ARDEN GRANGE

Talija · 394063

puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #90 : 17 Oktober 2005, 20:10:39
Glede crunchy-ev pa na internetni strani nisem nič zasledil. Ali sem pa spregledal!  ;) ;) ;)

Spregledal, spregledal... Pojdi na:

http://www.avanturist.si/new/product.html

nato pa pri izboru classic poglej zadnji proizvod "crunchy bites"

 :P




Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #91 : 17 Oktober 2005, 20:17:00
Aha!! Našel  ;D ;D Hvala! Sem gledal pa sem mislil, da je tam naslikan ena velika vrečka briketov.  ::) ::) ::)


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #92 : 17 Oktober 2005, 20:41:22
Aha!! Našel  ;D ;D Hvala! Sem gledal pa sem mislil, da je tam naslikan ena velika vrečka briketov.  ::) ::) ::)

Ne, ne. To je 250g vrečkica kekseov. Imam še lepše slikice.. :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #93 : 17 Oktober 2005, 20:44:48
Ne, ne. To je 250g vrečkica kekseov. Imam še lepše slikice.. :)

Hehe kaj nam samo slikce kažeš mi bi kekse probali ;) Moram povedat da so briketi z Lososom odličnega okusa, no vsaj meni :P :-[ ::) ;D, pa Smart se tudi ni pritoževal :P

Lp nina



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #94 : 17 Oktober 2005, 20:51:26
Hehe kaj nam samo slikce kažeš mi bi kekse probali ;) Moram povedat da so briketi z Lososom odličnega okusa, no vsaj meni :P :-[ ::) ;D, pa Smart se tudi ni pritoževal :P

Lp nina

To pa res ni problema.  ;)



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #95 : 17 Oktober 2005, 20:55:46
Hehe kaj nam samo slikce kažeš mi bi kekse probali ;) Moram povedat da so briketi z Lososom odličnega okusa, no vsaj meni :P :-[ ::) ;D, pa Smart se tudi ni pritoževal :P

Ninci, a ti bi probala kekse. Dej jih še malo Smartu pusti.  ;D ;D ;D Ja, Gana bi jih tudi probala!  ::) ::)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #96 : 17 Oktober 2005, 20:58:03
Ninci, a ti bi probala kekse. Dej jih še malo Smartu pusti.  ;D ;D ;D Ja, Gana bi jih tudi probala!  ::) ::)

Ja zdajle me daje lakota pa mi je praktično vseeno kaj, samo da je nekaj za pod zob ;) Smart pa priboljški pa... no ja bomo jih probali pa bom povedala reakcijo, ampak ne garantiram kakšnega velikega uspeha. Tiste tako opevane Frolice mi tudi ven meče :P

Lp nina



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #97 : 17 Oktober 2005, 21:00:23
Ja zdajle me daje lakota pa mi je praktično vseeno kaj, samo da je nekaj za pod zob ;) Smart pa priboljški pa... no ja bomo jih probali pa bom povedala reakcijo, ampak ne garantiram kakšnega velikega uspeha. Tiste tako opevane Frolice mi tudi ven meče :P

Lp nina

Čeprav za tele nimamo vzorcev, se bomo organizirali, pa poslali en keksek.

Mimogrede vsa hrana Arden grange je bila na kvalificirana kot primerna za človeško prehrano, takod a če te daje lakota, saj veš: ni umetnih konzervansov, ne barvil,...



Lola

  • Gost
Odgovori #98 : 17 Oktober 2005, 21:48:25
Jaaa le organizirajte he he, a veš piknik samo tega pa bomo pripravili za ljudi pa pse HA HA HA HA. Za ljudi v omaki al pa žaru za pse pa navadno LOOOL :D :D



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #99 : 17 Oktober 2005, 21:53:53
Jaaa le organizirajte he he, a veš piknik samo tega pa bomo pripravili za ljudi pa pse HA HA HA HA. Za ljudi v omaki al pa žaru za pse pa navadno LOOOL :D :D

Ni blema. Tudi piknik lahko pripravimo. Ta vikend je še sicer bil lep, za naprej pa je vprašanje...

P.S.: Lola, a prideš na najprvaka v Maribor 19.11.



Lola

  • Gost
Odgovori #100 : 17 Oktober 2005, 22:19:00
ja ta vikend je bil res fantastičen mi pa smo bili polni kostanja. ne na najprvaka me ne bo ::)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #101 : 17 Oktober 2005, 22:28:17
Ni blema. Tudi piknik lahko pripravimo. Ta vikend je še sicer bil lep, za naprej pa je vprašanje...

P.S.: Lola, a prideš na najprvaka v Maribor 19.11.

Piknik bo (poglejte nit srečanja ;)) in ste vabljeni tudi Arden grang-ovci ;D Lahko tudi z žleht mačko, samo prej povejte da s seboj pripeljemo še žleh mačkona ;)

Lp nina



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #102 : 17 Oktober 2005, 22:32:03
Piknik bo (poglejte nit srečanja ;)) in ste vabljeni tudi Arden grang-ovci ;D Lahko tudi z žleht mačko, samo prej povejte da s seboj pripeljemo še žleh mačkona ;)

Lp nina

Hmmm. To bi se pa lahko slabo končalo... ;)



Lola

  • Gost
Odgovori #103 : 17 Oktober 2005, 22:33:02
Seveda da mačka bi vse pse v red spravila ;)



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #104 : 17 Oktober 2005, 22:33:19
ja ta vikend je bil res fantastičen mi pa smo bili polni kostanja. ne na najprvaka me ne bo ::)

Kako to, da ne prides s svojo krasotico... Ugani, katero hrano dobis za nagrado?



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #105 : 17 Oktober 2005, 22:34:10
Seveda da mačka bi vse pse v red spravila ;)

Poglej svojo in mojo lsiko, pa mi povej, kdo bo zmagal... ;D



Lola

  • Gost
Odgovori #106 : 17 Oktober 2005, 22:41:27
Kako to, da ne prides s svojo krasotico... Ugani, katero hrano dobis za nagrado?

ARDEN GRANGE he he he vem da je pokrovitelj :D :D Ma nevem meni je to tak, fajst bo gužva pomoje pa sploh nevem a se bo to zbiralo izmed vseh prijavljenih da bo eden zbran ali da bo iz vsake pasme eden, pa itaq za te razstave dam celo svoje premoženje, samo tale nagrada me mika  :)

Poglej svojo in mojo lsiko, pa mi povej, kdo bo zmagal... ;D

ja poglej to milino proti tem mačjim čekanom, Lola is scared



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #107 : 18 Oktober 2005, 07:11:04
ARDEN GRANGE he he he vem da je pokrovitelj :D :D Ma nevem meni je to tak, fajst bo gužva pomoje pa sploh nevem a se bo to zbiralo izmed vseh prijavljenih da bo eden zbran ali da bo iz vsake pasme eden, pa itaq za te razstave dam celo svoje premoženje, samo tale nagrada me mika  :)
ja poglej to milino proti tem mačjim čekanom, Lola is scared

pa ne katerakoli hrana - Arden grange prestige - tocno ta, ki jo ima tvoja malecka ;)

ja poglej to milino proti tem mačjim čekanom, Lola is scared


Hmmm... Jaz sem tudi... ::)



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #108 : 18 Oktober 2005, 17:09:38
uhh tako hvalite to hrano, da smo včeraj naročili priboljške in vzorčke!  :) :)Pridejo jutri in že komaj čakamo :) :) :) :) :) :) Če nam bodo briketi všeč bomo naročili šeee ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #109 : 18 Oktober 2005, 22:09:28
uhh tako hvalite to hrano, da smo včeraj naročili priboljške in vzorčke!  :) :)Pridejo jutri in že komaj čakamo :) :) :) :) :) :) Če nam bodo briketi všeč bomo naročili šeee ;D

lp

Ja, smo ze spakirali, skupaj z vzorcki... To je samo za ta pridne pesjanarje! ;)



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #110 : 19 Oktober 2005, 15:37:23
evo že mamo ;D ;D ;D ;D

Sem mislila, da bojo to pripeljali z kakšnim kob+mbijom..japajade...z enim črnim avtom(nevem kateri..nisem gledala) stopita ven dva moška....man in black :)..sm kar gledala a je to ali ni to...ja potem je to bilo to....pa še eden je po angleško govoril sem kar zmrznila :P, ko nisem pričakovala...no smo plačali in dali rondotu za probat...uhh kako so dobri!!!

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #111 : 19 Oktober 2005, 15:57:48
evo že mamo ;D ;D ;D ;D

Sem mislila, da bojo to pripeljali z kakšnim kob+mbijom..japajade...z enim črnim avtom(nevem kateri..nisem gledala) stopita ven dva moška....man in black :)..sm kar gledala a je to ali ni to...ja potem je to bilo to....pa še eden je po angleško govoril sem kar zmrznila :P, ko nisem pričakovala...no smo plačali in dali rondotu za probat...uhh kako so dobri!!!

lp

Hmmm... Ja, to so bili ta pravi mozje v crnem... 8)

Vsake toliko casa dostavljamo sami, da spoznamo nase kosmatince.

Tisti Anglez je pa drugace lastnik firme, kolega zraven pa občasni sodelavec.

Kako so se pa Rondotu dopadli vzorci hrane, ki mso jih prilozili?

Lps



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #112 : 19 Oktober 2005, 16:01:15
Ko je rondo vidu en paket...uh...kako je letel pa tiste njegove šape ko jih zvija ;D ;D ;D. Vzorčkov še nismo probali, ker je danes svoj obrok že pojedel...tako, da bomo jutri zmešali in videli..če bo vse vredu bomo naročili, ker bo bosch kmalu zmanjkalo ;D ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #113 : 19 Oktober 2005, 16:04:19
Ko je rondo vidu en paket...uh...kako je letel pa tiste njegove šape ko jih zvija ;D ;D ;D. Vzorčkov še nismo probali, ker je danes svoj obrok že pojedel...tako, da bomo jutri zmešali in videli..če bo vse vredu bomo naročili, ker bo bosch kmalu zmanjkalo ;D ;D

lp

OK. Ti samo javi. Upajmo, da bodo Rondotu tudi briketki všeč. :P



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #114 : 19 Oktober 2005, 18:29:32
Jaz sem pa naročila testerčke že pred kakšnim tednom, pa jih še vedno nisem dobila. :( A jih bom? :P

Los je car!


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #115 : 19 Oktober 2005, 20:23:02
Jaz sem pa naročila testerčke že pred kakšnim tednom, pa jih še vedno nisem dobila. :( A jih bom? :P

To je pa skrajno čudno, ker pazimo, da jih takoj pošljemo.  :o  ???

A lahko dobim tvoje podatke (preko osebnega sporočila), da jih nemudoma pošljemo.


Lps




Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #116 : 20 Oktober 2005, 14:29:34
Kako to, da še nisi dobila?  :o :o Jaz sem včeraj popoldan okoli 17h naročil priboljšek in brikete za muce, pa sem jih dobil že danes dopoldan. Tako da jih je Gana že danes koštala, pa se je potem tako puzala okoli mene, vse kar sem ji rekel je takoj naredila, samo da bi dobila še kakšen piškotek.  ;D ;D

Puppa!! A si mogoče poslala paket po ekspresni pošti. Ker sploh nisem danes pričakoval paketa.  ;D ;D   


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #117 : 20 Oktober 2005, 14:34:01
Kako to, da še nisi dobila?  :o :o Jaz sem včeraj popoldan okoli 17h naročil priboljšek in brikete za muce, pa sem jih dobil že danes dopoldan. Tako da jih je Gana že danes koštala, pa se je potem tako puzala okoli mene, vse kar sem ji rekel je takoj naredila, samo da bi dobila še kakšen piškotek.  ;D ;D

Puppa!! A si mogoče poslala paket po ekspresni pošti. Ker sploh nisem danes pričakoval paketa.  ;D ;D   


Ne, s čisto navadno poštno paketno distribucijo (imenuje se "poslovni paket"), pa še zelo pozno smo oddali paketke (ob 19:43).
So kar dobri, na splošno so stranke zadovoljne, zato mi ni jasno, kaj se je zgodilo pri Rini. Še raziskujemo, Rina pa dobi nadomestni paketek.  :)



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #118 : 20 Oktober 2005, 15:17:02
Mogoče se je pa ravno moj paket izgubil. ::)
Aja, saj so testerčki dovolj majhni in grejo v poštni nabiralnik? Al je treba it na pošto dvignit paket? Če je to mi potem mogoče ni nihče povedal da moram na pošto, listek je pa čudežno izginil. ;D Ma bi bilo čisto mogoče. ;D

lp, rina

Los je car!


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #119 : 20 Oktober 2005, 15:26:37
Testerčki so mičkeni in gredo v nabiralnik in ti ni potrebno hoditi na pošto.  ;)