline.

Sama bom vseeno poskusila pogled vkombinirat, pač iz osebnega veselja do spoznavanja principa učenja.

Tina, tole se ve že vsaj 2 leti, da ne boš slučajno mislila, da gre za kakšno odkritje.  ;)

Deteljica, v 2. polovici zato, da bi bil volk sit in koza cela (se pravi disciplina in iskanje markerja).


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #151 : 09 Oktober 2009, 21:31:30
Če ga imaš takoj na začetku, ti ne morejo ocenit reviranja ne ;)
Lahko pa nadaljuješ s preiskavo, če ni še kakšen za vsak slučaj  :P

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #152 : 10 Oktober 2009, 09:48:30
Če ga imaš takoj na začetku, ti ne morejo ocenit reviranja ne ;)
Lahko pa nadaljuješ s preiskavo, če ni še kakšen za vsak slučaj  :P
dobra ideja-da moraš vedno vse prerevirat ne glede na to da si markerja že našel  :o

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


pimu

  • *
    • Prispevkov: 129
    • Točke: 0
Odgovori #153 : 13 Oktober 2009, 11:47:07
No če bo kdo v bližnji prihodnjosti naročal target iz kje se javim zraven, ker bi ful rabla. Ali pa če ima kdo kakšnega odveč.

....Never Grow Up..


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #154 : 30 Marec 2010, 13:31:59
Kdo prodaja target stick ali pa se ga celo dobi kje pri nas?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #155 : 30 Marec 2010, 13:38:54

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #156 : 30 Marec 2010, 13:44:26
Veliko ceneje in hitreje je, če ga narediš sama. Vzameš anteno od radia in gor natakneš leseno kuglico, ki se jo da dobiti v trgovinah za ustvarjanje.. ;) Jaz mam že celo serijo doma, haha :P


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #157 : 30 Marec 2010, 14:07:10
Pa nimam nobene antene ali palice....opcija bi bla da ga foter nardi-ampak to traja celo večnost.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #158 : 30 Marec 2010, 14:11:36
Kakšen mini odpad? Gotovo se najde kdo, ki je iz navadnega kasetnika prešel na stolp in podobno. Ne vem no, meni je brez veze dati vsak evro za to čist simpl stvarco.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #159 : 30 Marec 2010, 15:23:08
Mini odpad? Ne tega ni pri nas, če bi vedela, bi pa prijavila lastnika policiji zaradi divjega odlagališča. vertjetno bom na canisu kupla, stane cca6€. Jaz prišparam pri oblekah, pijačah in zabavah, pa razni opremi za stanovanje. ;)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #160 : 30 Marec 2010, 19:44:07
http://www.kliker.si/?q=node/253#comment-1989
Pri Clean Runu imajo tudi. Sedaj bodo naročali. Mail imaš na linku. ;)

Drugače mini odpad ni nujno enako divje odlagališče  ;)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #161 : 30 Marec 2010, 20:40:38
na canisu imajo za cca 6€ target stik. Bom tistega vzela. Me pride ceneje kot če iz clean runa naročim, pa še nimam kartice da bi nakazovala prek PCja oz. nimam klika.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #162 : 30 Marec 2010, 20:45:59
čara, iz Clear Run-a se bo delal skupinski nakup, nerabiš ti nobene kartice  ;)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #163 : 30 Marec 2010, 21:14:11
ubistvu je ta najcenejši target stick pri clean runu isti kot ta pri canisu. In je cenejši pri canisu kot pri CR  :)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #164 : 31 Marec 2010, 11:40:19
čara, iz Clear Run-a se bo delal skupinski nakup, nerabiš ti nobene kartice  ;)

Še vseeno me ceneje pride, če ga kupim pri canisu. ;) Pa tudi klika nimam, za nakazat nekomu in bi mogla mami izgovore dajat za kako nakazilo gre. ::)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #165 : 31 Marec 2010, 12:34:35
Še vseeno me ceneje pride, če ga kupim pri canisu. ;) Pa tudi klika nimam, za nakazat nekomu in bi mogla mami izgovore dajat za kako nakazilo gre. ::)

Napišeš položnico in jo plačaš  ;)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #166 : 31 Marec 2010, 15:21:53
To pa tudi ne. Je provizija smešno visoka.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #167 : 31 Marec 2010, 15:35:04
Greš iskat osebno z gotovino  :P ;) .. ampak saj se ti itak zgleda bolj splača pri Canisu vzet ;)



pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #168 : 31 Marec 2010, 16:22:50
Glede položnic in nakazil; če greš na banko položit denar na nek račun ne plačaš nobene provizije, samo dejanski znesek. Preverjeno večkrat. ;)

Pa pri Canisu je tako, da plačaš pri takih malih zneskih še veliko nekih stroškov obračunavanja,... Vsaj tako je bilo nazadnje, ko sem hotla nekaj naročit.  :-\ Bi mogla eno 'pišuko' preplačat dvakrat.

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #169 : 01 April 2010, 08:46:22
Če se prav spomnim imajo pri Canisu več različnih načinov pošiljanja in če izbereš pravega, so stroški za polovico manjši.  ;)



Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #170 : 10 Julij 2012, 18:08:10
Da potegnem temo iz praha.
Kakšne target mate imate?  :)

 Iščem nekaj novega za mojo miniko. Mala hiper zver se je sposobna mirno pospravit na čakanje samo če ima nekaj pod tazadnjo (oz njena koncentracija je dovolj dolga samo na targetu). Tiste, ki uporabljamo doma/poligon so dokaj robustne za s sabo nosit na kavo (imamo kar navadne predpražnike). Pa še fajn se mi zdi, če ima rito na nečemu in ne na betonu, če mora kdaj kako uro poležat.

Ideje bi prosila  :) Bi mela kaj lušnega, pralnega, priročnega.

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #171 : 10 Julij 2012, 19:40:12
Jaz imam ene sedežne krogce iz Ikee, samo jih ne prodajajo več. So pa ful v redu, ker na določenih podlagah ne drsijo, lahko se umivajo pa še dobro vidnih barv so.
Imam tudi razrezane kopalniške preproge, so zelo lahke in velika izbira barv, en mali pasji povšterček (NLT se mi glih gor zbaše, pri skoraj 2 letih), star flis z vzorcem...Za taveliko imam pa ZenTek podlogo. Pri njej je pa flis deka = čista relaksacija (naučeno). Pa ene kopalniške preproge, ful poseni iz Ikee tudi včasih uporabim (moram kupit eno prav za pse, to rabim v kopalnici :-[ ), je lažja od navadnega tepiha.
Tepih pa uporabljam skoraj izključno samo notri v hiši, ko kaj delam in rabim psa na določenih mestih, da mi česa ne tacata.

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #172 : 10 Julij 2012, 20:09:36
A te kopalniške imaš tiste penaste narebrene ali tak bombaš sintetika, ali kako?
Ene take navadne kopalniške oz predpražnike imam...je tudi lažje delat če ve kje naj leži  ;) Bi pa to res imela kot potovalno varianto.

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #173 : 10 Julij 2012, 21:04:08
Narebrene, te režem na poljubne dolžine/širine. Imam pa tudi tega, enega 'na posoji', sintetika.

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #174 : 11 Julij 2012, 00:16:15
Odrezan armafleks  ;)


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #175 : 11 Julij 2012, 18:07:33
Ja ampak armafleks...ko ga zvijem ostane rahlo zvit...pa mi psa dvigne  :P ne mara če se ji kaj gužva/rola pod tazadno  ;) ma nisem še sprobala te narebrene kopalniške. Sliši se praktiš.

Če pa kje kod najde kak link od kakih ''keksi'' lušnih podlog se pa priporočam  :) Nekje na eni tuji kliker strani sem jih videla pa jih zdj ne najdem. Take lušne tačkaste so bile  ::)
Hvala za odgovore.

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin

Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #177 : 11 Julij 2012, 18:16:52
Tačke?  ;D no tale od cleanruna bi že bil. Plusov pa je prevelik  ;) Hvala za linke. Bom še malo brskala. Saj mudi se nam res ne. Mogoče bi mogla malo na mačjih straneh pogledat.

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #178 : 11 Julij 2012, 18:18:37
Zooplusov ma tacke :P  :D

battito animale


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #179 : 11 Julij 2012, 18:21:49
Veeeeeččč tačkkkk  :D Ne sej je lušna blazina sam res prevelika. Pesa ma 5 kg jaz pa bi to za v torbico za zraven jemat na kavo  npr. :)

Lep pozdrav,
Lunette &Co.