Windows Vista

Alya · 3833

Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
: 22 December 2007, 10:23:18
Zanima me katere so prednosti Windows Viste ter koliko približno stane CD za download. Si jo lahko downloadaš tudi kako drugače? Hvala

Lp



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #1 : 22 December 2007, 10:33:50
Kaj pa sploh je to  ???



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #2 : 22 December 2007, 11:00:24
Kaj pa sploh je to  ???
Oj!
Vista je tako kot W. XP, 98 itd-Operacijski program...
Alya, ti pošljem ZS potem  :)
Lp,Tjaša



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #3 : 22 December 2007, 11:02:44
Že čakam. :P



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #4 : 22 December 2007, 11:51:04
Na Microsoft Slovenija, dobiš vse potrebne informacije, pomoč in Download, ali pa kupiš OS na DVD-ju ;)

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #5 : 22 December 2007, 20:23:17
Kje pa piše download? :-[



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #6 : 22 December 2007, 20:51:55
Operacijski sistem moraš kupit pri pooblaščenem prodajalcu, downloadaš lahko samo nadgradnje in posodobitve, pa še te niso vse zastonj  :(

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


Halil

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
  • by nusa osredkar- www.nusaosredkar.net
Odgovori #7 : 03 Januar 2008, 17:44:24
Naj vam povem nekaj:sam imam windows visto in je kar vredu.Sam jo imam zgolj zato,ker imam zmogljiv računalnik,ker,kdor ima pod 2 gigabajta rama in 1,6 ghz procesor nima z visto kaj za delat.Prednostr viste je predvsem varnost,ki jo res moram pohvalit.Ampak,kakor sem že omenil,če nimaš dovolj zmogljiv computer,se vista spremeni v navadno sranje,katerega je bolje zamenjat z xp. Recimo: sam imam 2.0 GhZ procesor in je samo s prižganim računalnikom obremenjen 30%.Imam 2 GB rama in je samo da je prižgan obremenjen za 800 MB...Se pravi,mašina mora bit spodobna,edino vista basic ima manjše zahteve,kjer se solidno shaja z 1 Gb rama,vendar je slabša od ostalih verzij,najboljša pa je seveda ultimate.

Arabian horse


A.K.M

  • *
    • Prispevkov: 53
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 31 Januar 2008, 09:51:14
Mene pa zanima, katera je najboljša verzija za domače uporabnike...Home Basic ali Home Premium??

LP


kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #9 : 31 Januar 2008, 13:49:27
Mene pa zanima, katera je najboljša verzija za domače uporabnike...Home Basic ali Home Premium??

Odvisno kako zmogljiv računalnik imaš, če je bolj švoh pol basic, če je močnejši potem premium.
Sicer tudi močnejše različice Viste delujejo na slabših računalnikih, samo moraš izklopit kar nekaj funkcij .

No pa še en vic na ta račun :D

stranka vstopi v racunalnisko trgovino in povprasa: “iscem avanturisticno igro, polno skrivnosti in dobro grafiko, ki me bo za dolgo zaposlila. imate kaj takega?” prodajalec takoj ponudi: “imamo! windows vista…“

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


A.K.M

  • *
    • Prispevkov: 53
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 31 Januar 2008, 16:10:51
Aha....Kaj pa če je srednje zmogljivosti???

LP


kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #11 : 31 Januar 2008, 17:48:58
Aha....Kaj pa če je srednje zmogljivosti???
Evo TUKAJ imaš primerjavo posameznih vrst Viste,
in Tukaj minimalne strojne zahteve za Vista home premium, ki je za domačega uporabnika nekako najboljša izbira  :)

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


A.K.M

  • *
    • Prispevkov: 53
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 31 Januar 2008, 18:11:55
Evo TUKAJ imaš primerjavo posameznih vrst Viste,
in Tukaj minimalne strojne zahteve za Vista home premium, ki je za domačega uporabnika nekako najboljša izbira  :)
Hvala.... ;D ;D

LP