A smo res čudni...

bolha · 15774

bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #30 : 15 Januar 2008, 12:39:31
( si niti ne predstavljam, kako izgledam jaz cudna v tistem drugem njihovem cudnem svetu )  ::)
MIŠA, če bi te jaz srečala z vsemi tvojimi zverinami, bi bila še meni čudna. :o (samo ne bi upala povedat na glas :D)
Je pa res kar pišete, če jaz ne bi imela psov in mačk, bi cele dneve pred TV-jem sedela in se dolgočasila. Ravno zadnjič sva se s fantom pogovarjala, da mi prav manjkajo moje živalce, če grejo k mami na dopust, sploh nimam razloga, da vstanem zjutraj iz postelje. Potem razumem ljudi, ki spijo do 12h, saj se meni tudi ne bi dalo vstati samo zato, ker je pač treba, jaz rabim razlog. :D In peljati psa na sprehod ali dati mačkam jesti, je najboljši možni. ;D

Lp


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #31 : 15 Januar 2008, 14:10:06
Citiraj
mi bolj diši konjski drek, kot otroške plenice
  jaz priznam, mi bolje diši konjski hlev kot pa polna plenica!  :P

vsi smo čudni, tudi jaz sem čudna. 2 muci, 1pes, nič otrok. halo, to ja ne gre???!!! pa še mučim jih, ker jih imam v stanovanju. saj je vseeno, če sem doma pri prometni cesti, glavno, da so svobodni.... najboljše mi je bilo, ko so vsi mislili, da sem mici maci "odstranila", ko sem si psa nabavila. in potem vsi sosedi zgroženi, ker zdaj pa imam 3 živali. in še bolje je bilo, ko sem poleti čuvala eno psičko in so vsi dol padli, ker imam pa zdaj že 2 psa! vau..... to pa sem čuuuudnaaaa.
pa saj ljudem gre vse v nos, samo da se jim ni treba ukvarjati z lastnim življenjem. pa če bi imela 3 otroke, 2 avta ali 10 zlatih ribic. glavno, da imajo o čem za čvekat.  :o

ah, pozabila. imela sem še pritlikavega ovnača (na žalost je imel raka), pa še jahat hodim... joj, ja, to pa je že nevarno....  :P


kimmi

  • *
    • Prispevkov: 32
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 15 Januar 2008, 14:28:41
Še ena čudna tukaj.
Koliko sem šele jaz čudna, poleg mini živalskega vrta 8 muc, 2 kužka, činčila, ribe - seveda vsi v hiši) imam še 2 otroka :P :P. Pa vsi grejo z mano na dopust, naj bo zimski ali pa letni. K sreči imamo vikend na morju, tako da mi ni treba rezervirati apartmaja za 4 osebe, pa en muc, pa dva psa.... Si predstavljate začudenje na drugi strani linije?? :'(
Tudi nas so začudeno gledali, ko smo povedali, da iščemo še enega psa za našo družino. Ja, kaj boste pa s tem?? Glej čudo, pri nas bo osal, a ne? >:(
Mi se imamo pa prav fina z vsemi temi živalskimi spremljevalci. Vsak zase je takšna pojava, da ga moraš imeti rad :o :o.

Kimmy



kimmi

  • *
    • Prispevkov: 32
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 15 Januar 2008, 14:30:04
Oh napaka, ni 8 muc, tam mora biti ( - oklepaj, samo ENA muca je, pa ta stara 16 let.

Kimmy



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #34 : 15 Januar 2008, 14:30:54
Oj!
Mene so domači označili za zelo čudno, ker imam doma ja že dve papigi pa še hrčka pa še činčila je prišla za novoletne počitnice k meni, pa sem še bolj čudna, ker pride tudi poleti in čez zimske počitnica. Yeah  8)
Ejjjjjjjjjjj, imeti žival v stanovanju je mučenjeeeeeeeeeeeee!!!  >:(
Lp,Freaky Tjaša



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #35 : 15 Januar 2008, 14:32:23
  jaz priznam, mi bolje diši konjski hlev kot pa polna plenica!  :P
Ko boš imela lastne otroke, plenica naenkrat ne bo več smrdela, verjemi  ;)

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #36 : 15 Januar 2008, 14:43:13
najboljše mi je bilo, ko so vsi mislili, da sem mici maci "odstranila", ko sem si psa nabavila.

Prva stvar, ki me je sosed vprašal, ko me je videl z novo kužiko: A Kano si dala pa stran?  ??? Zakaj?

Lp


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #37 : 15 Januar 2008, 14:50:31
Ja ja Bolhca te je takoj spregledal kaaaaj  ;) :o :D :D :D Še dobro da veš da mi radi nenapovedano na inšpekcije uletimo  :o ;) :D :P


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #38 : 15 Januar 2008, 14:56:01
Mi tudi nimamo vseh kolesc na mestu!! Si predstavljate...živimo na podeželju (psi so navadno privezani pred hišo...tko enkrat tednsko se jih spusti...seveda brez nadzora), naši psi so VSAK DAN večkrat na sprehodu (to se je čudla moja sošolka z komentarjem: kako se ti da? :-\), jedo hrano, ki ni kar ena tam iz Tuša, so vsaj dvakrat tedensko počesani (komentar ene gospe: ta pes je pa prav pošlihtan? :-X V pomenu to tle pri nas ni ravno pogosto), hodijo v šolo...predvsem pa so vsak dan deležni veeeeeeeelikoo ljubezni!!! Če pa pomisliš kaj ti pes lahko da, v tem ni primerjave ne z denarjem, niti z časom, ki ga porabiš zanje!! :-* :-*

Tako da ja tudi mi smo tisti ta čudni! Pa če po pravici povem mi je to neskooončno všeč 8) :P ;D

:)


zvezdicazaspanka

  • *
    • Prispevkov: 227
    • Točke: 0
Odgovori #39 : 15 Januar 2008, 16:20:45
Še ena čudna se vam pridružuje  :P, pa imam samo enega psa.

Pes se mi je pridružil pred dobrima 2 letoma, pa zdaj vem, kaj vse sem zamudila, ker ga nisem imela že prej. Čeprav takrat, nisem niti približno vedela kaj zamujam. Veliko stvarem se odpovem zaradi njega, ne grem za en teden smučat, ne grem v tujino za novo leto..., nekateri se kar orng čudijo, ko povem, da sem rada doma, ker pač povsod ne moreš psa vzet, jaz pa nočem biti nikjer brez njega.
Edino prvo leto se je zgodilo, da smo šli brez njega na morje, pa še to sem uspela prepričati domače, da mi ga pripeljejo po 3 dneh (ko bi vedeli kako je zameril). ::)

Sosedje se čudijo, ker ga vodim na flexiju, doma pa smo na vasi, težko razložim, da ga srne bolj zanimajo kot jaz, če pa že razumejo to, pa jim ne gre v glavo, zakaj ga vseeno ne spustim za srnami...

Otroke obožujem :-*, imam 3 nečake  :P. Komaj čakam, da bova s fantom na svojem, da si bom omislila še otroka  :o, pa tudi še enega psa. Čeprav nimam pojma, kako bom sploh tega ukrotila :-[.

Sem pa vesela, da nas je toliko čudnih.  8) 
Bravo mi.  ;)



mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #40 : 15 Januar 2008, 17:36:16
hihi!
ja meni se je pa zadnjič zgodilo to, da ko sem obe psički peljala popoldne na trening, smo bile v dvigalu še z enim moškim, ki je začel..."ja, a tile dve se dereta?ju jaz slišim v mojo kopalnico..."..in jaz njemu prijazno nazaj, da laja samo tamala, in to takrat ko ni nobenega doma, ker se mora še navaditi (laja pa ne več kot pol ure - pa še to zelo redko, ker se je že naučila, da če jo dam v kletko, da bo pač počivala dokler ne pridem nazaj)....pa tip, kot da me ni nč slišal - govori naprej: "ja se premal ukvarjate, a ne?  ??? (ko bi ti vedel, kaj vse mi počnemo vsak dan!)...veste psi niso za stanovanje..."  ::) in končno smo prispeli v pritličje, ko smo lahko odšli vsak v svojo smer  ;D

kokrkol....ja seveda, čudna sem jest, ki ima še občutek za ostala živa bitja, ki smo jih izpodrinili mi - kot neka civilizirana družba  :-[  priznam, kriva sem!  :P


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #41 : 15 Januar 2008, 21:38:55
O nama sorodniki in sosedje verjetno govorijo:
Poglej ju, ta dva sta že dolgo skupaj. Kupila sta stanovanje in se poročila. In sedaj, namesto da bi imela otroke si kupita....... psa.     
Ah, kam gre ta svet....

Nikoli se nisem preveč sekiral, kaj drugi mislijo o meni. Nič jim nisem dolžan in nikakor nimajo pravice se vmešavati v moje življenje.

Tudi ne vedo, da bomo verjetno konec pomladi imeli še enega psa. Nič otrok.  :)
In zopet bodo lahko govorili.... :P



Ah,verjetno niti ne govorijo tega,ker imaš srečo,da imata enega še bolj čudnega soseda.  ;)

Jaz sem na srečo človek,ki na mnenje drugih ne da veliko,sploh pa sosedov.Imam ene odlične sosede,to je pa tud vse,kar rabim.

Čuden sem pa itak že od mladega,ko sem raje od Vročega kaja in podobnih erotičnih čtiv prebiral razne kinološke publikacije in pravilnike,raje kot na končne izlete hodil na lavinske tečaje in reševalne tabore,raje kot pijančeval se ukvarjal s svojimi psmi,......

Sprijaznimo se,smo čudni,ampak mislim,da smo zaradi tega tudi boljši ljudje!


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #42 : 15 Januar 2008, 21:57:51
Jst imam precej srečo s komentarji, saj do sedaj še nisem slišala negativnih komentarjev. Je pa res, da imam samo enega psa in živim v naselju, kjer so psi precej pogosti ;D Verjetno si pa vseeno sosedje mislijo svoje, ko se večkrat tedensko s psom odpravljam na treninge, ampak se ne sekiram :P ;D

Eno vprašanje za vse, ki pravite, da nikamor ne greste in ste raje doma s psom... A sem samo jaz taka, da kljub psu hodim na faks, zvečer ven s prijatelji, grem v kino, na žur in podobno? Saj lahko kuža počaka tistih par ur sam doma, ane? Nikogar ne obsojam, samo zanima me, če dejansko ne greste nikamor brez psa :-[

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #43 : 15 Januar 2008, 22:20:51
Jst imam precej srečo s komentarji, saj do sedaj še nisem slišala negativnih komentarjev. Je pa res, da imam samo enega psa in živim v naselju, kjer so psi precej pogosti ;D Verjetno si pa vseeno sosedje mislijo svoje, ko se večkrat tedensko s psom odpravljam na treninge, ampak se ne sekiram :P ;D

Eno vprašanje za vse, ki pravite, da nikamor ne greste in ste raje doma s psom... A sem samo jaz taka, da kljub psu hodim na faks, zvečer ven s prijatelji, grem v kino, na žur in podobno? Saj lahko kuža počaka tistih par ur sam doma, ane? Nikogar ne obsojam, samo zanima me, če dejansko ne greste nikamor brez psa :-[

lp

Zoe je postavila eno odlično vprašanje,Tudi sam sem se že večkrat to vprašal.In vedno sem razmišljal predvsem v smeri,da se na forumu ponavadi stvari precej olepšajo.
Sam imam že kar nekaj let po dva psa,z njima se aktivno ukvarjam,eden je šolan reševalec,drugi se šola,......pa to niti ni pomembno,hočem povedati,da se s psoma ukvarjam,ne trpita pomanjkanja pozornosti ali karkoli podobnega,vendar se mi nekako zdi,da imam vseeno dokaj zdrav odnos do tega.Če se mi zvečer zahoče it s prijatelji ali punco v kino,na bowlin,na večerjo,....psa popolnoma brez slabe vesti pustim doma.Če kam grem in ju vzamem s sabo,ju če imam kakšne opravke ali čez noč,popolnoma brez slabe vesti pustim v boksu v avtu (seveda ne poleti),.......
Predvsem poskrbim,da je tako,kot hočem jaz,ne tako kot hočeta psa.Pa jima popolnoma nič ne manjka,sta srečna psa,v dobri psihični in fizični kondiciji,vesela,zdrava,aktivna,.......
Je pa res,da pes je zame pes.Dober družabnik,spremljevalec,če hočete prijatelj,pa vendar pes.Ju ne čičkam,ju ne friziram,ju ne oblačim,ju ne hranim z rokami,nimata kaj iskati na moji postelji,kot tudi jaz ne hodim na njuno,jesta takrat,ko jaz to hočem in kar jaz hočem,ven gresta takrat ko jaz to hočem in kamor jaz hočem in podobno.

Vsekakor nisem in ne bom nikoli zamrznil svojega življenja zaradi psa.Mi veliko pomenita,ampak živim z njima in ne zanju!


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #44 : 15 Januar 2008, 22:40:51
Jaz v bistvu pse kar doma pustim, če kam grem, ker sem bolj sproščena in mi ni treba vsako sekundo gledati kaj počneta. Je pa res, da moram gledat na uro, kdaj imata za jest in kdaj ju ven peljem, če ni nobenega doma, ponavadi je vseeno fant, ki potem poštima zadeve. Na počitnice pa tako hodim v tujino, pa psa niti pod razno ne dam na avion, da bi bila tisti teden z mano, takrat ostane pri starših (oz. bosta ostali, zdaj ko sta dve).

lp


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #45 : 15 Januar 2008, 23:10:54
To, da imamo psa še sprejmejo, ampak da imamo 3 konje to pa že malce težje. Od tega 2 športna in enega, ki ga dobesedno samo futramo in božamo. On nič ne dela, je in je okrogel ko balon za povrhu pa še vsakemu teži. Kaj češ, to je naš Butler, ki je sicer mlad konj ampak njegova preteklost ni ravno bleščeča. Stran ga ne bomo dali, on je od moje sestre prvi konj in nekako za našo družino nek vstop v preskakovanje ovir ob enem pa nas je s tem pripeljal še do odličnega trenerja in kasneje, ko smo ugotovili, da on in šport ravno ne bo šlo, pa še do 2 prečudovitih kobilc s katerima lahko trenirava. Skoraj vsak nam teži, kako to pa da so brezvezni dodatni stroški še z njim vsak mesec ampak ja, čez eno uho noter pa čez drugo ven. Butler je pa pač car na poseben način :P ;). O tem koliko zabijem na dan časa pri konjih, pa o tem, da grem na morje samo za 3 dni pa še to takrat, ko so konji cepljeni in ne smejo delat in to pri mojih 18, ko bi mogla bit do oktobra na morju ;), pa o tem, da mi na kraj pametni ne pride, da bi šla v petek ven, če imamo v soboto trening, ja se da razpravljat...

Da psa šetam na sprehod ... to je tukaj pri nas v Vodicah, čisto mimo, le kaj mi je padlo na glavo?

zoe ... ne nisi samo ti taka ;D. Meni ni problem, dat psa npr. ko gremo na tekmo v varstvo k prijateljici(seveda če vem, da bo za njega odlično poskrbljeno, kar je do zdaj še vedno bilo). ali pa če grem kamorkoli tako, prej ga zrihtam in je to to. Tudi za h konjem, kjer ni nobenega problema, da je tam, ga vsake toliko časa ne vzamem s sabo, ker si on tam kmalu začne vse lastiti in je preveč pogumen do drugih psov, pa tudi tako, potem kar misli, da ko mene vidi, ko se oblačim da je že zraven. V glavnem ni mi ga problem pustiti doma.

aja ali pa kako to, da starši dovolijo našemu psu, da je lahko v pisarni in se tam šeta in se otresa in vse leti okoli? dobro to sem se tudi jaz že vprašala, ampak odgovor je bil čisto simpl,čega ni je dolgčas. res, da 90% stvari naredi takrat, ko je najmanj potrebno in tudi take katere so najmanj potrebne.pač.

Tako, da ja smo čudni. Jaz vem, da dostikrat z Rondotom in konji pretiravam ampak ja meni je tako čist fajn.



DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #46 : 15 Januar 2008, 23:42:04
Meni tudi ni bil nikoli problem psa pusiti doma. To je stvar na katero mora biti navajen in pika. Je pa razlika v tem, da veš da moraš priti domov, če ne drugo da spustiš pse ven (tudi če kakšen obrok preskočimo, mislim da ne bosta umrla zaradi lakote :P)
Če se da, gresta zraven, če ne pa sta pač doma. Če se da izbiramo lokale kjer so psi dobrodošli. Ker sta del mojega življenja pomeni, da je meni tako všeč in za mene ni odrekanje če prilagodim določene stvari njima. Nikakor pa ne mislim prilagajati svojega življenja ljudem, ki jim psi niso všeč.
Če ti ni všeč, da pes spi na postelji, leži na kauču in je iz moje roke, potem enostavno ne hodi na obisk k nam 8) To je moja filozofija. Če komu to ni všeč in se mu zdi čudno, potem je to njegov problem, ne moj. In če se je moja mama lahko navadila (čeprav zeloooo težko in še vedno ne docela, ampak kjub temu :)) da spita moji dve pod odejo pri meni na postelji, potem se lahko vsakdo :):):)
In res je, raje zapravim ves denar za pse kot za obleke ali podobno nepotrebno šaro. Eni smo pač zmešani, tako je  ::)


Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #47 : 16 Januar 2008, 08:25:09
tudi meni je ni problem pustit doma če je to nujno. je pa res da jo lahko marsikam vzamem s seboj (gre za čivavo) tako da... pač ne vedno ampak ok, če je treba počakat doma je treba ker sem tako rekla. saj ji ni hudega-ponavadi tisti čas sama prespi ko pa pridem si pa zasluži daljši sprehod ali dodatno merico crkljanja  :P



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #48 : 16 Januar 2008, 09:38:22
Ok... pri meni je pa situacija malo drugačna... Jaz grem kam brez Taja... se pravi tja kamor on ne more, ampak imam pa poskrbljeno, da ta čas ni sam doma in da ima družbo. ;) Pač tako smo se odločili doma in nam čisto lepo funkcionira. Vedno je nekdo pri njemu in ni nobenega problema. :) Ja saj vem, da to mogoče ni ok, da pes ni nikoli sam doma, ampak jaz pravim, če nam odgovarja in je to nam ok, sploh pa Taju... nima noben čist nič za rečt oziroma lahko reče, če bomo pa mi kaj upoštevali od tega je pa druga zgodba. ;)


Ampak je pa dejstvo, da če imam dve možnosti kam bi lahko šla, nekam na kavico čvekati s kakšnimi kolegicami ali pa na en lušten sprehod s Tajem in s kolegico s psom, se vedno raje odločim za sprehod... pa ne narobe razumet, še vedno se dobim tudi s kolegicami na kavici, ampak pač, sedaj imam drug ritem življenja, ki mi veliko bolj odgovarja in jaz se bom ravnala po tem kar meni paše bolj. :)
Pa tudi s fantom recimo, se odločiva da bova šla nekam na kavo, pa greva velikokrat pač nekam, kamor gre lahko Taj zraven, ali pa še bolje, da prej naredimo en sprehod, potem pa se ustavimo še na kakšnem luštnem vrtu kakšnega lokala... Taj pa zraven počiva oziroma opazuje okolico, kaj češ lepšga... seveda teli sprehodi, ki se končajo s kavico ne veljajo v zimskem času... ampak takrat ko je topleje. :)



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #49 : 16 Januar 2008, 09:58:06

Eno vprašanje za vse, ki pravite, da nikamor ne greste in ste raje doma s psom... A sem samo jaz taka, da kljub psu hodim na faks, zvečer ven s prijatelji, grem v kino, na žur in podobno? Saj lahko kuža počaka tistih par ur sam doma, ane? Nikogar ne obsojam, samo zanima me, če dejansko ne greste nikamor brez psa :-[

lp

Saj ne pravimo, da ne gremo nikamor brez psa  ;D Na fax hodim samo še na kakšen izpit (sem ŽE absolventka  :P)... Moja je pač doma takrat, ko delam, pa tudi če moram slučajno kam na hitro skočit, ali pa če grem s kolegi na kakšno pijačko - ponavadi kakšen petek bolj pozno zvečer (če je pa to čez teden in podnevi gre pa zraven). Pa tudi med tem, ko jaz delam ji nič ne manjka. Večino časa prespi, drugače se pa tudi sama fino zamoti z igranjem in lumparijami  :D Tako popoldne in čez vikend pa pač gledam na to, da smo čim več skupaj. Če grem kam dlje jo pač napokam v avto pa gremo :)

...sledi svojim sanjam


zvezdicazaspanka

  • *
    • Prispevkov: 227
    • Točke: 0
Odgovori #50 : 16 Januar 2008, 11:48:58
Saj ne pravimo, da ne gremo nikamor brez psa  ;D Na fax hodim samo še na kakšen izpit (sem ŽE absolventka  :P)... Moja je pač doma takrat, ko delam, pa tudi če moram slučajno kam na hitro skočit, ali pa če grem s kolegi na kakšno pijačko - ponavadi kakšen petek bolj pozno zvečer (če je pa to čez teden in podnevi gre pa zraven). Pa tudi med tem, ko jaz delam ji nič ne manjka. Večino časa prespi, drugače se pa tudi sama fino zamoti z igranjem in lumparijami  :D Tako popoldne in čez vikend pa pač gledam na to, da smo čim več skupaj. Če grem kam dlje jo pač napokam v avto pa gremo :)

Takole je tudi pri meni, mi sploh ni treba nič dodati  8).



chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #51 : 16 Januar 2008, 11:49:12
Če čist dobr pomislm sm jest še sama seb čudna.Za mnenja drugih mi je pa eno figo mar.Pri nas imamo pa pse in otroke.Imel smo nič kolko mačkic,pa ribe ,pa miške.Pse vedno.Otroke pa tut.Madoniš enkrat smo z otroci privlekli domov poljsko miš ki ji je mačk odgriznu rep in sem jaz mislila da je hrček pa sm jo mačku iz gobca spulila.Pol je pa k seb prišla pa smo jo spustil.Velikokrat se sprašujem a je z mano vse v redu a z drugimi.Takle mamo.Aja sm se spomnla da smo imel še morske prašičke pa zajca in sedem let staro kuro ki je mislila da je pes in se je tako tudi obnašala.Madona ja sm ja čudna.Evo kako je naša Kala revček.



chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #52 : 16 Januar 2008, 11:51:19
Pa Larči je tut boga.



Nalch

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Lucy...
Odgovori #53 : 16 Januar 2008, 11:55:58
tudi meni je ni problem pustit doma če je to nujno. je pa res da jo lahko marsikam vzamem s seboj (gre za čivavo) tako da... pač ne vedno ampak ok, če je treba počakat doma je treba ker sem tako rekla. saj ji ni hudega-ponavadi tisti čas sama prespi ko pa pridem si pa zasluži daljši sprehod ali dodatno merico crkljanja  :P
enako... drugace pa ce je le mozno, jo vzamem s seboj, ker mi je bolj zabavno iti v trgovino z njo kot pa sama [dam jo v torbico in hop, greva!] drugace pa hodim ven in se zabavam s prijatelji, medtem pa je tamala lepo doma - ce so starsi doma jo pazijo oni, drugace pa tako ali pa tako spi [tako kot cez dan, ko ni doma nikogar]

smisel življenja je ležanje na plaži, z možgani na off in Lucy na straži! ;) <3


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #54 : 16 Januar 2008, 12:23:31
Pri nas je enako, ker smo vsi zaposleni, je nekje do 14h sam, potem pride pa že mama domu in seveda prvo kar je potrebno naredit je it njega pozdravit in pocrkljat, ter seveda poslušat kaj vse se je v naši odsotnosti dogajalo ::) :D Čez vikend skušam čimveč časa preživet z njim :D


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #55 : 17 Januar 2008, 14:19:16
Sicer nimam dveh psov mamo pa mačka in psa, pa marsikaj slišim. Večinoma "Kako imate lahko psa notri? Pa saj pes je za zunaj! Pol pa še skupaj z mačkom!"


Mučenje! >:( :P



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #56 : 17 Januar 2008, 15:35:34
Vseh komentarjev itak ne bom naštevala, ker je itak brezveze in se ponavljajo: "TO IMAŠ V BLOKU :o, tak pes pa rabi veeeeeeeelik vrt in boks, a ni brezveze mačke gor spravljat pa keš za njih dajat pol jih pa itak enemu daš zastonj, ..." Eh folk. Taki zame namreč niti niso ljudje (to so bolj redki v moji "bukli" ;D).
Ne sekirajte se, Feltna ima fuuul dober podpis: "dober prijatelj je tisti, ki ve da si dobro jajce, čeprav si malo počen" (mislim da sem prav napisala). In tako je. Tisti, ki so moji prijatelji me sprejemajo z kupom dlak, slino na hlačah (če je dober dan je pač samo tam :P), popraskanimi okončinami,... ostali me pa niti ne zanimajo. Ja sem počena, ja ni mi škoda časa in denarja za živa bitja pa naj so moja ali pa ne. Pa še odgovor vsem tistim, ki imajo vedno za pripomnit zakaj toliko časa/denarja/živcev mečem v/za živali, ko je pa tako veliko lačnih ljudi/otrok/v Afriki,...: in kaj ti/vi narediš/te zanje? ;)

lp
T.

8)


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #57 : 21 Januar 2008, 07:53:20
Mene zaradi psov niti ne sprašujejo- ker jih večina ve, da sem s psi zasvojena že od malega... Razen tisti, ki me ne poznajo, ponavadi zmajujejo nad vsem kar jaz nudim svoji psički, da ne govorim o tem, da smo daleč naokoli edini, ki sprehajamo psa od tod torej sledi, da ko grem na sprehod čez travnike, in grem mimo parih hiš- vsi dejansko bulijo vame, se vmes še malo spogledajo češ, a nima pametnejšega dela. Pa me glih briga za vse te opravljive gobce, sem pa že rajši s svojim psom, pa če se samo igrava, ali spiva drug ob drugem, kot da b čas zabijala za razne rčunalniške igrice ipd. Je res, da je moj urnik kar precej natrpan ampak prikrajšana pa nisem za nič- ostaja čas tudi za druge stvari kot recimo za psa. Tako, da tu res ne vem, kako eni mislijo, da pa sedaj, če imaš 2 psa, kar ni več časa, da bi se vpisal ne vem, na kakšen tečaj, ali delal še nekaj drugega kar te veseli. Da se vrnem nazaj. Pri meni oz. pri drugih so bolj razprave, kako sem lahko tako zelo neumna, da si psa rezerviram (recimo sedaj kraševca) že dobro leto prej, in da bom zanj odštela celo nekaj denarja- pa še rodovniški bo- groza in strah, kot da pes rabi rodovnik. Pri mačkih je pa sploh cela štala. Nekaj ljudi me jasno stalno sprašuje "Kok mačkov maš pa zdej?" kot da bi menjala vse mačke na par mesecev. Res je, da je skoraj vsako leto par najdenčkov, ampak zato ostale mačke niso prav nič oškodovane in tudi ne bom jih zavrgla, samo zato ker se mi mladički zdijo lepši. Moji psi in moje mačke so zame najlepši in najboljši,   in tako bi moralo biti povsod- pri vsakem lastniku in bilo bi tudi prav da se to psu vsak dan izkazuje z neomejeno količino ljubezni in medsebojnega spoštovanja in zaupanja. Drugače pa to, da imamo pač psa, ali dva ali tri ne zdi nič kaj radikalnega, ali kot eni menijo celo psihopatskega. Smo pa čudni- jasno  >:D Ampak meni so čudni tudi ljudje, ki so zasvojeni z raznoraznimi športi, da ne govorim o avtomobilih in meni osebno butastemu zbiranju znamk. Ampak vsak človek je unikat, model zase in kot takšnega ga moramo sprejemati  ;) Kako zelo dolgočasno bi bilo na svetu, če bi bili vsi enaki  8)



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #58 : 21 Januar 2008, 13:04:15
Lepo napisano Jackie. :) Se popolnoma strinjam s tabo.