Rebelde (RBD)

LittLe_sTaR* · 80184

naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #90 : 21 Maj 2008, 17:44:55
Da ne bo pomote.
Mojim staršem to ni problem  plačat.Bi lahko plačali ogromno takšnih vstopnic!!!
(nisem bila čisto direktna ker to ni vsem všeč in s tem kaj bo zajle napisala nočem nobenga užalit)!
Meni se zdi pač brez veze plačevat tak drago zato da bom to kar je trenutno "in" vidla v živo vidit tak ne moreš veliko . :-\
Pa nekateri sanjajo o ne vem kakšnih postrih majicah in avtogramih(pa se zavedajo kakšna gužva bo tam)? mislim da vsi ne.
Bom raje ta denar porabila za kaj drugega.
Bi si pa tudi to zeloooo rada ogledala!!! ;)
Še enkrat poudarjam ne jemljite tega kot kakršno koli žalitev prosim!

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #91 : 22 Maj 2008, 09:37:03
ah, dejte no  >:( >:( to je totalna bedarija in m i je v šol mučno poslušat njihovo musko pa zakaj bi jih radi vidl v živo ??? ??? ??? ??? ??? ??? itaq ena Roberta (mislm da ji je tko ime ) ej visoka je metr sedem in pedeset pa še grda je aja pa beden je ko se sošolci zaljubjo v like ... >:( ??? ???

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #92 : 22 Maj 2008, 09:40:51
jA  RES JE!
sI MORTE MISLIT?
zDEJ BOMO MELI NA NAŠI ŠOLI ŠE EN TUJI JEZIK ZA IZBIRNEGA GRE SE PA MED ŠPANŠČINO PA FRANCOŠČINO!
fSI BI RADI ŠPANŠČINO!!!
zAKAJ LE?
oDGOVOR JE ZELO ENOSTAVEN PO MOJEM MI GA SPLOH NI TREBA PISATI.
pA KO GLEDAO RBD PA TO  ONI MISLIJO ,DA JE ŠPANŠČINA TAK IZI!!!!!!!
pA JE PO MOJEM KAR ZELO ZA J....... SE JO UČIT.


js se učim španščino že dve leti mam privatne ure pa ni težka sam morš dobit dobrga učitla :P :P :P :P :P :P


aja drugač mamo pa druge probleme ker jh gledajo misljo da obvladajo špansk ko jih popravm me pa naderejo  >:( >:( ??? ??? ???

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #93 : 22 Maj 2008, 13:56:48
ah, dejte no  >:( >:( to je totalna bedarija in m i je v šol mučno poslušat njihovo musko pa zakaj bi jih radi vidl v živo

ja pč...vsak ma svoj okus! men jih ni težko puslušat in priznam-tud men se je na začetku zdela telenovela Rebelde totalno neumna...ampak ko sem jo pa večkrat ogledala mi je bla pa super ;D in ja--->rada bi jih videla v živo in jih tud bom razn če odpovejo koncert ali pa mene zbije avto! ;)

lp


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #94 : 08 Junij 2008, 20:37:01
sam toliko .. da vas ne bo preveč zaneslo, da je španščina lahka!
španščina ni lahka. dokler se učiš lahke stvari kot npr:

Yo soy Nastja y tengo cincuenta años.
Tengo un perro que se llama Indi.
Soy de un pais muy bonito - Eslovenia

in podobne cvetke, še gre (:
ko pa pridejo na vrsto časi, OD (objeto directo ...) in še težje stvari, pa se ti ne zdi več tako lahko.

No Smrček, če pa si ti dala že vse to skozi, pol pa super.



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #95 : 08 Junij 2008, 20:49:42
Jao...

Zakaj meni vsi govorijo da je to že bilo prejšni teden?Svašta :D

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #96 : 08 Junij 2008, 21:28:08
¸Nisem še vsega sam skor vse pa :D

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #97 : 09 Junij 2008, 14:22:00
Ja sj če se ti učiš španščino zato ker ti je lep jezik je drugo.
Sam v našem razredu je že za nemščino se problem učit vsem je bedasto  ko pa vprašaš zakaj bi radi znali špansko  pa ti rečejo skoraj vsi:
Da bi se lohk z RBD-jevci menu! SAMO ZARADI TEGA BI RADI ZNALI  ŠPANSKO.

Aja pa kaj je res že tretja runda kart v prodaji?
(ker pol si jo grem kupit so me prepričale sošolke da če me ne bo zran ne bo zanimivo ;D)
Tisti ki znate špansko vsaka vam čast 8)

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #98 : 09 Junij 2008, 15:43:32
Ja res se prodaja ;)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #99 : 09 Junij 2008, 15:58:06
A to je nekaj takega, kot pred leti kelly family, cita itd? ;D

Ocitno zivim za casom, ker se mi niti sanja ne vornk zakaj se gre in zakaj so ti smrkavci popularni ;D


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #100 : 09 Junij 2008, 16:22:03
Ja 3 koncert je že.
GR so šle že v eni uri ;D

naja and zemy-super...prou si se odločila--->nebo ti žal, ker majo res hude muske :o :)

sam pravjo da 4 koncerta nebo...sam us zgleda de bo treba še enga naredit 8)
lp :-* :-*


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #101 : 09 Junij 2008, 17:23:19
A to je nekaj takega, kot pred leti kelly family, cita itd? ;D

Ocitno zivim za casom, ker se mi niti sanja ne vornk zakaj se gre in zakaj so ti smrkavci popularni ;D

Majo telenovelo (ja tok so pupolarni :( kot so bli Kelly family :-X) ampak so pa prov :-X :-X :-X :-X nevem zakaj jih poslušajo sam so bedni kt nevem kva (moji sošolci jih zato ker bi bli radi taki kot oni  Nekak takšni: :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X  >:D

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #102 : 09 Junij 2008, 21:31:22
Smrček sam tolk ... naša profesorca za španščino ne obvlada vsega (besedišča) pa še kakšna podrobnost ji kdaj iz glave uide.. ti pa pri 11ih letih obvladaš skor use? waaa, si se rodila v Španiji ali si samo muchacha extraordinaria?

jz osebno ne gledam rebelde, gledam pa razigrani par, ki mi je všeč predvsem zarad naglasa (:



doro

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 0
Odgovori #103 : 09 Junij 2008, 21:39:55
Kelly Family so bli ZAKON!!  :o :D :D
U tistih cajtih smo pač to poslušali in se usi zaljubli v enega bjondota dolgolasega  :D
Mladost pač  :P 8)  ::)



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #104 : 10 Junij 2008, 05:49:49
doro- zdaj so standardi pač drugačni  :P

Smrček, ja ti obvladaš vse  ;) Pri 11 močno dvomim. Moja sošolka je 10 let živela v Argentini, govori tekoče špansko, uporablja v govorenju tudi osnove- vendar sploh ne vseh časov (sicer o tem nimam pojma), ker ja, dokler govoriš jezik s katerim se samo sporazumevaš (tako kot pri angleščini- ni potrebno dosti znanja, da naročiš picco, ane!?) je lahko, ko pa začneš jezik bolj podrobno spoznavati pa... Je vsak jezik zapleten...



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #105 : 10 Junij 2008, 14:23:35
Zina se strinajm s tabo. Še slovenščina dela nekaterim probleme, pravilno čase postavljat pa ta sranje,(pridevniki, podredje pa te fore) pa je naš jezik   ;D


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #106 : 10 Junij 2008, 14:38:08
Še domačega jezika ne znamo nikoli v popolnosti glede na to potem tudi tujih jezikov ne, poleg tega je vsako leto nekaj novosti tudi na tem področju, sama sicer ne govorim španščine, mogoče se jo bom 1x (samo da najdemo čas, še prej pa je na spisku francoščina), zato pa tekoče aktivno znam angleščino in nemščini, s tem da mi pri slednji sprva rabim sekundo dve da se ufuram pa mi še vedno rata kaj kiksnit glede na to da je ne upoarbljam dovolj pogosto in da si ne zlatim besednega slovarja .

Torej noben jezik ni lahek, nobenega ne obvladamo v popolnosti, gledi da ga še nativni govorci ne in nekaj nam tudi izpuhti iz glave če ga premalo ali preredko uporabljamo ;) Poleg tega se tudi celo življenje učimo, jaz svoje znanje angleščine izpopolnjujem že cca 14 let, nemščine par leto tri manj, pa navkljub bogatemu besednemu slovarju jezika ne obvladam v popolnosti in ne poznam vseh fraz ;)  Še manj verjamem da v dveh letih pridobiš znanje za katerega se nekateri trudijo celo življenje, še posebaj če tega osvojenega znanje na nadgrajuješ z branjem ali uporabo jezika. ;)


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #107 : 10 Junij 2008, 21:26:28
Nisem rekla da znam vse (stara sem 12 >:D) veliko znam ker je moja učitlca odlična (rojena v Argentini) in ima sam mene vem da se v tako malo časa nebi mogla naučit vsega zato sem napisala da znam veliko (toliko da se brez problema pogovarjam z sošolko ki je hči od moje učitlce).Aja pa še to slovenščina je za tujce zelo zahtevna (bl kot angleščina)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #108 : 11 Junij 2008, 17:05:16
Kar se Slovenščine tiče...sem ravno zdaj dobila en mejl,kako se anglež uči slovenščino in krepavaš ko ugotavlja dvojino in kako bi naročil več kav :)

Jaz hodim na inštrukcije za angleščino k neki punci,ki ni slovenka in je prav zabavno ko jaz njo slovenščino ona meni angleščino.Potem se pa skregava kaj je pravilno slovensko in iščeva v SSKJ-ju :D

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #109 : 11 Junij 2008, 17:14:04
 ;D

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #110 : 11 Junij 2008, 17:51:54
Kar se Slovenščine tiče...sem ravno zdaj dobila en mejl,kako se anglež uči slovenščino in krepavaš ko ugotavlja dvojino in kako bi naročil več kav :)

Tjaša daj mi pošlji ta meil. Me prav zanima. (pošlji na [email protected] ) Hvala ti že v naprej  ;D ;D


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #111 : 11 Junij 2008, 20:05:52
Meni tudi prosim  :-[ :P

[email protected]



naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #112 : 11 Junij 2008, 20:20:59
Še meni ([email protected]) :o

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #113 : 12 Junij 2008, 14:32:37
NO potem pa še meni naj nehče pošlje ta mail :-[

[email protected]

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


nincy

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 1
  • тнє σиє ωнσ мαкєѕ му ∂αу

Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #115 : 12 Junij 2008, 16:51:19
Moj sošolec ima 7 vstopnic :o

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #116 : 12 Junij 2008, 17:28:47
res???
Kaj jih prodaja?

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #117 : 12 Junij 2008, 17:35:37
Ne, mislim da so vse že zasedene..

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #118 : 12 Junij 2008, 19:56:42
qlql..nvem kaj jih bo tuk nucu ampak ok ;D
jst mam eno pa mi je ta najboljša  :o


DoGG-giRrLL

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #119 : 09 Julij 2008, 14:42:50
A ima kdo kšno sezono te nadaljevanke rebelde na DVD-ju ??  Jst bi jo ful rada kupila pa nikjer ne najdem, tko da če bi mi kdo lohk presneu pa bi kuplla  :) če bi blo možn.
Lp, Dog girl  ;D