Kje je vaš pes?

Gost · 35712

Lanyca

  • Gost
: 19 November 2005, 14:47:08
Mi imamo Lano notri in tudi zunaj. Ponočim vedno spi notri na hodniku.
Popoldan je ponavadi zunaj, ko pa jaz pridem domov gre notri in seveda takoj na mojo posteljo.
Lana je v mrazu raje notri, ko je topleje pa skače po vrtu. ;) ;D ::)
Kje pa imate vi svojega pesjana? ;)
Lp
lanyca in Lana



Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #1 : 19 November 2005, 14:54:41
Zunaj in notri. :)

Tyson in Pago spita notri, popoldne pa sta večinoma zunaj. Sicer prideta sem ter tja v dnevno, kuhinjo ali kakšno sobo (mojo ali od katerega koli brata), ampak drugače sta res cel dan zunaj. Razen ko je novo leto. ;) Tudi zato nista notri cel dan, ker je mami proti, da je pes v hiši. :-\ Še v dnevno in kuhinjo se izmuzneta kadar mami ni gorej. ;D Medtem ko za čez noč se pa ne pritožuje, ker imata itak svoj kavč.

Lp, Maša



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #2 : 19 November 2005, 15:22:07
 Lep pozdrav  :) !


 Pri nas sta pa psa večino časa notri  :) , razen poleti je King večino časa zunaj , če seveda hoče  ;D ( ampak samo čez dan ! Ponoči ga nikoooooli ne pustimo zunaj  ;) ! ) , Valy pa je poleti in pozimi rajše notri ( v hiši ) , kot zunaj  :( , ker je pač pesek za čohanje in crkljanje  ::) ::) ::) !

lp Jure ;)


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #3 : 19 November 2005, 15:39:33
huh, naš Indi Dindi je pa vedno zunaj ... včasih če ni očija doma je v predsobi ...  ;D :D pa še takrat pospravimo vse čevlje da ne bi česa zgrizel .-..  ;D :D Luna je pa notr vedno ... morski prašički so za notr a ne :D ;) ;) ;)



mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #4 : 19 November 2005, 17:06:17
Zara spi zunaj, čez dan pa je večinoma pri meni (notri) ali pa zunaj na vrtu.

Lp, Marusa


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #5 : 19 November 2005, 18:15:51
Aro in Pajo sta tudi kos zunaj..razen enkrat ko sem bla bolna sem ju dala notri potem me je pa mami zasačla in me nadrla kaj si pa jst mislm...tko da sta zdej skos zunaj

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #6 : 19 November 2005, 18:26:34
Ursa, za novo leto tudi? ???



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #7 : 19 November 2005, 18:56:55
no ponavadi imamo za novo leto vse živali v helvu....tako da ni panike..pa tut uglavnem čez zimo so notri vse živalice... občasno pa jih pustimo da se zlaufajo pa da gremo na sprehod..mačkonarji pa ostanejo notri

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #8 : 19 November 2005, 18:59:44
moj pes je nonsop uzuni samo učasih je bil v stanovanju k je bil še mali...

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


Lanyca

  • Gost
Odgovori #9 : 19 November 2005, 22:39:37
Ja enkrat sem bila jaz sama za novo leto in sem gledala ob 24.00 neko grozljivko pa je ko so začeli najbolj pokati s petardami Lana hotela vn it. no in sm jo spustila pa je letala po dvorišču in lajala na to pa se počla pred vrata in ležala.
Malo mi je čudno, da se tega ni bala. ??? ::) :o ;)



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #10 : 19 November 2005, 22:43:13
Rondo je zunaj in notri!

zjutraj med tednom ko hodim v šolo spi on do ene 12 popoldne tako, da zdaj zjutraj sploh ne hodimo več ven ker ga moram vlečt iz bajte in pol noče opravit nobene potrebe ker je jezen :o :o ::) ::) ::) tako, da potem ob ene 8ih ko gresta mami in oči v pisarno se prestavi v klet, kjer ima tudi svojo posteljo in tam nadaljuje ampak največkrat leži sredi pisarne ::) :D...vmes ga mami spusti na dvorišče in se malo posonči potem pa kakor je a je zunaj ali pa noter. no ko pridem domov okoli 3 grema na sprehod in potem ostane zunaj..ker vedno pride domov kot en pujs, ki bi se kopal v blatu potem pa kakor mu paše včasih gre noter in leži spodaj v pisarni, ker se mu zdi največja muka poslušat mene ko se učim tako, da takoj ko odprem zvezek gre ven iz sobe ::) potem gremo zvečer okoli 7 ven in potem ko pridemo domov gre noter in je noter do zjutraj. včasih gre zutri seveda že prej ven...kot mu paše....ko hoče ven se postavi pred vrata in mu mami odpre, ko hoče not ga pa tudi vidi čez kamere in gre notri.....aja ko imam pa popoldne takrat pa greva zutri na dolg dolg sprehod in potem že spet kot mu paše zvečer okoli 8 ali 9 pa gremo ven in potem že spet noter in spat. mislim, da mu ta način odgovarja ;). okoli bajte imamo vse ograjeno  tako, da ne more nikamor :) :) :).
ponoči pa spi pri meni....samo on se zelo ne rad gužva in gre ponavadi spat na tla ali pa v žogo ali pa na svoj jogi, ki je bil včasih moj ;) sila prijtne so mu v zadnjem času stopnice ::) ::). zdej pa dost... ::)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


srečy

  • PSI SO ZAKON!!
  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 26 Avgust 2006, 18:55:07
Naš srečko je tudi večina časa zunaj sam za staro leto je notr,pa ko ni nikogar doma. :P ;D

srečy


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #12 : 26 Avgust 2006, 18:58:25
Moj Astor je zunaj in notri. Vse odvisno od želja, potrebe, temperatur...etc. Pač malo mešano na žaru.  ;D


Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #13 : 26 Avgust 2006, 22:52:35
Soča živi v  hiši, zunaj je le, če smo tudi mi,........ni šans, da bi želela ostat zunaj , če smo mi noter. Pesjaka zunaj nima, ..zanjo je to cela hiša (razen spalnice).


dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #14 : 27 Avgust 2006, 07:57:51
Naša Dafna tudi -je tam kjer smo mi tako da če imamo na dvorišču obisk in jaz moram letat not in ven -ona to tudi dela (opica)spi pa absolutno not in gre znami vsepovsod

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


zvezdica

  • *
    • Prispevkov: 205
    • Točke: 2
  • Kennel Antreyas Angel-BC
Odgovori #15 : 27 Avgust 2006, 10:58:39
Tudi moji psi so lahko notri ali vzunaj kakor hočej. Ponavadi so tam, kot sem jaz, tako rekoč se me vsi trije držijo za kiklo. Ker imamo dvorišče zagrajeno so psi takrat, ko ni nobenega doma vzunaj, kar je zelo redko. Tudi ponoči spijo notri in sicer v moji sobi. Da se ne bi vsi trije oz.štirje drenjali na postelji sem kupila košarico. Tako, da imam načeloma samo enega psa na postelji, ponavadi je to najmlajša psička Meg.
Če ne so pa razvajeni, ko se jim zahoče ven, samo z tačko udarijo po vratih in jih že spustimo ven.

lp




http://freeweb.siol.net/ajakopic

Antreyas Angel - Border Collie
http://www.freewebs.com/anateja


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #16 : 27 Avgust 2006, 13:17:58
Ron je večino časa zunaj,razen v nevihtah in za novo leto...pa poleti je večkrat notri ker je hladneje :).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


pandy

  • *
    • Prispevkov: 120
    • Točke: 1
  • pandy
Odgovori #17 : 27 Avgust 2006, 13:46:21
pri nas je pa tako,da sta oba dva raje od zunaj. Rex je itak skos od zunaj,Panda pa pride včasih k meni v sobo...ko je bila sterelizirana sem jo ves čas mela v hiši (samo lulat pa kakat je šla vn) in potem,ko sm jo spustila sploh ni hotla več v hišo...in s tem sm ugotovila,da je veliko raje od zunaj...zato je ne silim,da bi bila v hiši.samo kadar sama hoče.



lp
mateja

Pandy in Rexy sta cukrčka dva,ki sta v mojem srčku doma!!!


westyca

  • *
    • Prispevkov: 63
    • Točke: 1
  • westy, I love it :)
Odgovori #18 : 28 Avgust 2006, 13:21:08
Živ!

Naš Švejk je vedno zunaj.
Če pa je kakšna nevihta je pa notri  ali pa zaprt v pesjaku saj se strašno boji strel.
Ko ga enkrat nismo spustili noter in ne zaprli v pesjak pač pa pustili v garaži je uničil del vrat, ki so bila zaklenjena, saj bi jih drugače lahko sam odprl >:(  :-\
Ko smo ga po nevihti prišli ven smo videli vrata in smo kar onemeli  :-X
Za Novo leto je pa notri zaradi petard.

L.p westyca


Živali so biseri sveta!


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #19 : 28 Avgust 2006, 13:45:08
Živim v bloku, tako da veste kaj sem izbrala ;)

Ko pa pridem na obisk k fantu, ki živi v hiši in je toplo, so vrata vedno odprta pa hodi malo noter malo ven, največkrat je pa na ploščcah na verandi in spi ali pa straži  ::)
Ampak takoj če se ji zdi, da sem naredila kakšen gib pride hitro preverit.

Je treba met vse pod kontrolo!  :D

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #20 : 28 Avgust 2006, 14:40:42
No mismo tudi malo notri malo zunaj, Lars ima svoj pesjak, vendar večino časa preživi na vrtu, v pesjaku je samo takrat ko nas ni doma, ter ponoči ko je treba iti spat. Je bila pa moja zverina do 6 meseca notri, potem pa je sam pokazal da mu notri ni več obstanka in smo ga lepo počasi preselili ven, vendar pa ko je na vrtu nikoli ne zamudi da se ne bi prišel k nam pocrkljat v dnevno sobo ali pa jedilnico, še posebaj poleti ko je vročina in je znotraj bolj lepo hladno,tudi brez problema se giblje po pritličju, edina izjema je spalnica, drugače pa v nastropje kjer je moja soba pa noče iti :o ???, resno zgleda ima pesjan fobijo pred stopnicami :o Mi starši in mlajši brat niso verjeli, pa ga je potem še brat klical gor, pa se je s samo prvimi tacami postavil na prvo štengo in ga gledal ter bratu prigovarjal naj gre on nazaj dol :o :D ;D


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #21 : 28 Avgust 2006, 15:07:28
Dora je večinoma notri. Ko je sonček imamo vrata odprta in se sprehaja ven, ko se ji zljubi in potem leži na verandi ali pa se sonči na travi. Ko ji postane prevroče pa pride nazaj notri in se vrže na kuhinjske ploščice ali pa se zarije pod klop v jedilnici.

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #22 : 28 Avgust 2006, 15:21:55
Ker stanujem v bloku, je Buffy noter. V primeru, da gremo na obisk k staršem (mojim ali fantovim), je ob lepem vremenu zunaj. Drugače je pa bolj tako: kakor ji paše  ;D


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #23 : 28 Avgust 2006, 16:46:52
Hoj.
Pri Lumu je isto, kot pri Buffy. Ker smo v bloku, je noter. Ob obiskih ali na morju pa ... Predvsem pa je tam, kjer smo mi.   :P :D



Melizia

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 1
Odgovori #24 : 29 Avgust 2006, 17:45:57
Moj kuži je zunaj in notri. :)  ubistvu je na vsaki 2 urci zunaaj ;D ker je star dobra dva meseca in gre na 2 urci na potrebo :)



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #25 : 30 Avgust 2006, 12:18:37
Hhehe Melizia ... kako ga lahko tako mučiš ... božček bi rad spal, ti pa ga kar siliš da gre ven ;) Malo heca

Upam da vama gre sobna čistoča že dobro ;)

Lp, Črt



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #26 : 30 Avgust 2006, 14:01:48
Witty se nekako malce boji zaprtih prostorov in je večinoma zunaj, ali pa v dveh "neboječih" sobah - kakor ji paše. V dnevno pride zelo redko, samo kadar zunaj poka ali pa je nevihta. Spi ponavadi v predsobi, včasih pa tudi zunaj, na ograjenem dvorišču.
Valjar pa je zelo zelo družaben pes in je večinoma tam, kjer sem jaz ali pa kjer se kaj dogaja. Če npr. zalivam rože, mi kar sledi v vsako sobo posedaj. Spi pa tudi ponavadi v moji sobi.
Poleti, kadar je lepo vreme so vrata večino časa odprta in se lahko psa sprehajata kamor ju je volja. :) Ma saj vem, malo sta razvajena. :-[ ;D

Los je car!


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #27 : 28 September 2006, 18:41:40
Naša Lise (tako bo tudi z Divo) je bil vedno notri v stanovanju. Sploh pa ne živimo v hiši ampak tudi če bi, bi bila notri. Zato pa nadoknadimo z večkratnimi dooolgimi sprehodi.


roxa

  • *
    • Prispevkov: 297
    • Točke: 1
Odgovori #28 : 28 September 2006, 18:46:02
moj spak je vedno notri, pač francoz noče bit zunaj, njega zebe takoj ko ni več sonca...najraje pa zjutraj ob 11-13 h leži na terasi na soncu....spat gre pa že od 19 h...



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #29 : 28 September 2006, 18:57:49
Ja, Lise je tudi med 10.00 in 12.00 najraje uživala na balkonu...na sončku!