ARDEN GRANGE

Talija · 394260

puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #120 : 20 Oktober 2005, 15:29:09
Mogoče se je pa ravno moj paket izgubil. ::)
Aja, saj so testerčki dovolj majhni in grejo v poštni nabiralnik? Al je treba it na pošto dvignit paket? Če je to mi potem mogoče ni nihče povedal da moram na pošto, listek je pa čudežno izginil. ;D Ma bi bilo čisto mogoče. ;D

lp, rina

Vzorčki so v obloženi kuverti velikosti A4 ali B3. Če je poštni nabiralnik majhen, verjento ne gredo noter. Vzorčkov načeloma ne pošiljamo priporočeno, ker to pomeni dodatno pot za ljudi, ki so ravno takrat zdoma. Lahko pa, da paketek ni šel v nabiralnik in ga je poštar pustil na nabiralniku, pa ga je kdo drug sunil... ???

No, danes bomo poslali ponovno in če ga jutri ne bo, se slišimo. Potem pa je že zarota! >:(



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #121 : 20 Oktober 2005, 15:34:48
Aha. No potem najbrž res nisem dobila. Se pač zgodi. Razen če me res nekdo tako zelo ne mara, da more še mojemu psu hrano odžirat. ;D

Mogoče so pa tako dobri da jih je Witty pojedla še preden so prišli meni pod roke. ;D

No, danes bomo poslali ponovno in če ga jutri ne bo, se slišimo.
Hvala. Upam da bodo sedaj res prišli. ;)

lp, rina

Los je car!


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #122 : 20 Oktober 2005, 16:59:59
mljaski mljaski kako je dobro :) :) :) :) :) :) :). Samo drekec še pogledamo kak bo in potem naročimo ;D ;D ;D ;D ;D...sem zaenkrat zelo zadovoljna.


lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #123 : 20 Oktober 2005, 17:17:29
Aha. No potem najbrž res nisem dobila. Se pač zgodi. Razen če me res nekdo tako zelo ne mara, da more še mojemu psu hrano odžirat. ;D

Mogoče so pa tako dobri da jih je Witty pojedla še preden so prišli meni pod roke. ;D
Hvala. Upam da bodo sedaj res prišli. ;)

lp, rina

No, pa smo oddali na pošto - tokrat bolj izdaten paketek kot običajno, da se odkupimo... ::)



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #124 : 20 Oktober 2005, 17:40:29
No, pa smo oddali na pošto - tokrat bolj izdaten paketek kot običajno, da se odkupimo... ::)

Uf, pa saj ne bi bilo treba, no. Ste zakon že s tem, ko ste tako ekspresno hitri. ;)
Pa vseeno hvala! :D Sporočim jutri če smo dobili. ;)

lp, rina

Los je car!


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #125 : 21 Oktober 2005, 15:24:54
Ojla! ;D

Evo, sem ravno prišla domov, pa me je v kaslcu pričakal listek. ;D Tako da greva zdaj z Witty na pošto iskat, da vidimo če je to res to. ;)

lp, rina

Los je car!


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #126 : 21 Oktober 2005, 15:38:21
Ojla! ;D

Evo, sem ravno prišla domov, pa me je v kaslcu pričakal listek. ;D Tako da greva zdaj z Witty na pošto iskat, da vidimo če je to res to. ;)

lp, rina

Držimo pesti...  :)



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #127 : 21 Oktober 2005, 15:39:21
mljaski mljaski kako je dobro :) :) :) :) :) :) :). Samo drekec še pogledamo kak bo in potem naročimo ;D ;D ;D ;D ;D...sem zaenkrat zelo zadovoljna.


lp

in kak je bil drekec ;D ;) :)



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #128 : 21 Oktober 2005, 15:41:23
naročamo brikete..... ;D ;D ;D ;D ;D...bomo kar salmon&rice...rondo ima težave z prebavo in mislim da bi mu te najbolj odgovarjale. Aja prek kje naročim??? od tam kjer sem zadnjič? aja pa še to....a potem dobim jutri ali v ponedeljek?

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #129 : 21 Oktober 2005, 15:43:00
Ko je bil svež je bil še vroč. HAha  ;D ;D Pri Gani je bil drekec čvrst, oz. takšen kot mora biti. OK!  ;) ;)

Pa tudi še vedno po enem tednu zelo rada je brikete. Prej se je po parih dnevih naveličala in gospodična bi imela kaj drugega.  ::) Zdej je pa še vedno OK.  ;D ;D


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #130 : 21 Oktober 2005, 15:47:42
naročamo brikete..... ;D ;D ;D ;D ;D...bomo kar salmon&rice...rondo ima težave z prebavo in mislim da bi mu te najbolj odgovarjale. Aja prek kje naročim??? od tam kjer sem zadnjič? aja pa še to....a potem dobim jutri ali v ponedeljek?

lp

Naročila po dogovoru s pesjanarji gredo preko zasebnih sporočil name, dobava pa je v ponedeljek s pošto slovenije, ker paketna ob sobotah ne dostavlja. :)

Smo pa v Ljubljani v nedeljo na vzrejnem pregledu od Berncev, pa pol še na KD Krim, morda se kje srečamo... ;)



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #131 : 21 Oktober 2005, 15:51:19
Ko je bil svež je bil še vroč. HAha  ;D ;D Pri Gani je bil drekec čvrst, oz. takšen kot mora biti. OK!  ;) ;)

Pa tudi še vedno po enem tednu zelo rada je brikete. Prej se je po parih dnevih naveličala in gospodična bi imela kaj drugega.  ::) Zdej je pa še vedno OK.  ;D ;D

To nas pa veseli! ;D ;D ;D :) :) :)



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #132 : 21 Oktober 2005, 16:33:55
Držimo pesti...  :)

Mi mamo pa Arden Grange, mi mamo pa Arden Grange...hahaha ;D

Witty je hotela kar pošiljko pojest. ;D Jo moram slikat, tako vesela izgleda s tistim paketom v gobcu. :D Zares jih bo dobila pa malo kasneje, za nagradice.

lp, rina

Los je car!


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #133 : 21 Oktober 2005, 19:12:21
Mi mamo pa Arden Grange, mi mamo pa Arden Grange...hahaha ;D

Witty je hotela kar pošiljko pojest. ;D Jo moram slikat, tako vesela izgleda s tistim paketom v gobcu. :D Zares jih bo dobila pa malo kasneje, za nagradice.

lp, rina

Uf! Zdaj smo si pa oddahnili.  :)

Sedaj moramo samo še počakati, da vidimo, ali bo Witty všeč hrana in kakšni bodo kakci... ::)

Ne pozabit, da je potrebno počasi uvajat novo hrano. Razmerje je opisano na: http://www.avanturist.si/new/prodguide1.html

 :) :) :) :)



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #134 : 21 Oktober 2005, 19:14:02
Jaz sem pa kr takoj prešel na novo hrano. Pa se Gana ni prav nič bunila! Haha  ;D ;D


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #135 : 21 Oktober 2005, 19:17:43
Jaz sem pa kr takoj prešel na novo hrano. Pa se Gana ni prav nič bunila! Haha  ;D ;D

Super, da ni občutljiva.  :)

V večji meri pa imajo psi težave, ko zamenjajo hrano, zato je potrebno novo hrano počasi uvajat. :)



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #136 : 21 Oktober 2005, 19:57:59
puppa,bi bilo možno,da bi Rina dobila še en testerček,ker me zanima,če ji res hrana ni pasala,ali je imela le kak virus(ki jih je pri psih trenutno ogrmno :-\). Če bo kakec po tem normalen,naročimo vrečo ;)

Lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #137 : 21 Oktober 2005, 20:20:15
puppa,bi bilo možno,da bi Rina dobila še en testerček,ker me zanima,če ji res hrana ni pasala,ali je imela le kak virus(ki jih je pri psih trenutno ogrmno :-\). Če bo kakec po tem normalen,naročimo vrečo ;)

Lp,
Nina

Seveda lahko, ni problema.  :D Kakšen okus je dobila za pokušino? :P



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #138 : 21 Oktober 2005, 20:28:29
Seveda lahko, ni problema. :D Kakšen okus je dobila za pokušino? :P
En junior in en graduate.Bi pa rada menjala,ker ima mogoče zaradi hrane nekoliko nesvetlečo dlako(saj se sveti,ampak bolj malo :-X).Je mogoče kakšen "tip" hrane,ki je tudi za dlako?

Lp,Nina


p.s.
POdatke pa imate,ne? ;)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #139 : 21 Oktober 2005, 20:30:33
En junior in en graduate.Bi pa rada menjala,ker ima mogoče zaradi hrane nekoliko nesvetlečo dlako(saj se sveti,ampak bolj malo :-X).Je mogoče kakšen "tip" hrane,ki je tudi za dlako?

Lp,Nina


p.s.
POdatke pa imate,ne? ;)

Seveda. ;)

Za dlako je najbolj super losos, a ta je za odrasle pse, tvoj se pa odrasca. Koliko mesecev pa ima? :)



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #140 : 21 Oktober 2005, 20:33:59
Seveda. ;)

Za dlako je najbolj super losos, a ta je za odrasle pse, tvoj se pa odrasca. Koliko mesecev pa ima? :)
1leto,4mesce in 2tedna  ;D. Bolj točno nebi mogla ;). Mislim da je zanjo še junior.

Lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #141 : 21 Oktober 2005, 20:36:02
Jaz bi pa imela za 5 kg vzorčkov. Haha LOLLLLLL Malo heca!!  ;D ;D

Danes sem ugotovil, kako je, če človek ni dobro podučen.  ;D ;D Ker sem velik ljubitelj rokometnega kluba Gorenje, sem spremljal tekmo po Tv, ki so jo igrali v Italiji pri Mernu ( liga prvakov ).  :o  Ob robu igrišča pa je bilo veliko tabl z napisom Arden Grange. Pa sem si milsil, pogleji jih italjančkov, ko imajo za sponzorje ene vrtnarje!!!  :D :D

Danes sem pa gledal šport na SLO, pa so kazali posnetke s tekme in sem videl reklame za AG. In zdej vem, da to niso bili eni vrtnarji ampak najboljša pasja hrana.  :-X :-X


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #142 : 21 Oktober 2005, 20:40:43
1leto,4mesce in 2tedna  ;D. Bolj točno nebi mogla ;). Mislim da je zanjo še junior.

Lp,
Nina

Ja, zanjo je še junior/graduate nekje do 18.-20-meseca. Lahko ti pošljemo vzorce še enkrat, pri čemer je graduate en razred više, saj je iz svežega piščanca in ima večji % beljakovin. Dogaja se (sicer redko), da so psi občutljivi tudi na visoko vsebnost beljakovin (proteinov). Poglej, kakšen % beljakovin ima hrana, s katero jo hraniš sedaj. Junior ima 26,5%, graduate pa 29%. Moram reči, da je pri naših strankah z velikimi pasmami zelo priljubljena graduate, tako da to bi tudi tebi priporočala.

 8)



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #143 : 21 Oktober 2005, 20:42:08
Ok,bomo poskusli.Bom pa pazila,da takrat ne bo kaj drugega popapcala na sprehodu,pa bomo videli ;)

Hvala!

Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #144 : 21 Oktober 2005, 20:43:34
Jaz bi pa imela za 5 kg vzorčkov. Haha LOLLLLLL Malo heca!!  ;D ;D

Danes sem ugotovil, kako je, če človek ni dobro podučen.  ;D ;D Ker sem velik ljubitelj rokometnega kluba Gorenje, sem spremljal tekmo po Tv, ki so jo igrali v Italiji pri Mernu ( liga prvakov ).  :o  Ob robu igrišča pa je bilo veliko tabl z napisom Arden Grange. Pa sem si milsil, pogleji jih italjančkov, ko imajo za sponzorje ene vrtnarje!!!  :D :D

Danes sem pa gledal šport na SLO, pa so kazali posnetke s tekme in sem videl reklame za AG. In zdej vem, da to niso bili eni vrtnarji ampak najboljša pasja hrana.  :-X :-X

Tipično italijansko, da psonzorirajo šport!  :D

Mi pa sponzoriramo samo "kosmate" zadeve, kot so rally-obedience, najprvak, mednarodni tabor reševalnih psov, pa dobrodelni koncert v kopru za azil itd.  :P



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #145 : 21 Oktober 2005, 20:48:04
Ok,bomo poskusli.Bom pa pazila,da takrat ne bo kaj drugega popapcala na sprehodu,pa bomo videli ;)

Hvala!

Nina

Ni blema.  :D



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #146 : 21 Oktober 2005, 21:14:22
Sedaj moramo samo še počakati, da vidimo, ali bo Witty všeč hrana in kakšni bodo kakci... ::)

Na prvi del vprašanja že vemo odgovor: Witty je hrana ful ušeč. :) (No, saj so ji bile do sedaj vse. ::) ;D) Na kakce bomo pa še malo počakali.

lp, rina

Los je car!


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #147 : 21 Oktober 2005, 21:16:36
Na prvi del vprašanja že vemo odgovor: Witty je hrana ful ušeč. :) (No, saj so ji bile do sedaj vse. ::) ;D) Na kakce bomo pa še malo počakali.

lp, rina


No, super. Zdaj pa še samo počakamo na kakce...  ::) :D



mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #148 : 22 Oktober 2005, 12:07:08
A losos je najboljši za dlako? ??? Zakaj potem mi nismo naročili lososa ::)

Ah, pa naslednjič :)

Lp, Marusa


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #149 : 22 Oktober 2005, 20:02:01
No da povem veselo novico :D :D :D

Puppa ... testerčki ki si jih poslala mojim domačim so jih prepričali in so kupili mislim da 15kg Lamb&Rice ... in so zaenkrat zlo zadovolni... ker Medo prej ni hotu nobenih briketov jest... te pa z veseljem jé. Tako da se je zdaj končno malo poredil in že malo bolj kaže znake svojega izvora (golden/njufi mix)

LP, Črt