Bernski planšarski pes [Berner Sennenhund,Bernese Mountain Dog]

Rinchy · 2434266

Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #4740 : 01 Oktober 2007, 20:37:31
Pomoje je bolje, da so ležeče. Bom pa vprašala še to.

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #4741 : 01 Oktober 2007, 20:41:27
Jaz pa zimskih in takih poletnih z morskim ozadjem nimam :(

Lp
Helena


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #4742 : 01 Oktober 2007, 20:45:05
Ni problema, saj za poletje ni nujno, da je morje zadaj. Pošlji tiste najlepše, pa bomo potem zbrali najboljšo.

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #4743 : 01 Oktober 2007, 20:50:23
O.K. Dobiš.

Lp


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #4744 : 01 Oktober 2007, 21:01:14
Evo, izvedela, da psička, ki jo je paril Atos ni breja - ima izrastke na maternici, zato ne bo imela več mladičkov in bo sterilizirana. :(

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #4745 : 01 Oktober 2007, 21:14:52
Ohjoj škoda Urša :( No ampak, saj Atos je itak tak lepotec in šarmer, da bo zagotovo našel tisto pravo psičko s katero bo imel mladičke ;D :o

:)


uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #4746 : 01 Oktober 2007, 21:25:08
Koledar bo zagotovo krasen. Jaz bom svoje fotke poslala jutri, zdaj grem spat 8).

lp


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #4747 : 01 Oktober 2007, 21:34:01
Nina - samo informativno sem našla še nekaj glede koledarjev... --->KLIK.... Kako se ti zdijo? :)
Drugače je pa tisti tudi super... samo res bi bilo fino, da bi se zmenili za kakšne barve... :)

Urša - kriza... boga psička! :(
Atos bo pa itak našel svojo bejbo... je tak lepotec, da se po mojem že kar grebejo za njega! :D


Drugače bo pa spet problem tele slikce zbrat!  :D Nina ti jih pošljem konec tedna, ko bo več časa, da se v miru usedem za računalnik in jih pregledam. ;)



MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #4748 : 02 Oktober 2007, 07:16:30
Evo, izvedela, da psička, ki jo je paril Atos ni breja - ima izrastke na maternici, zato ne bo imela več mladičkov in bo sterilizirana. :(

Oh, to je pa res škoda za psičko. No tudi jaz verjamem, da bo Atos zagotovo v kratkem imel leglo....mogoče celo kje v tujini, a :) Ali razmišljaš kaj tudi v tej smeri?

LP
Helena


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #4749 : 02 Oktober 2007, 15:02:35
Barv ozadja na koledarju se ne da spreminjat. Bom še malo okrog pogledala, če ne bo druge, bo pač belo ozdaje. Mene osebno to ne moti preveč ;)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #4750 : 02 Oktober 2007, 15:03:56
Meni se zdi bela najboljša, ker je nevtralna in primerna za vsako fotografijo.

lp


MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #4751 : 03 Oktober 2007, 21:36:59
Darja čestitke za izbrano fotografijo za koledar. Fino da bo Doti krasila enega od mesecev v letu 2008.
Tvoji lepotički pošiljava koš :-*

LP
Helena in Mond


uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #4752 : 04 Oktober 2007, 08:52:16
Darja čestitke za izbrano fotografijo za koledar. Fino da bo Doti krasila enega od mesecev v letu 2008.
Tvoji lepotički pošiljava koš :-*

LP
Helena in Mond

Hvala za čestitke. Sem kasneje našla še eno, ki je meni osebno še bolj všeč. Jo imam trenutno ob svojem profilu (se temu reče avatar :-\ :-[?)

Kako je zdaj z našim koledarjem? Ste že vsi poslali fotke? Jaz še nisem utegnila.

lp


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #4753 : 04 Oktober 2007, 10:06:18
Zaenkrat nisem dobila še nobene slike.


Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #4754 : 04 Oktober 2007, 14:59:13

Kako je zdaj z našim koledarjem? Ste že vsi poslali fotke? Jaz še nisem utegnila.

lp

Jaz jih imam namen poslati danes, sva se včeraj še malo pofotkala. Nina ali bodo na koledarju vse tri poslane slike ali smo ena - najboljša?

Lp
Helena


Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Odgovori #4755 : 04 Oktober 2007, 15:49:15
Jaz sem bolj na tesnem s časom, tako da sam preletim poste... :-[ Do kdaj naj pošljemo fotografije?



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #4756 : 04 Oktober 2007, 18:31:50
Nina ali bodo na koledarju vse tri poslane slike ali smo ena - najboljša?
Samo ena, verjetno.

Jaz sem bolj na tesnem s časom, tako da sam preletim poste... :-[ Do kdaj naj pošljemo fotografije?
Do 14.10.

lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Gaya

  • *
    • Prispevkov: 134
    • Točke: 1
Odgovori #4757 : 04 Oktober 2007, 19:56:19
Ojla!
Midva z Ronom bi tudi kakšen koledar ali dva  :)
Odkar sem napisala zadnji post, spet veselo jemo brikete  :o  Še rajši pa, če pade gor kakšen košček mesa ali kaj drugega. Drugače pa Rona te dni malo »meče«, ker se goni ena psička  v vasi. Na sprehode bi hodil samo po vasi, da lahko uživa v vonjavah, pa cvili ko je zunaj na vrtu. Kakšnih večjih izpadov pa nima, za razliko od sosedovega psa, ki nas ne pusti niti spat.
Pa še par jesenskih fotk  ;)
Lp



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #4758 : 04 Oktober 2007, 20:15:12
No, jaz sem zadnje čase tudi bolj leteča (tako kot Miša ;) ), zato bom bolj na hitro in jedrnato ;)

Nina - mi smo za koledar! Všeč mi je format (hočem da se da zravn datuma kaj napisat, kar se pri temu da in to je super!  :o ) in upam, da se pravočasno še spomnim kakšne fotke poslat. Koliko si že rekla, da jih naj pošljemo?

Urša - saj veš, čestitke!  :o Ste pač carji.  8)

Mi smo drugače včeraj imeli nesrečo. Dobesedno. Sicer ne jaz, ampak brat in Astor.  :-\ Brat je šel z Astorjem (ki je bil v prtljažniku avtomobila) h punci na obisk in med vožnjo se mu je nekdo zaletel v "rit".  >:( Torej točno tja, kjer je bil Astor!  >:( :'( Hvalabogu nikomur ni bilo nič - tudi Astorju ne.  :-* Bila sem ne smrt prestrašena, ko smo dobili klic, ker mi ni nihče sporočil kaj je z Astorjem... No, tudi on je bil na smrt prestrašen. Še 2 uri po dogodku je bil blazno nervozen, potem se je sčasoma umiril. Danes je sicer na sprehodu divjal, ampak doma je neznansko miren in se nas drži še bolj kot običajno. Upam, da ga še kdaj spravimo v avto....   :-\


Lp,
M


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #4759 : 04 Oktober 2007, 20:24:39
Slike pošljite (max. 3) na moj mail: [email protected]

Gaya, super, da je Ron boljše in da ima apetit.

Mojca, sreča v nesreči  :( Upam, da Astor ne bo imel kakšni posledic.

lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Odgovori #4760 : 04 Oktober 2007, 20:27:50
Mi smo drugače včeraj imeli nesrečo. Dobesedno. Sicer ne jaz, ampak brat in Astor.  :-\ Brat je šel z Astorjem (ki je bil v prtljažniku avtomobila) h punci na obisk in med vožnjo se mu je nekdo zaletel v "rit".  >:( Torej točno tja, kjer je bil Astor!  >:( :'( Hvalabogu nikomur ni bilo nič - tudi Astorju ne.  :-* Bila sem ne smrt prestrašena, ko smo dobili klic, ker mi ni nihče sporočil kaj je z Astorjem... No, tudi on je bil na smrt prestrašen. Še 2 uri po dogodku je bil blazno nervozen, potem se je sčasoma umiril. Danes je sicer na sprehodu divjal, ampak doma je neznansko miren in se nas drži še bolj kot običajno. Upam, da ga še kdaj spravimo v avto....   :-\

O, revček! :(
Upam, da ga ni to tako zelo prestrašilo, da boste imeli probleme, ko ga boste hoteli kam peljati.
Glede na to, da gre ponavadi z avtom na lepše, ga morda ne bo tako težko nahecati, da naj skoči v avto.

 :-* za Astorja!



MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #4761 : 04 Oktober 2007, 21:10:00
Barbara, tudi naju veseli da je Ronu končno odleglo in je spet tak ko mora bit. Tretja slika je fantastična ;)

Mojca, vsa sreča da se Astorju ni nič zgodilo in da sta z bratom cela in zdrava :) Pa postrezi nam s kakšno Astorjevo sliko.

Lp
Helena





Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #4762 : 04 Oktober 2007, 21:21:14
Miša - glej, da boš poslala fotke... ker hočem imeti tudi Bakca na koledarju! ;D
V bistvu bi bilo najbolje, da bi bil za vsak mesec en od naših bernijev. ;)

Barbara - super novica, da Ronček papa... :) Pa lepe zelo lepe slikice.  8)

Mojca - joj revček... :( samo, da se je vse izteklo dobro. :) Tudi jaz držim pesti, da ne bo to negativno izkušnjo povezoval z vsemi izleti z avtomobilom. Pa saj ne bo. ;)


S Tajem pošiljava vsem vašim bernijem en koš  :-*!!! :)


Lp
Tina in Taj





Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #4763 : 04 Oktober 2007, 21:25:01
V bistvu bi bilo najbolje, da bi bil za vsak mesec en od naših bernijev. ;)
Tale bo mal težka. Ampak se zdaj dogovarjam nekje drugje za tisk, če se bo dalo kaj poceni dobit. Ker če bi sama oblikovala koledar, dam lahko dve sliki na en mesec. Seveda najprej rabim št. naročenih koledarjev.

lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #4764 : 04 Oktober 2007, 21:33:20
Mojca res sreča v nesreči :-\ :(...upam, da Astorju ne bo pustilo kakšnih posledic in da se b še vedno veselo vozil v avtu!! :)

Tudi mi smo, za koledar....slikce bomo pa poslali ko se še kaj poslikamo!!! :)

:)


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #4765 : 04 Oktober 2007, 21:51:03
Tale bo mal težka. Ampak se zdaj dogovarjam nekje drugje za tisk, če se bo dalo kaj poceni dobit. Ker če bi sama oblikovala koledar, dam lahko dve sliki na en mesec. Seveda najprej rabim št. naročenih koledarjev.

lp,
Nina
A nas je več kot 12? :-[
Dobro, upam, da se najde kaj dobrega, sem pa prepričana, da bo koledar v vsakem primeru zelo lep! 8)




Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #4766 : 04 Oktober 2007, 21:53:22
Če sem prav štela in če te, ki živijo skupaj štejem za eno sliko nas pride 13, če le nisem koga spustila  :-[

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #4767 : 04 Oktober 2007, 22:03:54
Meni se pa pri štetju ravno 12 izide, pa sem štela na tak način kot ti.. tisti ki živijo skupaj - spadajo pod eno sliko... najbrž sem koga pozabila... :-[

No saj bomo sproti videli... oziroma boš videla... ;)



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #4768 : 04 Oktober 2007, 22:06:23
Če ne drugače, bomo dal magar eno sliko od Rine, Atos in Besta ali pa od koga drugega. No ja, bomo videli  :)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #4769 : 04 Oktober 2007, 22:09:33
Ma... bo že... se bomo že znašli... ;)