Sibirski Husky [Siberian Husky]

shivas_ · 1929712

Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #990 : 30 Oktober 2006, 12:13:34
husky_girl nam je pa malo žal da se nismo mogli osebno spoznati, potem ko smo mal bili frej ste pa že zginili, pa tak sem hotla Sany pa Žaka mal prmečkat. Se bomo pa na kakem srečanju polarcev vidili in spoznali. ;D Glede tete pubertet pa ji ni mogoče uiti, te slej ko prej ujame >:( ;), sem tudi jaz upala in se veselila da sva ji z Larsem ušla, pa me je potem ko sem bila že prepričana da sva ji ušla presenetila >:( Utrjujta že osvojeno znanje!

No mi smo pa bili v soboto v ZOO-ju, z Larsem sva se pridružila Aski in Maji pri potepanju po njem, moj faconar je bil firbčem ko kaka pripadnica ženskega spola :o :D je moral svojo šnofljo povsod vtaknit da ne bi česa zamudil. Bil zelo navdušen nad vsem, bilo je 1001 vonjava ki so mu vse skupaj parale živčke :o :D Zelo navdušen nad volkovi sta se potem še z alfo samcem na daljavo preko ograje z šnofanjem spoznavala. Konji, srnce in njim podobne živali so bile njegova obsesija, čisto pa je bil navdušen (mislim da se je moj fante kar malo zacopal vanjo :o) nad slonico, se je od vsega navdušenja postavil kar na zadnje tace in punca ga je obrajtala, potem pa se je fante začel z njo še pogovarjat in jo vabit na našo stran in mislim da ga je punca razumela, sej mu je z rilcem nonstop ponujala "give me five" in ker je bilo Andreji že kar malo nerodno od njenega pogovarjajočega se pesjana sta se malo umaknila za grm, jima je slonica pridno sledila in je kar malo žalostno gledala :D ;) Je pa res da se najbrž glih vsakdan vsak pesjan ne potrudi na tak način njeno pozornost pridobit. :D Pa ne smemo pozabiti na tista čudna bitja z dolgimi bodicami, ki so večji od ježkov z domačega vrta :D :o se Lars kar ni mogel odmakniti od njihove ograde, pa Lame so bile tudi zelo zanimive, pa morski lev tudi. Naslednjič moramo obiskati še velike mačke da vidim kako mu bodo všeč te :o :D.
Sta bila pa drugače z Asko zelo pridna, Aski sicer tisti mali kovinski kipci niso bili preveč všeč jih je na začetku malo posvarila da z njo ni dobro češenj zobat ;), ampak so briketki storili svoje, pa se jih kmalu ni več bala, jih je pogumno povohala in šla naprej :P Sta bila pa z Asko vsekakor pravi atrakciji tudi sama dva in ni bilo obiskovalca ki ju ne bi občudoval, moram reči da sem bila prav prijetno presenečena saj nisve naleteli na nobeno slabo kritiko niti se nad kužonoma niso zgražali. Še najboljši so bilo otroci "mami lej volkce!" :o :D Slikice bo pa ob prvi priliki prilepila Aska, priznam jaz sem ga pozabila doma, mi je pa zaradi tega zelo žal, bom pa naslenjič kar kamero sabo vzela in ga posnela mojga frajerja v akciji :o ;)



husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #991 : 30 Oktober 2006, 12:33:57
Sigurno se bomo prej ali slej spoznali :) Shivas je napisala, da je ravno v puberteti čas, ko jo lahko največ naučim, tako da mi je to sedaj dodatna motivacija ne pa nekakšen bav bav ;D

Mi smo pa drugače včeraj hotli it v živalski vrt, samo potem smo to prestavili, ker smo se odločili, da gremo raje na hitro vas pogledat, potem pa še na Most na Soči. Zato smo tudi tako hitro šli. Zato gremo pa verjetno drug vikend v ZOO, pa bomo videli, kako se bo Sany tam obnašala, ker je bila včeraj kar malo prestrašena, ko je bilo več psov naenkrat pri njej :-\ Sem pa že sedaj prepričana, da se bom mogla zelo pomatrat, da jo bom spravila preč os srn ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #992 : 30 Oktober 2006, 12:40:04
Mogoče jo bo čisto kaka druga žival bolj očarala kot srna ;) :P, za mojega sme prepričana da se mu je najbolj v spomin vtisnila slonica, potem pa ježevci, pa volkci, potem pa ostali prebivalci ZOO-ja ki jih je videl


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #993 : 30 Oktober 2006, 13:05:33
Ja v ZOO-ju je bilo res zanimivo. Je že vse lepo Satin napisala. Aska je pa res prava reva. Že na začetku niti pod razno ni upala blizu konjev in ostale govedi (pa še lani mi je rinila do konjev, letos pa tak bav bav so ji ???). Pa kipci so ji tudi tako strašni bili :o...No briketki res pomagali so, da se vseh, ki jih je kasneje srečala, ni več tako bala...Res zanimivo, tako, da kmalu spet greva v ZOO. Fotke pa bodo sledile....husky_girl...kater i dan med vikendom pa greš v ZOO? ...lp..Maja


husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #994 : 30 Oktober 2006, 13:22:18
Ne vem še čisto zagotovo, ampak verjetno v nedeljo.
Ja je čist možn, da ji bojo kšne druge živalce všeč ker je bila zadnč čist navdušena nad kravam ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


Thor77

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
Odgovori #995 : 30 Oktober 2006, 18:29:12
hudo... nisem vedel, da so psi dovoljeni v ZOOju...

je pa prav lepo slišati, da ste se imeli na srečanju fajn... sam sem bil delaven cel vikend, tak da žal, ni šlo, da bi se oglasil...
Sva pa z Benom danes poizkusila (no vsaj jaz sem) ujet zadnje sončne žarke na fotkah, pa nekako ni šlo... vsaj en toliko kot bi hotel...




Tole pa je bila ena čaplja, ki ji ni bilo ravno pogodu, da sva se sprehajala po "njenem" teritoriju  :o

My Siberian Husky ate the dog trainer!
Benova galerija


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #996 : 30 Oktober 2006, 18:45:07
Aja pomojem, da se je Žak mal pogreša Živo, ker je že ceu dan mal cudn ;)

Hehehhe. Živa pa Žaka :) V bistvu vse pesjanarje. Jo je bilo prav zabavno gledat, ko sploh ni vedla h kateremu pesjanarju naj gre...  :D

Thorr kot vedno lepe slike  ;)

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #997 : 31 Oktober 2006, 10:48:06
Ooo res hude fotke Thor ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #998 : 31 Oktober 2006, 11:24:18
oh mi je kar malo žal, da nisem šla na srečanje :( pa drugič, sploh pa ne vem kako bi se kan obnašal, ker baje ni tam boksou? lep sončni pozdrav :D


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #999 : 31 Oktober 2006, 11:31:27
Thor res kot običajno res noro dobre fotke :)

shivas drugič pa le pridi na srečanje, če boš le lahko seveda. Tudi, če ni boksov, ga pa kam privežeš :).

lp


shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #1000 : 31 Oktober 2006, 11:43:58
ja to ja, samo problem je v kanu, ker bi pomoje skoz renčal in bi se lahko še pretep iz tega razvil, tega pa nočemo ::)


husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #1001 : 31 Oktober 2006, 15:10:47
Sej je Žak tut bl tak, da renči >:( pa hoče pokazat da se ne boji nobenga in je tut takoj ko smo prišli mal renčou in lajou na druge pse, samo mu je bilo potem tok zanimivo, k je Živo spoznau, da je čist pozabu, da se mora delat macho mena ;D ;D ;D in ni tut pisnu več ;)

Tko, da pomojem bi se tut Kana dal mal zaposlit ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1002 : 31 Oktober 2006, 16:26:43
shivas, sej bo imel Kan Albino družbo, bo kar pozabil potem na ostale pse ;) ;D...lp


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1003 : 31 Oktober 2006, 22:13:28
Dodajam še slikce iz obiska ZOO-ja: http://aska1.moj-album.com/album/5570626/

lp


husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #1004 : 01 November 2006, 16:20:40
Res je huda tusta fotka, k Aska gleda morskega leva ;D ;D ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1005 : 01 November 2006, 17:19:48
husky_girl a ne da ;) ;D ;D ;D,  No ja Aska se je še najmanj teh perujskih prašičkov bala, vsaj tam je upala iti čisti zraven..husky_girl
drugače,  če se ne vsiljujem,  sem koj za to da gremo skupaj v nedeljo v ZOO, jaz sem koj za to  in Aska tudi...lp


Thor77

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
Odgovori #1006 : 01 November 2006, 17:22:27
Z moje strani je načeloma tudi mogoče, čeprav sem nameraval it okol Bleda, vkolikor bo to vreme dopuščalo...

My Siberian Husky ate the dog trainer!
Benova galerija


shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #1007 : 01 November 2006, 18:11:02
jaz bi bila tudi za :D lp


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1008 : 01 November 2006, 20:29:13
Thor in shivas potem sta tudi vidva za, da gremo v ZOO v nedeljo? Ufa kaka atrakcija bo šele potem ko toliko huskyjev in ena malamutka bo ;) ;D ;D..Fino to....lp.m.


Thor77

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
Odgovori #1009 : 01 November 2006, 21:34:18
samo... ne vem kak se bosta kan in ben zastopla... hmm...

bi pa po pravici povedano mi najbolj ustrezalo, da bi šli dopoldne, da bi še vedno lahko popoldne do Bleda skočil...

My Siberian Husky ate the dog trainer!
Benova galerija


shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #1010 : 02 November 2006, 12:09:54
ja lahko bi se dalo tudi dopoldne, pa da ne gre cel dan :P sej bosta tudi dve punci zraven pa bom vprašala še barbaro da gre z albo zraven, tako da mislim da kanu in  benu ne bo hudega ;) sicer bi pa jaz rabila prevoz  ??? aja koliko je pa vstopnina zame in za psa?lp


husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #1011 : 02 November 2006, 12:17:31
Kdaj bi pa šli?
Shivas, midva vaju lahko pobereva, sej si s Trzina če se prov spomnim, a ne?
Drugace je pa vstopnina za psa 250, ljudi se mi pa zdi da je 1800, al neki tacga ;D ;D ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1012 : 02 November 2006, 12:52:12
shivas vstopnina bi te prišla 1.650,00 SIT (1400,00 zate + 250,00 za Kana)...lp


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1013 : 02 November 2006, 13:02:17
Husky_girl in Shivas če sta dijakinji ali študentki in imata potrjene dijaške ali študentske izkaznice bi vaju prišlo za vaju in psa skupaj 1.450 SIT (1.200 SIT zate + 250 SIT za pesa), jaz sem moj indeks doma pustila pa mi je žal bi lahko dobila popust, sej ni veliko 200 SIT ampak je pa vsaj 1x za kako kavo s smetano :o :D :P
No zdravstvene za pesa ne gledajo je pa mogoče dobro da jo imaš za vsak slučaj sabo, pa kake vrečke za kakce pobirat tudi :D ;)
No mogoče se vam pridruživa še jaz in Lars, bova videla kako nama bo zneslo, se pa tudi bojim da ne bodo potem vsi ven ušli :o :D ;D ko se nas bo toliko z "volkci" po ZOO-ju sprehajalo :o :D ;D


husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #1014 : 02 November 2006, 14:04:38
Pomojem pa da nebi ven ušli, ker bi bili mi glavan atrakcija ;D  :P ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1015 : 02 November 2006, 14:10:11
Ja to sta bila Lars pa Aska res, včasih se mi je zdelo da folk misli da kako novo pridobitev - polarne volkove na sprehod vozive, so jih gledal pa slikal, pa na ene par kamer sta se tud gor zrinla :o :D ;D, veliko pa jih je tudi ugibalo ali je moj Lars sam toliko mlad ker ni bil toliko velik kot Aska ali pa je kej druzga :o :D Kak je še vprašal, večina pa jih je samo šepetala med sabo in ugibala :o :D ;D


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1016 : 02 November 2006, 14:15:22
Tale je pa meni tolk simpatična:
http://aska1.moj-album.com/slike/5570553/0br6RHUVJPENUejR.jpg

"Andreja lej ta čudna čupava bitja!"


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #1017 : 02 November 2006, 15:43:34
Hej! Se vam v nedeljo pri obisku ZOOja lahko pridružimo še ostali + 3 sibirske huskyce?  :-* :-* :-*

LP, Maja

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1018 : 02 November 2006, 18:40:04
Majchy ja vsekakor, da lahko , več nas bo bolje bo ;D ;D  Mogoče še Askin bratec Mal pride (samo bolj malo verjetnosti, da res)..To bodo ljudje gledali, tolko "volkcov" se sprehaja na povodcih :o :o ;D ;D .

Predlagam glede na to, da je večina za dopoldne (tudi meni to najbolj ustreza), da se dobimo ob 10 uri pred vhodom ZOO-ja. Je mrbit za koga to še prezgodnja ura??

lp


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1019 : 02 November 2006, 19:24:40
Ne bi bilo morda bolje, če se zmenite za sprehod v naravi? Nočem se vsiljevati, ampak sem mnenja, da se boste tako bolje imeli vi, vaši kužki in živali v živalskem vrtu. Preveč psov na kupu bi bil po mojem kar šok za živalce, pa še psi bodo imeli več od srečanja, če bodo lahko tekali  ;)

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"