Sibirski Husky [Siberian Husky]

shivas_ · 1932267

S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #600 : 13 Junij 2006, 23:24:56
joj res žalostno alba :(, upam da jo čimprej najdete... jaz bi za vsak slučaj iskal do jutranjih ur in to kar širšo okolico če je treba, ker čez dan je toliko več prometa in vsega tako da je res težje. Ti pa priporočam, da date jutri oglase na različne radije...

Pa zdele mi je mami dala anteno za brat in mi reče lej k piše pes je poseksal najstnico... pa pogledam pa vidm da je 14 letno dekle težko približno 51 kil bila posiljena z strani lastnega psa huskya. Lol .... Rekla je da ga imajo v hiši in da je bila v srajci preden je šla spat in se je sklonila da bi na tleh nekaj pobrala in potem jo je lastni pes naskočil tako da je rekla da ni mogla nič... Lol meni se zdi da so laži samo nikoli ne veš da te res lastni pes posili  :D

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #601 : 13 Junij 2006, 23:37:35
Srečna novica, mož in zast sta jo našla ne daleč od doma je skakala okoli drevesa, na katerem je bil maček.
Sem sklenila, da damo na vrata od pesjaka en feder, da se bodo avtomtično zapirala.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #602 : 13 Junij 2006, 23:42:41
O Alba to pa je najsrečnjejša novica danes. Res super, da tako hitro ste jo našli. Sem ful vesela...lp


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #603 : 14 Junij 2006, 12:47:29
Uffff .... hvala bogu :)

No samo da je doma ... mogoče res nebi bilo slabo izumiti nekaj da bi se vrata sama zapirala ;)

Lp, Črt



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #604 : 14 Junij 2006, 13:57:53
Potem praviš Barbara da je Albici dogajalo, jah punca se je malo podolgočasila, pa opazila da vrata niso tako nameščena kot so pa se je odpravila malo na potep... ;) Jah ti naši vražički hitro opazijo da nekaj ni tako kot mora biti in potem to še hitreje izkoristijo ;) ::) >:( Ti imaš vsaj srečo pa ji je bil maček na drevesu še zanimiv, to pri Larsu ne pali zelo dolgo, ni ravno najbolj potrpežljive sorte, hmm le po kom ima to!? ;) :D No sicer se je zdaj ko malo prihaja počasi (ampak res počasi) v seniorska leta malo zresnil (naj vas to ne prevara še vedno mu na otročje tolče! :D) pa še poletje je, pa se mu takrat ne da preveč migat zdaj bi se on samo sončil ::) :D Včeraj sva se mu z mamo prav smejali zaradi tega, se je ko kak nemški turist na soncu kuril, se je tako lepo obračal da bi ga sonce z vseh strani prijelo, da je z malo domišljije zgledalo ko da ga lepo na žaru vrtijo ;) :D


Thor77

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
Odgovori #605 : 14 Junij 2006, 17:06:51
Super da ste jo našli. Sem res vesel. Benova mama, jo je tudi popihala, ko so bili Ben in kompanija stari 2 meseca, in to z mladiči vred v gozd... So jih šele naslednji dan 2 km stran našli... K sreči vse, in vse zdrave... Kar se mi zdi danes, pri vseh teh "trigger-happy" lovcih prav čudno

My Siberian Husky ate the dog trainer!
Benova galerija


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #606 : 15 Junij 2006, 20:55:12
Tudi Lars se je že odpravil sam na sprehod >:( in se pri tem sploh ni obremenjeval da si jaz v nemoči in strahu zanj "pulim" lase malo tudi od besa, da po eni strani besnim, po drugi sem bila pa že na koncu z živci. Gospod se je sicer s potepa vrnil cel in zdrav tam nekje med 2 in 3 zjutraj, Andreja pa je do takrat bedela in se sekirala, izlila reko solz da so se moji že zbali da bom poplavla hišo ::), seveda je gospod vedel da je naredil napako in se je hitro skidal pesjak in v svojo hišico, medtem ko jaz nisem vedla al naj se od veselja po tleh valjam al naj pesjanu odmerim eno litanijo, no na koncu sem zmatrana že od vsega sekiranja samo še zaprla in zaklenila vrata pesjaka in odšla spat še jaz, je bil pa naslednje pol leta tako priden da kar ni bilo za verjet.
Sicer je gospodič še imel kake prebliske >:( vendar mu jih ni uspelo uresničiti, zdaj pa se mu že ne da več bosti z mano, mu je končno kapnilo kateri od naju je bolj trmast :o :D ;)


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #607 : 22 Junij 2006, 11:28:51
Ola! Kje ste vsi? ;) Se že namakate v morju in vaši štirinožci z vami!? :D No mi se zaenkrat namakamo še doma, Lars raje ne kot ja, smo poskusili ga it malo v potoček shladit, je to tak zgledalo da sem se zraven še jaz ohladila, povrhu vsega sem bila pa 2x bolj mokra od njega >:( ;) ::) No našemu gospodu se nič ne da, še od poležavanja, sončenja in senčenja je bolj zmatran od vseh nas ki delamo cel dan ::) :D
Kdo pride to soboto na pasji piknik na Gradišče?


Thor77

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
Odgovori #608 : 22 Junij 2006, 11:41:09
Ben cele dneve leži v senci, z izjemo zgodnjega jutra in pa proti večeru, ko se gre namakat v bližnji potok...
Je pa prov hecen zdej v poletni opravi... čist svetlo rjav je ratal, črna mu je s hrbta prov izginila, ves ozek je, skratka prov drug pes napram pozimi  8)

My Siberian Husky ate the dog trainer!
Benova galerija


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #609 : 22 Junij 2006, 11:47:39
Lars se sicer sence ne brani se pa tudi izredno rad sonči, z potoki in jezerci je skregan, voda je dobra samo za odžejat, drugače pa smo mi še vedno v fazi menjave dlake, pa še vedno kupčke z njega dol spravmo. Ja so mi prav smešni, ker pozimi še zgledajo, poleti so pa taki kot da jih vsak ta sedmi dan hranimo, naša mami se je nekaj let poleti vedno sekirala s tem kaj si mislijo naši sosedje, da ga sigurno ne hranimo ker tko suh zgleda, pa je ubogi revež imel vedno polno skledo tako kuhane hrane kot briketov za priboljšek. Vendar ko mu je prevroče se včasih zgodi da dan dva sploh noče jesti, sicer se malo poigra z briketi, drugače pa je samo na vodi. ::)


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #610 : 22 Junij 2006, 11:56:17
Alba tudi preko dneva lenari, zvečer je pa treba dati vso odvečno energijo ven. Končno je tudi ugotovila, da so potočki zelo koristna zadeva in se vsak dan namakava. Včeraj sem jo hotela nahecati, da bi dala sedi v potoku, pa je hitro ugotovila, da bo cela rit mokra in ni bilo nič iz tega.
Tudi Alba je smešna zdaj, ko ima pol manj dlake in izgleda veliko bolj suha.

Satin a ti prideš na pesjanarsko srečanje?

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #611 : 22 Junij 2006, 12:18:04
Sem mislila iti sam ne morem tja z Larsom, na žalost je moj pesjan malo problematičen glede ostalih samčkov. Poleg tega pa je zdaj postal še ljubosumen >:( ::), upam da je to samo posledica tele vročine ker drugače bova mela rajt šolo. Gospodu sploh ni po godu da bi se kdo drug okoli nas smukal preveč, pa ni važno ali je samček ali samička. Čeprav mislim da starih prijateljic in prijateljev ne bi neprijazni nadiral, kvečjemu prej mene ::) :o :D


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #612 : 22 Junij 2006, 12:23:56
Oh škoda, bi blo fino se ponovno videti.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #613 : 22 Junij 2006, 12:34:23
Mah se bova če ne bo šlo drugače 1x med tednim spokala v avto in se pripeljala na vaš konc da se spet srečamo. Potem to soboto ne prideta na naš konc na pasji piknik. Poleg tega pa bodo vikendi zdej malo bolj frej pa se bomo dopoldne ali pa proti večeru kej dobili in kako rekli, se bomo že nekak lovili med dopusti! ;)


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #614 : 23 Junij 2006, 00:36:02
halo =) a kdo pride v soboto na pasje srečanje? sib je tudi izgubil ogromnoo dlake in zgleda veliko manjši pa tudi bolj svetel in jo še vedno zgublja čeprav ga krtačim tudi po 45 minut dnevno  ::).




lp

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #615 : 23 Junij 2006, 08:52:34
Ojla midva prideva gor, pa še kolegica Bolha s Katotom, sem pa včeraj srečala Siba na poti dam tam pri farmi, mislim da ga je tvoja sestra ven peljala, revež verjamem da mu je vroče, no mi smo že skoraj vso zimsko dlako ven spravili, sicer še vedno nekaj ven frli pa še se kaj iščeše ampak potihem si upam reč da gre zadeva počasi h koncu! :P Juhu! ;)
Kdaj pa mislite kej gor priti, no se bomo potrudili pa zadevo poslikali! ;)


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #616 : 23 Junij 2006, 16:11:59
jest bom pršu verjetno gor z prjatlco okol 1 in bom vsaj nekje približno do konca :), sib je že tudi zamenjal zimsko dlako in je prav atletski zdaj ;D, samo še na zadnjemu delu telesa se mu delajo kepe dlak ampak ni tako problematično kot je bilo okoli vratu in na prsih...




lp

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #617 : 24 Junij 2006, 13:44:01
midva s kanom tudi prideva :D kaj pa vaši psi kej manj jejo? ker moj poje samo polovični obrok na dva dni :-\  je tko suh, da ne boste mislil da ga stradam :P drugače se mu je pa dlaka zamenjala že skoraj v celoti
lp*


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.

Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #619 : 26 Junij 2006, 08:42:04
Buhca hvala za tele simpatične slikce mojega don juana, moram ga pohvalit, Lars je bil v soboto navkljub vročini izredno priden in poslušen, ga je pa vročino kar zdelala, čeprav je potem moral še na špancir, potem pa je celo noč spal ko ubit. Še naslednji se je bolj vlekel ko hodil, smo sprobal leteči krožnik (tolažilna nagrada za nastop v katergoriji nad 30 cm) nekaj časa smo takali za njemu potem pa nas je zaradi vročine zmankalo in smo se samo še v senco zavalil  :D


shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #620 : 26 Junij 2006, 09:51:09
 kje ste pa to bili? zakaj pa niste prišli na srečanje ??? satin sem tudi jaz mislila, da bodo večji problemi s kanom pa jih ni bilo, zaprle sva jih v boks(albo in kana) in je bil mir, parkrat sva šle pa še na sprehod. Alba in Kan sta prvič celo zaplavala ;)


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #621 : 26 Junij 2006, 10:54:52
Ojla Shivas, to je bil posneto na pasjem pikniku Zelenega Vala in pa kraševskem pikniku pri nas na Gradišču, v nedeljo pa zato nismo prišli ker Lars glede samcev zelo različno reagira, zaradi vročine je tudi krasno tečen >:(, da ga zaprem v boks jaz pa uživam on pa bi moral tam notri ždeti.... fante bi se tako pritoževal da kar res ne bi bilo in verjemi se zna resnično grdo dreti, da seveda ne omenim da bi bil tako užaljen da ni za povedat, mislim da me naslednjih mesec dni sploh ne bi pogledal ::) Bomo drugič prišli vendar brez njega po vsej verjetnosti, glede vode ne verjamem da bi šel, edino mogoče če bi hotel svojo ljubico reševat  ;) :D Poleg tega pa nas je naš oč še zaposlil >:( ::)


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #622 : 26 Junij 2006, 14:36:17
Urška sem opazila da imata Kan in Lars zelo podobn vzorec črno bel na prsih, pa se je Kan malo na črno bolj obrača, mah res vidim da morava kmalu na vaš konc prit da se spet vidimo ;) :D


shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #623 : 26 Junij 2006, 17:23:41
a tako :) no sej Kan se je pa drl kot ena opica zaprta v kletki ::) ja imata dost podobno ja, pa tud dobit bi se mogli kaj, mogoče bi pa obnovila stare prijateljske odnose, in ne bi več renčala :P


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #624 : 27 Junij 2006, 10:55:28
Si jih zamisliš kako v duetu ali celo v triu takole tulijo, saj bi se vsem ostalim na pikniku "odtrgalo"  :D :o ;D ;), tako štirinožcem ko dvonožcem  :D ;) ;D Varpoljčani bi pa mislil da pse iz kože dajemo  ;) :D ;D :o :P
Obljubim da se še ta teden 1x oz. najkasneje čez vikend oglasiva na vašem koncu!  ;) Upam da bodo tvoje besede našle pot skozi ušesa najinih dveh trmastih buč do njihovih prefriganih možgančkov ;) :D ;D Ti mislim da ona dva naju mal okrog nosita, sej veš če bosta morali vsaka s svojim ukvarjat ni šans da bosta druge čohljali in mečkali :D ;D :o ::) :P O ti naši ljubosumni trmoglavčki! ::) :D ;D :o


shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #625 : 03 Julij 2006, 16:10:53
noooo, zdej sm pa že res spet počasi za kakšno akcijo, da se dobimo!? ???


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #626 : 04 Julij 2006, 08:37:02
Ta vikend???? Bi bilo dobro :)

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #627 : 04 Julij 2006, 09:11:44
Bi šlo punce, bi šlo!  :D Sam da se še zmenmo dopoldne ali popoldne!? Vaju nisem že dolgo zasledila v tej temi sem se že ustrašila da sta že kam zbrisale al pa da ste se v senco vrgle ko naši bučkoti  :P. No mi razmišljamo da bi za našega nabavli mali napihljiv bazenček (unga za dojenčke  ::) :D ) če se bo mogoče potem le spravil v vodo mal hladit! :o ;) ;D :D


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #628 : 04 Julij 2006, 19:22:48
O spet se srečanje obeta, jaz sem za nedeljo dopoldne :)..lp


shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #629 : 05 Julij 2006, 16:48:25
 :o hehe mu boste kupili un napihljiv bazenček tko kot mi, pa je biu naslednje jutro ko sem prišla ven razcefran na prafaktorje ::) tako da mi mu bomo kupili otroški peskovnik(ne bo ga mogel predret :P) pol nej se pa hlad,i ali pa če samo pije vodo iz njega ;) meni je vseeno kdaj bi se dobile, ker sem popravila matematiko...hehehe ;D
Lp