Mesancek:)

irenchy · 121372

čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #210 : 22 Oktober 2013, 15:24:33
BlackDevil, daj črnega hudiča semle prilimaj (saj se mi zdi da je mešanec?).

Bi znal biti kaj takega, a? http://www.planet-lepote.com/forum/vase-zivalce-3-del/page/10 Bolj pri koncu strani, prispevek od uporabnice CantLoveCantHurt

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #211 : 22 Oktober 2013, 16:00:01
Črni hudič ni moj pes, no. Saj tako slab pa spet ni no.  ;D

Za črnega hudiča imam jaz mojega kunca, ki me je napadal kot zmešan vsakič ko sem ga hotela počesati (dolga dlaka ki se hitro zavozla in potrebuje redno nego). Njegove ime je Luci (krajšava za Lucifer oz. jutranja zvezda)

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #212 : 22 Oktober 2013, 16:06:19
Kak smo babe firbčne  :D



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #213 : 22 Oktober 2013, 17:04:52
Da bom potešila še radovednost ostalih ja. Moj je točno takšen, eden izmed mnogih.   ;) Baje imamo v bližni enega podobnega (jaz osebno ga še nisem videla.) Mi je pa moja mama razlagala da ga je videla in hotela spravit v avto ker je mislila da je meni pobegnil.

Kolikor jaz vem so se mladiči skotili v Ljubljani, pred štirimi leti, kdaj točno ne vem ker smo mi našega dobili od lastnice ko je ugotovila da zanj ne more skrbeti in so dom za njega iskali preko forumov. (naš je prišel k nam septembra)











Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #214 : 22 Oktober 2013, 17:51:36
Lepotec!  In hvala za potešeno radovednost.  :)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #215 : 22 Oktober 2013, 18:26:33
A tako fejst se mu je belina na smrčku zmanjšala? Bi rekla, da je bokser labi mix, pa še kak bulček je znal mimo letet. Res lepe slike.

Pa še čist mal firbca - kaj so tist za ene skale na katerih sedi? Mi ne pašejo v kontekst pokrajine in si niti predstavljam ne zakaj so tam  :)



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #216 : 22 Oktober 2013, 18:51:37
Na skalah je Elvis (ki ima svojo spletko) (+ sandler in nala). (stavek: eden izmed mnogih). Se opravičujem za zmedo.

Moj nima nič beline na smrčku. Je točno takšen kot je na slikah ki jih je Čara linkala.   ;)



Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #217 : 17 September 2014, 09:05:18
Lepotko



http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #218 : 17 September 2014, 09:24:23
Bejba iz mojega ups legla pred kmalubo 15 leti  :-*



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #219 : 17 September 2014, 09:28:56
Nika s čim pa je mešana?

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #220 : 17 September 2014, 10:23:24
Kokeršpanjelka + mali vaški mešanc ala kodrasti terier



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #221 : 17 September 2014, 10:26:12
Sem mislila da je kakšen pudelj bil vmes  ;D Za svoja leta izgleda super. Koliko mladičev pa je bilo v leglu?

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #222 : 17 September 2014, 10:51:45
Sej pravim, da je bil kodrast  ;) Ne vem pa od kod je to dobil. Matra jo že mal srček in sluh, ratala je rahlo tečna in posebna, za sprehode ji ni glih, ampak uživa še pa vseeno kolikor se da. Zdej, kolk jih je blo.. Mama še niti eno leto ni bila stara ko je imela mlade, tako da je fotr izmed 12 pustil 2. Men se je vedno zdelo da nista bili le dve, ker je bila Tisa res bomba, ampak nisem drezala in mi je par let nazaj sam povedal, mene namreč ni bilo doma ob porodu. Debata za polemizirat, ampak pač, po eni strani je prav po drugi pa ni.



margiela

  • *
    • Prispevkov: 76
    • Točke: 0
Odgovori #223 : 17 September 2014, 15:19:04
Moj (z)mešanc :D

 

      



barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...