Eagle Pack

rožica · 44643

sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #60 : 25 September 2008, 14:44:01
Prodam 7,5 kg vreco Holistic Large Breed Adult. Vreca je originalno zapakirana. Prodajam, ker moji ne odgovarja vec.

Cena 20€. Info na ZS.



wind

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
  • Grand Caniche
Odgovori #61 : 25 September 2008, 18:59:09
Jogurt, kefir in skuto dobiva redno, pa stanje ni nic boljse :(

Oprostite, malo off topic.....................in verjetno so ravno zaradi mleka in mlečnih izdelkov težave.........nekateri psi pač teh stvari ne "prenašajo" zaradi laktozne intolerance. Poskusite brez dodajanja mlečnih izdelkov.

Drugače pa smo tudi mi na Eagle pack-u.



simsa

  • *
    • Prispevkov: 118
    • Točke: 0
  • Daisy in Aisha
Odgovori #62 : 04 Oktober 2008, 19:52:49
Tudi midve sva že en mesec na Eagle Pack Puppy varianta; prej sva imele Eukanubo, pa je ni kaj prida rada jedla. Dajem ji Puppy in malo dodam za aktivne, ker želim, da malo pridobi nazaj, ker prej ni jedla tako, kot bi morala.
Zdaj teh problemov ni več (upam, da jih več ne bo), pa še Aisha je res črna (mislim res črna), dlaka je sijoča in sploh opažam same pozitivne spremembe; je pa res, da je prej kakala bolj trdo blato, sedaj pa je mehkejše, pa se mi zdi, da je še boljše za njo, ker je prej včasih prav pritiskala;

Priporočam Eagle Pack. ;D


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #63 : 04 Oktober 2008, 20:48:14
Midve sva pa mogle zamenjat  :( Ji ni in ni ustrezal Eagle pack.. pa sva poskusle puppy large breed in holistic large breed adult. Je imela ful vetrove, pa kakci so bili mehki.



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #64 : 14 Oktober 2008, 11:08:19
YES YES YES YES mi imamo pa končno hrano ki jo je Neon po ne vem več koliko mesecih z veseljem pojedel. Zdaj samo upam, da je dovolj kalorična, da bo pridobil še tistih par kg ki mu jih manjka.  ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #65 : 17 Oktober 2008, 14:00:45
Prodam 6 kg Eagle pack Holistic select large & giant breed adult formula za 20 €.

Prodajam, ker ima moja alergijo na prehranske prsice in sva do nadaljnega na kuhani hrani :'(

Info na ZS.



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #66 : 03 November 2008, 19:14:47
ojoj, na žalost sem naletela na en članek, ki me je malo spravil v slabo voljo, sicer mi je Eagle pack super hrana, in tudi nimam pojma kako je z drugimi, no kakorkoli priporočam branje tegale in prosim še za kakšno mnenje  :(

Eagle Pack Pet Food reported to contain acetaminophen

http://bigcatnews.blogspot.com/2008/09/eagle-pack-pet-food-reported-to-contain.html
 lp



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #67 : 04 November 2008, 17:56:21
Prebrala.

Zaenkrat imam za Neona to hrano en mesec. Rad jo je in ni problemov s kožo. Nima nobenih znakov kot so vpisani v članku (bruhanje, driska...), tako da zaenkrat se jaz ne bom sekirala.

Sicer pa acetaminophen, ki naj bi bil najden je sicer zdravilo proti bolečinam in vročini. Nevaren naj bi bil samo v velikih dozah in sicer za jetra. Pa še to večinoma v kombinaciji z alkoholom.

Kaj pa vem, sicer se to verjetno vidi na daljši rok ampak ker 100% nikoli ne moreš vedeti bom zaenkrat še zaupala podjetju, da je v hrani res tisto, kar imajo listano na strani in da so res tako visoko kar se testov tiče. Sicer pa - povsod ampak čisto povsod je vedno kakšen kiks. Če se bomo sekirali za vsakega bomo lačni tako mi kot naši psi, ker potem je bolje da sploh nič ne damo v usta.

Moje mnenje, profi kar se hran tiče pa tudi nisem.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #68 : 04 November 2008, 18:08:29
Jap se strinjam z neyko...v bistu nikoli nikoli ne moreš vedeti kaj je dejansko v kupljeni hrani - ne samo pasji, tudi človeški. Mislim da če bi ljudje vedeli kaj delajo z trenutno sezonskimi agrumi, potem se nobeden več dotaknil nebi nobene mandarine in pomaranče (da omenim samo sezonsko sadje :))

In glede na to da je bilo najdeno v malih količinah, pri psu paracetamol načeloma ne povzroča težav, razen če se ga ful predozira ...http://en.wikipedia.org/wiki/Paracetamol



eaglepack

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #69 : 04 November 2008, 20:04:26
V Eaglepackovih hranah acetaminophena nikoli ni bilo, prav tako Eagle Pack nikoli ni bil deležen nobenega odpoklica hrane.
Zgodba, opisana na blogu v letošnjem septembru, se je dejansko odvijala leta 2007. Pomlad 2007 je zaznamovala "melaminska afera" in številni odpoklici hran. Eagle Pack je bil med redkimi proizvajalci, ki v to afero niso bili vpleteni.
Poleti je po spletu začela krožiti vest, da so v Eaglepackovi Holistic Select Senior Care Formuli odkrili acetaminophen (v sledovih). Vest je slonela na izvidu komercialnega laboratorija, ki je omenjeno hrano testiral na željo in stroške lastnice dveh psov. Eagle Pack je takoj, ko je za to izvedel, zahteval testiranje v laboratorijih zvezne FDA (Food and Drug Administration), ki je pristojna za nadzor nad hrano. Prav tako je poslal svoje hrane v testiranje dvema neodvisnima in referenčnima univerzitetnima laboratorijema.
Nobeden od izvedenih testov acetaminophena v Eaglepackovih hranah ni odkril (če bi ga, bi FDA Eaglepackove hrane nemudoma odpoklicala, prav tako bi nemudoma izgubil EU licenco).
Podobno kot Eagle Packu se je dogodilo tudi Canidae, Innovi in še nekaterim zelo kakovostnim blagovnim znamkam. Kmalu po "melaminski aferi", v katero tudi niso bile vpletene.
Kakorkoli že, izsledki uradnega laboratorija zvezne FDA so potrdili, da acetaminophena v Eaglepackovih hranah ni bilo. O tem, kako in zakaj se je acetaminophen znašel v izsledkih komercialnega laboratorija (in v vesti na spletu), pa verjetno nima smisla razpravljati.
Pozdrav,
Igor



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #70 : 04 November 2008, 21:26:34
hvala za pojasnilo
lp  ;)



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #71 : 05 November 2008, 06:36:50
Jaz bi pa tu samo nekaj dodala...ko bi vi vedeli koliko vsega FDA pomete pod preprogo ::)

Pa ne mislim zdej tocno na ta primer, ampak na sploh..jaz FDA ze dolgo nimam za nek relevanten vir.



Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #72 : 05 November 2008, 14:54:30
Jaz bi pa tu samo nekaj dodala...ko bi vi vedeli koliko vsega FDA pomete pod preprogo ::)

Pa ne mislim zdej tocno na ta primer, ampak na sploh..jaz FDA ze dolgo nimam za nek relevanten vir.

Recimo http://www.truthaboutpetfood.com/articles/137/1/Undeniable-Proof-the-FDA-allows-Pet-Food-to-Break-the-Law/Page1.html


Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #73 : 16 November 2008, 21:04:15
Super hvala za uraden odgovor. Je fajn prebrat od distributerja - torej spremljate forum?  8) :)

Sicer pa se je ta novicka obregnila samo Eagle Pack Senior Dog Food. Ampak jaz kar verjamem uradnim izsledkom - PLUS to, da sod al testirat hrano še dvema (neodvisnima) laboratorijema.

To je tko, kot če prebereš kako novičko v rumenem tisku - ne moreš resno vzet - ali pa vsaj z rezervo.



Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #74 : 25 November 2008, 21:37:11
No, jst sem pa danes dobila testar z okusom lososa. Ta hrana mu je bila zelo všeč, da ni več hotel jest oz. je briket pljunil ven (AG losos). Malo me je zmotilo, ker so briketi zelo majhni, vendar pa sem bila takoj vesela, ko jih je grizel. Tako, da preden mi zmanjka te hrane, jo bom sigurno naročila.  :P



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #75 : 30 December 2008, 19:14:49
No naš "občutljivček" je že dober mesec na Eagle Packu in je super. Res sem zadovolna!
Tudi konzerve so se super obnesle! Da o prijaznosti ljudi in popustih ne govorim! :o
Tako da zaenkrat ostajamo na tej hrani, ker sm zeloo zadovoljna z vsem!



melisa

  • *
    • Prispevkov: 205
    • Točke: 0
Odgovori #76 : 31 December 2008, 07:43:32
Tudi moji dve bernki sta zdaj že 4 mesece na eaglepacku in sem zelo zadovoljna. Imata ga zelo radi in tudi dlaka se jima je izredno izboljšala.  :)

Lp, Eva


Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #77 : 31 December 2008, 09:40:19
A je morda kdo probal že Holistic Select Duck Meal & Oatmeal Formula? Me zanima kako imajo radi ta okus?



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #78 : 31 December 2008, 12:12:48
YES YES YES YES mi imamo pa končno hrano ki jo je Neon po ne vem več koliko mesecih z veseljem pojedel. Zdaj samo upam, da je dovolj kalorična, da bo pridobil še tistih par kg ki mu jih manjka.  ;D

Enakoooo! :o Taj - največji zbirčnež, obožuje tele briketke! :o :)
Jih z veseljem poje - seveda mora bit tud kakšen mesek zraven al pa kaj podobnega, ampak bistvo je, da vse poje! ;D

Trenutno imava doma Eagle pack Super Premium Power Formula 30/20 in pa Eagle Pack Super Premium Orginal Adult Formula 25/15. :)
Malo kombiniramo. :D



Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #79 : 31 December 2008, 13:37:25
A je morda kdo probal že Holistic Select Duck Meal & Oatmeal Formula? Me zanima kako imajo radi ta okus?
Smo. Jih z veseljem poje, na koncu pa še trikrat preliže posodo in išče okrog, če je slučajno še kje kakšen briket. ::) Sicer Sammy ni izbirčen, ampak se mi zdi, da ima vse okuse iz linije Holistic Select malenkost rajši kot katerekoli druge. Dlaka super, prebava super, sestava briketov pa je itak ful kvalitetna. Skratka, mi smo zelo zadovoljni že od spomladi. ;D

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #80 : 31 December 2008, 13:52:28
Super. Pol gremo pa na račko, ko nam zmanjka lososa. Malo spremembe.  :P



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #81 : 31 December 2008, 14:05:33
Mi smo probali samo konzervo račko, pa so bli vsi zadovolni ;D
Brikete bomo pa naslednjič sprobal :) sploh pa ne dvomim da ne bi bilo ok ;D



hovakaj

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 264
    • Točke: 0
Odgovori #82 : 31 December 2008, 19:46:51
No Alessa  že 3 mesece je Eagle Pack. Brez kakršnih koli težav smo zamenjali hrano. Dajem ji brikete jagnje in riž holistik selekt in sem zelo zadovoljna. Dlaka je črna sijoča, prebava ok...  sicer je Alessa hudo požrešna, tako da še nikoli ni ostal noben briket v posodi  ;D

lp


eaglepack

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #83 : 12 Februar 2009, 12:35:04
Referenčni Whole Dog Journal je objavil "Top Ten" izbor najbolj kakovostnih hran za leto 2009.
Eagle Pack je ponovno, že deseto leto zapored, izbran v "Top Ten" izbor tako v kategoriji briketiranih hran kot v kategoriji konzerviranih hran za pse.

Od hran, dosegljivih na slovenskem trgu, sta v kategoriji briketiranih hran v ta prestižni izbor uvrščeni le še dve blagovni znamki, med konzerviranimi hranami pa ena.

Pozdrav,
Igor



Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #84 : 12 Februar 2009, 16:43:19
Sem prov vesela  :D mi smo namreč zelo zadovoljni s to hrano, take dlake še ni imel, kot jo ma sedaj  ;D



panaque

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #85 : 12 Februar 2009, 17:03:42
Mi lahko prosim kdo, ( Igor ),  pošlje tabelo "Top ten" pasjih briketiranih hran, saj sem tudi jaz pred menjavo znamke hrane, med katerimi je v igri tudi Eagle Pack.



eaglepack

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #86 : 12 Februar 2009, 18:53:39
Med briketiranimi hranami, prisotnimi na slovenskem trgu, sta v "Top Ten" izboru poleg Eagle Packa še Canidae in Taste of the Wild, med konzerviranimi pa Canidae in Eagle Pack.

Igor



irzi

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 2
Odgovori #87 : 12 Februar 2009, 18:59:49
katere top ten so pa konzerve? :-[

"I did then what I knew then, when I knew better, I did better."
Maya Angelou


panaque

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #88 : 12 Februar 2009, 20:02:30
Ali je morda katera določena vrsta hrane Eagle packa v vrhu, npr holistična ali premium, kateri okus, ali na splošno ?



eaglepack

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #89 : 13 Februar 2009, 05:52:19
Med briketiranimi hranami vse recepture Holistic Select linije, to je 9 različnih receptur. 3 hrane so za mladiče, 5 jih je za odrasle pse, od tega 3 hipoalergene, 1 pa je za starejše pse.
Med konzerviranimi hranami vseh 8 različnih pločevink - 1 za mladiče, 6 okusov za odrasle pse in spodbujevalec apetita.

Igor