Svetovno prvenstvo belgijskih ovčarjev 8.-11.5.2008

Urška · 20831

Princ

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 08 Maj 2008, 07:06:01
Ja, ravno včeraj zvečer smo ugotavljali, da moraš skoraj doktorirati zraven, da najdeš - po mojem mnenju je mapa/lokacija stran, ki bi morala biti na naslovnici, vsekakor pa bolj pregledna.
Sicer pa klikni na kontakt/contact (koja fora??) in se pomakni navzdol. Tam je zemljevid in označeni sta obe lokaciji. Malo poklikaj še pluse in minuse, da dobiš uličice (ki ti sicer dosti ne pomagajo)- osrednje prireditve so na štadionu v Kočevju.
Lp, Mateja



Canis

  • *
    • Prispevkov: 182
    • Točke: 2
Odgovori #31 : 08 Maj 2008, 08:12:26
Uff, hvala Princ  ;)

Ne vem kako kakšen tujec to zadevo najde ampak OK  ::)



IgiS

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 1
Odgovori #32 : 08 Maj 2008, 09:22:04
Ja, ravno včeraj zvečer smo ugotavljali, da moraš skoraj doktorirati zraven, da najdeš - po mojem mnenju je mapa/lokacija stran, ki bi morala biti na naslovnici, vsekakor pa bolj pregledna.
Sicer pa klikni na kontakt/contact (koja fora??) in se pomakni navzdol. Tam je zemljevid in označeni sta obe lokaciji. Malo poklikaj še pluse in minuse, da dobiš uličice (ki ti sicer dosti ne pomagajo)- osrednje prireditve so na štadionu v Kočevju.
Lp, Mateja

j$%#ga, to je prvenstvo samo za doktorje  ;D
Boš še presenečena, to ni vse   :P


Princ

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 08 Maj 2008, 09:59:02
j$%#ga, to je prvenstvo samo za doktorje  ;D
Boš še presenečena, to ni vse   :P

Itaq. Važno da klikne :-*.
Ampak meni so na seminarjih povedali, da je dobra spletna stran tista, na kateri s čimmanj klikanja prideš do najbolj relevantnih podatkov. In kot sem videla, ste zdaj zemljevidek pomaknili navzgor ;D. Zakaj že ;)?
Me pa zanima - ker si glih naveden v copyright - ali se bodo rezultati vnašali še istega dne mogoče? Zanima me predvsem petek in agility bolj kot klasika :-[ ;).
Lp, Mateja



IgiS

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 1
Odgovori #34 : 08 Maj 2008, 12:04:01
Itaq. Važno da klikne :-*.
Ampak meni so na seminarjih povedali, da je dobra spletna stran tista, na kateri s čimmanj klikanja prideš do najbolj relevantnih podatkov. In kot sem videla, ste zdaj zemljevidek pomaknili navzgor ;D. Zakaj že ;)?
zaradi tebe  :o , da ti miško ne prekuri ko iščeš zemljevid  ;D

Me pa zanima - ker si glih naveden v copyright - ali se bodo rezultati vnašali še istega dne mogoče? Zanima me predvsem petek in agility bolj kot klasika :-[ ;).
Lp, Mateja
rezultati za klasiko bodo on-line (zamuda cca 10-15 min, pri sledi malo več), pri agility-ju pa bom probal objaviti rezultate (1 ,2 tek ...bla bla - nimam pojma glede agility-ja) ki mi jih bodo dali.
Seveda bo to objavljeno, če bo možen dostop do interneta  ??? , če ne pa ne bo nič z sprotno objavo rezultatov.

LP
Igor


Princ

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 08 Maj 2008, 12:15:43
zaradi tebe  :o , da ti miško ne prekuri ko iščeš zemljevid  ;D
LP
Igor

Saj jaz sem ga kar hitro našla  O0, folk (tudi po drugih forumih) sprašuje in se tudi čudi, kaj ima zemljevid delat pri kontaktih. Pa niso vsi glih "debili" za računalnikom.( Pa ne, da osebno jemlješ, ker si stran mogoče ti pripravil ::)?)
Za podatek o rezultatih pa hvala :).
Lp, Mateja



IgiS

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 1
Odgovori #36 : 08 Maj 2008, 12:22:22
folk (tudi po drugih forumih) sprašuje in se tudi čudi, kaj ima zemljevid delat pri kontaktih.
Mogoče sem res prestar ampak zdej mi pa samo še povejte, da zemljevid NE spada pod kontakte, pol pa se takoj neham ukvarjat z kinologijo  >:D


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #37 : 08 Maj 2008, 12:34:23
Mogoče sem res prestar ampak zdej mi pa samo še povejte, da zemljevid NE spada pod kontakte, pol pa se takoj neham ukvarjat z kinologijo  >:D
ej ne vem zakaj  ::), u bistvu smo samo čist brez veze navajeni, da se pod "kontakti" nahaja mail naslov, pa telefonska številka, al pa knjiga gostov in da se lokacija nahaja na prvi strani kot naslov, al pa pod kakšnim napisom "kje smo", "lokacija", "dostop", "kako do nas" in podobno   8) .

Nima pa to nobene veze s kinologijo, ker so vse (pardon večina  :P) spletne strani tako zastavljene  :D

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


IgiS

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 1
Odgovori #38 : 08 Maj 2008, 13:04:27
ej ne vem zakaj  ::), u bistvu smo samo čist brez veze navajeni, da se pod "kontakti" nahaja mail naslov, pa telefonska številka, al pa knjiga gostov in da se lokacija nahaja na prvi strani kot naslov, al pa pod kakšnim napisom "kje smo", "lokacija", "dostop", "kako do nas" in podobno   8) .

Nima pa to nobene veze s kinologijo, ker so vse (pardon večina  :P) spletne strani tako zastavljene  :D
... in kako prideš to tam (beri zemljevid), vsaj večina strani ima tako  :P



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #39 : 08 Maj 2008, 21:26:18
Mi smo včeraj videli ovire za agility, so super. Še nekaj luštov.








"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #40 : 08 Maj 2008, 21:41:58
Kratko poročilo - ko se pripeljete v Kočevje, greste v smeri center (pri prvi tabli oz če me spomin ne vara, je to tabla desno za policijo), potem levo, pa samo ravno, ko se pride skoraj do cerkve je pa na desni na kandelabru A4 format list kjer piše FMBB, ko prideš na 2 metra  :P ;). V glavnem, če falite 'center', tako kot jaz, potem se peljete stalno v smeri tabel center in potem pri cerkvi (ki bo zdaj na desni strani) zavijete levo.  Potem pa samo ravno in sledite karavani vozil in belgijcev v raznoraznih oblikah  :).

Prostor je fajn, sence je nekaj, blizu je voda, stadion je lep, agi parkur je dokaj primeren tudi za beach volley (že vem, kaj bomo delali jutri zvečer  8) ), vzdušje je pa tako ali tako vedno super. V glavnem, po začetnih komplikacijah se obeta lepo prvenstvo  :).

Držite pesti za vse naše in upam, da vas čimveč pride navijat tudi v živo!



Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #41 : 09 Maj 2008, 13:24:28
Malo z zamudo, a vseeno (hvala Igor)!

Št. 35: Purnat:
- sled: petek 17:30
- poslušnost: sobota: 16:50
- obramba: sobota: 18:02

Št. 42: Polesnik:
- sled: sobota 7:30
- poslušnost: nedelja: 7:00
- obramba: nedelja: 8:08

Št. 76: Bola:
- sled: sobota 17:45
- poslušnost: petek: 16:50
- obramba: petek: 17:50

Št. 80: Tominc:
- sled: sobota 18:45
- poslušnost: petek: 18:20
- obramba: petek: 19:24

Št. 81: Vodovnik:
- sled: nedelja 8:00
- poslušnost: petek: 7:00
- obramba: petek: 8:00

Št. 85: Vodovnik:
- sled: nedelja 9:00
- poslušnost: petek: 7:40
- obramba: petek: 8:32



Večina naših je torej na žalost na vrsti že danes  :( Ampak za Zdenota bomo pa jutri glasno navijali  :D


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #42 : 09 Maj 2008, 14:36:40
Napaka pri copy-paste:

Št. 85: Xever:
- sled: nedelja 9:00
- poslušnost: petek: 7:40
- obramba: petek: 8:32


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #43 : 09 Maj 2008, 15:55:48
Morda kdo ve, če bo objavlen razpored tekmovanja tudi za ostale tekmovalce 8)?

Lp Neca

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #44 : 09 Maj 2008, 17:14:53
Ne, ker nimajo internet povezave.


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #45 : 09 Maj 2008, 18:16:05
Urška morda veš do kdaj so jutri predvideni nastopi (popoldne). Nastopa popoldne kateri izmed favoritov...

Tenx za info...

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #46 : 09 Maj 2008, 19:30:08
Žal nimam pojma, vem samo za naše. Potrebovala bi štartne številke vseh nastopajočih, ki pa jih žal nimam.  :-\


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #47 : 09 Maj 2008, 22:17:37
Rezultati naših (niso 100%, ampak pomoje je to kar to):

Št. 35: Purnat:
- sled:94

Št. 76: Bola:
- poslušnost: 83
- obramba: 88

Št. 80: Tominc:
- poslušnost: 94
- obramba: 99

Št. 81: Vodovnik:
- poslušnost: 83
- obramba: 84

Št. 85: Xever:
- poslušnost: 82
- obramba: 86


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #48 : 10 Maj 2008, 14:52:25
Popravek, Marcel je dobil na obrambi 88 točk.


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #49 : 10 Maj 2008, 17:46:18
Mojca je blizu! Blizu! Blizu! Blizu!    :lol:     :lol:

94 točk poslušnost, 99 točk obramba in sled čista 100 tka!   :D



lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


maja72

  • Gost
Odgovori #50 : 10 Maj 2008, 19:49:23
Preživela super dan na prvenstvu - organizacija super, meni se je vse zdelo zelo korektno pripravljeno, od poligona za mondio ring, pa agility in IPO. Kljub razsežnosti dogodka se mi ni zdelo kaotično, prej nasprotno. Torej iskrene pohvale tistim, ki so skrbeli za nemoten potek. Če ima morda kdo jutri čas in koleba, ogled toplo priporočam, nekateri nastopi so bili res vrhunski  :o. Jaz sem bila od prve do zadnje sekunde poslušnosti enega Danca s številko mislim da DK006, zaporedno pa mislim da 24, kot onemela, na koncu sem se celo zalotila, da stiskam pesti, da bi šlo v redu do konca ... In je, sta dobila 96 točk na poslušnosti za res krasen nastop in čudovito povezavo vodnik-pes, ki je pri mnogih drugih tekmovalcih ni bilo niti za ščepec. Ta pes je bil pa res Pes z veliko začetnico, njegov vodnik pa sproščen, nasmejan, med vajami je hvalil psa, super ju je bilo gledati  :o.


Če je slučajno jutri še kaka tekma v mondio ringu, se bom pa morala prav zadržati, da ne grem spet dol. Ta disciplina me je pa res popolnoma fascinirala, bi skoradja lahko rekla, da obnorela  8). Zjutraj smo gledali nastop v razredu III, kjer je bilo par vaj tako izvedenih, da sem si lahko rekla samo "no fuc$%& way, da jaz to v katerem od 9 življenj to dosežem"  ::). Škoda, da šport ni razširjen tudi pri nas, ker to se mi pa zdi tako skrajno fascinantno, da je kaj  :o. Vse skupaj me je še najbolj spominjalo, kakor da bi iz IPO-ta naredili rally obedience  ;D, ampak z dosti več kreativne domišljije  :D. Švicarski marker je bil pa tak odklop od tipa, res, da sem mu popoldne, ko sem se vrnila v Ribnico, morala to prav povedati. Namreč potem, ko sem se naveličala prizorišč v Kočevju, sem se ponovno vrnila v Ribnico in si pogledala nižje grupe mondio ringa. Tam je bilo šele zabavno - mladi, neizkušeni psi + težke naloge = marsikatera komična situacija, ki je nasmejala zelo redkoštevilčno tribuno in celo sodnike. En pes je namreč celo vajo dobesedno pojedel (motnjo na obmetavanje s hrenovkami je pač razumel kot malico), potem pa z rumeno kičasto blazinico alias aportom paradiral čez pol poligona, medtem ko smo se mu mi režali  ;D.

Lepo je bilo srečati stare in nove znance s foruma, ki ste me vodili po posameznih disciplinah in me učili to in ono - vsem res lepa hvala, krasni ljudje ste  :-*. Roberd, tvoja psica je res fajn (da ne govorim, da sem se kot v črnega angela zaljubila vanjo čez cel ribniški poligon, sprva sicer misleč, da je črna malina  :-[); naslednjič ne bom čakala, da kao neopazno izvedeta cel repertoar (lepo sta ga izvedla, hvala), te bom jaz ogovorila, če ti mene (spet) ne boš ;).



simi

  • *
    • Prispevkov: 1.655
    • Točke: 4
Odgovori #51 : 10 Maj 2008, 20:05:55



Če je slučajno jutri še kaka tekma v mondio ringu, se bom pa morala prav zadržati, da ne grem spet dol. Ta disciplina me je pa res popolnoma fascinirala, bi skoradja lahko rekla, da obnorela  8). Zjutraj smo gledali nastop v razredu III, kjer je bilo par vaj tako izvedenih, da sem si lahko rekla samo "no fuc$%& way, da jaz to v katerem od 9 življenj to dosežem"  ::). Škoda, da šport ni razširjen tudi pri nas, ker to se mi pa zdi tako skrajno fascinantno, da je kaj  :o. Vse skupaj me je še najbolj spominjalo, kakor da bi iz IPO-ta naredili rally obedience  ;D, ampak z dosti več kreativne domišljije  :D. Švicarski marker je bil pa tak odklop od tipa, res, da sem mu popoldne, ko sem se vrnila v Ribnico, morala to prav povedati. Namreč potem, ko sem se naveličala prizorišč v Kočevju, sem se ponovno vrnila v Ribnico in si pogledala nižje grupe mondio ringa. Tam je bilo šele zabavno - mladi, neizkušeni psi + težke naloge = marsikatera komična situacija, ki je nasmejala zelo redkoštevilčno tribuno in celo sodnike. En pes je namreč celo vajo dobesedno pojedel (motnjo na obmetavanje s hrenovkami je pač razumel kot malico), potem pa z rumeno kičasto blazinico alias aportom paradiral čez pol poligona, medtem ko smo se mu mi režali  ;D.



haha se mi je zdelo veš, da se boš vrnila tja  :P
Mene je sonce spet opeklo, kot vedno in sem šla nazaj domov. MR je pa itak tak zakon, da se mu ne morem opreti kadar je v bližini.

http://www.bajka.si/
http://www.facebook.com/BajkaSolaZaPse
Šola kjer vzgajamo za življenje po preverjenem programu s tradicijo.
Od leta 2009 do leta 2016 edina pasja šola z uradno priznano prevzgojo nevarnih psov v Sloveniji


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #52 : 10 Maj 2008, 20:30:11
Bravo naši!! Mi gremo pa jutri navijat!

lp

maja

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #53 : 10 Maj 2008, 22:28:01
Mi smo bili tudi danes gor... :) Fajn za videt!  Žal mi je, da sva zamudile mondioring... :-[ ko sva z Uršo prišli na prizorišče je bilo namreč že vsega konec :-\. Čestitke Mojci za odlične rezultate ;)!

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


blumina

  • *
    • Prispevkov: 1.413
    • Točke: 11
Odgovori #54 : 11 Maj 2008, 11:35:56
Mojca je blizu! Blizu! Blizu! Blizu!    :lol:     :lol:

94 točk poslušnost, 99 točk obramba in sled čista 100 tka!   :D



lp Zoran

Jeeee, CESTITKE Mojci za super delo.

Blumina



ZETA

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #55 : 11 Maj 2008, 14:04:33
Dobila sem SMS da je mojca svetovna prvakinja!

ČESTITKE



simi

  • *
    • Prispevkov: 1.655
    • Točke: 4
Odgovori #56 : 11 Maj 2008, 14:32:18
čestitke!!!!!

http://www.bajka.si/
http://www.facebook.com/BajkaSolaZaPse
Šola kjer vzgajamo za življenje po preverjenem programu s tradicijo.
Od leta 2009 do leta 2016 edina pasja šola z uradno priznano prevzgojo nevarnih psov v Sloveniji


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #57 : 11 Maj 2008, 18:18:43
Čestitke Mojca in Senna!     ;D :D ;D :D


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #58 : 11 Maj 2008, 19:50:43
Čestitke tudi iz moje strani

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #59 : 11 Maj 2008, 20:51:34
Čestitke tudi iz moje strani. Pa ne samo zmagovalki, temveč vsem iz naše ekipe.

Še zmagovalka:



Naša ekipa:



lp

maja

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."