Sibirski Husky [Siberian Husky]

shivas_ · 1899345

Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #7260 : 02 November 2018, 18:42:11
Mi smo nazaj.
Imeli smo se čudovito. To je bilo doživetje za Conana. Prva daljša vožnja ( ki jo je mimogrede prespal), vožnja z  manjšo ladjo na izlet ( obnašal se je kot kralj, neustrašen), prva norenja ob morju, čudoviti sončni zahodi, novi kraji, gužva v centru, gostilnah,mačke, ... Ker je izven sezone sem lahko super izkoristila za utrjevanje odpoklica, tudi med manjšim številom ljudi, psov, bil je fantastičen! Izkoristila sem ta čas izven sezone in imela oba psa spuščena skoraj ves čas, Conana učila čakanja, prišla sva do 8 metrov!! S Sky sva ga učili poziranja in čakanja na skalah.

Ne morem opisati kako sta s Sky norela, kakšna sreča me preplavi ob teh spominih.

Sem vložila precej truda, da sem oba naučila takšnega poziranja, sploh Conan se še uči in mu je bil izziv stati na skali v katero so se zaletavali valovi.



Conan je ves začuden opazoval galebe, barke, morje. In nenormalno užival.




upload your photo






















































Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0

OSTWALD

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #7262 : 05 November 2018, 10:12:38
Moram se oglasit, čudovite fotografije, mali pa je ta prav pozer. Vam je vsem popestril dneve, uživajte.



Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #7263 : 18 Februar 2019, 19:35:30
Ostwald, hvala  :-*

Veliko se je zgodilo odkar sem nazadnje pisala tukaj gor. Sedaj je star 6 mesecev.
Conan je že vidno zrasel, je vedno večji pozer, gre po stopinjah od Sky, zaenkrat še vedno vse brez težav, nič ne vleče na povodcu, pride na klic. Ogromno delam z njim. Raste v zelo prijetnega psa. Je pa težki požeruh :-X Kar je dobro saj je motiviran na hranjenje z roke.

Takšen je zaenkrat brez povodca, pride tudi v gozdu (takoj) in ob prisotnosti drugih živali. Sledni povodec čaka na prve fore.  ::)

https://www.facebook.com/annixwolf/videos/vb.100000121261796/2956815364332477/?type=3

In še fotke:














Druženje z fantovim nemškim ovčarjem Loganom (Oniks Ratina)










Druženje mladine in učenje "čakaj" v grupi psov



Še par zimskih











is the gas station near me open

free image host


Razno

















nearest gas station to my current location


Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #7264 : 02 Avgust 2019, 15:08:32
Se javljamo po dolgem času  :)

Conan bo kmalu star leto dni, še par dni.
Gre nama zaenkrat odlično. Začela sva že z privajanjem na vleko, mu gre fantastično. Dejansko mu zelo zaupam, saj potegne le na ukaz "hike" in ustavi se, ko mu rečem. To je pravo doživetje, adrenalin.

Ogromno delava na socializaciji na živali in odpoklicu, odlaganju. Dejansko nimam večjih težav z njim, razen vokalnost, (ko je vesel kriči ) na čemer delava in sva že napredovala.
Lepo sva imela trening s posebno vrsto ovc (kamerunska) konji, kunci od kolegice.

 key bank branch near me

Šel je čisto po stopinjah Sky  :)
Prav tako mačkon Flynn







jp chase bank near me


Poziranje na različnih podlagah, lokacijah, mestu, s psi...


























image url

Še malo naših dni