Črna mačka

Gost · 1767

Zarja

  • Gost
: 04 April 2008, 19:18:36
erm .. okej, tole bo verjetno čudno vprašanje oz. prošnja, pa vseeno probam ...

Torej, moj prijatelj je študent režije na AGRFT in trenutno snema nek film, za katerega potrebuje (za kak kader, 2) črno mačko/mačka. Razen barve kakšnih drugih posebnih želja nima, razen pač, da je maček vsaj približno "vodljiv" in prijazen (pač, da je navajen na ljudi in ni popolnoma podivjan  ;D ). Snemanje bi trajalo max. kakšen dan, po mojih informacijah, za "najem" mačka bi seveda tudi plačal ... Morebitni interesenti, ki poznate koga, ki bi želel sodelovati (oz. ste vi eni od njih), se mi prosim javite na ZS (stvar je res nujna).

Lp, Zarja  :)



maychi

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 06 April 2008, 12:19:07
zakaj pa mora bit črna?
naš muc sicer ni črn, je oranžen, z malo dalšo dlako, ampak je zelo učljiv in prijazen, znava že ukaze sedi in stoj... dlje še nisma prišla, ker ima Maxsy šele 6mes.
na tem linku si ga lahko pogledata:
http://maya4angel.moj-album.com/album/11511658/
Lep pozdrav!



Zarja

  • Gost
Odgovori #2 : 06 April 2008, 14:04:04
Nimam pojma kakšen je scenarij, ampak predvidevam, da je za zgodbo pomembno, da je maček ravno črn ... bom pa vseeno omenila  :)



maychi

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 06 April 2008, 22:40:01
OK!
sporoči kako se bosta zmenila, če pa bo našel tako muco, ki jo želi za snemanje, pa prosim povej kako bo šlo na snemanju, če boš kaj vedela, da se bomo malo nasmejali, a ne :P :o