Orijen

ABBY LABRADOR · 358256

Lissa

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #360 : 08 Oktober 2009, 20:43:31
Super, hvala  ;D
Bomo šli kupit  8)


Taja_the_vizsla

  • *
    • Prispevkov: 105
    • Točke: 1
Odgovori #361 : 09 Oktober 2009, 07:55:53
Samo na 300k imajo ali pa nimajo. Seveda ti rečejo, da bodo kmalu dobili, pol pa ni nič iz tega...
Niso ravno zanesljivi.

lp vid



arch

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 0
Odgovori #362 : 09 Oktober 2009, 16:56:18

Lp :)
     Niso vse krivi pri 300kosmatih ,saj je popraševanje večje od ponudbe.Mogoče bi mogel uvoznik te hrane razmišljati da bi še vkateri drugi trgovini prodajali Orijen.
     Kar pa se tiče 300k0smatih jaz jo vedno dobim,je pa rez kar jo dobijo je večidel že razervirana tako da je najbolje da v petek naročiš hrano,kerjo v pon.ali tor. dobijo.



Zemirah

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #363 : 10 Oktober 2009, 09:22:43
Jaz sem izredno zadovoljen s hov-hovom. Narocilo je bilo zelo hitro obdelano in hrana je bila pri meni v roku dveh dneh.



catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #364 : 13 Oktober 2009, 10:30:25
Slycer... ne saj ne pravim, da dobi preveč... Ker me zanima koliko časa bo meni zdržalo 13,5kg :) Dobiva po navodilih (sicer Acano)...



Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #365 : 19 Oktober 2009, 20:18:45
mi dajamo to hrano in smo zelo zadovoljni.zame ena najboljši hran.

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #366 : 20 Oktober 2009, 20:10:23
vem da ne paše v to temo... mi mamo Orijen za mačkonarje pa smo ful zadovoljni. Pa men je fino ker je za "ta male in ta velike"  :o



Zemirah

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #367 : 24 Oktober 2009, 11:53:06
Se enkrat pohvala za HovHov. Naroceno vceraj, dostavljeno danes.



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #368 : 24 Oktober 2009, 19:29:35
Kdaj bo lahko naročiti tistega "tanovega" orijena?

Ker mi počasi zmanjkuje briketov pa bi jih naročila v SLO samo, če pa jih še ni jih bi naročila iz tujine.....



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #369 : 24 Oktober 2009, 19:37:48
Mene tudi zanima, kdaj bo dobavljiv Regional Red? :D



Zemirah

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #370 : 27 Oktober 2009, 11:37:15
ABBY, ce s "tanov" mislis tisti ki ima še pecat [izbrana najboljsa hrana leta] lahko potrdim da se ze prodaja.



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #371 : 29 Oktober 2009, 17:47:39
ne regional red
tistega s pečatom že imamo :D :P



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #372 : 30 Oktober 2009, 12:22:24
No jaz pa moram povedati da sem povsem razočarana nad poslovanjem spletne trgovine HOV-HOV. Pred cca. 1 mes. sem naročila več vrečk pasjih briketov. Med njimi so mi poslali tudi eno napačno vrečko in sicer brikete za mačke. Takoj sem jih kontaktirala in rekli so mi naj jim pošljem nazaj na njihove stroške, oni pa bodo vrečko zamenjali. Ker mi seveda takrat niso povedali, da imajo s pošto pogodbo, sem morala založiti za poštnino in pošiljko vrnitii s plačilom po povzetju. Ker se kar nekaj časa po tem ni zgodilo nič, sem kontaktirala g. Gregoriča in ga vprašala, če je prejel paket, ki sem mu ga pred časom poslala nazaj. Rekel je je nekaj sicer prišlo, ampak še ni šel dvigniti na pošto. No in potem se spet ni zgodilo nič. Čez dobre 14 dni pa dobim paket nazaj in seveda sem morala ponovno plačati poštnino, ker so paket vrnili. Zopet sem poklicala g. Gregoriča, ki pa mi je tokrat trdil, da sploh ni dobil nobenega obvestila o prispeli pošiljki.  ::) Ponovno mi je zagotovil, da bo brikete, ki so bile dejansko naročene (torej pasje) odposlal še isti dan (to je bilo v ponedeljek ta teden) in da naj ob priliki napačno dostavljene (mačje)pošljem ponovno nazaj. No danes je petek in očitno se omenjeni gospod zopet ni držal dogovora, saj do danes še nisem prejela pošiljke pred več kot mesec dni naročenih pasjih briketov.

Toliko o odnosu do strank lastnika spletne trgovine HOV-HOV.


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #373 : 30 Oktober 2009, 13:46:43
Opravičujem se za čakanje in za napako, krivda, da smo poslali napačno hrano je vsekakor naša, žal pa ne moremo nositi odgovornosti za napačno poslovanje s strani pošte Slovenije. Obvestila, da je prispel paket nismo dobili, niti nas niso poklicali kot je v navadi in v tej smeri tudi že ukrepamo na naši poslovni enoti, poleg tega pa lahko povem, da smo vaš paket odposlali takoj v ponedeljek, a se je paket včeraj vrnil nazaj k nam, obrazloženo pa je, da naslovnik ni bil najden. Žal sem bil sam 2 dni odsoten in za vračilo nisem vedel.

Na vreči, ki smo jo poslali, je odlepljena oz. odtrgana nalepka z naslovom, zato hrana ni našla poti k vam domov. Vsekakor vi niste ničesar krivi in povsem razumem vaše nezadovoljstvo, tudi mi imamo namreč kar velike težave z dostavno službo in smo v fazi menjave, ki bo predvidoma realizirana naslednji teden.

Omenil bi še, da Orijen in Acana vmes nista bili dobavljivi kar 10 dni, saj je imel dobavitelj težavo pri dobavi, zato vam hrane v vmesnem času niti ne bi mogli poslati. Iskreno upam, da se podobne nepravilnosti uredijo na vseh straneh, saj na žalost celoten proces pošilljanja ni odvisen samo od spletnih trgovin samih.

Danes vam bomo ponovno poslali hrano, ki bi morala biti jutri že pri vas. Še enkrat se opravičujem za čakanje, žal se je ravno pri vas zepletlo prav v vseh fazah odpošiljanja paketa, velika mera odgovornosti pa seveda leži na plečih hov-hov.si


KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #374 : 30 Oktober 2009, 13:55:51
Jaz pri njih naročam že nekaj let, zalomilo se je le enkrat, ko mi je Pošta eno vrečo dostavila, druga pa je nekaj dni "lutala" okoli, dokler je niso našli in mi jo pripeljali. Drugače dobim hrano v nekaj dneh (2-3).



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #375 : 31 Oktober 2009, 18:16:17
No, s pošto mam pa tudi jaz slabe izkušnje. Ker so leni, se jim ne ljubi poklicat in paket raje vrnejo, pa naj se prodajalec ali naročnik sam ubada. ::)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Roxy

  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 1
Odgovori #376 : 31 Oktober 2009, 21:11:31
 ::) Meni se je tudi že večkrat zgodilo, da je poštar "pozabil" pustiti obvestilo o prispeli pošiljki. Zato zdaj ob vsaki daljši zamudi z dostavo najprej kontaktiram pošiljatelja, če je bilo odposlano in grem nato na pošto sitnarit, če imajo mogoče paket zame...



Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #377 : 01 November 2009, 11:10:56

Hja... naročeno pred 1 tednom. Pa so danes moje žvalce še zmiri lačne  :(



andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #378 : 01 November 2009, 15:49:15
Hja... naročeno pred 1 tednom. Pa so danes moje žvalce še zmiri lačne  :(


Intenzivno delamo na tem, da bo hrana dostavljena v maksimalno 3 dneh, to soboto pa žal ni bilo dostave zaradi praznikov, so pa vsi Orijen paketi že odposlani.



Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #379 : 02 November 2009, 17:20:20
Evo naju po dolgem času! :)
Torej stvar je taka: Athena že dobra dva meseca veselo hrusta Orijen adult, ampak imam jaz problem. Če sem prav razumela, naj bi imela ta hrana velik izkoristek in naj bi bili drekci zelo majhni. No, pri Atheni v večini ni tako, ima take velike in velikokrat take packaste ... ne vem kako povedat ... niso trdi, ampak niso driska. Dajem ji po 100 g na pircijo, dobi pa 2x na dan. Lepo sva shujšali in veliko delava, samo to z dreki me moti. Zanima me, če je to normalno, če se to še komu dogaja? Menjali trenutno še ne bova, ker imava še veliko zaloge pa tudi ne bi ji rada menjala hrane vsak mesec, pa še rada jo je. Samo zanima me kaj narediti, če sploh kaj, da bodo drekci manjši. Aja, občasno ji dam malo sadja, res malo, recimo včeraj je čez dan dobila tri krhlje mandarine. Včasih dobi krhlje jabolka, ampak definitivno ne vsak dan. Pa tudi malo čudno se mi zdi, da bi imela zaradi enega samega krhlja tak drek. Hvala za mnenja!

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


Scarlett

  • *
    • Prispevkov: 979
    • Točke: 0
Odgovori #380 : 02 November 2009, 18:13:59
Jaz opažam podobno: sicer smo na Orijenu komaj dobrih 14 dni. Kakcev je več in so mehkejši kot pri prejšnjih briketih. Včasih tako mehki, da psici ostane kaj tudi na dlaki- prej se ni to dogajalo nikoli. Mogoče (upam) da se bo sčasoma to popravilo, ampak dvomim.



Datelj

  • *
    • Prispevkov: 395
    • Točke: 0
Odgovori #381 : 02 November 2009, 22:26:05
Zanimivo, moj pa je imel po Orijenu (6 fresh fish) takoj lepe kakce. Sedaj ima sicer še lepše :) odkar smo prešaltali na "raw meaty bones". Lahko pa poskusiš dat kakšno hrustančasto kost, te naredijo lepe trde kakce.

The mantra of the puppy owner: we'll all live through this. We'll all live through this. We'll all live through this.
The mantra of the puppy: NO!

- Sue Ailsby


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #382 : 03 November 2009, 08:02:40
sinica in Scarlett katere okuse pa imate??

Pri nas jemo 6 fresh fish in nima nobenih problemov, kvecjemu se mi zdi da ima vcasih celo pretrd kakec. Je dobil pa bolj mehkega ko sem za pokusino nabavila Acano (chicken). A prehod ste pa naredile?

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #383 : 03 November 2009, 10:40:50
Sadje res zmehča blato, kost pa ga strdi. Pa tudi kaka žvaka-svinski uhelj, bikovka so fajn. Pa pri nas pomaga jogurt med briketi. Sploh če mi svinjarijo žre in ji to nekak v red spravi.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Li Mei

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
Odgovori #384 : 03 November 2009, 10:41:54
Moja psica je imela podobne probleme z Orijenom - premehki kakci. Sem delala prehod in dolgo vztrajala v upanju, da se bo stanje izboljšalo, pa se žal ni. Tako, da sva menjali znamko...  ;)

Lep dan!



tash

  • *
    • Prispevkov: 134
    • Točke: 0
Odgovori #385 : 03 November 2009, 14:14:58
No moj pes že lep čas je Orijen brikete in ma fajn trd kakec. Js sm ful zadovolna s temi briketi. Pa še rad jih poje, ker drugač je bil glede briketov bolj neješč.



Scarlett

  • *
    • Prispevkov: 979
    • Točke: 0
Odgovori #386 : 03 November 2009, 14:42:37
Mi imamo Orijen Adult. Ja, saj dobi tudi kosti...ampak to ni rešitev. Pri prejšnjih briketih so bili kakci vedno enaki ne glede na to, kakšne "dodatke" je zraven dobivala. Bom pa naslednjo vrečo verjetno probala še 6 fresh fish. Sicer pa pri nas ni problemov, da ne bi jedla, kar ji dam v skledo vse pomaže v 30 sekundah ;)



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #387 : 03 November 2009, 21:17:49
Scarlett ja, poiskusi se 6 fish pa bos videla.. Moj res nima nobenih problemov, pa se to je hrana, ki jo od vseh preiskusenih najhitreje in najraje poje  ;D

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #388 : 03 November 2009, 21:47:26
Mi, imamo tudi te probleme, kot Scarlett, Sinica...  Pa dlake se mi zdi, da je postala še bolj rjava kot je pa bila prej... 1. teden je bilo vse vredu, zdaj pa mi ta hrana ni tako všeč... Res pa je, da psička edino te brikete rada poje. Ampak smo danes "prešaltali" na drugo znamko, pa bomo videli...  :)

Lp



Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #389 : 04 November 2009, 00:56:48
Po enem tednu se dlaka zagotovo ni obarvala zaradi hrane, za take spremembe je potrebno počakati vsaj mesec dni. Hrana ne vsebuje nobenih barvil.