Pet's Life

Xsara · 2885

Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
: 11 April 2008, 09:01:12
Nisem nasla teme o tej hrani - ce sem jo spregledala se opravicujem. Me pa zanima, ker razmisljam, da bi jo probala. Ali kdo hrani z njo in kaksne so izkusnje? Meni je vsec, da ima toliko razlicnih okusov, ker imam alergika na piscanca, ki vecinoma je samo jagnjetino in ribe in se je teh okusov ze zelo navelicala. Konjsko meso vem, da je zelo lahko prebavljivo, nojevo meso pa ima zelo veliko beljakovin in malo mascob, tako da se mi zdi to dobra izbira. Ali torej kdo hrani Pet's Life in ali ste z njo zadovoljni?



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 13 April 2008, 11:49:26
Sem upala, da to hrano kdo pozna, glede na to, da jo prodajajo tudi na pasji.net. No, mi smo zaenkrat narocili malo vreco noja, pa bomo videli. Upam pa, da se bo oglasil se kdo, ki jo je izprobal.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2 : 13 April 2008, 16:04:18
Nekaj forumašev že hrani s to hrano tako da upam, da se ti bo kdo javil. Jih pa res zaenkrat ni veliko.

Uradna slo. stran: http://www.texaspets.si/petslife.htm
in še Italijanska: http://www.texaspets.it



artichoka

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 13 April 2008, 18:01:02
Xara, sele zdaj sem videla tvoje vprasanje. :-[
Mi imamo ze tretjo skatlo Pets life-a. Jo sicer malo kombiniram s Natures Vaerty Instinct (kar za tvojo ne pride v postev, ker je notri piscanec).
Do zdaj sem narocala 2 skatli pets-a in 2 vreci NV, ampak naslednje narocilo bo 3 skatle pets-a in 1 vreca NV.
Tudi mene so pritegnile razlicne zanimive kombinacije. Zanimivo je tudi to, da ima popolnoma drugacen vonj od vseh ostalih briketov, ki sem jih spoznala do sedaj. Briketi so majhni, priblizno taksne velikosti kot Canidae. Pri Artu je prebava super, dlaka super, pocutje super, kondicija super, ... no, pa saj si ga videla, kaksen norec je. Glede veselja pri jedi ti pa tezko recem, ker se mi je zacel spakovat nad briketi (se posebno nad NV Instinct), zato mu v posodo spodaj dam se eno zlico Almo nature zeleja. Do zdaj smo sprobali Noj in riz, Konj in krompir ter Bivol in krompir. Z eno besedo (oz. dvema), ZELO ZADOVLJNI!
Upam, da sem kaj pomagala. ;)



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 13 April 2008, 20:31:55
Xara, sele zdaj sem videla tvoje vprasanje. :-[
Mi imamo ze tretjo skatlo Pets life-a. Jo sicer malo kombiniram s Natures Vaerty Instinct (kar za tvojo ne pride v postev, ker je notri piscanec).
Do zdaj sem narocala 2 skatli pets-a in 2 vreci NV, ampak naslednje narocilo bo 3 skatle pets-a in 1 vreca NV.
Tudi mene so pritegnile razlicne zanimive kombinacije. Zanimivo je tudi to, da ima popolnoma drugacen vonj od vseh ostalih briketov, ki sem jih spoznala do sedaj. Briketi so majhni, priblizno taksne velikosti kot Canidae. Pri Artu je prebava super, dlaka super, pocutje super, kondicija super, ... no, pa saj si ga videla, kaksen norec je. Glede veselja pri jedi ti pa tezko recem, ker se mi je zacel spakovat nad briketi (se posebno nad NV Instinct), zato mu v posodo spodaj dam se eno zlico Almo nature zeleja. Do zdaj smo sprobali Noj in riz, Konj in krompir ter Bivol in krompir. Z eno besedo (oz. dvema), ZELO ZADOVLJNI!
Upam, da sem kaj pomagala. ;)

jap, si zelo pomagala! upam, da bo tudi xsara zadovoljna in jih bo z veseljem jedla, ker je drugace zelo tezko delat (ce pes pljuva brikete, ki mu jih das za nagrado).

ali mogoce kdo ve, ce se da v SLO dobiti tudi njihove konzerve? bi ji mogoce dala vsake toliko, za posladkat, pa me je pritegnilo, ko sem videla, da imajo zajcka ...



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #5 : 13 April 2008, 21:31:41
Xsara, da se dobit. Midva jih sicer v ponudbi nimava,lahko pa ti jih naročiva. Sporočiš na mail kaj želiš in dobiš skupaj z naročeno hrano ;)

Lp nina



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 15 April 2008, 11:18:39
No ce se koga zanima: prvi vtis je zelo pozitiven, brikete je kar posesala. Vsec mi je, da so tako majhni, ker lahko naredim vec trikcev, pa hitro ga pogoltne in ji ne zmoti toka misli. Tudi prebava je super. Zaenkrat je sicer se prezgodaj rect, ampak ce bo sla ta skatla dobro skoz, bomo definitivno narocili se.



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 21 Maj 2008, 09:09:11
no, ce bo se koga zanimalo - mi smo na tej hrani dober mesec in Xsari zelo ustreza. prebava je super, dlake lepse se nikoli ni imela (pa je vedno imela zelo lep kozuscek, ampak zdaj se pa kar blesci in je gladka ko ribica in tako lepo mehka, da jo je se vecji uzitek bozat). brikete zelo rada je, poleg tega je pa toliko razlicnih okusov (sploh ce vsake toliko vkljucis se kaksno konzervo), da me prvic ne skrbi, kdaj se bo navelicala. aja - pa briketi so tako majhni, da lahko delava ogromno trikcev, pa se cakat mi ni treba, da ga do konca zgrize, kar ji ponavadi zmoti tok misli, kadar se uciva kaj novega. zaenkrat smo pa pobali brikete noja in ribo ter konzerve z zajckom.



artichoka

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 21 Maj 2008, 15:18:56
Me veseli, da je Xara zadovoljna. Prav zaradi teh razlogov, zdaj tudi mi narocamo samo se Pets life.
Ne mores verjet, brikete poje tudi brez dodatkov (kuhane hrane, konzervic, zelejev, ipd). Torej zadetek v polno!!!



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 21 Maj 2008, 17:42:54
Kakšne so pa "pakunge", ki se jih da dobit in cene?


artichoka

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 21 Maj 2008, 17:49:07
Yo, poglej si na www.pasji.net, pod suho hrano. ;)



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 21 Maj 2008, 17:50:54
Hvala. Samo žal je pa to pri naši porabi finančno prevelik zalogaj  :-\


Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 22 Maj 2008, 01:19:06
Hvala. Samo žal je pa to pri naši porabi finančno prevelik zalogaj  :-\

to pa verjamem - mi z enim psom ne porabimo veliko hrane, tako da je to se najmanjsi strosek (poje okoli 150g na dan). je pa dokaj izbircna in sva probali ze veliko znamk, in vecinoma sem bila zadovoljna. tako navdusena pa pomoje se nisem bila. veliko manj je tudi izpadanja dlak, skratka res super hrana - zal pa res ni ravno poceni.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #13 : 02 Junij 2008, 10:38:30
Še tule obvestilo... zaradi premajhnega zanimanja za hrano se je uvoznik odločil, da hrane ne bo več ponujal na slo. trgu.
Tako boste morali vsi navdušenci od sedaj naprej hoditi ponjo v tujino. Žal :(

Lp, nina