Sibirski Husky [Siberian Husky]

shivas_ · 1922479

shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #540 : 07 Maj 2006, 21:20:58
kako je bilo na teku trojk? je alba delala kakšno sramoto? :D :P kamorkoli grem srečam ljudi ki imajo huskyja in si seveda izmenjamo številke ;D tako da ima kan res veliko "pasjih prijateljev"
Lp


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #541 : 08 Maj 2006, 08:20:54
Na teku trojk je bilo super. Alba je sicer počakala doma, lastnica je pa uspela dati za sabo 13 km in to celo brez sramote. In seveda kot, da mi ni bilo dovolj to, sva z Albo še zvečer tekli.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #542 : 08 Maj 2006, 21:34:49
Alba si že pokazala slikice tistega plavookega štirinožnega cotka doma!? ;) No mi smo doma spet mal krenil v akcijo, kaže da počas bom vodo na svoj mlin spelala, čeprav še vedno nekaj 2 letni moratorij omenjajo ::) Ampak počasi se daleč pride pravjo :D
Lars se malo kuja ker ni več cel dan z nami ampak samo še popoldanski del do spanja, ker smo zopet vsi v službi, no sicer pa se bodo dopusti spet kmalu začeli pa mu bo takoj laže, pa še kak vikend bova skočila kam na obisk pa bo takoj boljše volje ;)
Sicer smo pa trenutno tudi malo slabe volje, ker je kljub Frontlinu klopa nekje staknil >:( (moramo pod nujno prešaltat na Advantix in EO) in ker je alergičen na to golazen (poleg pa še na bolhe) se je seveda zgrizel, še sreča da smo kmalu opazili in se še ni do krvi, se zdaj zdravimo, pa še Andreja mu žifce nažira ko se nonstop dere Lars fuj, Lars pusti pri miru, Lars vidim te.... >:(, se občasno malo obrnemo da ne bi vidla pa vseeno nič ne pomaga, jo že slišim kak se dere ::) No pa saj bo kmalu bolje, glede na to da ma že celo apoteko doma, še malo pa se bodo morali vsi okoli mene v skafandrih hodit ::) :D ;D :o


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #543 : 09 Maj 2006, 19:31:42








par slikic spomladanskega lenarjenja, več v albumu  :)

LP, MAJA & ŽIVA

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #544 : 09 Maj 2006, 19:49:54
Majchy prav posrečene fotke :)..lp


Thor77

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
Odgovori #545 : 10 Maj 2006, 17:45:03
moj revež pa je šele zdaj začel menjati zimsko garderobo za poletno, tak da se pogosto hodi hladiti v Savo...
sva pa začela počasi tudi s kondicijskim treningom, tak da se lepo s kolesom voziva po dolini...

sem pa šel v nedeljo 8 ujetih pogledat, pa...  :'( na trenutke...

My Siberian Husky ate the dog trainer!
Benova galerija


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #546 : 10 Maj 2006, 20:41:40
Ha mi smo tudi začeli nabirati kondico  ;D, bo treba kar fino kolesariti. Je čez zimo malo izgubila. Tudi plašč počasi izgublja, ampak ji je pa raje vroče kot da bi šla v vodo  ???.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #547 : 11 Maj 2006, 10:03:15
V Zonzaniju čaka na nov dom 4 mesečna psička najdena v Trbovljah, št. 2991. Podobna je huskyju ali malamutu(to boste vi vedeli), zelo luškana, črno-bela.



In pa 2 leti stara samica najdena v Kozjeh, št.2855, belo-siva.



Kontakt: Tel: 03-7490602; e-mail: [email protected] - ogledi živali: ponedeljek -petek med 12 in 16 uro.

Lp


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #548 : 11 Maj 2006, 10:09:39
Psičk je mešanka z eno od teh dveh pasem, katere pa ne bi vedela.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #549 : 14 Maj 2006, 12:24:29
Še link do enega legla huskyjev:

http://www.bolha.com/oglas1693774

lp


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #550 : 18 Maj 2006, 13:40:37
No kako kej vaši pesjani uživajo v pomladi in sončku, pa zeleni travci, ..... ;) Lars uživa v vsem, sicer mi vsake toliko časa na računa spomladanske "neumnosti" ga ponavadi vsako leto ob istem času prime malo ceflja moje žifčeke >:( ::), ampak mu je kasneje vse oproščeno k se tak stisne k meni pa tak pogleda s tistimi svoji očki, da se kar stopiš ob njemu :D ;D :o ::) Kljub zaščiti s Frontlinom smo spet pokasirali klopovsko zalego >:(, revež jih je imel kar tri debele krvopije >:( blizu ušesa na zgornjem delu glave. Smo že v lovu za Advantixom, pa EO pa še kaj bomo našli. Ampak še vedno je najlepše brodit po ta velki travi ::), skakat vanjo za miškami ::), seveda mormo preobrnit vse grme, da nam ne bi kaj ušlo ::)


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #551 : 18 Maj 2006, 14:27:16
Alba je včeraj na sprehodu iz luknje potegnila krta. Sem hitro morala zavpit fuj in v upanju, da krtku ni hujšega, sem ga dala nazaj na vhod njegove luknje. No nazaj grede je spet iz te iste luknje potegnila tega bogega krtka, ki si najbrž še od prejšnjega šoka ni opomogel  >:(. Seveda mu ni bilo pomoči. Ko sva šli kasneje še enkrat tam mimo je bilo njegovo trupelce še vedno tam, jaz sem si pa mislila, naj ga vsaj poje, če ga je že fentala. No Alba pa  :P :P - ga tudi povohala ni več. Očitno je zanimivo, dokler se premika.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #552 : 18 Maj 2006, 15:30:27
Lars pa krta ne obrajta preveč, sicer vsake toliko kakšn nesrečno konča pod njegovimi prijemi >:( :'(, vendar ga še nikoli nobenega ni požru, ko je stvar opravljena ga enostavno izpljune :'(, enostavno mu zgleda ne teknejo ali bolje rečeno ne dišijo. Ker kaka miška se pa znajde v njegovem želodčku, ponavadi se to zgodi ko z očetom okol kolovratita >:( >:(, pri meni si je že na jasnem da so nato kazenske sankcije, hoja poleg :P :D Kar je zanga grozna krivica, pa ponavad takrat še vse njegove frajle srečamo ;). :o Včasih jo še vedno če jaz nisem dovolj pozora kako ujaga, pol jo pa ponosno pokaže, ko pa vidi da Andreja ni ravno najbolj zadovoljna in srečna zaradi tega, pa tako neobogljeno pogleda da mu lahko kar v očeh bereš "Pa saj mi je kar sama v gofljo skočila!"  8) Najbolj pa reveža trenutno ježi pa srake jezijo  :D :D ;D :o


Thor77

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
Odgovori #553 : 18 Maj 2006, 16:37:44
Krtkov Ben še ni izkopal... je pa miši, enkrat pa je na prostem ujel tud pižmovko in jo pokončal brez milosti... seveda je bil plen zanimiv samo dokler je migal...

sva pa 2 dni nazaj eno drugo dogodivščino imela... sva se peljala pod vasjo ob cesti s kolesom in se kar na1x ustavi, jaz pa tud... ga gledam kaj vidi v obcestnem jarku, ki je poraščen z visoko travo, in kar naenkrat iz jarka skoči raca pa 8 mejhnih račk za njo,,,

Benu nič jasno...

no nakar sem začel z reševalno akcijo... kolo odložil, Bena privezal na prometni znak, jaz pa v lov za eno račko, ki je bežala v drugo smer od ostalih... je pa bil konec dober, saj sem te račke spravil nazaj skup  8)

My Siberian Husky ate the dog trainer!
Benova galerija


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #554 : 24 Maj 2006, 20:25:44
No včeraj nama je z Larsom le uspelo da smo ga proti klopom zaščitile še z EO sivke, v njegovem imenu vam sporočam, da mu zadeva ni všeč in sem jih z njegove strani slišala takoj, ko je nehal kihati :D :o :D Da sploh ne omenjam kako užaljen je bil gospod, me naslednje 2 uri sploh ni šmirglal ::) No zdaj bomo v naslednjih dnevih in tednih preverjali če stvar deluje, da se izognemo še kakšnemu mučenju s to zadevo ::) drugače bo moral revež Lars malo potrpeti ;) :P Andreja pa bo morala potrpeti ko bo nadirana z njegove strani in verjemite krega se ko veliki :o ;D :D  Drugače pa je revež vsak dan bolj zmatran od pležavanja malo v senci in malo na soncu ::) ;D :D 8)


shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #555 : 26 Maj 2006, 14:15:27
hey! moram povedat da nam je Kan spet razkopal cel vrt ::) in seveda kdo pospravlja za njim? jaz ;D uglavnem, kupili mu bomo tudi majhen bazenček da se bo lahko hodil hladit v vodo, ker res mislim da mu bo prevroče :D kaj pa kej vaši?
LP :-*


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #556 : 26 Maj 2006, 14:23:25
Ej od tebe pa že dolgo nobenga glasu, kaj te je Kan tako zaposlil!? ;D :o No mi se otepamo klopov, zdaj smo zaščiteni z EO, pa mal čekiramo no zaenkrat nismo našli še nobenga :D :o :P Larsu zadeva ni ravno všeč ::) Pa ne pozabimo na sončenje in senčenje, pa nagajanje mami, se okol njenega ljubega rdečega javorčka ovijamo >:( ;D :o :P, bolj mami godrnja raje se okol sprehajamo ;D :D :o


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #557 : 30 Maj 2006, 09:20:15
Satin pri nas pa Frontline kar deluje. Ni imela že dolgo nobenega klopa, tako da je veterinarka predlagala, da ostaneva pri istem v kolkor je uspešno.
Preživeli sva tudi cepljenje, moram zelo pohvaliti Albo, ki se je prostovoljno stehtala  ;D, tudi špiki je brez problema preživela.
Zdaj bi bil pa že skrajni čas za ponovno srečanje. Žal ta vikend ne, lahko pa se zmenimo naslednji konec tedna. Kaj pravite?

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #558 : 30 Maj 2006, 09:23:57
Pri nas je bil do lani super nobenga klopa, letos so se pa lepl na nas ko nori >:(, smo jih najdli 3 enega ob drugem pred nanosom EO, po tistem jih nisem jadla, morava pa danes mal zadevo obnovit, sicer bo spet kihanje pa godrnjanje ampak če jih odganja bo treba potreti, in to oba, ker oba pol še nekaj časa lepo dišiva..... :D ;D :o


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #559 : 30 Maj 2006, 09:25:04
Ja naslednji konec tedna bi bilo krasno tudi midva bova ta vikend težko, na žalost so na faksu pritislni na nas >:( ::)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #560 : 30 Maj 2006, 21:27:18
Alba sem za naslednji vikend za srečanje. Ta vikend tudi meni ne odgovarja kaj preveč, naslednji bo pa kar ok...lp


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #561 : 30 Maj 2006, 21:41:50
Midve bi tudi pršle :).Če ste imele v mislih konec tedna kot petek,potem bi lahko.Vikend pa imam zaseden.

lp

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #562 : 31 Maj 2006, 10:24:54
Rincy mislim da smo mele bolj v mislih soboto ker v petek smo še vse v službah tam do 3h, pa se je pol mal težje skup spravt, pa v avto še 1x pa naokrog, se bomo pa potrudle bomo pa 2x srečanje nardile sej se zdej že dolg nismo vidle... :D ;)


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #563 : 31 Maj 2006, 11:49:38
Aha,no potem pa prideva drugič.Verjetno bolj na jesen,edino če se bomo dobivale (pozno) popoldne.

lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #564 : 31 Maj 2006, 12:00:03
Mah Rincy glede petka še ne obupat, drugače bomo pa kak piknik izvedel pa bomo cel dan užival! Bomo že kje kak plac najdli kjer bomo skupaj z našimi norčki skupaj užival, al pa kake izlete organiziral, saj smo pametne in iznajdljive punce bomo že kaj skuhale... :D ;D


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #565 : 31 Maj 2006, 12:02:54
Oh seveda, bo za vse pesjanarje lažje če se dobivamo v popoldansih urah.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #566 : 31 Maj 2006, 15:31:34
Ja ostale se pa lahko dobimo ta vikend bi blo lušno ;) Kan bo pa čez dva dni star že 1 leto :o kar ne morem verjet da je že skoraj eno leto naokoli odkar ga imam, in odkar mi povzroča težave :D upam, da ga bo puberteta kmalu minila z mano vred ;D
Lp urška in Kan


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #567 : 02 Junij 2006, 11:43:07
Shivas če bo lepo vreme vsaj v nedeljo se lahko zmenimo, te popoldne kontaktiram na zasebno! Jah Shivas maš huskya in to moškega ;) :o  :P, tako da lahko pričakuješ vsake toliko časa pubertetniške napade :P, pa napade trmoglavljenja, pa nenadne napade "gluhosti" >:( ::) :o, pa da ne omenim petja arij in to ravno takrat ko tebi ne bo do poslušanja.... >:( ;) :D ::) :P :P :P
Jah pa prav zaradi te svoje osebnosti ko nas pogledajo s tistim začudenim pogledom JA ZAKAJ PA TO!? ::), PA SI PREPRIČANA DA MORAM TO NAREDITI ??? 8), ČIST ZARES, ČIST ČIST ZARES????, AMPAK ZAKAJ???????? in ko že misliš da boš skočla ven iz kože se pa stisnejo k tebi kot da ti hoče povedat  PRAV AMPAK SAMO ZATO KER SI TO TI!!! :o 8) ::), pa zaradi svojih drugih tako dobrih kot slabih lastnosti ne moremo brez njih kaj Shivas!!!?? Včasih se mi zdi kot da imam opravka z majhnim otrokom ja zakaj to, pa zakaj ono ::) :o ;)
Si sploh ne morem predstavljati kako bo ko se bom morala posloviti od njega in ga ne bo več ob meni :'(, mislim da bo vse premirno, pretiho, nenavadno...... Že zdaj me je groza časa slovesa :(, edino v kar sem prepričana znova se bom morala sestaviti po koščkih, da bom na koncu prišla do istega spoznanja, da spet delček mene manjka, da pa zato v spominu in srcu z mano hodi delček njega in tistih pred njim, ki so obogatili moje življenje.


shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #568 : 02 Junij 2006, 15:49:41
U tole je pa zelo lepo napisano :'( ravno včeraj je moji prijateljici poginil pes, in je čisto na tleh :( ja drugače se pa strinjam glede njihovih pogledou, ko te gledajo kot da smo mi... :D sem pa resno začela razmišljat o tem da bi ga dala kastrirat, ali ima kdo od vas kastriranga?je kaj manj živahen, kaj bolj poslušen?Lp
P.S: KAN IMA ROJSTNI DAN  ;) :-*


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #569 : 02 Junij 2006, 16:23:36
O shivas Kanu vse najboljše za prvo upihnjeno svečko in čimveč veselja z njim še naprej :) :)