Eagle Pack

sanya · 8954

sanya

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
: 12 Marec 2008, 19:17:23
V Slovenijo je prišla nova hrana... Eagle Pack.

Izdelujejo jo v Ameriki, kjer imajo svojo tovarno (velika večina hran za male živali je proizvedenih v
isti tovarni), svoj laboratorij in svoj lastni razvojni oddelek.
Meni je predvsem pomembno to, da v hrani ni nobenih dodatkov, kot recimo hormoni, kemični
konzervansi, barvila, antibiotikov, ostankov pesticidov in herbicidov...
Kvaliteta sestavin pa je na nivoju, ki je primeren tudi za človeško prehrano.

Sama uporabljam to hrano že skoraj 3 leta in sem zadovoljna.

Sem ena od klubskih poverjenikov, tako da mi lahko pišete, če imate kakršnokoli vprašanje, ...
Stran: www.eaglepack.si.

LP, Sanja



Tinchka

  • *
    • Prispevkov: 179
    • Točke: 0
  • naša Maci =)
Odgovori #1 : 12 Marec 2008, 20:33:53
A to se da samo prek interneta kupit ali tudi v kakšni fizični trgovini? In če, v kateri?

Mačji žur! :)


Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #2 : 12 Marec 2008, 20:52:50
Hudo, še hrano za dihurje mate, se vidi, da ste iz Amerike.  :D

p.s.: Če rabite lektorja, sem tu. Nekaj napakic opaženih ...



sanya

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 13 Marec 2008, 18:04:19
Zaenkrat se hrana prodaja prek poverjenikov ali prek interneta.

Lahko ti dostavi kakšen poverjenik. S kje si, če lahko vprašam?
Prek interneta ti lahko naročim tudi jaz kot klubski poverjenik, pa ti dostavijo na tvoj
naslov brezplačno, plačaš pa po povzetju.

 



Tinchka

  • *
    • Prispevkov: 179
    • Točke: 0
  • naša Maci =)
Odgovori #4 : 14 Marec 2008, 12:39:36
Ahaaa... Jaz sem iz Šempetra pri Gorici. Mi je pa res malo nerodno naročat prek interneta, ker bi mogla plačat poštnino - verjetno ne bi naročila hrane za 40 eur  :-\ Če pa bi se dalo kako brezplačno zmenit, potem pa super  :-9

Sem pa dobila danes vzorčke - hvala, hvala  ;D Bomo zdej malo probali, meni so po sestavinah že zelo všeč, bomo pa vidli, kaj bo rekla Maca. Ma glede briketov itak ni izbirčna, tako da bom verjetno kdaj kaj kupila.

Mačji žur! :)


Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #5 : 14 Marec 2008, 14:22:57
Jaz sem ji tudi že dobila - hvala za tako super hitro pošto! 

Ficko je takoj snedel brikete (on je naš gurmanski maček), Yoda pa pač izbirčnica  :-[ občasno še svoje stalne hrane noče jest.



Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #6 : 14 Marec 2008, 14:26:03
Citat: sanya
Prek interneta ti lahko naročim tudi jaz kot klubski poverjenik, pa ti dostavijo na tvoj
naslov brezplačno, plačaš pa po povzetju.

Torej je poštnina v tem primeru zastonj, plačaš samo ceno hrane? 



sanya

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 14 Marec 2008, 15:47:17
Pardon, sama imam 4 pse, tako da naročilo nikoli
ni pod vrednostjo 40 EUR.  ;)
Če naročiš nad 40 EUR poštnine ne plačaš, sicer pa.

Jaz sem iz Tolmina in grem večkrat v Gorico, tako da se lahko
kaj zmeniva, če si zainteresirana, pa ti pripeljem. Samo povej kaj,
koliko, kje, ...

Še nekaj: sama nisem nobenih testerčkov pošiljala, pa me zanima,
a ste jih naročili direkt na strani eagle packa?





Tinchka

  • *
    • Prispevkov: 179
    • Točke: 0
  • naša Maci =)
Odgovori #8 : 14 Marec 2008, 15:56:13
Ja, na strani od Eagle Packa. Sem kliknila na levi strani Akcija in tam piše za vzorčke in sem poslala sporočilo kar iz spletne strani. Sem poslala v sredo in danes že dobila. Res ekspresno  8)

Ja, jaz imam doma samo eno malo muco tako da hrane ne porabimo dosti. Tako da bi samo vsake toliko kakšno srednje veliko vrečo vzela. Pa ne še takoj zdaj, ker imam še nekaj zaloge. sanya, ko bom kaj rabila, ti pošljem zs. Hvala že zdaj za pomoč  :)

Mačji žur! :)


Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #9 : 10 Oktober 2008, 23:02:45
Tinchka, si probala to hrano? Moja jo obožuje - najprej ni hotela, pol pa napad.  :o Kupla sem holistično morsko za debeluške (za Fickota), smao on ne mara preveč, poje pa, če kaj ostane v Yodini posodici (in največkrat ne  ;D ). Danes poleg te še uno z raco za premalo aktivne muce. Moji suhici dam pač malo več.

Ko bom naslednjič naročala (čez kaka 2 meseca), lahko naročiva skupaj in imava zastonj poštnino (itak si dost v LJ), če boš želela.



Tinchka

  • *
    • Prispevkov: 179
    • Točke: 0
  • naša Maci =)
Odgovori #10 : 17 Oktober 2008, 01:19:47
Hehehehe  ;D

Probali smo samo vzorček. Ma itak nima veze, moja dva jesta vse, Maca je pa sploh požeruh. Po novem nisem skoraj več nič v LJ, druga stvar pa je, da po novem veliko več hrane porabimo. Če se bom kdaj (kar se verjetno bom) odločila za Eagle Pack, ga pa grem lahko iskat tudi v Italijo.

Hvala vseeno za ponudbo.

Mačji žur! :)


Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #11 : 17 Oktober 2008, 16:20:27
hehe

Joj, moja izbirčnica je pa čiiiist nora na to hrano. Zdaj sem poleg te morske kupla še raco (in oves) za Fickota in ne boš verjela: ko sem jima ene drugič dala: fickotu celo porcijo race, Yodi pa pol race pol morske ... in nista vsega pojedla, je šla Yoda najprej njegove ostanke pojest, potem pa še svoje.     ::) Ok, ko sem to opazla (sem nekaj delala na rač. in sem samo slišala oddaljeno grickanje), je bilo že too late - Yoda se je doebsedno NAŽRLA, da se ji je na glas rigalo. Pujsa mala! Sem jo mogla po trebuščku masirat, da je šel zrak ven (drugače ne golta), pa se ji je še kar. Sem bla 100%, da bo šla bruhat, ona pa me je samo zadovoljno gledala in se oblizovala. O ti bog! 



Taša

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 02 Maj 2009, 12:15:23
A še kaj hranite svoje mačkone s to hrano?

Kakšne izkušnje imate na dolgi rok?



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #13 : 02 Maj 2009, 13:11:30
Jaz sem jih hranila (2 domača mucka) s to hrano več kot pol leta in je bilo vse BP. ;)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


Taša

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 09 Junij 2009, 16:49:50
Katera Eagle Pack hrana je najbolj primerna za kastriranega mačkona, starega 3 leta, ki živi samo v stanovanju?  ???

Kakšna je razlika med navadnimi briketi in holistic varianto?  ???

LP