Noora-mala pandica

Seerland · 44259

Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #210 : 19 Januar 2009, 09:02:55
Macika, Niky*Nika*Pika, Blue Pearl, Love_kokespaniel HVALA vsem za lepe želje, Noora vsem pošilja koš  :-*
Niky*Nika*Pika , sem pogledala...ne vem točno kaj bi bilo, če poveš, bom prej opazla :)


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #211 : 19 Januar 2009, 16:12:15
Naj bi bil tam en obraz.  ;)
Zelo dobro poglej pa boš videla. :)

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #212 : 19 Januar 2009, 16:17:46
Noora vse naj naj!  :) :-*



Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #213 : 19 Januar 2009, 16:43:25
Niky*Nika*Pika  sem vidla zdaj :o Pa fant je tudi videl :) Zgleda imamo na Pohorju neke duhove ;)


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #214 : 19 Januar 2009, 16:44:14
maya hvala tudi tebi!


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #215 : 19 Januar 2009, 16:53:03
Citat:  
Niky*Nika*Pika  sem vidla zdaj :o Pa fant je tudi videl :) Zgleda imamo na Pohorju neke duhove ;)
A pa ti to res verjameš?  :)
Citat:  
Krasne slike.Nam lahko v temi Pasja torta zaupaš recept?  :) :-*
Lp

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #216 : 31 Januar 2009, 11:39:19
A pa ti to res verjameš?  :)Lp

Nikoli ne veš ;) Sej ne... ;D

In kaj delamo te dni mi? :-[ Jah, no, prvič smo šli(z Nooro) v živalski vrt v LJubljani:

Kengurujčki-bolj smo skupaj, bolj nam je toplo :)


Lepi konjčki ;D Tu Noora še ni čisto vedla kaj se gremo, kam smo jo pripeljali


Uuuuu,tu pa so večje ptičke kot pri nas doma :P


Jooooj, zanimiiiiivooo :'(


Hmmm, kaj če bi me odpeli z vrvice??'HHHH???Bi šlo? Bom takoj nazaj..samo skočim malo pogledat pa se pogovorit tukaj not... :-\


Lep pozdrav, jaz sem Noora in sem prišla sem k vam na sprehod.Doma imamo radi živali, bi prišli k nam na obisk?Ali pa kar za stalno?Bom posodila vseee moje igrače :D


Jelenček ji je bil najbolj všeč od vseh živali..Je cvilila kot navita, jelenček pa ni pustil da gremo, je glavo k nam tiščal pa nas lizal :) Predvsem Nooro :o Ampak ker sem jaz pač rojeni fotografski mojster, sem vse lepe prizore zamudila, zato pač to..da vidite,da smo bili res pri jelenu ::)


Volkci so pa dišali :) Ker bogica jokica ni nič vidla pod ograjo, je pač mogla it "v prvo vrsto", najprej smo jim bili zanimivi, potem pa so šli dalje delat volčje stvari 8)


Volkec,a ti si tisti iz rdeče kapice????? ???


Adijo živalski vrt, se vidimo še kdaj :o



Bilo nam je fajn, Noori ni bilo mislim da nič jasno, vem pa, da ji je bilo lepo kot otroku, je imela krokodilčke v očeh ;D


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #217 : 31 Januar 2009, 11:58:12
In kaj delamo zdaj?


Ja kaj pa drugega...mulimo se in se sprašujemo kdaj gremo spet v živalski vrt :)



Gremo danes?H?


Ajde, pakiraj nahrbtnik, greeemoooo... :'(




Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #218 : 31 Januar 2009, 11:59:46
Pa še moj mali pujsek, pred meseciii, ko je bila še res bunkica puhasta :)




Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #219 : 31 Januar 2009, 12:57:29
Ooooo tazadna fotka  :-*

Noora se je pa ful naredila, nič nima več tistih dolgih nog  :o
Pa glede slikanja, veš kake fore meni Tai dela, ko nimam ali telefona ali pa fotoaparata pripravljenega...tako se lepo postavlja, pa take lepe face dela, ali pa mu je kaj tak špas, ampak potem ko jaz pripravim mašinerijo je mimo tisto njegovo  :-\  ::)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #220 : 31 Januar 2009, 13:04:37
Ja, se je kar zredila, precej močnejša je, kot je bila. Vzrediteljica je rekla, da je zdaj super v postavo, pred kakšnim mesecom je imela kakšni dve kilci preveč, pa smo hitro dol spravli :) Je pa hudič pasji tako težki, že tace, kot slon :D Njena nova finta je zdaj, da ko da sedi, se mi na noge vsede in me gleda gor :) Bom mela čisto ravne podplate ;D Noge zdaj sploh več niso tako dolge :) Ima pa veliko rit, če jaz kaj vem :) Ko stoji je takšna lepa dama, sorazmerna. Ko pa je v stanju pripravljenosti za igranje, beri kao prostor, ampak skrčene noge, ima pa pravi "bunker" :o


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #221 : 31 Januar 2009, 13:10:34
Bunker, hehe  :D Koliko kg pa ima?

Jaz pa ko divjam zunaj, pa ko je Tai ravno v takem razpoloženju, ima eno finto, da me vrže na tla, potem se mi pa spravi na trebuh sede, pa me gleda nazaj, češ 'kak si  :P' Sem pa jaz ugotovila, kako ga še lahko brez problema nesem, neglede na njegovo težo  ;D In zdaj to poskuša čimvečkrat izkoristit  :o

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #222 : 31 Januar 2009, 13:47:00
Pojma nimam za kg, smo se že parkrat odpravli tehtat, pa na poti tolikokrat zavili prej kam drugam, potem prišli domov..pa ugotovili, da smo najšomembnejše(tehtanje) spustili :) Saj zdaj bi bilo že fajn vedet, ko gremo, napišem takoj.Po mojem ima že kar, jaz je ne morem dvignit...Pa nisem tko švoh ;D Ti Taia še lahko neseš al kaj??? Jah, te finte poznam..samo Noora se ne vsede, ampak se vleže na mene in me veselo preliže :)Pa taco da v oko, pa take finte..obup kako je štorasta s temi tacami smotanimi. Ko hoče božanje oride tak pritajeno poleg mene, se vsede, me kakšno sekunfo gleda, z jezikom do kolen...Pol pa s takim šusom da taco, da vedno skočim v zrak :D Pač pesjani smotani, kaj "čmo"  ::)


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #223 : 31 Januar 2009, 13:53:27
Mene pa buta z nosom. Ali v žep, ali v glavo, ali v nogo, ni važno, samo da buta  :D
Veš kako ga nesem, v pesjaku ima mizo, na kateri on leži, pa ga brišemo, krtačimo. Potem pa on na mizi redi, mi da tace na ramena, se vstane, se oring prime ( :D) potem mu pa rit dvignem, pa mi da zadnje tace okoli pasu in se neseva  :o  :D Glavo (in slino) mi da na mojo glavo, pa ponavadi mi potem še frizuro preoblikuje (beri: liže lase, ker ima priložnost), moram pa vedno dat očala dol, ker je njemu to tak velik špas  8) Bom poskusla, da naju en slika, si boš lažje predstavljala  ;) Je pa hec, jaz taki suhec, pa tak ogromn pes na rokah  :D
Ja s temi tacami so tako nerodni, mene je zadnič tak veselo po nosu maznil.
Veš kako bi nam pa bilo dolgčas brez naših barab  ;)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #224 : 01 Marec 2009, 11:27:57
Da se spet malo javimo s slikicami včerajšnjega sprehoda. Zverino smo fajn prečesali prejšnji vikend, je bilo za celo vrečo dlak >:D Pa še vedno jih je toliko...Zdaj enkrat bo šla k frizerju, da jo malo "polepša"  :o

Nesemo svojo zaslinjeno palico


Bolj globok je prepad, bolj je zanimiv >:(


Nekje v daljini se je slišalo žuborenje vode..Seveda smo naredili (je naredila Noora) vse, da jo čimprej najdemo



Po enournem "laufanju" gor in dol po potoku še vedno ni našla dovolj vode, da bi lahko zaplavala. :(


Pa še "vele" most ;)



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #225 : 01 Marec 2009, 11:33:36
Seerland, ful lepe fotkice! :o
Kje ste pa to bili? Ker, če se ne motim, si iz MB, pa bi se mi tudi po takem fajnem sprehajali :P



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #226 : 01 Marec 2009, 11:34:47
Luštne slikce  :-* Noore že kar dolgo nismo videli  :P Se mi zdi da je je vedno več skupaj  ;D

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #227 : 01 Marec 2009, 11:56:09
Lušna je tale tvoja Nora :-*. Res cukerček :-*



Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #228 : 01 Marec 2009, 18:49:00
Hvala vsem...
Macika, ja res je je vedno več, me zanima kdaj se bo ustavilo, ker je kot en vesoljec tukaj v tem stanovanju :) Ampak...hotela sva velikega psa in ga imava...pač, Noora misli da je mali kuža, zato skače v naročje, pa se vleže na mene, pa z repom maha, kot da je dolg 2-3 cm, posledično poruši VSE, vedno...Zdaj ko je lepo vreme smo vsi čisto ponoreli in smo veliko zunaj, res paše malo sončka ;D
Sibila, ja smo iz MB, bili pa smo na Pohorju, ampak na tisti strani pri Slovenski Bistrici, da malo spremenimo okolje. Res je fuuul lepo tam, tak sprehod za dušo :-[ Bomo še šli!
Pa je konec vikenda... :-[ :-\


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #229 : 01 Marec 2009, 18:53:04
Sibila , sem ugotovila, da če bi tudi vi radi šli, morem malo več povedat ;) Pelješ po stari cesti iz MB proti Slovenski Bistrici, potem je ena stranska cestica, kjer je velika tabla, Pohorska vinska pot, al nekaj na to temo..Pa se pelješ z avtom v hrib, kar visoko, kakšnih 5 minut, greš mimu naselja z zelo lepimi novimi hišami..Potem prideš do enega vinograda, mi smo tam našli prostor za parkirat avto in šli dalje peš..Potk je pa mali milijon, tako da imaš kaj za delat :)


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #230 : 01 Marec 2009, 19:24:40
O, hvala.Da ni kje Bistriški vintgar?Ker to je nekje tam in baje res noro lepo, pa me je kar sram, ker še nikoli nisem bila tam :-[
Imamo pa mi tudi Pohorje fejst radi, sploh poleti je tam čudovito, zrak, da dol padeš. :D



Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #231 : 14 Marec 2009, 18:36:21
Pojma nimam, ne poznam tam nič...Mi pač gremo za nosom, kjer je lepo, se pač ustavimo ;D
Našo pando smo KONČNO stehtali, 52 kilogramov  ;)


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #232 : 23 Marec 2009, 18:39:55
Te dni res samo uživamo, Noora je ugotovila, da je maltežan lahko njen prijatelj ;D

Žoge mu pa še vedno ne da rada ;)


IGRAAAAAAAA

Pridi, pridi, saj ti ne bom nič... >:D

Vohljamo od zadaj.

Daj mi no malo to tvojo žogo

Na ::)


Kam si šel, mali pes??

Saj te bom dobiiiilaaaa



 ;D

Lp od nas vseh.



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #233 : 23 Marec 2009, 20:37:44
Noora velikanka  :o

Punca je prava lepotica  :-*

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


svetlana

  • *
    • Prispevkov: 287
    • Točke: 0
Odgovori #234 : 23 Marec 2009, 21:25:13
Res je lepa, pa kako pazi, da ne bi pohodila malega prijateljčka. :)