Sibirski Husky [Siberian Husky]

shivas_ · 1933914

Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #870 : 19 September 2006, 17:03:26
Husky girl je rekla, daje njena psička plašna, torej kakšna obramba odpade. ne rečem da se ne da, čeprav od polarcev težko vidimo takega, ki bi z velikim veseljem se cufal za rokav, pa tudi nekako jim ne pristaja.


Thor77

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
Odgovori #871 : 19 September 2006, 17:07:10
sicer je tema že malo skrenila ampak vseeno za dobro vseh nas :D

husky_girl... mi lahko poveš kakšen fotoaparat imaš? Namreč slike boš lahko imela bolj ostre, če boš ob slikanju psičke nastavila način na sport (pogosta funkcija pri kompaktnih fotoaparatih), oz. če imaš možnost izbire časa zaklopa, si ga nastaviš na zelo kratek čas 1/500-1/1000 (govorim za podnevi)... prvo probaj prvo možnost pa poročaj!

My Siberian Husky ate the dog trainer!
Benova galerija


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #872 : 19 September 2006, 18:47:04
Kakor jaz vem polarci naj sploh ne bi smeli delati obrambe, ravno zaradi tega, ker so to prvinski psi...lp


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #873 : 19 September 2006, 19:11:52
Par novih fotk moje pesjanarke...

Naša Mica in Živa...


Pa Piki in Živa...


''Prostor'' na sprehodu in lovljenje zadnjih sončnih žarkov dneva...


Poziranje...  :D

(sej vem da bi blo treba krempeljčke postriči, samo kaj ko Živi to tooook ne paše  :-[)

Malce vohlanja... Vohamo divjad   >:D


''Maja pejva že naprej, meni se zeha...''  :D


---
Glede obrambe pa mislim, da husky ni namenjen temu. Se je že zgodilo, da sem jaz morala braniti Živo pred kakšnim napadalnim psom, ona pa samo rep med noge. Samo da je kaj kar ni divjad, perjad, mačka, pa je Živa že čisto pohlevna in prijateljica z vsakim.  ;)


LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #874 : 19 September 2006, 20:02:44
Ja jaz si tudi težko predstavljam huskyja, ki dela obrambo, amapk očitno je to samo dokaz, da se vse da, če se želi.
Moja psica ni popolnoma pohlevna do drugih, v kolikor kdo renči na njo mu z veseljem vrne. Sicer ne vem, kaj bi storila v primeru, da bi bila napadena in odkrito povedano tudi nočem vedeti.
Thor naslednjič mi boš pokazal, če obstaja ta opcija pri mojem fotoaparatu  ;).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #875 : 19 September 2006, 20:15:19
Alba kako pa vama je šlo v nedeljo na agilityju?

Majchy lepe fotke, ti znaš vedno pravi motiv najti :).

husky_girl  glede KD-jev ti močno priporočam tudi KD Ljubljana, tuki so že ne veliko polarcev izšolali in med njimi je bila ena zelo uspešna AM-jka reševalka. Kaj več so ti pa že ostali napisali. 

lp



Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #876 : 19 September 2006, 20:43:19
Joj na žalost sporočam, da bo husky piknik prestavljen na pomlad, ker organizatorja trenutno zidata in ne bo časa za organizacijo piknika... Škoda. Lahko pa se dobimo pesjanarji in naredimo kostančkov piknik  ;D

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #877 : 19 September 2006, 20:48:50
Aja še to. Moja Živa danes praznuje 6.rojstni dan in ji želim vse najboljše in veliko pesjanarskih užitkov, veliko tekanja in tuljenja  :D

Pa še tortica zanjo:


LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #878 : 19 September 2006, 20:52:32
O Majchy škoda, no pa spomladi, prej pa mi naredimo en kostanjev piknik ;D..lp


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #879 : 19 September 2006, 20:54:42
O potem pa vse najboljše Živi in tebi še veliko veselja še naprej z njo :) :) :) :)...lp


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #880 : 19 September 2006, 23:42:15
Živa vse najboljše in da bi te tvoja Maja čimbolj ubogala in razvajala :-*

Lars & Andreja


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #881 : 19 September 2006, 23:55:32
No z Larsom sva imela danes ne prav krasen zaključek sprehoda, ko sva počasi hlačala proti domu je iz gozdička priletel kuža malo manjši od Larsa, sta se v miru povohala, do tu vse OK in mirno, Lars se je na mojo omembo Lars greva domov že obrnil in šel proti meni ko se mu je peso spravil njegovo bogastvo vohat, velika napak namreč to Larsa grozno iritira, se je obrnil in kljub temu da sem urgirala hitro še vedno ne dovolj hitro sta bila že v elementu, kar je Larsa dokončno razjarilo, je bilo da je pes prvi začel renčati in se je namenil na njegov vrat, nažalost od zadnjega napada nanj s strani NO kjer je vrat utrpel kar nekaj ran, je bil to vrhunec. No 5 do 10 min kasneje za psom prisopihal še njegov lastnik, do takrat sem jaz psa nekeko že spravila narazen, dobro Lars je situacijo sicer obvladoval, na slabšem je bil drugi peso in ker ne maram pretepanja, sem ju nekako spravila narazen. Potem se je pa tudi meni pritisk malo dvignil ko me tipo vpraša ja ker je bil pa tako hud oz bolj hud, sem se komaj zadržala da sem mu mirno povedala da je njegov začel in se nanj nisem pričela dreti če je sploh normalen ali samo zadet >:(, sicer sem mu  hhihotla še nekaj reči vendar se je tipo po hitrem postopku s psom vred hitro spokal naprej teč ko da se ni nič zgodilo, aja sicer mu je vmes še uspelo zmrmrati opravičilo >:( Ko sem že mislil da se bo zadeva vsaj normalno zaključila, se mi je moj bučman porezal, prav lepo in še globoko si je zarezal pri volčjem krempeljcu, to sva opazila šele ob prihodu domov kjer je bolečina postala prevelika in je pričel šepati. Tako da sva trenutno na bolniški, Lars to že pridno izkorišča, pod nos moli povito šapo in pri tem še malo cvil, vem in verjamem da ga boli,vendar pa se malo smili sam  sebi.


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #882 : 20 September 2006, 08:16:12
Živa vse najboljše  :-* :-*, Lars tebi pa Albica pošilja koš  :-*, pa mu želi čimprejšnje okrevanje.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #883 : 20 September 2006, 08:34:18
Mu bom to predala, mu bo takoj lažje in boljše! ;) No danes je tako žalostno gledal, sprednjo tačko pa tako ajčka, ko da bi mu je pol manjkalo :o ;), da smo zadevo včeraj sanirali je Andreja izgubila živce, nažalost Andreja ni veterinar in zato nima pri sebi vsega in je malo bolelo ko smo mu rano sanirali, zato me je danes strah ko bomo zadevo popoldne previli, ker že vem dril, mislim da bom morala smer študija spremenit :o ;) Naših ne morem odvadit da mu v takih primerih rečejo "Ja si bogi bogi Lars" ker bučman to krasno izkorišča, ko mu le to ustreza, da ne omenim da še v istem momentu ko mu to rečeš cmevka ko mali otrok in se poleg tega še na veliko smili sam sebi 8) ::) Če danes ne bo rna zgledala vsaj malo boljše greva do veta.


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #884 : 20 September 2006, 15:24:22
Živica vse najboljše  :-* :-*



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #885 : 20 September 2006, 17:12:19
Larsu z Asko želiva čimprejšnje okrevanje..lp


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #886 : 20 September 2006, 17:42:39
bogi lars  :-\, kakšen je pa zgledal pes in lastnik? Tukaj eden vedno laufa s psom brez povodca tako, da siba skoraj več ne peljem v okolici šole oz. stične...

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #887 : 20 September 2006, 17:51:01
Živa se vsem lepo zahvaljuje za čestitke  :) Brez skrbi da sem jo včeraj še posebej razvajala.  :-*

Upam da Lars čimprej okreva  :-* :-* :-*

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #888 : 20 September 2006, 19:40:16
Ne razumem čisto dobro, zakaj naj bi se ti tip opravičil? Če sem prav razumela sta bila oba psa spuščena in sta se stepla. Kdo je začel sploh ni važno, nobeden od vaju pa ni obvladal svojega psa. Če bi ga, pretepa ne bi bilo. Pa ne se zavajat s tem, da se je tvoj pes stepel zato, ker ga je enkrat nemški ovčar.


husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #889 : 20 September 2006, 20:39:39
Thor za enkrat mi še ni uspelo. Sem dobila fotoaparat iz Italije in imam samo Italijanska navodila, verjetno so kdaj obstajala tudi angleška, ampak sem jih očitno založila. Bom še malo pobrskala. Imam pa fotoaparat Olympius camedia c-725
Drugače je res dober, fotke, ki niso preveč v gibanju narejene, so res super,samo na vsake toliko časa, se mu pa kar nekaj zblede in je vse tako kot bi slikal kakšen odvisnik na zdravlenju :)

 Majchy koliko približno tehta Živa? Sem ravno njene slikice gledala in je res prava lepotica. Sany je proti njej bolj okostnjak, ker ko sem jo dobila se mi je zdelo, kot, da bi jo zelo slabo hranili. Sedaj je sicer že malo bolje, ampak še vedno se mi ne zdi čisto taprava. Vem, da mora še malo odrasti, ampak vseeno.
Pa vse najboljše Živi tudi v najinem imenu ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #890 : 20 September 2006, 20:43:14
Lanabela kot poznam Satin ti lahko garantiram, da je Lars vedno na povodcu.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #891 : 20 September 2006, 20:47:45
Husky girl idealna teža za samičke je med 16 in 23 kg. Alba je bolj konkretne konstrukcije in ima 21 kg.
Mogoče se obrni na Shivas, tudi njen Kan je bolj med ta suhcanimi. Ima kar probleme ga hraniti.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #892 : 20 September 2006, 22:39:55
Lanabela Lars je bil na povodcu kar je tudi vedno, se zavedam da Larsu odpoklic dela probleme, zato se strogo držimo tega da je Lars vedno na fleksiju. Tip sploh svojega psa ni imel na očeh ker je bil pes cca 200 - do 500 m pred njim, pred naju je pritekel ven iz gozdička direkt čez cesto in travnik, ki je na drugi strani še kar prometne ceste, tipson je pritekel za njemo šele čez cca 10 min. In Lanabela ne ni se stepel ker ga je 2 x in ne samo 1x NO napadel, je pa od takrat do samcev zelo rezerviran, še posebaj do enako velikih ali večjih od njega, NO in mešancev z njimi pa živih ne prenese. Poleg tega ne mara da ga drugi izza hrbta pričnejo vohljato okoli njegovih draguljev, medtem ko se on že umika, in tudi ni Lars prvi začel, je drugi pesjan prvi začel z renčanjem in potem se je pognal v vrat, na katerega pa je od zadnjega napada zelo občutljiv in takrat je zadeva počila, ljudjem ki jih ne pozna se po vratu sploh ne pusti božati po tem dogodku, prej s tem ni bilo problema, če je opazil da sem ljudi tudi jaz sprejela, zdaj gre samo še po glavi. In ja mislim da je bilo opravičilo z njegove strani na mestu glede na to da je njegov pes celotno stvar zakuhal, kriv pa je v bistvu on ki psa sploh ni imel pod nadzorom. Pes je k njemu prišel šele ko ga je tretjič poklical k sebi, pregledal ga sploh ni če je s psom vse ok, ga malo prijel naredil 3 korake in ga spet spustil in mirno pričel teči naprej, pri tem da se ni niti ozrl ali gre pes za njemu, ki seveda ni takoj stekel za njim ampak je še čekiral situacijo, lastnik je bil kar že daleč v hosti ko je psu le potegnilo in je šel za njim, Larsa sem jaz prečekirala, sem ga dala tudi na poleg in jaz sem se postavila med njiju in verjemi mi da če bi pesjan še kaj poskušal se bi mu slabo pisalo. Poleg tega še nekaj jaz ne toleriram pretepov, ne pri mojem niti pri ostalih, zaradi tega vedno vnaprej opozorim če lahko pripnejo svojega kužka ker se s samci ne razume. Lahko pa ti tudi tu ostali ki se udeležujejo srečanj sibircev povedo, da sta se zadnjič z Benom celo dobro razumela in da tudi skrbno nadzorujem situacijo in se izogibam takim situacijam. Lars je moja druga polovica, nekdo na katerega se lahko 100% zanesem da me ne bo razočaral, nimam ga da bi zdravila svoje probleme z samopodobo in egom, kot jih imajo nekateri v okolju kjer živim, ki jim gre samo zato kako hudega psa imajo in koliko jih je že raztrgal, pri nas je Lars enakopraven družinski član. In Lars je popusti prijem ko sem rekla fuj, vendar se drug pes ni nehal vanj zaganjat, in tudi ko mi jih je uspelo spravit narazen je bil moj pri miru ob meni, brez renčanja samo v pozoru, med tem ko je drugi še krožil okoli in čekiral kaj bi naredil.

Citiraj
bogi lars  Undecided, kakšen je pa zgledal pes in lastnik? Tukaj eden vedno laufa s psom brez povodca tako, da siba skoraj več ne peljem v okolici šole oz. stične...

Pes je malo manjši od Larsa in pepelnato črne barve, tip je pa tam okoli 30-35tih, kratki rjavi lasje, suh, visok okoli 1,75 mogoče malo več


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #893 : 21 September 2006, 12:02:36
Potem sem si situacijo narobe predstavljala. Ampak vseeno, pa ne mislim ravno za ta primer - če ima pes slabe izkušnje, se da marsikaj narediti da zadevo vsaj močno omilimo če je že ne moremo povsem pozdraviti. Čisto vsak lastnik dominantnega samca ima svojo zgodbico o tem, kako se njegov pes stepe zato, ker ga je nekdo nekoč napadel.
Sicer pa bo tisti drugi pes prej ali slej  kje  kaj krepkega staknil, če se njegov lastnik ne bo kmalu poboljšal.


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #894 : 21 September 2006, 13:06:08
Lars se vsem zahvaljuje za dobre želje in vsem pošilja kup  :-* :-* :-*, zadevica se počasi izboljšuje, danes bova videla kako stvar v resnici dobro zgleda, ker včeraj zvečer v garaži kljud dobri osvetljavi nama ni uspelo dovolj natančno pogledat, boli ga še vedno zelo saj izredno trza s taco.

Citiraj
Potem sem si situacijo narobe predstavljala. Ampak vseeno, pa ne mislim ravno za ta primer - če ima pes slabe izkušnje, se da marsikaj narediti da zadevo vsaj močno omilimo če je že ne moremo povsem pozdraviti. Čisto vsak lastnik dominantnega samca ima svojo zgodbico o tem, kako se njegov pes stepe zato, ker ga je nekdo nekoč napadel.
Sicer pa bo tisti drugi pes prej ali slej  kje  kaj krepkega staknil, če se njegov lastnik ne bo kmalu poboljšal.

Mi na tem delamo že cel čas tako od prvega kot od zadnjega napada s strani NO, zadeve ne bom odpravila jo pa poskušam omiliti, Lars je ob srečanju z NO ali samcem enake višine ali da je večji na poleg, na tisti strani da sem med njima še jaz, v primeru da psa ki ga srečava in za katerega vem da je težaven, Larsa iz same preventive z eno roko primem še za oprtnico v drugi imam fleksi ter se toliko umaknem z njim da se v miru obidemo. V vsakem primeru ali psa poznam ali ne vedno nadzorujem situacijo in spremljam Larsovo govorico telesa in tudi od drugega psa, NO in mešancev z njimi se ogibava, ker ko jih že od daleč vidi naredi srtino, nekaj časa po napadu je še renčal, zdaj smo to umirili, sicer se še kdaj zgodi da prične tudi renčati vendar ob omembi FUJ neha. Tudi se ne slepim da je moj bučman nedolžni angelček, je že kot mali kazal znake dominance, vedno mora biti na prvem mestu, je pa res da pa sta napada določene stvari poslabšala.  Tudi z ZP sva imela probleme, ga je sosedov (gre za mešanca z njim) še kot mladička povaljal in mu skoraj poškodoval oko, tega ne mara, smo pa zadevo z leti toliko omilil da ga tolerira, to pomeni da če ni kakih negativnih dražljajev je zanj slep, medtem ko s ta drugim samcem se razumeta in občasno tudi igrata.
Glede ostalega je pa tako da se lastnik po vsej verjetnosti ne bo poboljšal, saj mnogi psov ki se stepejo in so celo hudo pogriženi, sploh ne peljejo do veta, jih doma sami kao cajtajo oz. se po njihovi logiki psi itak sami zližejo, ne boš verjela koliko takih komentarjev sem slišala. In ko je sezona gonečih se psičk je tega veliko, sicer pa se mnogo psov celo leto prosto sprehaja po vasi! >:(


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #895 : 26 September 2006, 11:24:58
Vsem še 1x hvala za lepe želje, rana pocajtana, sicer malo smešno zgleda, ampak ker je to mesto ravno na notranji strani tace, se sploh ne vidi če dobro ne pogledaš. No Lars še vedno malo izkorišča,če kaj narobe naredi pa je pri tem ujet in potem šepa na tačko, ko pa misli da ga nihče več ne gleda ali pa pozabi nanjo pa že mirno skače naokoli. Sva zato včeraj doma že malo povadila tisti kar sva prejšnič pri Katji počela in se že veseliva da prideva znova pogledat. Je oči rekel da če bova vztrajala da nama bo ene take ovirce naredu, da nama nav treba stole po vrtu postavljat da si ovire narediva za preskoke in pa slalom, samo še za most se morava nekak znajdit pa bo :D ;)

To pa vam Lars pošilja v zameno iz hvaležnosti za vaše dobre želje  :-* :-* :-*


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #896 : 26 September 2006, 13:40:10
Hehehehehe...super Satin  8) Poljubčki za Larsa  :-* :-* :-*

Moja Živa je bila pa ta vikend na Ptuju. ;D Imele sva se super. Tudi s psi po vasi ni bilo nobenih problemov, razen enega butastega lastnika, sicer zelo prisrčne staffordke. Greve midve po vasi in zraven še od mojega fanta sestra Klementina s dvema hčerkama (4 mesece in 3 leta stari) in njegov nečak star 2 leti. :P Najprej sta tamaledva peljala Živo in smo naredili dooolg sprehod. Pa korakamo nato po cesti, Klementina je nesla malo, jaz pa sem v vozičku peljala maledva, ki sta bila že malce utrujena in smo bili že blizu doma. Živa pa je veselo vlekla voziček. In že od daleč zagledam nekega moškega, ki je imel pred sabo psa, stafforda. Brez povodca, brez ovratnice okoli vratu. In jaz Živi skrajšam fleksi pa še vedno lepo vleče voziček. In ko pridemo do moškega Živa radovedno zavije proti psički in jo hoče povohat, seveda jo potegnem nazaj. Tedaj pa moški vzame v naročje psičko in prbije: ''Če jo spustiš s povodca, bom dobil rdeče oči.'' Najprej sploh nisem pokapirala kaj je hotel s tem povedati. In smo šle naprej, sploh nisem nič rekla, sem si mislila svoje.  >:(
Popoldne ko je moj prišel iz službe pa sva šla zopet na sprehod z Živo. Mojemu sem zgodbo povedala, kaj se je zgodilo, pa je rekel da ne ve kdo je ta moški. In greva po vasi. Pa Živo sem imela skoz na daljši razdalji na fleksiju. Pa pridemo do neke hiše, z leseno ograjo od cesti. Živa je še nekaj veselo vohljala, takrat pa k ograji priteče staffordka in veselo šavsne proti Živi, ki ji ni bilo nič jasno. Živo sem potegnila k sebi, moški na dvorišču pa se je smejal.  ??? ''Hahaha...Sem vam rekel. Naslednjič bojo problemi na cesti.'' Pa ga vprašam zakaj bi že bili problemi na cesti. Pa on reče, da brez veze da razlaga, ker nima smisla. Jaz pa njemu: ''Ja saj verjetno res ne. Če bi imel kdo probleme to ne bi bila jaz.'' Mislim svašta. Smo šli rajš naprej. Moj je pa potem rekel, da je ta moški tak ali tak en velik čudak. Brez povodca, brez ovratnice se sprehaja s staffordom po cesti, pol pa še neki grozi. Sto ljudi, sto čudi.
Uglavnem Živa je bila zadovoljna s izletom, kar je glavno.  8) :-* Pa tudi v 100km vožnji v eno smer je zelo uživala, najbolj so ji bili včeč štajerski tuneli  :D

Pozdravček  :-*




LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #897 : 26 September 2006, 15:51:39
O super, da je z Larskom spet vse dobro :) :)..lp


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #898 : 26 September 2006, 20:19:47
Na Živini spletni strani je nov vnos v Blog  8)

Jesenski pozdrav!

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


malena3

  • Gost
Odgovori #899 : 28 September 2006, 11:16:13
Najprej lep pozdrav vsem....in sicer z zamudo, ampak čestitke Živi za njen rojstni dan. :-* :-* :-* :-* :-* :-*.

Super da boste piknik prestavili na pomlad, takrat se vam tudi jaz pridružim..vsaj upam, da bo vse po načrtu.