Težave!

polonči · 2297

polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
: 21 December 2007, 19:51:17
No jaz imam eno težavo pri shranjevanju slik, photofiltrov...in sicer mi jih ne shrani. A je kdo imel podobne težave? pa če kdo ve kako se to popravi.

Hvala

Aja pa če je že kakšna tema o tem jo premestite

:)


kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #1 : 21 December 2007, 21:40:00
hmm... ???, kaj pa če bi malo bolj podrobno opisala problem  :D, sicer mam tut preroške sposobnosti, ampak danes mi neki ne gre  :o

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #2 : 22 December 2007, 08:33:46
No dam recimo primer photofilter: si ga želim zdownloadat in mi pač pokaže shrani datoteko (in jaz jo shranim), in mi potem sploh ne pokaže shrani kot :-\ Nevem kaj bi lahko blo :-\

:)


kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #3 : 22 December 2007, 09:24:44
Brskalnik ti datoteke shranjuje avtomatsko v privzeto mapo, brez, da te prej vpraša kam, vse kar moraš narest je da mapo najdeš v računalniku  :)
Je pa spet odvisno kateri brskalnik uporabljaš, jaz imam najraje Firefox  :)

Tam greš v "orodja" in čist na dnu klikneš "Možnosti" in nastaviš takole , kot kaže slika in v bodoče bo vedno vprašal kam naj shrani datoteko , jaz jo dam vedno na namizje, da mi jo pol ni treba iskat  ;)


Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #4 : 22 December 2007, 20:16:36
Hvala :-*
Ja mam tudi jaz Firefox 8)

:)