Koder [Caniche,Poodle]

Gost · 436027

aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #120 : 06 Marec 2008, 13:30:27
Si pa želim, da enkrat spet kako črno kodrasto kepico imam :o


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #121 : 06 Marec 2008, 14:41:39
Joj, jaz sem trenutno čist nora na kodre. Vnašem društvu imamo 2. (1 srednji in 1 veliki- oba črna) In imata res fantastičen karakter! :-* :) 
Lahko ju ob naslednji priliki poslikam pa sem prilepim. :)



najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #122 : 06 Marec 2008, 15:06:59
No 1 iz vašega kluba pa agilitaši poznamo.  ;D

LP Anja
Naj album


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #123 : 06 Marec 2008, 15:09:21
Pilkoja ane. :D Tadruga pudljica pa z nama trenira agi. Ime ji je pa se mi zdi Sisi. ;D



najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #124 : 06 Marec 2008, 15:12:09
Ja prav njega.Je pa prav lušen kuža.

LP Anja
Naj album


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #125 : 06 Marec 2008, 15:19:26
Alya le pofotkaj ju :o


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #126 : 06 Marec 2008, 15:27:29
Bom, aska, bom. :D  Od velike pudljice pridejo verjetno že v soboto, če bo na treningu, od Pilkoja pa ob naslednji piliki. :)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #127 : 06 Marec 2008, 15:48:06
Komaj čakam na te slikce :o  Samo moje misli so spet pri mojemu Kančku :( Kan počivaj v miru še dalje.Bil si super pes in v takem spominu te bom vedno imela.

lp


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #128 : 06 Marec 2008, 15:50:38
Drugače pa mi je inštruktorica agija na CD prepekla polno fotk na katerih je tudi tale koder pa jih lahko ene par prilepim.  :)
Lahko jih zdaj, če hočete, seveda. :D



najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #129 : 06 Marec 2008, 15:51:17
JJJJJAAAAAAA :o

LP Anja
Naj album


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #130 : 06 Marec 2008, 15:52:16
Ja Alya prilepi fotke :o :o


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #131 : 06 Marec 2008, 16:08:15








A ni kjut noo! :D :-*
Nekaj fotk pa je tudi v Zolijevem albumu: http://zoli.moj-album.com/



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #132 : 06 Marec 2008, 16:18:25
Alya hvala za slikce ;D. Točno ta koder mi že na tekmah je padel v oči. Res mi je fulllllllll krasen in dobro jima gre..Res upam, da slej ko prej bo tud pri men en koder oz. kodrica delal/a družbo mi :o


kalahit

  • *
    • Prispevkov: 472
    • Točke: 0
Odgovori #133 : 07 Marec 2008, 18:46:59
Jaz bom samo dodala vir za zadnjih 5 fotk in sicer www.agility-slo.net, da ne bi bilo kaj narobe.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #134 : 08 Marec 2008, 21:28:25


Mayč

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 0
Odgovori #135 : 28 Maj 2008, 16:50:37
Mene pa samo zanima če je kir od tu ko ima kraljevega ali srednjega pudla  pa če ga rastavlate in če bote  hrušici prišli na rastavo ?
Kr pol bi vaz zlooo prosilla če bi se dalo za sposojo zaJH :)

Že v naprej hvala!

Ko je bog ustvaril najlepšega psa, je ustvaril  Lhasa Apsa.
http://albums.phanfare.com/slideshow.aspx?u=6634151&a_id=2979239&s_id=3255077


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #136 : 28 Maj 2008, 17:22:25
No jaz mam pudlčka :P :P in morm rečt da je mae karakterno in po videzu izjemen (lepa dolge noge, mandljaste oči...) je fulllll učljiv agi ovire (tisto za skakat) je obvladu po enem dnevu :-* :-* pa ga nism jaz sila sam me je pelu do ovir pa se ni in ni  premaknu doklr se ga nism usmila ??? ??? zna pa tud: plesat, tačko, sedi, poleg, sem, lupčka(njegova najljubša :D ) , obrni se (tisto ko ležijo na leh pa se obrnejo  :P) on to nardi tolkrat na enkrat da...  :P no s frizbijem mava mal težav  :-[ tko da v zraku ga ne ulovi (še ;) izmenjava tačk ,lezi,stoj in še bi se našlo  ::) drugače je pritlikav in ga ne rastavlamo (men se zdi totalno mučenje ) pa tud jaz nism en geni za te stvari (predn bi pršla na vrsto bi zgubla živce ) čeprov je takšen da bi rad pokazu zobije in tiste poze bi ga tud zihr hitr naučila (sej rastavni ps more znt te stvari ane ??? ???)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #137 : 28 Maj 2008, 18:11:42
drugače je pritlikav in ga ne rastavlamo (men se zdi totalno mučenje ) pa tud jaz nism en geni za te stvari (predn bi pršla na vrsto bi zgubla živce ) čeprov je takšen da bi rad pokazu zobije in tiste poze bi ga tud zihr hitr naučila (sej rastavni ps more znt te stvari ane ??? ???)
Saj ga niti ne bi mogli razstavljati, ker je kolikor sem prebrala na agility forumu nerodovniški. ;)
To da je razstavljanje mučenje je pa totalno zgrešeno. Nekateri psi se zelo radi razstavljajo in uživajo v tem, drugi ne... Če pes tega ne mara pač gledaš na psa ne nase in ga ne razstavljaš.




Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #138 : 28 Maj 2008, 20:16:32
Ja ni rodovniški ;) (sem hitela pa sem pozabila napisat)  ampak ne poznam psa ki bi ob tem užival :P >:D

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
Odgovori #139 : 28 Maj 2008, 20:24:04
Jaz poznam enega psa ki ob tem uživa. Enega border colliea iz Avstrije. Prav tako kot ima on veselje ga imata lastnika...  ;)
Zdaj si vsaj slišala za enega psa ki uživa na raszstavah. Čeprav priznam sama, da se mi nebi ljubilo čepeti tam, če bi bilo psu v veselje pa bi vse naredila samo, da bo srečen. Itak pa če hočeš imeti leglo, morata imeti starša nek uspeh, ker drugače nobeden ne bo hotel kupiti starša ki sta just for tricks... (z izjemami).


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #140 : 29 Maj 2008, 14:20:26
No ja poznam velik ljudi ki se jim ne gre sam za poreklo važn jim je da je kuži zdrav pa vesel. Dvomim da Border  uživa ob tem bolj vrjetno je da so ga gospodarji navajal na to in pol je to bolš z nasmehom sprejet kot da je vsaka rastava mučenje  ::) sploh če s cviljenjem pa grizenjem pa ne uboganjem nič ne dosežeš  ;) (vemo da so naši štiri nožci zloooo prilagodljivi ampak naravno pa to ni ) ;)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #141 : 31 Maj 2008, 14:43:31
Naravno ni, ampak če tako gledaš tudi poslušnost ni naravna, pa tudi agility ni naraven pa tudi RO ni naraven...definitivno da kar nekaj psov uživa na pasjih razstavah...ampak se ne bom kregala z nikomer...sam tko... ;)

:)


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #142 : 31 Maj 2008, 18:41:02
Jaz tud ne. sam agi je tek, zabava druženje na rastavi pa kuža sam stoji in mu zihr ni zabavno  :( sam to hočm povedat da men to ni ok  :-\ nočm se skregat z nikomer :'( tko da se vrnmo k tej krasni pasmi  ;)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #143 : 31 Maj 2008, 18:54:54
Tule pa se bomo malo ustavili ;). Tudi jas poznam enega psa ki mu je superfajn na razstavah. Ga imam doma ;). Zakaj uživa? Zato ker ima kup pasje družbe s katero se lahko igra, ker se dosti boža, češe in carta in je skozi z nami :D, ker se običajno kar nekaj časa vozimo, ker spoznavamo nove pse..in verjemi, "stoj" je ista fora kot "daj tačko"..nič mučnega

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #144 : 02 Junij 2008, 10:45:45
Smrček, sem bila velikokrat tiho, zdaj pa si mi zrasla preko glave. Čisto zares!
Kjerkoli se le da, začneš pisariti o tem, zakaj ti psa ne razstavljaš in kako zelo to naj ne bi bilo OK ipd.
PRIZNAJ SI in SPREJMI!, da tega NE MOREŠ, ker so te nategnili in imaš doma mešanca. Kot takega, pa naj bo lep, srčkan, prekrasen, ga NE MOREŠ! razstavljati.
In ker očitno o teh zadevah ne veš dovolj, začni brati, brati, brati... Potem pa se spet oglasi v podobnih temah.


Manca

  • Gost
Odgovori #145 : 02 Junij 2008, 11:22:49
Yo se popolnoma strinjam s tabo
Js mam razstavno pudljico in se raj ne oglašam na take stvari, ker tud men "dvigne pokrov", tko da "hvala", da si to nardila "namesto" mene  ;) in postavla stvari na realna tla
 



naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #146 : 11 Junij 2008, 15:35:18
YO a ti spet nimaš kaj bolj pametnega za počet kot to da se na otroke spravljaš?!?Mislim da bi bil že skrajen čas da se ti sprijazniš s tem  da smo pač ljudje različnih mišljen in da ima vsak svoje poglede na določene stvari.A se ti ne zdi da bi bil svet dolgočasen če bi vsi isto mislili.No oprosti glede na to koliko berem tele forume pa tako ni nihče tok popolen in vseved kot ti.
 
lp Adrijana


Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #147 : 11 Junij 2008, 15:51:54
A, spet ena pametna.
Nisem vseved in nimam se za vseveda. Za razliko od nekaterih sem tiho, če o stvari nimam pojma in ne razvijam nekih svojih teorij ali širim krive vere. Oz. če me nekaj zanima, vprašam.
Pisati kar nekaj na pamet in s tem zavajati ostale, ki stvar potem berejo, pač ni moj stil.


mat xxl

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Pudlji so zakon !
Odgovori #148 : 13 Junij 2008, 00:20:37
Zanima me, koliko vas je z Toy-čki ???   No da se pohvalim sem ravno nekaj dni lastnik lepe Toy pudlice odličnega pedigreja uvožene iz tujine in me glede na vse zanima tudi ali so kaki Toy-i na agilitiyu, ker ti psi so tudi konstrukcijsko precej drugačni od ostalih večjih bratov !  :-\



tyna

  • *
    • Prispevkov: 335
    • Točke: 0
Odgovori #149 : 15 Junij 2008, 00:46:57
Zanima me, koliko vas je z Toy-čki ???   No da se pohvalim sem ravno nekaj dni lastnik lepe Toy pudlice odličnega pedigreja uvožene iz tujine in me glede na vse zanima tudi ali so kaki Toy-i na agilitiyu, ker ti psi so tudi konstrukcijsko precej drugačni od ostalih večjih bratov !  :-\

mislim, da prav toy pudlja ni, so pa pritlikavi  :), moraš pa računat da je višina ovir v small kategoriji 35 cm, kar načeloma za pudlje ni ovira, vendar zgubljajo na času, če morajo višje skakati, sicer pa če tečejo z malimi terierčki, pa drugimi manjšimi psi, mislim, da tudi za toy pudlja ne bi bilo ovire (sicer pa ko začneš - kategorija A1 so ovire visoke 25 cm)

LP