Veni & AC

5rca · 163231

gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #150 : 14 Marec 2008, 07:46:41
O, pol ma Veni družbo!  :o  A boš odprla pasji hotel  :P




petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #151 : 14 Marec 2008, 08:13:35
Pride dons tud Olivia na trening  :o


mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #152 : 14 Marec 2008, 10:48:59
Waw!  ;D
Kako pa to da je Olivia pri tebi?
Kje je pa Jean in Monika? Pa Lyra? Ah, Lyra je verjetno pri sosedih a ne? ;D

Povej, da mi bo kej jasnooooo ::)


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #153 : 14 Marec 2008, 12:37:25
Jean in Monika sta na službenem potovanju, kjer v hotelu niso pustili psov.  :'( Jean me je tako že pred parimi meseci prosila, če bi bila lahko Olivia pri nas in smo se strinjali.  :o Tako je gospodična prišla včeraj zvečer in je imela najprej spoznavanje našega vrta. Oli je bilo vse novo in je imela ves čas repek med nogami. Potem smo šli gor in je bila še vedno čisto zgrožena, kje je. In sem naročila Veni ( :D :D), da naj se malo igra z njo in potem je sledilo divjanje po dnevni sobi.  :D :D Čez kaki dve urci smo šli spet na vrt in tokrat se je Oli sprostila in sta z Veni divjali okrog.  :D :D Edino jesti ni hotela potem zvečer, ampak ji je tudi to uspelo okrog enajstih. Ko je prišel Cene domov (okrog dveh) smo šli še enkrat lulat (pa še počakat sem mogla, da sta se Cene pa Oli malo bližje spoznala - ni šlo še prav dobro  :-\). Ponoči je parkrat zajokala, ampak se je hitro umirila.  :D Ob šestih smo šli za pol ure ven, da smo  opravili svoje in potem sta se spet podili z Veni okrog pa še frizbije sem metala.  :D Oli je tudi spoznala našega Trotija - nobenih težav.  :D In potem smo spale do enajstih.  :D :D Ponoči sta se punci menjale na postelji - enkrat je bila ena, enkrat druga. Zjutraj je najprej k meni prišla Oli in mi porinila gobček na vrat, da jo je bilo treba crkljati.  :D :D Takoj, ko je prišla gor Veni, se je Oli nehala crkljat in se užaljeno obrnila stran ali celo skočila dol (razumljivo - Veni je le šef doma). Ampak občasno sem imela vseeno vsako na eni strani, da sta se obe crkljali. S Cenetom sta danes že skoraj kolega. Ne pusti se mu sicer še čisto božat, ampak bo počas.  :D

petrca, pridemo danes na trening. Najprej greva ob treh na Ilirijo, kjer greva s Polono probat izboljšat najine cone, potem pa naprej na Sneberje, kjer bomo probali prepričati Olivio, da je z mano fino tečt. :D

Ja, Lyra je šla pa h sosedom. Je rekla Jean, da bodo šli verjetno na izlet, kjer bodo probali za Lyro najti kaj snega.  :D :D


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #154 : 14 Marec 2008, 12:43:39
Ja, Lyra je šla pa h sosedom. Je rekla Jean, da bodo šli verjetno na izlet, kjer bodo probali za Lyro najti kaj snega.  :D :D

Na Pokljuki ga je še ogromno in je čudovito.


petrca, pridemo danes na trening.

Super  :o


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #155 : 14 Marec 2008, 12:55:09
Ful fajn :o torej vemo, kam lahko damo pse, v 5rca hotel :P

battito animale


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #156 : 14 Marec 2008, 13:46:33
Ful fajn :o torej vemo, kam lahko damo pse, v 5rca hotel :P

Zaenkrat odprt samo za posebne goste.  8)

Za dokaz, kako lepo skrbimo za goste, pa še dve fotkici.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #157 : 14 Marec 2008, 13:48:38
No sej upam, da smo mi posebni gosti :-[

battito animale


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #158 : 14 Marec 2008, 13:49:48
Ni borderka.  :P :P ;) Olivia je.  :D Avstralka.  ;D
Ups  :-[  :P



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #159 : 14 Marec 2008, 13:51:46
No sej upam, da smo mi posebni gosti :-[

Saj ste že bili gostje Hotela 5rca... Potem ste.  :P :P ;) Samo vseeno je treba najprej dobiti soglasje od vseh stalnih članov hotela, da se potem odloči, če je pes posebni gost ali ne (torej lahko se ti ta status tudi prekine  :P :P :P).

Alya, saj ni tako huda napaka. Oli je res ful podobna borderjem.  :D


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #160 : 14 Marec 2008, 13:53:35
 :D :D :D :D dobro imas to organizirano ;)

battito animale


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #161 : 15 Marec 2008, 19:58:39
No, danes smo bili na tekmi v Prestranku in sva prvič startali v trojki (sem imela tako tremo, da sem skoraj dol padla). In je bilo super.  :) Se bom tako počasi rešila strahu, da je trojka grozna.  :D :D Ko mi bo to uspelo, bom pa mogoče celo parkur brez napak odlaufala.  ::) :D :D

Oli je bila danes ful pridna na tekmi. Se je ful igrala z Benom.  :D :D Sem se zjutraj odločila, da ne bom šla z njo kot predtekmovalka (med drugim tudi zaradi tega, ker se mi ni dalo bolj zgodaj zbudit  :-[ ). Pa smo se raje potepali okrog in metali frizbije.  :D :D Prilagam fotko od danes, ko smo prišli domov. :) Na drugi ju je Cene poklical gor, da sta si šli tačke umit.  :D :D


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #162 : 16 Marec 2008, 13:09:14
No, pa je šla...  :'( :'( :'( :'(

En posnetek od petka: http://www.youtube.com/watch?v=Kni5tuJpH3s  (tukaj so ju zmotili ravno sosedje, ki so prišli domov)

Tiste od danes pa objavim proti večeru.  :D :D


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #163 : 16 Marec 2008, 15:04:42
Se bom tako počasi rešila strahu, da je trojka grozna.  :D :D
Kdo ti je pa to rekel- a nisi opazila,da so velikokart prav v 3 najlažji parkurji  :P
Sicer pa si čist pretirano skromna- ti je šlo prav v redu kljub (ali pa zaradi  ;) ) treme  ;D

meni so pa nekako enkaste enke najtežje- take z veliko raaaavnimi linijami na začetku , pol pa kr en ovink nenadoma ......, al pa slalom :D

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #164 : 16 Marec 2008, 15:44:23
Kdo ti je pa to rekel- a nisi opazila,da so velikokart prav v 3 najlažji parkurji  :P

Ja, sem opazila.  :D :D Ampak včeraj so se mi zdeli parkurji primerni. Trojka se mi je zdela celo prelahka (dobro, Veni je tam odneslo na napačno oviro, ampak vseeno...). Mogoče zaradi tega, ker sem vedno imela občutek, da trojka je pa "ponavadi" res zavita in zaje***.  :-[

Sicer pa si čist pretirano skromna- ti je šlo prav v redu kljub (ali pa zaradi  ;) ) treme  ;D

Hvala.  :)

meni so pa nekako enkaste enke najtežje- take z veliko raaaavnimi linijami na začetku , pol pa kr en ovink nenadoma ......, al pa slalom :D

To se pa strinjam. Včasih človek pomisli, da vhod naravnost v slalom je res nekaj najlažjega, ampak če pes pridirka s hitrostjo vseeno ni tako preprosto. Posebno v enki, ko psi še ne znajo kontrolirati hitrosti in prinorijo noter.  :-[


tanita

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
  • Love dogs
Odgovori #165 : 16 Marec 2008, 17:00:53
hej, ne me strašit z enko, jaz bom tut trenirala agility  ;D ;D

Kako majčken in kako običajen kuža. Brez rodovnika, tudi na pogled ni ne vem kaj. Je pa bitje, polno življenja in ljubezni. (Pamela Dugdale)


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #166 : 16 Marec 2008, 17:25:05
Zelo priporocam Hotel 5rca. Odlicna postrezba, ugodna cena. Edini problem je to, da gostje se tako dobro pocutijo tam, da ne priznajo vec svojih lastnikov in nocejo iti domov.

No, Oli naju je vsaj pozdravila, ko sva prisli. In se je strinjala, da gre z nama domov, ampak sva morali obljubiti, da se bo se videla s osebjem Hotela 5rca. Najvec pogresa Veni, ki je bila zelo prijazna in gostoljubna sostanovalka, v nasprotju z Lyro, ki jo rada maltretira in preganja.  :(

Pred Lyro bo imela mir se par dni. Lyra ima namrec nekoliko podaljsane pocitnice pri Jani in Deanu. V petek je sla raziskovati Barje s svojim frendom Hari (bokser od Bojana Emersica). Pravi, da ima Hari misice kot Schwarzenegger, in da prinasa coke kot peresca. V soboto je postala alpinistka-snezinka na Vrscicu. Kopala je v snegu in lovila kepe, cofotala po hudournikih, potem sla v gostilno na kosilo. Danes se je prelevila v mestno damico in pokazala svoj cist kozuscek ljubljanski smetani. Zvecer ima spet zmenek s Harijem.

Torej nasi psici se octino lepse in boljse zivita pri drugih kot pri nas doma.

5rca, fotke so krasne. Hvala, ker si posnela in dala gor, in 1000x hvala tebi, Cenetu, in Veni za vse hotelske storitve, ki ste nudili Oli. Pa se enkrat cestitke za vcerajsnji uspeh na tekmi!




5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #167 : 16 Marec 2008, 17:35:05
Zelo priporocam Hotel 5rca. Odlicna postrezba, ugodna cena. Edini problem je to, da gostje se tako dobro pocutijo tam, da ne priznajo vec svojih lastnikov in nocejo iti domov.

 :D :D :D :D To bo Lilit najbolj znala povedati, kako to zgleda (čeprav smo Grina takrat podkupili s kostjo in upali, da nas zaradi tega ne bi zapustil, ker nam je bil tako všeč  :) :) ). Upam, da je bilo Olivii res všeč pri nas. :)

5rca, fotke so krasne. Hvala, ker si posnela in dala gor, in 1000x hvala tebi, Cenetu, in Veni za vse hotelske storitve, ki ste nudili Oli. Pa se enkrat cestitke za vcerajsnji uspeh na tekmi!

Olivio je bilo prav fino imeti kot gostjo.  :D Mislim, da stalno osebje Hotela 5rca ne bo imelo nič proti, če še kdaj pride.  :D :D Hvala za čestitke.  :D :D

Za konec prilagam še filmček iz današnjega sprehoda: klik


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #168 : 16 Marec 2008, 17:47:32
Aja... Danes smo našli prvega klopa.  >:( >:( >:( >:(


tanita

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
  • Love dogs
Odgovori #169 : 16 Marec 2008, 17:52:13
pri nas je tani imela že 2...  (gre skoraj vsak dan na križno)  >:(

Kako majčken in kako običajen kuža. Brez rodovnika, tudi na pogled ni ne vem kaj. Je pa bitje, polno življenja in ljubezni. (Pamela Dugdale)


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #170 : 16 Marec 2008, 18:56:57
Aja... Danes smo našli prvega klopa.  >:( >:( >:( >:(

Ja, Lum ga je tudi že nabral  >:(

Zelo priporocam Hotel 5rca. Odlicna postrezba, ugodna cena. Edini problem je to, da gostje se tako dobro pocutijo tam, da ne priznajo vec svojih lastnikov in nocejo iti domov.

No, to pa rada verjamem - Lum že po "navadnem" sprehodu protestira in hoče kar za 5rco (al pa mogoče za Veni, no  :P)

V petek je sla raziskovati Barje s svojim frendom Hari (bokser od Bojana Emersica). Pravi, da ima Hari misice kot Schwarzenegger, in da prinasa coke kot peresca.  Zvecer ima spet zmenek s Harijem.

A to je torej ta bordeka, ki je očarala Bojanovega Harija  :o Mi ni znal čisto razložit  ::) Fino.


No, pa da Venči ne bo užaljena, ker ji smetim temo -  :-* :-* :-* od Luma.



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #171 : 16 Marec 2008, 19:01:10
:D :D :D :D To bo Lilit najbolj znala povedati, kako to zgleda (čeprav smo Grina takrat podkupili s kostjo in upali, da nas zaradi tega ne bi zapustil, ker nam je bil tako všeč  :) :) ).

No se dobro da vem, da ni samo pri Grinu tako ::) ko sem ga takrat prisla iskat me ni hotel niti poznat... ::)

battito animale


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #172 : 16 Marec 2008, 19:27:43


Joj, kaksen lep filmcek!  :o  :-* Moram slike in linke poslati vzrediteljici Sandri. Bo zelo vesela.

Kako lepo je Veni Olivio sprejela! Se moramo veckrat dobiti.



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #173 : 16 Marec 2008, 19:39:14
Jean, sem ti že sama hotela predlagati, da bi lahko poslala povezavo do filmov vzrediteljici, ker vem, da se vsake toliko slišita.  :D :D

Veni je res ful tolerantna do vseh psov.  :) Morata res večkrat priti (pa mislim, da, če hočeš, da se tako igrata, morata Lyro dati spet sosedom, ker drugače se Oli ne bo hotela igrati z Veni, ko bo ves čas Lyro gledala).

Drugače pa so posnetki iz Prestranka že objavljeni:


agility

jumping

Hvala petrci za posnetke.

gulu, saj nič ne smetiš.  ;)


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #174 : 16 Marec 2008, 19:45:04
Jah v jumpingu si res nekaj štrikala :o ampak Veni je super reagirala :-* torej je se vedno upanje za dekco enkrat :D :P

battito animale


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #175 : 16 Marec 2008, 19:47:51
Jah v jumpingu si res nekaj štrikala :o ampak Veni je super reagirala :-* torej je se vedno upanje za dekco enkrat :D :P

Lilit, če bi bila včeraj pokalna pa bi bile dekice...  :D :D Ampak smo dobili pa ful ful ful ful lepo medaljico v obliki kostke.  :o :o :o


Panda

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
Odgovori #176 : 16 Marec 2008, 22:15:43
Ker sta se Ben in Oli tako dobro ujela je skrajni čas, da se oglasimo na krasu. takoj, ko bo lepo veme in en dan frej bomo šli na obisk.


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #177 : 17 Marec 2008, 08:42:40
Ker sta se Ben in Oli tako dobro ujela je skrajni čas, da se oglasimo na krasu. takoj, ko bo lepo veme in en dan frej bomo šli na obisk.

Vabljeni!



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #178 : 17 Marec 2008, 09:40:24
A ni lep pogled na skupne rezultate državnega prvenstva...  8) 8) Čeprav gre šele za eno tekmo...  :D :D :D :P :P


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #179 : 17 Marec 2008, 10:49:56
A ni lep pogled na skupne rezultate državnega prvenstva...  8) 8) Čeprav gre šele za eno tekmo...  :D :D :D :P :P

 ;D ;D a si ti mal pozabila, da se tujce odšteje  ;), ko si "bentila" čez Hrvate  :P

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!