Sibirski Husky [Siberian Husky]

shivas_ · 1907717

cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1140 : 10 November 2006, 22:53:49
Samo tko v vednost... Slovenija ima najlepšega haskija na svetu :o :o :o :o :o (je zmagal na svetovni :P)



husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #1141 : 11 November 2006, 00:01:05
Uaaauu kateri pa je to? Slikice prosim ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1142 : 11 November 2006, 00:02:50
Uauuuuuuuuuuuu super :o :) :) :)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1143 : 11 November 2006, 08:46:06
Uaaauu kateri pa je to? Slikice prosim ;D

Več slik ima sigurno cacy. Drugače pa je svetovni prvak postal Clark (Am.Ch.Tokima`s Northwest Passage) : http://www.hydrargium.si/Clark.htm

Lp nina



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1144 : 11 November 2006, 10:06:07
Zaenkrat dve slikci za pokušino ;D (je bilo pa izredno težko slikat ker je bila čudna svetloba in moj fotoaparat ni najboljši za take scene :-\)





Clark se je izredno izkazal v ringu, on se enostavno sam razstavlja in se ponosno razkazuje kar sam (jst kej podobnega nism vidla še), kot da živi za razstavo, čisto drug pes rata ko stopi v ring, res je čudovit :-* :-* :-*



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1145 : 11 November 2006, 10:11:16
cacy tale Clark je res en lepotec, pa podobne barve je kot Aska in ful močan, pa kako močne noge ima, res pravi je zmagal :) :) :)
A kaj veš kako pa so se naši AM-ji odrezali?...lp


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1146 : 11 November 2006, 10:18:47
Če se ne motim je AM Arti dobil RCAC al pa je bil 3tji v svojem razredu ;D pomoje je to zelo dobro, sm vidla tm same ogromne in lepe malamute (pa veliko renčanja :o)

Glede na to da Clark nima niti 2 leti še, je to res nepopisljiv uspeh (v konkurenci je bilo 266 haskijev), tko da se mora še malo "narest"  ;D



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1147 : 11 November 2006, 10:25:11
O bravo tudi za Artija ;D ;D...Ma kaj so kar bevskali med sabo tile AM-jčki :'(..Kako pa so se Huskyji med sabo razumeli?...
Kdaj se nam pa še ti na kakem srečanju pidružiš?....lp


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1148 : 11 November 2006, 10:33:03
uuhhh haskiji so bli pridni ;D eni so tko tulil pa piskal, da smo se prov nasmejal ;D ;D jim je blo dolgčas v ringu k so mogl čakat precej (veliko psov po razredih) in so pol jamral na lastnike ;D res so bi smešni ;D, drugač pa pridni, nč se niso kregal med sabo al pa kej podobnega 8)

srečanju? naš haski (Maja je vzrediteljica) ni glih za srečanja (beri, ne mara drugih ;D). mogoče vs pridem kdaj tko pogledat če bo kej časa ;)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1149 : 11 November 2006, 10:56:32
No ti le pridruži se nam kdaj, bomo vsi veseli :)..lp


husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #1150 : 11 November 2006, 11:53:29
Res je zelo lep tale Clark pa že na slikici se vidi ta ponosna drža ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #1151 : 11 November 2006, 18:07:04
hehehe...čestitke Maji in Clarku  :) O cacy welcome here (kera pa piše tukaj pod tem nickom, Manca?  :) )

Drugače pa je Živa super napredovala na boljše s tem pasjim kašljom. Hvala vsem za držane pestke in tačke...Tak da ne bo treba nič do veterinarja  ;D Živa je pravi kosmatiko in si je že nabrala zimsko zalogo s kilogrami  :P

Kdaj ste za ZOO?

LP, M + Ž

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1152 : 11 November 2006, 18:54:42
ja majchy, jst pišem ;D sestra sam na mojpes piše včasih pod haskije (pa tud to bolj redko zadnje čase)  :)

No me veseli da je živa boljše ;)



shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #1153 : 11 November 2006, 19:16:51
odlično za živo, in odlično za clarka; res je lep :-* kje pa je bilo to tekmovanje? lp


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1154 : 11 November 2006, 19:34:15
Me veseli, da je z Živo boljše :). Za ZOO sem pa jaz vedno :)..Kar se tiče mene lahko tudi naslednji vikend. No zmente se kdaj, midve z Asko ziher prideva, razen, če vmes kakšna višja sila ne stopi :(

lp


husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #1155 : 11 November 2006, 19:41:56
Res fino da se je Živa pozdravila ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #1156 : 12 November 2006, 09:55:52
Tale husky je pa ful lep  :-* :-*

Maja super da je Živa bolje  :-*

Shivas bilo je na Poljskem v Poznanu. klikni


škoda ker niso huskyji  :D






Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #1157 : 12 November 2006, 17:06:13
cacy, lepo da si prišla še na ta forum  :)

kanchy, ker hud smajli  :P :P :P

Živa vam vsem in vašim huskyjem pošilja  :-* :-* :-*

LP

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1158 : 12 November 2006, 22:34:26
Kako je kaj sedaj z srečanjem in sprehodom polarčkov po ZOO-ju. Danes je bila Aska spet velika atrakcija v živalcu. Nad volkovi je pa še vedno najbolj navdušena, pa danes so ji ene opice bile strašansko všeč, kar ni mogla proč in celo upala se povohati z ovčko :o. Konjev, velikih mačk in slona pa se še vedno zelo bala, joj kake vragolije je tam počela. Je pa slon sedaj že notri, ker zunaj nekaj delajo..No kdaj gremo z našimi polarčki v živalca? Jst sem tam že skoraj doma ;) ;D ;D...lp


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1159 : 13 November 2006, 08:05:17
Se bomo ta vikend za kako srečanje zmenli da vas Lars na en čajček z ru....časti, če bo pa njegova lastnica še pridna za povrh pa še s čim sladkim ;) :D


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #1160 : 13 November 2006, 12:16:06
Jaz sem tudi za ta vikend, ki pride  :D

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1161 : 13 November 2006, 12:32:36
En dan bi se raje kje v Trzinu ali pa kje drugje dobili, ker v ZOO ni glih ne vem koliko placa za takle špas z celotno grupo pesov ;) :o, lahko se pri nas pa gremo na Gradišče, se bom pozanimala če je ob vikendih gor še odprto ali pa kje drugje :D ;) V ZOO pa gremo lahka naslednji dan ali pa naslednji vikend, za naju z Larsem bom vidla kak bo, ker je Larson barson grozen, mu gre poletna dlaka ven, vendar noče lepo naenkrat ampak po delih, pa moj bučko prav smešno grozen zgleda za pogledat :o :D ::)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1162 : 13 November 2006, 17:38:07
Satin lahko se ta vikend res kje v Trzinu zmenmo in naslednji vikend v živalca gremo. Kak teden pavze pa res ne bi škodovalo Aski, da je spet ne bo strah slonov in velkih mačk  ;D ;D..Z nekaterimi živalcami se je že čisto spoprijateljila, ena kozica zmeraj ko jo vidi takoj pridrvi do ograje in Aska pa še igrala bi se z njo :o..Tako, da je meni vseeno kje se dobimo in gremo z našimi pesjančki/kami na en sprehod, samo , da nas bo čimveč  :o ;D...Drugače pa slikce bodo na moj-albumu verjetno v tem tednu....lp.


Thor77

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
Odgovori #1163 : 13 November 2006, 19:02:22
Žal sem jaz ta vikend v Vyškovu na Češkem...

My Siberian Husky ate the dog trainer!
Benova galerija


malena3

  • Gost
Odgovori #1164 : 14 November 2006, 07:12:47
Lep pozdrav vsem.
Tisti, ki je zmagala na razstavi je pa pravi lepotec.
Jaz imam ta teden čisto zapolnjen, mi prov paše tko. Še 11.dni. :P :P :P :P
No, zdej ima pa že vso opremo. Košarco,povodec, ovratnico, igračke in frajerček, svojo dekico z motivi 3 huskyev.
Ati štriha kočico, da bo v isti barvi kot utica na dvorišču. :)

Jaz pa vsako minuto čeblam o tem  :)

Tako da kmalu se vam tudi jaz pridružim na kakem srečanju.

Maja, me veseli, da je Živa boljše in da ti jo ni bilo treba voziti k veterinarju.

Vas kmalu spet kej pozdravim, do takrat pa vsem en lep pozdrav in štirinožnim sončkom.



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1165 : 14 November 2006, 07:57:07
malena3 se nam lahko tudi že zdaj pridružiš ko še čakaš na svojega lepotca ;), ti bo kateri od nas svojega posodil :P ;)


malena3

  • Gost
Odgovori #1166 : 14 November 2006, 14:04:57
malena3 se nam lahko tudi že zdaj pridružiš ko še čakaš na svojega lepotca ;), ti bo kateri od nas svojega posodil :P ;)

SATIN...to je res dobra ideja, samo kaj ko so vsi vaši sončki tako lepi, bi potem hotela kar vse, pa nč nazaj dala... :P



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1167 : 14 November 2006, 15:30:38
malena3 ti jaz mojega posodim za en sprehod, ob odhodu domov ne bo blema s predajo, ker če ne drugače se boš ti skupaj z njim v prtljažniku v avtu najdla :o ;) Tisti moment ko bi jaz vstala bi namreč Lars naredu špuro za mano :P :D >:D poleg vsega pa se ga še ne da premamit s hrano ker od nikogar nič ne vzame ;) :D
Tko da mojga lahko brez skrbi sprehajaš ne da bi te skrbelo a ga boš lahko vrnila ali ne, se bo kar sam vrnil :D :P :o Edino mogoče če še Albico vzameš ;)

Ko sva bila na Bledu smo se kolegicama ustavili na pijači v eni restavraciji, ko sem šla plačat je moja maza skoraj mizo odvlekel za mano pa še mojo kolegico na stolu ki ga je prijela, potem smo pa še po kremšnite stopli za domu, ga je pa druga kolegica čuvala in sta že naredila ene par korakov, ko je on začutil da me ni ob njiju, je rekla da jo je direkt pred štacuno povleku se usidral pred njo in me spremljal z okami, ga ni mogla z mesta premaknit, ga je mal hecala pa je tud šmirglal ni, ko se mu je pred vidno polje nastavla je sam glavo tolk premaknu da me je vidu. Mah ta moja maza mazasta ::) :o :D K sem pa ven pršla se je pa prlepu name godrnjal in se z mano pogovarjalm bohnedaj da mu še kdaj kaj takega naredim :D ;D, sem jo pol sam prosila da ga tolk pirme da prtljažnik odprem pa se je kar za mani skril in se prilepil name ko klop :o :D :P


shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #1168 : 14 November 2006, 21:14:44
haha, poznam to ja k se kar nate prpopa :D malena3, pridruži se nam, boš vsaj videla kako toizgleda, če so vsi zaljubljeni v albo, potem pa pride aska in naredi red, potem pa vsi za njo skačejo :D je kar pestro, pa mislim, da bi tudi nam prišlo prav, da jih kdo podrži ;) aja, sem za trzin :P lp vsem


malena3

  • Gost
Odgovori #1169 : 14 November 2006, 22:46:33
malena3 ti jaz mojega posodim za en sprehod, ob odhodu domov ne bo blema s predajo, ker če ne drugače se boš ti skupaj z njim v prtljažniku v avtu najdla :o ;) Tisti moment ko bi jaz vstala bi namreč Lars naredu špuro za mano :P :D >:D poleg vsega pa se ga še ne da premamit s hrano ker od nikogar nič ne vzame ;) :D
Tko da mojga lahko brez skrbi sprehajaš ne da bi te skrbelo a ga boš lahko vrnila ali ne, se bo kar sam vrnil :D :P :o Edino mogoče če še Albico vzameš ;)

Ko sva bila na Bledu smo se kolegicama ustavili na pijači v eni restavraciji, ko sem šla plačat je moja maza skoraj mizo odvlekel za mano pa še mojo kolegico na stolu ki ga je prijela, potem smo pa še po kremšnite stopli za domu, ga je pa druga kolegica čuvala in sta že naredila ene par korakov, ko je on začutil da me ni ob njiju, je rekla da jo je direkt pred štacuno povleku se usidral pred njo in me spremljal z okami, ga ni mogla z mesta premaknit, ga je mal hecala pa je tud šmirglal ni, ko se mu je pred vidno polje nastavla je sam glavo tolk premaknu da me je vidu. Mah ta moja maza mazasta ::) :o :D K sem pa ven pršla se je pa prlepu name godrnjal in se z mano pogovarjalm bohnedaj da mu še kdaj kaj takega naredim :D ;D, sem jo pol sam prosila da ga tolk pirme da prtljažnik odprem pa se je kar za mani skril in se prilepil name ko klop :o :D :P

SATIN...ja tvoja maza je pa faca.
Drugič ga še pelji po kremšnite s seboj, pa se mu skrij, jaz bom pa zunaj čakala,da bodo še lastniki lokala vik in krik zagnal-ker te bo seveda tvoja maza iskala, jaz pa hop noter pa mamo zastonj...hehe...

Sem malo prebrala, da se kdaj pa kdaj dobite tudi na Bledu...lahko bi se x zmenili, sem od Bleda zelo malo oddaljena, posebej lepo je, ko je Bled lepo zasnežen.

SHIVAS..bom se vam pridružila takoj ko bo v moji moči......sem staknnila en prehlad, mi je potegnilo še vse na noge..joj...