Orijen

ABBY LABRADOR · 357150

Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #1020 : 27 Oktober 2015, 15:43:21
Nekaj razveseljivih novic.

V mesecu septembru je Zveza potrošnikov Slovenije testirala mačjo hrano in za najboljšo se je izkazala mačja hrana ORIJEN 6 FISH CAT.

Poleg tega pa je na voljo nova hrana ORIJEN TUNDRA:
o 80% MESA | drobnica, jelenjad, ribe, raca
o 60% SVEŽEGA ali SUROVEGA | neprimerljiva količina svežega ali surovega mesa
o TOP 10 | prvih 10 sestavin je sveže meso - neprimerljiva raznolikost mesnih sestavin
o CEL PLEN | hrana je sestavljena po konceptu celega plena: mišično meso (70%), meso notranjih organov (20%), kosti, kostni mozeg in hrustančevina (10%)vsi minerali in vitamini so naravnega izvora, brez dodatkov in sintetičnih sestavin, dodan je samo cinkov proteinat.
o 20% SADJA, ZELENJAVE in ZELIŠČ | sveže ali sušeno in regionalno pridelano
o NIZKA GLIKEMIČNA OBREMENITEV | poskrbi za odlično fizično počutje
o DODANA JETRA, SUŠENA Z ZAMRZOVANJEM | kot nalašč za zbirčne jedce


SESTAVA: sveže kozje meso (4%), sveže meso jelenjadi (4%), sveža ovčetina (4%), sveže bizonje meso (4%), sveža cela jezerska zlatovčica (4%), svež cel kunec (4%), sveže račje meso (4%), sveža cela šarenka (4%), sveže cele sardele (3%), sveža cela aljaška trska (3%), sušeno kozje meso (4%), sušeno meso jelenjadi (4%), sušena ovčetina (4%), sušen sinji mol (4%), sušen losos (3%), rdeča leča, grah, račja maščoba (3,5%), sušen sled (3%), sušen polak (3%), čičerika, rumeni grah, na soncu sušena mlada lucerna, haloga, buča, buča maslenka, jetra trske (1,5%), kozji vampi (1,5%), kozja jetra (1,5%), ovčji vampi (1,5%), ovčja jetra (1,5%), vampi jelenjadi (1,5%), jetra jelenjadi (1,5%), korenje, listi špinače, jabolka, hruške, brusnice, jetra, sušena z zamrzovanjem, brinove jagode, šipek, koren regrata, cvet bezga, ognjič, posušene korenine cikorije, sušen produkt fermentacije Enterococcus faecium.



Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #1021 : 14 December 2015, 18:33:32
Sedaj nas lahko spremljate tudi na Facebooku https://www.facebook.com/AcanaOrijenSLO/


Katja

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #1022 : 05 Januar 2017, 19:27:32
Zdravo.
Imela bi eno vprašanje.. Imam leto in 4 mesece staro borderko, ki sem jo tudi želela zaradi aktivnosti hraniti s Orijen Tundro ali 6Fishom. Ker sva imele nekaj problemov čez poletje sem vmes zamenjala hrano, šla na drugo znamko. Zdaj pa imam že cca 2 meseca Acano puppy&junior, ker sem dobila vrečo podarjeno. In sem opazila eno občutno spremembo. Psička mi več ne jé trave zunaj! Pogovarjala sem se z mojo trenerko in je rekla, da bi naj to bilo zato, ker je imela prej preveč beljakovin in ji je primanjkovalo vlaknin. Ali je to možno? Je kakšna teorija za tem? Hvala za odgovor :)



Faelwen

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #1023 : 04 Maj 2020, 15:20:53
Živjo, je mogoče kdo, ki hrani s Orijen 6 fish in bi bil pripravljen prodati 1 kg briketov, da lahko sprobam? Psička je alergik, sprobali smo že več znamk (od N&D, Instinct, Cangan do hladno stiskanih peletov), pa ni bilo nič ok. Teli bi po sestavi mogoče celo šli, ne bi pa rada kupovala spet velike vreče, ki je ne bi mogla porabiti.



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #1024 : 14 Maj 2020, 08:25:16
Orijen ima poleg velikih pakiranj na voljo tudi 2kg in 340g pakiranje ... mogoče bi bila to pametna poteza?

Lp, Črt