SLOVENSKI KLUB ZA TERIERJE

Topfield · 17917

tina malina

  • *
    • Prispevkov: 44
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 15 Oktober 2008, 16:19:24
aha, ok tnx!


kamy

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 18 Januar 2012, 13:27:55

bom kar tukaj vprašala(na maile ponavadi ne dobim odgovora ::))

Na strani SKT sem zasledila, da se obnavlja stran...sicer septembra prejšnje leto, pa nisem zasledila nobene spremembe....
in ali lahko pričakujemo, da bodo kdaj tudi na tej strani objavljeni plemenjaki posameznih pasem(kot npr. na strani Slovenskega kluba za britanske ovčarske pasme)?

hvala,
Metka


samson

  • *
    • Prispevkov: 100
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 18 Januar 2012, 13:39:09
Lahko pošlješ mail za objavo s podatki in slikami plemenjaka. Kakor objavijo za legla, bodo tudi za plemenjake



kamy

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 18 Januar 2012, 19:59:48
Lahko pošlješ mail za objavo s podatki in slikami plemenjaka. Kakor objavijo za legla, bodo tudi za plemenjake


zaenkrat nimamo plemenjaka, imamo same babe :D, ampak bi bilo fajn na enem mestu videti slovenske predstavnike naše pasme, ne pa da moram biti pravi detektiv, da sploh izvoham, če je kateri kje ::)

Sicer nevem kako delujejo objave plemenjakov  pri britancih ampak lahko bi pri vzrejnem ponudili lastnikom možnost za objavo na strani, ne pa da morajo ponujat pse na bolhi in podobnih oglaševalnih straneh...sicer pa tudi objave legla so ažurirane na vsake pol leta oz. so objave gor še leto po skotitvi objavljenega legla....




McKruster

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 1
Odgovori #34 : 18 Januar 2012, 21:54:58
Zaenkrat imamo objavljene šampione, med njimi tudi nekaj plemenjakov seveda in pa nekaj psic. Člani lahko pošljejo podatke in bodo objavljeni. Da bi pa imeli vse plemenjake objavljene pa je malo verjetno ker pač vsi lastniki niso zainteresirani in niti ne dovolijo objave ustreznih podatkov, niti niso vsi lastniki člani našega kluba - objavljamo pa samo podatke, legla tistih ki so to. Zato bo še vedno ostala glavna informacija za plemenjake vzrejna komisija.



kamy

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 19 Januar 2012, 11:43:24


ok, se bom probala spet obrniti na naslov kluba...upam, da dobim odgovor, ker ga, ko sem nazadnje pisala in to ni bilo prvič, nisem dobila....


Keka

  • *
    • Prispevkov: 274
    • Točke: 1
Odgovori #36 : 29 Maj 2012, 20:27:20
Mene pa zanima če ta klub sprejema tudi nove člane. Kot novopečena lastnica najlepšega terierja na sveta  :P sem namreč pisala na mail kako se lahko včlanim, pa nobenega odgovora  :-\



McKruster

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 1
Odgovori #37 : 29 Maj 2012, 21:11:19
Seveda sprejemamo nove člane. Žal trenutno spletna stran ne deluje zaradi tehničnih težav, tam gor so vsi podatki na koga se obrnit za članstvo. Upam, da bo zadeva rešena v dnevu ali dveh.