1. tekma RO, 2008

Rinchy · 32231

Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
: 26 April 2008, 14:20:21
Kdaj: sobota, 10.maj
Kje: KD Grosuplje
Organizator: KD Grosuplje

Informacije:
Sonja Obolnar
Gsm: 031/ 648-204
E-mail: [email protected]

Prijavnico pošljite do 30.aprila na:
Kinološko društvo Grosuplje, p.p.003, 1290 Grosuplje

PRIJAVNICA

Se vidimo?  :)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #1 : 26 April 2008, 17:06:30
Ne, tako kot tudi veliko drugih agilitašev ne bo, ker je takrat svetovno prvenstvo belgijskih ovčarjev... Nasploh so se letos društva zelo potrudila pri izbiri datumov, da bo kar čimmanj tekmovalcev na vsaki tekmi  8).





Pa še malo manj cinčno - res je naravnost moronsko, da se izbira za razvijajoč šport kot je RO datume, ki so zasedeni z državnimi, mednarodnimi (15.06., ko je CACIB Portorož, 06.09., ko je Agi na Krimu) in celo svetovnimi (10.05., ko je svetovno za belgijce) prireditvami. Kot sem napisala na nekem drugem forumu - nekateri smo dejansko taki butlji, da bi denar šli zapravljati tako na RO kot na agi tekmo in razstave. Pa pač ne moremo ob takem urniku, vsak se bo sam odločil, kam bo raje šel (stavim levi jajčnik, da bo 90% agilitašev, ki so začeli tudi z RO tekmami, raje šlo na agi tekmo kot pa na RO...



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #2 : 26 April 2008, 17:36:32
Ja jaz pridem najbrž malo pokukat ker sem dokaj blizu doma  ;) tako da najbrž se vidimo  ;)
še kdo pride?

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #3 : 26 April 2008, 18:59:41
Mi pridemo! Čeprav z Nubo nisva ravno tekmovalno pripravljeni :) (khm, khm predolga pavza :P).
Iz našega kluba po vsej verjetnosti prihajamo 4-i ;).

Lp

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #4 : 26 April 2008, 19:56:44
Rinchy, a potem si se vseeno odločila da prideta :o

Apollo nič bati, z nubo bosta blesteli itak :D

Prava polomija bova pa midve z mojo trmico ;) :P  Prijavnica že izpoljnjena in jo moram samo še oddati ;)

lp


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #5 : 26 April 2008, 19:58:57
Načeloma naj bi prišli, samo se moram še doma dokončno zmenit, kako bo s prevozom. Imam tudi jaz že izpolnjeno prijavnico, samo čakam še tist odločilni 'ja', da lahko oddam.  ;D

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #6 : 26 April 2008, 20:07:57
No super :) Upam, da dobiš prevoz :)..Se vidmo...lp


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #7 : 27 April 2008, 08:51:16
upam da me ne bo sram vas pocukati za rokav ;)  :-[  ::) :D ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Teski

  • *
    • Prispevkov: 206
    • Točke: 1
Odgovori #8 : 29 April 2008, 21:29:44
Mi tudi pridemo.
Jaz & Ajk & Kaya
Sicer s Kayo nisva po sili razmer že pol leta nič počeli, Ajk je pa, kljub reševalski karieri, na tem področju še velik začetnik.
No, bomo videli.
Upam, da me ne dajo z obemi psi takoj eden za drugim, ker si ne predstavljam menjave...  ???

Se vidimo.

LP, T



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #9 : 29 April 2008, 21:32:43
Jaz sem tudi danes oddala prijavo - itak, čakam na zadnji dan  ::) Me pa zanima (če mogoče kdo ve), ali je na parkirišču KDja kaj sence? Ker zdaj na soncu zna bit že kar fino toplo.

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #10 : 29 April 2008, 21:43:02
Tudi jaz sem šele danes oddala prijavo in ravno tako upam, da bo kaj sence. Ker drugače se lahko kar koj obrnem in greva nazaj domov, ker ga bo drugače  še bolj biksala moja madam :-[ :P Res po sili razmer kaj ekstra treningov nisva imeli. Tako, da bo kar bo....lp


Teski

  • *
    • Prispevkov: 206
    • Točke: 1
Odgovori #11 : 29 April 2008, 22:22:35
Tam je večje parkirišče okoli stavbe, kjer so tudi drevesa. Tako, da mislim, da ne bi smelo biti problemov.

Me pa prav zanima koliko nas/jih bo kaj prijavljenih.

Glede na to, da smo reševalci tudi sedaj zadnji trenutek izvedeli, da naj bi tisti dan imeli vajo in da jo bova z Ajkom pač prešpricala, pa agilitaši kot kaže imajo tudi nekaj, pa prvenstvo belgijcev,...... Potem ne vem koliko je kaj kandidatov???





Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #12 : 29 April 2008, 22:26:58
Mogoče bo pa kje kaj objavljeno, tako kot je bilo za lansko zadnjo tekmi na Krimu. In Teski, lepo bo vaju s Kayo ponovno videt na RO parkurju  ;)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Teski

  • *
    • Prispevkov: 206
    • Točke: 1
Odgovori #13 : 29 April 2008, 22:44:51
Hvala Rincy! Komaj čakam, da se srečamo.
Vsaj upam, danes mi namreč ni uspelo poslati prijavnice po klasični pošti in bom jutri povprašala, če obstaja kakšna ekspres varianta, ki bi lahko dostavila prijavnico še jutri. Sem tako vse podatke kar po mailu poslala in upam, da jih bodo upoštevali.

Je pa res, da s Kayo nisva delali RO že precej časa. Sem zato za Ajka "zamenjala" pa grem z obema na RO I, če mi bo dano.

Žal se mi običajno RO in reševalske prireditve prekrivajo. Potem pa je tu še osebno (družinsko) življenje, od "katerega" sem nekako ločena cel teden in poskusim nadoknaditi ob vikendih in potem me dejansko nikjer ni oz. sem povsod po malo.

A ti še hodiš na kakšne treninge oz. tečaj?
Z Ajkom hodiva v dvojko. Kaya bo pa to rundo prešpricala.

LP, T



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #14 : 29 April 2008, 22:59:47
Ne, ne hodiva več. Delava sami doma oz. na kakšnem travniku. Zaenkrat ostajava v II in greva mogoče kasneje še v III. Bomo videli kako bo s časom, prevozom...

Pomoje, da ne bi smelo bit problema, če si sporočila, da bo prijava prišla en dan kasneje. Upam, da se vidimo :)

lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
Odgovori #15 : 30 April 2008, 00:10:32
Ojla,

popravek RO Pravilnika je bil potrjen na delnem zboru sodnikov 02.02.2008 in na Delnem zboru sodnikov za delo šolanih psov pa dne 23.02.2008. Pravilnik RO je bil sprejet na drugi seji UO KZS 23.04.2008. Popravljen pravilnik lahko downloadate na:

http://www.kd-krim.si/rally.htm

Lp, A



Teski

  • *
    • Prispevkov: 206
    • Točke: 1
Odgovori #16 : 30 April 2008, 01:00:49
Sem lih kar bila pridna in "zdownloadala".

Kako si Saxana? Ti bo ratalo kaj priti pogledat v Grosuplje?

LP, T



saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
Odgovori #17 : 30 April 2008, 12:22:48
Sem lih kar bila pridna in "zdownloadala".

Kako si Saxana? Ti bo ratalo kaj priti pogledat v Grosuplje?

LP, T

Ja pridna punca ... click   ;D :D

Žal mi ne bo uspelo prit ... je tamalček šele dober mesec star in me še full rabi, jst rabim pa vsako minutko počitka, ki si jo lahko izborim (beri: ko zaspi). Sem pa drugače malo zmatrana, ampak zelo srečna ... materinstvo je ena prečudovita stvar  :D :o :o

Uživajte na tekmi ... pa počohi Kayo v mojem imenu  ;D

Lp, A



Teski

  • *
    • Prispevkov: 206
    • Točke: 1
Odgovori #18 : 30 April 2008, 14:59:49
Ti kar daj ljubčka tamalemu in počohaj Najo. Čim bolj pa se poskusi naspati, kar pa po pripovedovanjih drugih res ni ravno enostavno.

Se kaj vidimo.

LP, T



Teski

  • *
    • Prispevkov: 206
    • Točke: 1
Odgovori #19 : 02 Maj 2008, 11:39:40
Pa še malo manj cinčno - res je naravnost moronsko, da se izbira za razvijajoč šport kot je RO datume, ki so zasedeni z državnimi, mednarodnimi (15.06., ko je CACIB Portorož, 06.09., ko je Agi na Krimu) in celo svetovnimi (10.05., ko je svetovno za belgijce) prireditvami. Kot sem napisala na nekem drugem forumu - nekateri smo dejansko taki butlji, da bi denar šli zapravljati tako na RO kot na agi tekmo in razstave. Pa pač ne moremo ob takem urniku, vsak se bo sam odločil, kam bo raje šel (stavim levi jajčnik, da bo 90% agilitašev, ki so začeli tudi z RO tekmami, raje šlo na agi tekmo kot pa na RO...

Ne vem kako izgleda slalomirat med datumi s strani tistih, ki jih določajo... Se pa poleg teh datumov pokrivajo RO tekme tudi z reševalskimi prireditvami...  :-\ No, kakorkoli - 10. maja sem se pač odločila, da prešpricam reševalsko vajo in grem na RO. Že dolgo se namreč nisem posvetila tudi Kayi pa še z Ajkom sem nekoliko začela prakticirat RO in bi rada videla kje sva.

Srečno tudi ostalim v ostalih panogah!

LP, T



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #20 : 02 Maj 2008, 22:25:30
Mene pa še nekaj zanima, ali dobiš 0, če npr. pri tunelu ali pri odpoklicu psa samo spustiš povodec tako, da ga vleče, ker , če drugače vodiš psa na povodcu? Kako je s tem? Kaj menite? Res ful nama manjka treningov, tako, da bo naslednjo soboto še pestro :-[


Ira

  • *
    • Prispevkov: 20
    • Točke: 0
Odgovori #21 : 02 Maj 2008, 22:49:32
Mene pa še nekaj zanima, ali dobiš 0, če npr. pri tunelu ali pri odpoklicu psa samo spustiš povodec tako, da ga vleče, ker , če drugače vodiš psa na povodcu? Kako je s tem? Kaj menite?
Če se to smatra kot nepopolna oz. pomanjkljiva izvedba vaje je 0.
V pravilniku piše..... če opravljaš vaje na povodcu (RO-1), moraš pri vajah 25 (tunel), 28 (odpoklic) in 30 (miza) psa PRED opravljanjem vaje ODPETI s povodca in po zaključeni vaji spet pripeti.




aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #22 : 02 Maj 2008, 23:01:36
Ira hvala.  Res zaradi moje poškodbe sva bile samo dvakrat na treningu dosedaj in to kar doma in drugje po malo kaj povadim ne šteje. Ma mislim, da sem nardila napako, da sem jo sploh  prijavila :-\


Ira

  • *
    • Prispevkov: 20
    • Točke: 0
Odgovori #23 : 02 Maj 2008, 23:36:25
Kjerkoli kaj povadiš šteje....Nisi naredila napako ne...le korajžno...tudi jaz nisem pripravljena, pa gremo....kar bo pa bo... :-[



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #24 : 02 Maj 2008, 23:43:49
Tudi midve nisva bili na progi vse od lanske zadnje tekme. In kot je Ira napisala; kar bo, pa bo :-[ Aska, mogoče te bo pa Aska pozitivno presenetila, tako da ne obupaj prehitro  ;)

Se vidimo!

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #25 : 02 Maj 2008, 23:51:55
Hvala obema za pozitivne misli  :D Pač bo kar bo. Bom tak po malem povadila pač kjer koli po malem. Mogoče me pa res moja trma presenet :o. No mogoče me že jutri, a to je že druga zgodba, ker je to že druga pasja aktivnsost ;) :)...lp


Teski

  • *
    • Prispevkov: 206
    • Točke: 1
Odgovori #26 : 03 Maj 2008, 01:12:29
Ste me prav potolažili. Vsaj nisem edina s psi, ki niso ravno na "tekočem" z vajami...
Važno, da bo druženje OK. Se vidimo!  :)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #27 : 03 Maj 2008, 05:36:14
Teski, ne vem koliko se spomniš od moje pesjankine trme, a verjemi, da jo kljub rednimi treningi zna jo še kako zagosti (lani) >:( Pa velikokrat sem kriva tudi sama, ker ji ne zaupam ipd :-[ :-[ :-[ :-[  Letos pa res  skoraj brez treningov sva (2 taprava - ostalo po koščkih tu pa tam kaj al na cest al  doma , res kot, da ne bi bilo tega nič)) in še tale pomlad jo malce meče ;) :P, no bomo videli kako bo ;D No ja važno je kot tudi ti praviš druženje,  se vidimo :)


Teski

  • *
    • Prispevkov: 206
    • Točke: 1
Odgovori #28 : 03 Maj 2008, 11:21:15
Se pravi, da bo kar zanimivo.  ;D




aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #29 : 03 Maj 2008, 12:26:31
Ja Teski bo še zelo zanimivo ;D :-[