Nasi mackoni!

irenchy · 49209

**Abby**

  • *
    • Prispevkov: 137
    • Točke: 0
Odgovori #150 : 15 December 2009, 09:44:24
Hoj!

Jaz sem bila pa zaprisežena psom, dokler nisem posvojila mačka.  ::) Stvar je šla namreč takole... imam psičko iz zavetišča, ki sem jo želela vzeti med študijem s seboj, ampak zaradi travm, ki jih je preživela, preden je prišla k nam, žal ne (z)more biti sama in tudi v stanovanju se nikakor ni počutila dobro. (Samo pred vrati je sedela in jokala, naj jo spustim ven.) Tako je Abby ostala doma, v hiši, kjer se ne počuti tako utesnjeno, pa še družb o ima vedno.  :)

No, ampak jaz v Ljubljani nisem (ne bi) zdržala brez živali.  ::) In tako sem se odločila, da posvojim še enega mačkona. In to je moje poglede na mačkone čisto spremenilo.  ;D Dillinger je zdaj star slabega pol leta in je definitivno najbolj zabavna žival, ki sem jo kdaj imela čast spoznati.  :o Sam se je naučil ujami-prinesi igrico in se zdaj tako igrava po celem stanovanju.  ;D Vsi naši domači mačkoni so bili vedno zunanje-notranji (pač... bili so tam, kjer so želeli biti), Dillinger pa je samo notranji muc, ki čez teden biva z menoj v Ljubljani, čez vikend pa doma, v hiši, kjer blazno uživa v igri (ulovi me-pretepi me) z našo Abbs.  :D Mogoče ravno zaradi tega, ker je vedno le notri misli, da mora še posebej veliko divjati naokoli... tako, da mu ne ostane kaj preveč odvečne energije.  ;D ;) In potem skače povsooood!!! Na pulte, mizo, stole, naslonjala kavča... povsod.  ::) ;D In rad gleda televizijo. Se postavi na zadnje tačke, da prednje na ekran plazme in potem gleeda.  :D (In oče je ves srečen, ker od njega nič ne vidi.  :D)

Skratka.. je neverjetno živahen, radoveden in... cartlljiv.  :) Pride do tebe, se ti zvije pod vrat in veselo prede. Kot en taki mali živi termoforček.  ;D Ma me je čisto navdušil nad mački.
Bom dodala kakšno sliko, ko pridem domov in do fotoaparata.  :P


Lp



Leaaa

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #151 : 15 Februar 2010, 22:07:13
oh naš Miki ga pa mal serje ::) ;D.. auči moje noge :-[



delfinčika

  • Gost
Odgovori #152 : 18 Februar 2010, 22:13:50
No opisala vam bom (žal zdaj že pokojnega  :'( :'() mucka Timija.

Imel je dologo rjavo-belo dlako. K nam je prišel v 5 mesecu starosti.
http://www.mojalbum.com/macatimi/timi/foto/17139644
Njegova posebnost je bila pika na spodnji strani gobčka  (se vidi na sliki).

Bil je mešanček med perzjiko in angoro. Bil je čudovit maček.

Umirjen, rad je ležal in se prepuščal soncu.



Žal pa ga ni več. Zaspal je na veterinarski mizi, z uničenimi pljuči.
Imel je hudo pljučnico  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Nikoli ga ne bom pozabila :'( :'( :'(




Lumpi

Po Timiju je prišel Lumpi.

Lumpi je lep Whiskas mucek. Pa ne da je whiskas, ampak je take barve  ::)
23.februarja bo imel 6. mesecev, saj je na svet primijavkal 23. avgusta 2009

Je divji ko hudč  >:D

Zelo rad oponaša pse namreč prinaša žogice in se skrbno uči vajo sedi  :-[ ::) :P ;)

Zelo rad dirka.

Opisala sem ga že tudi pot temo aljaška malamutka Maca, in sicer v podforumu pesjanarji se predstavijo.

Pa še ena slikca:
http://www.shrani.si/?N/UD/2C0AJ9Z8/3/dsci0009.jpg



Mikica

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
Odgovori #153 : 07 Marec 2010, 11:40:33
Bom pa še js predstavla mojo muco..

KATI
No, od kati sicer nimam slikc razen od takrt k je bla še mladiček z
ostalimi.Samo da veste, da je kati provzoprov muca od mojga dedka,
ki skrbi za hišo na vikendu.Mi samo občasno tja pridemo, ampak ma
mene še najbolj rada.  :P
Je črna mucka, mladička od Jakice, za katero smo najprej mislili, da je
fantek, in smo njeno ime spremenili iz Jaka v Jakica.  :o
Njen najljubši in najbolj redek priboljšek,ki ga dobi samo parkrat na leto je
malo krofa z vanilijo.  ::)
No pa še slikce od Jakice in Kati, pa ostalih mladičkov, ki so šli drugam:

(sam boste mogl kopirat povezavo, ker nisem nevemkašna mojstrica.Če ne bo delal rečte.)

file:///C:/Documents%20and%20Settings/petra/My%20Documents/moje%20fotke/brlog/IMG_1662.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/petra/My%20Documents/moje%20fotke/brlog/IMG_1667.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/petra/My%20Documents/moje%20fotke/brlog/IMG_1661.jpg

1.Mladički
2.Jakica z mladički
3.Še enkrat mladički (cortiii..)

So far, so great, get with it. At least that's how I see it. Having a dream is just the begining.
So far, so great, believe it. Can't take away this feeling. Taking a ride with chance by my side.. Yeah, I can't wait. So far, so great.

(Demi Lovato - So far, so great
 Sonny with a chance theme s