Plush Puppy kozmetika

botticelli · 13943

botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
: 29 Februar 2008, 19:37:34
Zanima me ali kdo že pozna to kozmetiko in ali jo kdo mogoče že uporablja? Pri nas se seveda ne dobi, drugače pa je zadeva iz Avstralije in je popolnoma organska, netestirana na laboratorijskih živalih ter bila razvita za potrebe razstavnih psov.

Prilagam link do originalne strani:

http://www.plushpuppy.com.au/



kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #1 : 29 Februar 2008, 19:58:22
Uporablja moja vzrediteljica in zelo pohvali. Zelo dobro se da ukrotit dolgo dlako z ogromno podlanke, kar zna biti velik problem s kakšno drugo kozmetiko.



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #2 : 29 Februar 2008, 20:22:27
Jaz sem čisto navdušena, tako da moram v kratkem sprobati :)

Pa mi pride vsaka informacija prav. Hvala!


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #3 : 18 April 2008, 13:44:33
botticelli: jaz sem tudi poskusila in bila zelo zadovoljna!Sicer je zdaj ne uporabljam več, jo pa prinašam z razstav kolegici. Najlažje se jo dobi na kakšnih razstavah v Avstriji, Nemčiji, enkrat sem jo zasledila na Slovaškem in pa na vseh večjih razstavah (evropska,svetovna...).


Eva D.

  • *
    • Prispevkov: 22
    • Točke: 0
  • When I look in those bright brown eyes...
Odgovori #4 : 19 Maj 2010, 17:56:04
Mene pa zanima, če jo je že možno dobit kje tu pri nas v Sloveniji? Ve kdo za koga? Zaenkrat mi je znana samo zastopnica iz Hrvaške, ampak imamo baje tudi mi uvoznico, ki uvaža to k nam  ???... Je to res in če je, ali ve kdo za kakšen kontakt?

"A dog is not almost-human, and I know of no greater insult to the canine race than to describe it as such." - John Holmes


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #5 : 11 Junij 2010, 12:20:27
Ni uvoznika, baje da ena ženska sodeluje z to hrvaško uvoznico in od nje dobavalja - oz bo... ne vem, nekaj v tem smislu.

Poanta je, da tudi hrvaška uvoznica že kao en čas uvoža to kozmetiko, ampak se je ni dalo nikejr dobiti :) sem jo prvič zasledila šele na cacib Umag sedaj maja. Najbolje da kontaktiraš  tole hrvaško uvoznico in ti ona pove kdo jo pri nas zastopa.
aja pa problem je ker so ji ostale samo velike embalaže vsega :)

no sem vseeno kupila balzam, silk..... ne vem točnega imena. Na golih je ok, na odlakanih pa moram dati fuuuuuul balzama, pa še vedno ni pravega efekta. tako da kolikor mi je všeč kozmetika, ker naj bi bila res čist naravna (no  ok tudi to moram še preveriti koliko naravna), samo sam efekt pa ni ne vem kaj. rabim pa res en ful dober balzam za dolgo gosto dlako. No tako da sem sedaj 100% da je Pure paws še vedno najboljše kar sem sprobala :)


Li Mei

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 11 Junij 2010, 17:51:41
Jaz sem s to kozmetiko zelo, zelo zadovoljna! In naročila sem jo v Sloveniji (nekaj pa tudi že v Zagrebu). Eva, sem ti v Barju povedala kje jo dobiš, pa si verjetno pozabila  ;). Gospa je iz tvojega konca. Lahko ti na mail napišem, ker ne vem če lahko tule objavim njen kontakt. Samo tvojega maila nimam  :-[...



martinag

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 11 Junij 2010, 17:56:19
hoj:) js imam O.M.G za vozlje in se res lepo razčese.. in je reees kul ;)
(cena pa niti ne)



Li Mei

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 11 Junij 2010, 18:02:11
Imaš koncentrat ali ne?



martinag

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 11 Junij 2010, 20:13:36
ja, koncentrat.. je kar za dolgo :)



Eva D.

  • *
    • Prispevkov: 22
    • Točke: 0
  • When I look in those bright brown eyes...
Odgovori #10 : 02 Julij 2010, 10:17:41
Li Mei, se opravičujem za tako pozen odgovor... sem bolj poredko na tem forumu, pa sem šele sedaj opazila, da je tema oživela  :)... Ja, vem da si mi povedala celo ime te gospe, ampak si nisem zapisala in posledično tudi čisto pozabila  :-[. Sem potem spraševala po Mariboru, če kdo kaj ve, pa so mi dali kontakt samo od hrvaške uvoznice, ki pa je nisem kontaktirala, ker še ni bilo take sile... zdaj pa je, ker grem z zalogami #1all systemsa že proti koncu... Prosim, če mi lahko kontakt od te naše "uvoznice" pošlješ na [email protected] - pa 1000-krat hvala  :)...

O.k. botticelli upam, da nisi to napisala za Natural Silk Protein Conditioner, ker tega nameravam kupiti jaz za svojega psa z enormno količino komplicirane dlake z obilico podlanke in za nego le-te bi potrebovala res en dober balzam... Sicer sem enkrat po najboljših priporočilih že preizkusila ta dotični balzam, ampak sem ga mešala v razmerju 50:50 + nekaj kapljic olja, ki ga sicer uporabljam, pa je bil rezultat super... Ampak če bom v takšnem razmerju mogla mešat, bom porabila tudi 5 literskega v ekspresno hitrem času :-\ - to pa zna bit finančno pošten zalogaj...





"A dog is not almost-human, and I know of no greater insult to the canine race than to describe it as such." - John Holmes


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #11 : 02 Julij 2010, 12:39:34
Ja točno za tega sem to napisala, žal. ne narobe razumeti, balzam mi je super, ampak ga res moram dati ogromno, da dobim željen efekt. zato pa ga imam smao za gole, ki imajo ful manj dlake in še to samo na glavi in repu :):) Za pufkico, z ogromno dlake, pa brez heca porabim ogromno blazama in še vedno ni siti efekt.

jaz ti proporočam da vseeno kupiš, pa sprobaj še kakšnega od pure paws, pa boš primerjala. saj ako je da na eni dlaki je bolje eno, na drugi drugo.


DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 13 December 2010, 12:22:46
Mene pa zanima, če je možno da je slab šampon kriv za prhljaj? Mojo sem namreč včeraj umila, in danes je polna belih pikic, prhljaja. Imamo pa dokaj suh zrak v stanovanju, tudi rože nam nikoli ni uspelo met... ::) Bi se dalo to mogoče popravit s kakšnim balzamom, šamponom PP za občutljivo dlako/kožo?
Lp



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #13 : 13 December 2010, 14:44:08
Ja definitivno vzameš šampon za občutljivo kožo, z naravnimi sestavinami, brez agresivnih sredstev.

In ja možno je, posebno še šampona niste razredčili, če se ga ni spralo in če je bila koža že v osnovi bolj suha.

Pri dolgodlakih se itak priporoča uporaba balzama, samo ena normalna koža nebi smela tako odreagirati da je prhljaj iz enega na drugi dan.

Aja pa možno je da imate slab nekvaliteten glavnik ali ga ne veste uporabljati - se lahko tudi navlaženo kožo preveč drgne in oskubi.


DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 13 December 2010, 19:29:08
Imam kratkodlakega psa-dobermana. Mislim, saj je bil že prej prhljaj, zdaj je dolgo nisem oprala in ga je bilo veliko manj tako da res sumim šampon.. Ker sem ga kupila za 4e v eni pasji trgovini, pa ni za razredčit.. Bo treba kar to menjat, ker pomojem ni od hrane, ma Orijen.
lp




čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #16 : 14 December 2010, 09:34:50
Tist šampon za 4eur lahk porabiš za pomivanje tal ali pa pasje opreme, če pereš ročno. Na psu pa rajši ne, ker mu očitno ne odgovarja.

Sem pa opazla pri moji da ima veliiiko lepšo in mehkejšo dlako po dežju (jo sprehajam brez plašča) in ko je sneg, ker se ogromno prerola po njem.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #17 : 15 December 2010, 19:15:39
Meni se je pri kratkodlaki psici (amstaff) najbolje obneslo razredčiti šampon v cca litru tekočine, potem pa sem to s penasto gobico nanesla na psico, jo premasirala in sprala. Efekt je nekajkrat boljši kot če daješ šampon direktno na psa. Prakticiram pa to na vseh, s tem da pri kratkodalkih s podlanko to tekočino potem počasi vlivam na psa in masiram, da se razporedi.


planetpsov

  • *
    • Prispevkov: 27
    • Točke: 0
Odgovori #18 : 10 Junij 2013, 14:18:53
Pozdravljeni,

Sporočamo eno dobro novico. Plush Puppy kozmetiko se bo kmalu dalo dobiti tudi v Sloveniji.

Več informacij pa v naslednjih dneh.




WhiteSammy

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #19 : 21 Januar 2014, 14:50:29
Ewo, jaz sem ga dobil direktno iz Australije.
Cena je neprimerno nižja napram ceni, ki sem jo plačal na razstavah.

1x deep cleaning šampon 500ml
1x herbal white šampon 500 ml
1x Natural Body Building šampon 500ml
1x Grooming Spray (brushing and detangler)
--------------------------------------------------------------
60€ :)



namshi

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #20 : 23 Februar 2014, 23:34:50
A se da naročiti direktno od njih? Pošiljajo v Slovenijo? Koliko pa pride poštnina na teh 60 evrov?