100 načinov kako ubiti miš...

S1b · 20938

MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #30 : 16 Februar 2007, 23:32:47
Malo off...še malo pa bo treba po 22 h zaklepati forum  8)

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


jozeselan

  • Gost
Odgovori #31 : 16 Februar 2007, 23:52:00
ja hvala ker si me spomnila,da moram iti spat ::) ::)



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #32 : 17 Februar 2007, 13:18:33
Karmen....kaj pa tvoji starši.... :-\....nevem no, vse skupaj se mi zdi malo čudno, je sploh kdo vzgajal tega psa oz. se kdo ukvarja z njim. Koliko pa je star?

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


jozeselan

  • Gost
Odgovori #33 : 17 Februar 2007, 13:36:36
dobili smo ga od nekega očetovega prijatelja,ker ga je on mislil ustrelit :(pa smo ga mi vzeli :)saj sploh ne vem koliko je star ???ne vem ali so ga oni tam kaj učili o osnovnih poveljih ???zdaj se samo jaz ukvarjam z njim :)ga vodim na sprehod :)ga imamo že veliko časa :)je pasme nemški ovčar :)saj drugače ne mara drugih psov okoli hiše ::)



lp karmen :) ;D :D



mia+zar

  • *
    • Prispevkov: 213
    • Točke: 7
Odgovori #34 : 25 Avgust 2008, 11:16:33
... ja strupa res ni pametno imeti v pesjaku ker bi se sib lahko zastrupil...

OK, strupa pa res nikoli ne uporabi , če imaš psa! Tudi če piše, da 'odganja domače živali'. Ko smo mi imeli podgane (zaredile so se v sosedovem koruznjaku, ko ga je sosed spraznil so se preselile v našo drvarnico) jim je moj dedek nastavil strup. Luknjo, kamor je potisnil strup je zadelal s kamni ( v trgovini je bil še posebaj pozoren na napis : odganja domače živali) ampak... Naš Zaroslav je kamne odnesel luknjo povečal in POJEDEL STRUP! Na srečo sem še pravočasno opazila njegovo početje in tako smo ga peljali (nemudoma!) k vetu. Bil pa je nek dežurni bedak in... S sabo smo prinesli škatlo od strupa, kjer je jasno pisalo katero injekcijo mora dobiti kuža če ta strup zaužije. No do sem je še šlo. Ko pa je prišlo do vprašanja, kako spraviti strup ven pa je naš ubožec dobil NARKOZO!!! da bi se zbruhal. Seveda se ni (med vožnjo v avtu ga je sicer prijelo vendar se je zadržal ker ni hotel stati v 'včerašnji večerji' in tako je samo spal (4 ure in 2 uri zbujanja, ne vem kaj si je tisti bedak mislil, da mu je vbrizgal eno veliko injekcijo, zbruhal bi se tudi, če bi zaspal samo za pol ure!) in oh in ah...

Upam, da je vsem jasno zakaj psi in strup za podgane ne gredo skupaj.

No, tu je slika PAMETNE MIŠOLOVKE.

 :) :) :) ;D :) :) :)

Lp,

Mia in Zar

P.S.: od tvojega zadnjega posta je minilo že skoraj celo leto, tako da ne vem če sem bila koristna,  ker verjetno nimate več podgan, je res?  :-[

FSM!

If there ever comes a day when we can't be together keep me in your heart, I'll stay there forever.
(Winnie the Pooh)