Preganjanje posodice za hrano

Taša · 2055

Taša

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
: 28 December 2007, 20:41:07
Kaj lahko storim, da bi muc pustil svojo skodelico pri miru?  >:(

Ko je brikete in pije vodo potiska skodelici po celi kuhinji; meče brikete ven in poliva vodo. Ima posodici, ki sta srebrni in v stojalu (z nogami)! Pa mu vseeno uspe vse skupi "peljati na sprehod"!  ???

Predlogi so dobrodošli!!!!



KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #1 : 28 December 2007, 20:43:02
Če mu to pomeni zabavo, daj skodelice na kakšen manjši tepih, morda pa ima probleme z zobmi?



zirafa

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 28 December 2007, 21:03:06
jaz pa priporočam tiste posodice, ki so gline. so dosti težje in jih ne bo tako zlahka vozil okoli :)



Taša

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 28 December 2007, 21:13:16
Prej je imel navadne plastične posodice pa jih je blo povsod polno; včeri pa sem mu kupila to stojalo (z nogami) in dvema srebrnima skledicama pa ni kaj bolje; pač dve posodici gresta in poliva vodo ter vse!   ???

Po mojem bi tud glinene prestavu, ker ima kr močne tačke!!! 
Je res pravi  >:D !!!



KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #4 : 29 December 2007, 11:53:12
Mi imamo za vodo kar železne kozice. Se najbolje obnesejo, za pse in mačke.



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #5 : 29 December 2007, 14:20:54
Poskusi take, ki imajo spodnji del cel gumiran. Tele na "tačkah" znajo vseeno odpeljati. Če pa še to ne zaleže pa mu posodice daj na pladenj z dovolj visokim robom ;). Naš ima sicer druge ideje. Vso hrano je nujno prvo vzet iz sklede, dat na tla in šele potem pojesti ::).
Vso srečo.
lp
T.

8)


Westy_ka

  • *
    • Prispevkov: 805
    • Točke: 1
Odgovori #6 : 29 December 2007, 16:04:40
Naš hudiček je kaki teden po tem ko smo ga dobili začel brikete s tačkami kopat iz sklede, približno na taki način kot drugače zakopava npr. iztrebke. Prav na živce mi je šlo in pol ni kopal samo briket ampak tudi okoli sklede, skoraj tako kot da bi ga srbele tačke ::) No pol pa je meni folgalo in sem se odločila, da ga tega odvadim, ker tako ne gre. Zmeraj, ko je začel kopat, sem ga nadrla ali pa sem močno plosknila, da je nehal, takoj je skapiral da tu nekaj ne štima in čez par dni je s tem odnehal in se do zdaj ni več ponovilo. Enako sem delala, ko je šel kakat v rože ipd. ampak to so že druge zgodbe ;). Poskusi na ta način pa veliko sreče!

Lp



Taša

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 30 December 2007, 13:14:09
Ja, saj to moj tud dela - posodico vlači po celi kuhinji pa še obvezno jih ven meče.  >:( Tačko nardi v lopatko in grejo briketi ven.

LP



Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #8 : 10 Januar 2008, 14:10:08
Če maček koplje okrog posodice, pomeni, da "zakopava" odvečni del hrane.

Pri nas, na srečo *trkam* ni te zabave - občasno se posodica premakne, ker celo glavo vtakne v posodo in ko hoče do recimo prilepljenega koščka, se premakne, ampak ne zaradi zabave.  :P



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #9 : 11 Januar 2008, 13:22:37
Ne gre za zakopavanje posode, gre za metanje ven iz nje in vlačenje posod naokrog. "Zakopavajo" pri nas vsi, ko se najejo, samo to je čisto drugo ;)
lp
T.

8)


Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #10 : 11 Januar 2008, 16:12:38
To pri nas samo občasno dela Ficko, ko hoče sestrici ukrast kak briket iz posode, ko ona še je. Hvala bogu, že tko je z vsemi žaubami namazan, ni treba, da bi lih vse lumparije pobral.  :-[