Koder [Caniche,Poodle]

Gost · 438580

dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #570 : 05 Februar 2009, 20:20:47
Matt super za dober nakup-tele ovratnice pa tudi moja vzrediteljica prodaja -tako da jo bom pri njej vzela-ima tudi trgovino za živali-zdaj pa DOLLY hitro poslikaj in fotko gor da jo vidimo

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


tyna

  • *
    • Prispevkov: 335
    • Točke: 0
Odgovori #571 : 06 Februar 2009, 00:01:16
Torej pelerinca je rdeča in je tale :   
http://pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_31&products_id=379

šampon: Bio groom - super white (obstaja tudi super black in za druge barve)
balzam: Bio groom - Silk conditioner ali pa Hair Care - Conditioner

zdaj imamo pa isti plašček, moram povedat, da je super vsaj pri naši se je super obnesel (smo ga pa kupili na razstavi, tako, da smo ga prav tako lahko probali  ::),
pa isti šampon - ne glih super white ampak black
in isti balzam  :P :P :P

LP Vladka



Manca

  • Gost
Odgovori #572 : 06 Februar 2009, 13:45:25
zdaj pa vi meni povejte -kakšen šampon in regenerator uporabljate za pudla???????Da e res kvaliteten in koliko stane ???

Jaz uporabljam šampone in regeneratorje iz ZDA, od #1 All Systems. Trenutno imam doma 500ml šampon, ki stane 18€ in 250ml regenerator, ki stane 12,5€. To so res zelo kvalitetni profesionalni šamponi. Prodajajo pa jih samo na razstavah, pa še to ne na čisto vsaki v Sloveniji. Vsaj jaz jih tako v prosti prodaji še nisem zasledila.

Lp,Manca



mojcamisa

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #573 : 06 Februar 2009, 14:39:53
Matt, vesela sem da si dobil plašček in da si se javil tudi na šapicah!

Dafna, jaz tudi uporabljam Biogroomove šampone in regeneratorje. Za Mišo super white, Jozija pa še nisem skopala - to pride jutri na vrsto, imam pa tudi Biogroomov šampon - sensitive. Super white je za bele super, sensitive je pa za moj okus preblag - nekako ne opere dovol, pa ful se ga porabi.
Meni najboljši balzam je Biogroomov Silk. Tisti drugi, s fotko buldoga je zanič za pudlje. Sem ga porabila samo za tačke, ki jih vsak dan perem vsaj do kolen (dirke po blatu...).  Točne cene ne ve, je pa vse okrog 10-12 evrov.

Mene pa zanima kaj uporabljate za razčesavanje dlake? Jozi bo imel razstavno frizurco, zato bi potrebovala kak dober nasvet....

LP!




Manca

  • Gost
Odgovori #574 : 06 Februar 2009, 14:48:16
Prou konkretno za razčesavanje ne vem, imam pa tekočo svilo, ki si jo videla na razstavi. To je kot olje za dlako, da se špice ne cepijo. Da pa se ga tudi na dlako kartako, da je bolj mehka. Jaz Nero premažem s tem vsakič ko jo počešem po celem telesu, še posebej na pregibih tačk, kjer se rado vozlja.



Manca

  • Gost
Odgovori #575 : 06 Februar 2009, 15:10:41
Aja uspelo se mi je prijavit na Šapice  ;D



dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #576 : 06 Februar 2009, 19:14:24
Aja uspelo se mi je prijavit na Šapice  ;D
:o :o :o ;)

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


nata

  • Gost
Odgovori #577 : 07 Februar 2009, 08:37:54
Izbrisano na zahtevo uporabnika



sandra1

  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0
Odgovori #578 : 07 Februar 2009, 08:52:18
Hojla,

Imam eno vprašanje. Doma imam 14 letno pudljico Kajo (sicer nima rodovnika), izredno živahno in razvajeno psičko, ki nikakor ne kaže svojih let.

Že nekaj časa razmišljam o nakupu še enega psa - mini pudljice. Zanimajo me vaše izkušnje oziroma kakšen nasvet, kako Kajo pripraviti na novo članico.

lp

Sandra



mat xxl

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Pudlji so zakon !
Odgovori #579 : 07 Februar 2009, 15:37:33
nata:

Jean Peau šampon ima Mr.Pet v BTC Ljubljana (nasproti Mulerja ob hali A) verjetno pa ta veriga tudi drugje, uporabi pa tudi balzam !


sandra1:

Mislim, da bo to težko, še posebej, če je ljubosumna, kar sama najbolje veš, 14 let je kar lepa starost, vsekakor pa, ko pride novi član, dajte stari pudljici vedeti, da je glavna, raje jo še bolj cartajte, kot prej !   ;)



nata

  • Gost
Odgovori #580 : 07 Februar 2009, 18:28:34
Izbrisano na zahtevo uporabnika



mojcamisa

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #581 : 08 Februar 2009, 09:19:46
Sandra, kako pa tvoja psička reagira na pse, ki pridejo na obisk?
Tvoja psička je že kar v letih, zato bi jaz rajši malo sprobala kako sprejme še enega psa in bi si kakega "sposodila" za par ur.
Pri moji prejšnji ni bilo možno imeti še enega, ker ni marala psov, Miša je pa totalno nora na njih pa je vseeno malce ljubosumna na Jozija - ampak ga ima vseeno rada. :) Jaz bi res najprej sprobala s kakim psom od prijateljev. Pa nujno mora ona ostat ta prva za vse!!!!



mojcamisa

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #582 : 08 Februar 2009, 09:40:00



sandra1

  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0
Odgovori #583 : 08 Februar 2009, 13:29:54
Hvala za informacije. Za Kajo bi težko rekla, da se razveseli drugih psov. Razen redkih izjem, ki jih ima rada. Sem pa opazila, da v primeru, da srečava kakšnega psa in se jaz in njegova lastnica pogovarjava, Kaja ovohava psa oz.psico in nič ne renči. Če pa jo jaz gledam pa vedno zarenči na drugega psa (razen seveda njenih ljubljencev). Seveda pa Kaja ne bo nikoli za nič prikrajšana, ko bo dobila "sestrico".

Bom poročala, ko bo prišla nova članica družine.

lp

Sandra in  :) od Kaje



nata

  • Gost
Odgovori #584 : 08 Februar 2009, 19:30:37
Izbrisano na zahtevo uporabnika



mat xxl

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Pudlji so zakon !
Odgovori #585 : 08 Februar 2009, 22:20:32
Matt super za dober nakup-tele ovratnice pa tudi moja vzrediteljica prodaja -tako da jo bom pri njej vzela-ima tudi trgovino za živali-zdaj pa DOLLY hitro poslikaj in fotko gor da jo vidimo

Evo Dafna najprej oblekce :







Tale puloverček ji je pa striček Mitja kupil, ki ima sicer nemške ovčarje, sedaj je pa že malo pudljozmeden  :P



Pa še malo kar tako:





Pa še za Dolly bistveno - igračke




Evo sedaj pa čakam, da se še ostali opogumite in objavite slike !   :o



Višauska_terierka

  • *
    • Prispevkov: 749
    • Točke: 0
  • Miki
Odgovori #586 : 09 Februar 2009, 12:34:28
Super in lepe slike.Peta slika pa je še posebej lepa. ;D

My best friend is a westie


dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #587 : 09 Februar 2009, 18:41:37
MATT-super lepo Dolly imaš-prava manekenka postaja ;)prvi plašček mi je najbolj všeč

NATA-super za uspelo kopanjeeeeeeeeee :P

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #588 : 09 Februar 2009, 19:24:55
Mene pa zanima kje v CE bo razstava -a na celjskem sejmišču ali kje drugje ??? in ob kateri uri bodo pudli imeli izhod ???Da ne zamudimo ;)

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


Manca

  • Gost
Odgovori #589 : 09 Februar 2009, 20:18:08
Dollyn plašček mi je zelo všeč, Nerin naslednji bo tudi od Hurte.
Ja razstava bo na celjskem sejmu, kdaj bodo pa pudlji na vrsti pa ne bomo vedeli, če ne bo objavljena statistika. Jaz bom tam že zjutraj  :)



dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #590 : 09 Februar 2009, 20:28:37
Kdaj misliš da naj pridemo-9 ali 10 ???

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


Manca

  • Gost
Odgovori #591 : 09 Februar 2009, 21:57:07
Na prijavnici piše da se ocenjevanje psov začne ob 10, tako da mislim, da če prideš takrat bo čisto uredu. Zaenkrat niso še ničesar spremenili, tako da bi se morali držati tega kar piše na prijavnici.  :)



Manca

  • Gost
Odgovori #592 : 10 Februar 2009, 11:53:49
Objavljena bo statistika tako da se bo točno vedelo kdaj bodo pudlji na vrsti  ;) (ponavadi je en teden pred razstavo)



tyna

  • *
    • Prispevkov: 335
    • Točke: 0
Odgovori #593 : 10 Februar 2009, 16:36:29
Pa še za Dolly bistveno - igračke



a vi ste tud trgovine izropal  :o :o :o

mislim, da je na tej fotki res najbolj "srečna"  :D :D :D "delam kar hočem"  :P :P :P



dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #594 : 10 Februar 2009, 17:12:40
Manca hvala -mi pa prosim če se boš spomnila napiši ko bo statistika-hvala

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


mat xxl

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Pudlji so zakon !
Odgovori #595 : 11 Februar 2009, 16:06:06
a vi ste tud trgovine izropal  :o :o :o

mislim, da je na tej fotki res najbolj "srečna"  :D :D :D "delam kar hočem"  :P :P :P

Veš na žalost je to samo del igračk po mojem manj kot tretjina, ja res se nam enim lastnikom pudlčkov mal "trga", pa ni kaj, je pa res, da različni obožujejo različne igračke, Dolly ima najraje take večje plišaste, pa tudi male plišaste, prejšnja pudljica Aja je pa oboževala cvileče ježke najbolj une mehke iz lateksa, tako, da zanimivo bi bilo, če bi še kdo kaj več predstavil, igračke, kužke, oblekice, ker pudlarjev nas je že tako malo, celo klub, kot vem je izumrl, no če ne na papirju pa saj tako, tako, da bi se morali tudi kdaj kaj kje na kakem pudl pikniku dobiti .............................   :D



dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #596 : 11 Februar 2009, 22:12:27
 :o :o :o :o JA  to bi bilo superrrrrrrr se bom z veseljem pridružila ko dobim kralja

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


gagasf

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #597 : 12 Februar 2009, 19:14:39
Evo mene...
"Sapicari" me mozda i znaju... imam apriko pudlu Lea i iz Beograda sam...
Registrovala sam se ovde jer imam jednu veliku molbu, pa bih zelela bar one sa Sapica ako su raspolozeni da mi ucine jednu usluga, da mi se jave privatnom porukom :-[



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #598 : 12 Februar 2009, 19:18:36



 :o :o :o točno takega ima moj samo da v vijolčni barvi

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #599 : 12 Februar 2009, 20:01:52
GAGAF DOBRODOŠLAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ;) :o :D ;D :)

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/