ARDEN GRANGE

Talija · 394735

peki

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #660 : 11 December 2006, 11:42:33
mene pa zanima če so cene hrane v trgovini iste kot pri dobavitelju oz. če naročil preko interneta. a je mogoče to hrano kupiti v eni trgovini na Trubarjevi oz. tam blizu v Ljubljani?

hvala



peki

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #661 : 11 December 2006, 12:46:22
A so res AG losos tako zelo velike kot Biomill ovca. Mio je poskusil tester od Biomilla in so mu brikete zelo velike, sedaj pa ne vem ker sem zasledila da je tudi losos  AG precej velike brikete.



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #662 : 11 December 2006, 16:20:44
mene pa zanima če so cene hrane v trgovini iste kot pri dobavitelju oz. če naročil preko interneta. a je mogoče to hrano kupiti v eni trgovini na Trubarjevi oz. tam blizu v Ljubljani?
hvala
Mislim, da je v Smrčku nimajo.
lp
T.

8)


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #663 : 11 December 2006, 16:42:13
mene pa zanima če so cene hrane v trgovini iste kot pri dobavitelju oz. če naročil preko interneta. a je mogoče to hrano kupiti v eni trgovini na Trubarjevi oz. tam blizu v Ljubljani?

hvala

Cene so iste v trgovini in pri dobavitelju. Člani foruma Pesjanar imajo določene popuste glede na zbrano število točk.

Hrano pa je moč dobiti v sledečih trgovinah v Ljubljani:
Gali&Nika, Linhartova 66
Jumbo, Vojkova 77
ZOO Čebel'ca, Dravlje
ZOO Korala, Brezovica,
Tačka, Domžale
Buba, Grosuplje

Lps



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #664 : 11 December 2006, 16:43:01
mene pa zanima če so cene hrane v trgovini iste kot pri dobavitelju oz. če naročil preko interneta. a je mogoče to hrano kupiti v eni trgovini na Trubarjevi oz. tam blizu v Ljubljani?

hvala
V Smrčku res ni možno dobiti te hrane. Dobiš jo lahko v trgovini Čebelca v Dravljah..lp


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #665 : 11 December 2006, 16:43:42
A so res AG losos tako zelo velike kot Biomill ovca. Mio je poskusil tester od Biomilla in so mu brikete zelo velike, sedaj pa ne vem ker sem zasledila da je tudi losos  AG precej velike brikete.

Svetujem ti, d agreš po vzorček v eno izmed trgovin in sama preveriš ali ti velikost briketov ustreza. Lps



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #666 : 14 December 2006, 18:37:13
Zdravo, tudi jaz sem stestirala to hrano in sicer za velike pasme, vendar me skrbi le to da so briketi ogromni, saj če bi moj pes hrano grizel bi bilo vredu tako pa je zelo požrešen in jo ponavadi kar celo golta, testerček je sicer lepo zgrizel me pa ful skrbi da bi kakšnega poskusil pogoltniti, da se nebi zadavil  ::), mislim če primerjam eukanubo in to se mi zdijo res ogromni. Kaj pravite tisti ki imate velike požeruhe  :P?



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #667 : 14 December 2006, 18:37:54
Aja, drugače pa puppa hvala za testerček  ;)



peki

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #668 : 15 December 2006, 08:18:39
Jaz tudi pričakujem testerčke ovce ali lososa samo me že skrbi da bodo briketke prevelike za maltežančka.
Bomo videli, upam da bo OK ker je Arden Grange skor zadnje upanje zaradi alergije.



Tina

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 5
  • Gomi & Chics
Odgovori #669 : 15 December 2006, 08:21:31
peki, pomoje bodo briketi z jagenjčkom dovolj majhni za maltežana. Moj maček jih z veseljem poje  ;D


vista

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #670 : 15 December 2006, 10:41:21
Peki, če ima tvoj kuža probleme z alergijo probaj FORZO 10  - oceanske ribe ali biološko (to pomeni naravno pitano iz govedine in rib) poskusi, saj to hrano uživa že kar nekaj maltežanov. :)



peki

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #671 : 18 December 2006, 12:01:09
a mislite da bi meltežančku bolj odgovarjala oceanske ribe forza10, no dobro je to da majo velikost briket prilagojeno teži. Drugače pa so malo dražje kot AG.
Prebrala sem da so maltežančki kar zadovoljni s to hrano, bomo videli. malo se bojim ker je 4 kg, če ne bo hotel jesti.



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #672 : 18 December 2006, 21:54:09
Puppa - kdaj kaj pobegneš na praznični dopust?  :) Ker bom morala enkrat pred novim letom naročiti, pa da vem do kdaj imam čas.  :-[ (moram vse tako splanirati, da sem doma ko pride hrana in cele kolobocije imam z urejanjem lastnega urnika  ;D :-[).


Lp,
Mojca


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #673 : 18 December 2006, 22:13:55
Puppa - kdaj kaj pobegneš na praznični dopust?  :) Ker bom morala enkrat pred novim letom naročiti, pa da vem do kdaj imam čas.  :-[ (moram vse tako splanirati, da sem doma ko pride hrana in cele kolobocije imam z urejanjem lastnega urnika  ;D :-[).


Lp,
Mojca

Še nismo razmišljali... :-[

Računajte samo na to, da med prazniki niso možne dostave preko pošte ali kako drugače, tako da je v vmesnem času precejšnja gužva in je bilo lani nekaj zamud, tako da je boljše kak dan prej naročiti, da ne bi bila skledica prazna...  ;) :)



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #674 : 23 December 2006, 12:14:36
Puppa 10000x hvala ti za tako hitro dostavo!
Niti v sanjah nisem pričakovala,da bo to danes prišlo (glede na dan,kater sem naročila :-[).Tako,da super si,Ron ti pošilja koš :-* in ti želi vesele praznike!

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #675 : 23 December 2006, 18:34:05
Joj, tudi danes je mene na rit vrglo, da sem že dobila paket!  :o Pa še presenečenje naju je čakalo zraven.  :o 100x hvala puppa - zlata si!  :-* :o


Lp,
Mojca in Astor


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #676 : 23 December 2006, 20:50:22
Puppa je itak super - mi smo tudi Nature diet in AG zadnjič full hitro dobili - edino mama se pritožuje da je bil težek paket :)
So jo vprašali na pošti če vzrejamo pse :P
Pa je rekla da imamo samo enega.

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #677 : 23 December 2006, 22:46:35
Puppa je itak super - mi smo tudi Nature diet in AG zadnjič full hitro dobili - edino mama se pritožuje da je bil težek paket :)
Hehe. Pri nas se babica (ki je običajno edina doma da prevzame paket) znajde in poprosi poštarja če ji da notri na hodnik.  :o Tam pa lepo paket počaka name, da ga odvlečem v druge prostore.  ::) Ampak je bilo zadnjič teh 30kg tudi za poštarja pošten zalogaj.  :-[


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #678 : 24 December 2006, 00:55:45
30 kg :o a zdaj imajo ze tako velike vrece :o

battito animale


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #679 : 24 December 2006, 08:05:29
Lilit ziher sta bile kar dve vreče po 15 kg, da je za nekaj časa mir ;)


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #680 : 24 December 2006, 09:49:22
30 kg :o a zdaj imajo ze tako velike vrece :o
Neeee  :o Tako kot je Aska rekla - 2x po 15kg, da imamo za nekaj časa mir. Pa da poštarja ne obremenjujem preveč.  ;) :P :D


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #681 : 24 December 2006, 12:32:09
A to pripeljejo na dom, ali je na pošti  ??? Ali samo če ne prevzameš je na pošti?



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #682 : 24 December 2006, 13:40:31
A to pripeljejo na dom, ali je na pošti  ??? Ali samo če ne prevzameš je na pošti?
Poštar prvo prinese, če te pa ni doma, pa na pošto moraš iti..lp


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #683 : 24 December 2006, 14:03:38
Aha, hvala za odgovor  :)



Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #684 : 24 December 2006, 14:15:49
Hehe, ja, poznamo te zgodbe s pretežkimi vrečami ... Nas na žalost skoraj nikoli ni doma, ko pripeljejo na dom in pol mora nekdo na pošto ...  ::)

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #685 : 24 December 2006, 14:27:34
he he tudi jaz poznam to zgodbo, ker prvič, ko dobila pošiljko sem morala na pošto in od tam vlačiti domov, ker nikogar ni bilo doma, ko poštar prinesel pošiljko ::)


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #686 : 24 December 2006, 16:58:06
Pupa & Anglež, Buster & Pika

želijo vsem Pesjanarčkom prijeten Božič

in veliko darilc...



marc

  • *
    • Prispevkov: 110
    • Točke: 3
  • Eros
Odgovori #687 : 27 December 2006, 11:41:23
Bi lahko objavili celoten cenik hrane, glede na to, da so se pred kratkim cene povišale?
LP.



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #688 : 27 December 2006, 12:00:56
Bi lahko objavili celoten cenik hrane, glede na to, da so se pred kratkim cene povišale?
LP.

Cenik je bil objavljen na prejšnji strani te teme, in sicer ga najdeš na linku:

http://www.pesjanar.si/cenikAG.pdf

Lps



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #689 : 06 Januar 2007, 09:03:25
Arden grange hrano je po novem možno dobiti tudi v trgovini

Smrček v centru Ljubljane (Mali trg)

Tam lahko dobite tudi vzorce hrane. Lps