Rebelde (RBD)

LittLe_sTaR* · 80272

TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #300 : 20 December 2008, 17:28:26
Resno ??  :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
OMG !  :o :o :o :o :o :o :o :o
Upam da res !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :) :) :) :) :) :) :)
Na enem forumu tak govorijo. LoL, pri meni je bilo ravno tako, da ko sem to prebrala, da sta bila mami in oči na parkirišču, ker sta nekam šla. Pol pa jaz kričat začnem in oba tak gor priletita kaj je narobe  :D :D
Lp, Tjaša



Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #301 : 20 December 2008, 17:41:06
HiHi . ! :D :D :D ;D ;D
Upam da bo potrjenooooooooooooooooo !  :) :) :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :o :o :o :D :D



_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #302 : 20 December 2008, 17:44:45
a bruhanje je zate kletvica??? ::) ::) ;)

ni kletvica,je pa beseda,ki je vljudni ljudje ne izgovarjamo v zvezi z ljudmi. nauči se olike!


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #303 : 20 December 2008, 17:49:18
a vas lahko še nekaj vprašam? Kaj vidite na njih? (jaz na TH-ju npr. vidim; Lepoto njihovega pevca ( :-*) besedila v katerih se najdem in to da so nekaj posbnega-uspeli so zato ker so posebni (niso nekaj najbolj običajnega)) RBD pa ima (zame) kar nekaj neprivlačnih stvari;  noben od njih ni ne lep ne nekaj posebnega, besedila so ''plehka'' in takih nadeljevank je 100 torej so običajni...
Amapk to so (z vsem spoštovanjem) samo moje misli...

Lp, in BREZ ZAMERE ;) :)

 ;)


oprosti ampak ob tem stavku sem bruhnila vsmeh in še vedno se smejem na ves glas  ;D mslim,kako vam je lahko všeč ta"tip", ? če bi ga vidla na ulici,bi si mislila: mater kakšna ošemljena pička?! (mišljen je malo slabšalni izraz za punco )  :D


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #304 : 20 December 2008, 19:46:04
Po neuradnih informacijah naj bi še enkrat prišli v Slovenijo in imelo podpisovanje(tiskovna konferenca mislim, da se reče). in tu naj bi bili min. 5 dni  :o :o :o :o :o :o :o :o Ampak je zaenkrat vse neuradno. Upajmo....  :-*
A res?  :o

Potem bi pa še jaz vsaj 1x šla....  :-[

Nekako so mi postali vedno bolj všeč...... :-[

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


tamala Yo

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
  • love all animals!!!
Odgovori #305 : 21 December 2008, 11:22:38
Brez zamere vsi,ki imate radi rebelda ampak a se vam ne zdi da ljudi mal izkoriščajo? ???  Kr npr. na njihovam koncertu se sploh niso potrudl s oblačili...sej nism bila na koncertu ker mi sploh niso všeč...no,zelo malo so se potrudli pri oblačilih ker na drugih koncertih so pa imeli bleščeče,barvna,fency...itd. boblačila ampak kokr sem jaz vidla po posnetkih na poročilih in na youtubu pa so v sloveniji imeli samo navadne kaubojke in navadne majice  ;) nč posebnega...  ???



Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #306 : 21 December 2008, 11:39:52
Ne.

Malo poglej po slikah.
Npr. Anahi.  ;)

 :)

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #307 : 21 December 2008, 12:44:51
kavbojke? ok no kokr ti prauš :o˙[noro ::)]
aja no edin fantje..fante itak nikol ne zrihtajo ampak čist u izy..ampak jim to tud najbol paše.

uglaunem ja jst sm tut prebrala da baje pridejo...upam da res 8) :o :o :o
 :-*


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #308 : 21 December 2008, 12:59:32
Ves svet je avgusta 2008 prizadela novica, da se ena najboljših skupin vseh časov - RBD razhaja. Slovenija je ena izmed tistih držav, ki jo je novica zeelo prizadela. Če si tudi ti fan skupine ali pa če jo samo poznaš in ti je hudo, si v nick - danes, ko ima skupina zadnji skupni koncert in 1.1.2009 ko se uradno razide daj znak zlomljenega srca (U) - pošlji naprej vsem fanom skupine in čim več ljudem, če že ne gre drugače, lahko na tak način pokažemo žalost zaradi tega!
 :)


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #309 : 21 December 2008, 13:24:37
 :-* 8)
http://www.youtube.com/watch?v=sG6j7ASIMiM&feature=related

1000x v enem dnevu sem jo že poslušala pa se je ne bi naveličala.  :)

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #310 : 21 December 2008, 13:38:23

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #311 : 21 December 2008, 13:53:50
Je ze kaj znano ce pridejo se enkrat u Slo ?  :-[ :-[ :-[ :-[ :o :o :o



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #312 : 22 December 2008, 18:35:49
Je ze kaj znano ce pridejo se enkrat u Slo ?  :-[ :-[ :-[ :-[ :o :o :o
Nič, sem pa v kontaktu.  :) Včeraj.. Koncert v Madridu, Inalcanzable  :-* :-* Chavica se začel jokat.. Pa Poncho  :-* in ostali tudi mislim  :'( Jaz sem se pa ob videih  :'(



Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #313 : 22 December 2008, 18:42:04
kje si videla? :o Linke pliis

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #314 : 22 December 2008, 19:47:30
Zadnji koncert imajo 1.1. ?  :)



Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #315 : 22 December 2008, 19:59:29
A ni bil zdaj u Madridu zadnji? :-[

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #316 : 22 December 2008, 20:10:43
mhm..zadnji je bil učeraj v madridu ;D :'(


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #317 : 23 December 2008, 17:20:10
Urša(sej lahko po imenu?) http://www.youtube.com/watch?v=op1hMZn4Y7Q Že na začetku na ekran poglej  :'(
Nika, meni je ta všeč http://www.youtube.com/watch?v=TypaU-pHvuE , je španska priredba pesmi Gone od Kelly Clarkson, so pa posneli tudi angleško verzijo  :) . Pa mičkano drugačna verzija Rebelde  :) I'm Lovin' It http://www.youtube.com/watch?v=5aWJ2Zt6Qg0 Pa nekaj časa počakaj, ker na začetku začnejo refren pet... Potem je pa drugačna. Pa glej face od Any  :-*  :D Pa ful mi je obleka od Dul všeč.  :-* Pa Poncho, itaq  :-*
Spet sem se razpisala...
Lp, Tjaša



Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #318 : 23 December 2008, 17:31:20
Ja itaq, da lahko po imenu ;) :P
Grem zdaj gledat ta posnetek

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #319 : 23 December 2008, 17:42:40
Kak se je Christian joku :'( :-*
Se vidi, da mu je ful hudo :-* -V bistvu je vsem vrjetno..

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #320 : 23 December 2008, 21:07:34
Urša(sej lahko po imenu?) http://www.youtube.com/watch?v=op1hMZn4Y7Q Že na začetku na ekran poglej  :'(
Nika, meni je ta všeč http://www.youtube.com/watch?v=TypaU-pHvuE , je španska priredba pesmi Gone od Kelly Clarkson, so pa posneli tudi angleško verzijo  :) . Pa mičkano drugačna verzija Rebelde  :) I'm Lovin' It http://www.youtube.com/watch?v=5aWJ2Zt6Qg0 Pa nekaj časa počakaj, ker na začetku začnejo refren pet... Potem je pa drugačna. Pa glej face od Any 
Prva je ful dobra in žalostna, ko so jokal.  :-*  :'(
Se pa tudi pridružujem Urši - se vidi, da jim je hudo. :'( :-*

Te 2 pesmi potem: itak, da carskeeee!!!!!  8) 8) :-*

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #321 : 23 December 2008, 22:14:12
evo pismo ki ga je napisala Annie na uni forumu:

Ojla…nevem točno kaj naj napišem…imam srce polno različnih čustev, spet se spuščam na trdna tla, vračam se nazaj v realnost, ….včeraj sem se vrnila v Mehiko in kaj si mislite? Moja starša sta me prišla iskat na letališče! Jajaja zelo sem bila ganjena, odprla sem vrata kombija in kar naenkrat ju zagledam!!!!!tako sem ju pogrešala!zelo sem potrebovala njun objem. Težko je bilo reči adijo vsem, vedeti da smo zadnjič skupaj na letalu, na letališču…ampak pomirilo me je to, da sta bila tam moja starša in pa seveda vi!!!!vsi moji lepi norčki, ki ste vedno bili na letališču. vsakič ko sem odšla in ko sem se vrnila ste bili tam, do zadnjega dne, ne glede na dan in uro…zares hvala za zmeraj.
Danes začenjamo novo zgodbo, je nov dan s katerim prihaja sonce. Začenjam znova, z vsem življenjem pred seboj in s predanim srcem, da nam bo vesolje pomagalo in nam prinašalo presenečenja!!!
V resnici vam ne znam povedati kaj se bo dogajalo z mano…no, zaenkrat nočem snemati telenovel ne nič, ker me to v tem trenutku ne pritegne, ne povzroča mi metuljčkov v trebuhu.
Mislim, kot vam vedno pravim, da moraš vedno početi kar razveseljuje tvoje srce, s čimer se počutiš živega.
In jaz se počutim živo če sem na odru, če vas vidim prepevati z mano in se veseliti s pesmijo…upam da bomo nekega dne lahko zopet doživeli to čarovnijo in če predamo naš dušo sanjam in sledimo znamenjem…bo vesolje pomagalo.
Želim vam najbolj vesel božič na svetu in novo leto polno ljubezni, miru in sanj, ki postanejo resničnost.
Ne jokajmo več, smejali se bomo in se spominjali vseh norih trenutkov, ki smo jih doživeli skupaj.
Rada vas imam z vsem srcem!!!
any

[vir:Rebelde.si forum]



 :'( :'( :'(


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #322 : 24 December 2008, 07:54:01
Ne jokajmo več, smejali se bomo in se spominjali vseh norih trenutkov, ki smo jih doživeli skupaj :'(
Hvala za odlična dva koncerta oz. odlične štiri koncerte, hvala za vse kar ste naredili za nas, fane, hvala, ker nas fane prenašate, hvala, ker nam dajete upanje...
Y No Puedo Olvidarte...
Hvala!  :-*  :'(



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #323 : 26 December 2008, 20:31:48
Me, again.
Mickeno mi je dolgčas...
Tuki se nam Poncho zahvali  :o To je bilo že zdavnaj, ne vem ali septembra ali oktobra  :) Pa tole me je nasmejalo do konca.  ;D Ko ga ena sprašuje kako se počuti kot ''očka''. In on spodaj odgovori zadovoljno/srečno  :D Tuki je pa Los A Familija  8) Ana Pau, Anahi in Alfonso. Kak mala dobro poje  :o Tuuukiii so pa dali Ano Pau na TV, da pozdravi Any. In Ana Pau najprej pove, da jo ma ful rada oz. da jo ljubi  (Tititi je od Any in Pau nek nick ali kako bi rekla) Potem reče, da naj ne odhaja (?, pomoje misli, da naj ne potuje več toliko ampak, da naj bo več doma. Edino kar mi pade na pamet. ?) in da jo pogreša. Potem, da je to njena punčka(?)  in jo pozdravi  :-* In potem Any še govori na koncu pa reče, da je Poncho od Pau fant, da je to najglavnejše  :D . Prav Hudi So!  :-*
Lp, Tjaša



ČRNI PANTER

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Odgovori #324 : 01 Januar 2009, 15:42:59
Brez zamere , ampak RBD je eno klasično poneumljanje.
zakaj:
1. Glasba ni nič posebnega, večina jih sploh ne posluša, ampak jih gleda
2. nadaljevanka povzroča zasvojenost, bi lahko zdržali i14 dni brez?
3. V bendu imajo geja(se prav pedra). In ker je to medijsko promovirano, se pojavlja slogan: !its okey to be gay!. BOLNO! >:(
4...



nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #325 : 01 Januar 2009, 16:52:40
In kaj je narobe z geji? Ali s promoviranjem istospolne usmerjenosti?

Kaj misliš, da če se ne bi promovirala, da bi si vsi homoseksualci premislili in čudežno postali hetero?



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #326 : 01 Januar 2009, 16:54:33
Brez zamere , ampak RBD je eno klasično poneumljanje.
zakaj:
1. Glasba ni nič posebnega, večina jih sploh ne posluša, ampak jih gleda
2. nadaljevanka povzroča zasvojenost, bi lahko zdržali i14 dni brez?
3. V bendu imajo geja(se prav pedra). In ker je to medijsko promovirano, se pojavlja slogan: !its okey to be gay!. BOLNO! >:(
4...


1. vsak naj posluša tisto kar mu paše in če jaz poslušam pank je to moje stvar, tako kot je njihova če poslušajo Rbd
2. tudi tv na sploh povzroča zasvojenost, vsi CSI, Kosti, dnevniki ipd. pa računalnik, pa cigareti, pa čokolada, pa seks, pa žvečilni gumiji...
3. ::) A živimo u 15. stoletju? To, da je eden izmed članov gej (kateri sploh?) je njegova stvar in ne vem kaj je tu narobe. Če je je to res najmanjša stvar, ki me pri njih moti. Vse kar je tu bolnega je to, da to promoviraš ravno ti s takimi neumnimi bolnimi izjavami.  :-X Mnogi veliki umetniki in geniji so bili geji, pa zato niso bili ni manj pametni in superiorni. Sploh pa s tem, da je nekdo gej ni nič narobe. Kar pa ti razumeš pod promocijo je najbrž samo vspodbuda naj si ljudje ne bojijo izraziti tega, kar v resnici so. Geji, hiperaktivci, ljudje z AIDSom, če so drugačni, to ni narobe.

Sem se pa malo poglobila u tele teenie-pop bende in sem ugotovila pametno razliko med Rbd in recimo zelo poularnimi emocionalno negativno nastrojenimi bendi. To pa je, da Rbd v bistvu vspodbuja in kljub zasvojenosti nekaterih kljub vsem producira pozitivno popularnost in kot ste že napisali njihove besede in besedila, duh koncertov , vse poteka v pojmih ljubezni, strpnosti in prijateljstva. S tem pa najbrž ni nič narobe.
Včasih Beatli, danes Rbd. Svet pa se še vedno vrti naprej  ;)



Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #327 : 01 Januar 2009, 17:36:52
**Jackie**   se podpišem

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #328 : 01 Januar 2009, 19:02:13
Svet pa se še vedno vrti naprej  ;)
Za nekatere pa nazaj...



ČRNI PANTER

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Odgovori #329 : 01 Januar 2009, 19:30:37
ja, tud taki m ormo bit. Jaz sm samo napisal, da mi je RBD * od *, če  paje komu všeč, pa ga ne morem prisilt v nasprotno. SAj RBD ni največji problem, hujša so razna čefurska turbofolk cvilenja, ala Mile Kitič.