1. tekma RO, 2008

Rinchy · 32215

Target

  • *
    • Prispevkov: 270
    • Točke: 4
Odgovori #30 : 04 Maj 2008, 21:48:08
Kdaj pa začnete zjutraj?



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #31 : 04 Maj 2008, 22:37:28
Zaenkrat (mislim, da) še ni nič znano, kdaj se bo začelo. Verjetno bo pisalo na potrditvi prijave, ki jo bomo dobili po pošti. Ponavadi je bil zbor vodnikov okrog 9ih, začetek tekme pa okrog 10ih.

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #32 : 06 Maj 2008, 22:35:08
Tekmovanje se začne ob 9 uri :).

Lp

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #33 : 06 Maj 2008, 22:55:12
Jap res je Apollo :)..No ja do jutri moramo pa potrdit prijave. Sama spet malce kolebam ali potrdit ali ne. Prej ne kot ja. Ker sem tudi danes videla, da mi ga moja madam ful biksa >:( >:( Lani pred nobeno tekmo mi ga ni toliko kot sedaj in eni veste kako je potem bilo :-[. Sej vem, manjkajo nama pravi treningi :-[ V vsakem primeru pridem ali z Asko ali brez nje (če brez bom v vlogi fotografa ;) :P)..lp


Teski

  • *
    • Prispevkov: 206
    • Točke: 1
Odgovori #34 : 06 Maj 2008, 23:00:45
Ah, dej no Aska, pridi. Če ne bo pa veljalo za en trening oz. za družbo. Pa saj ne bo konec sveta, če ne rata OK. Sicer pa po možnosti vama bo pa potem šlo še precej boljše kot si misliš.

Pridi, da nas bo več, ki se bomo pred tekmo smilili sami sebi in eden drugemu.  ;D

Jaz sem potrdila.

LP, T

P.S.: Aja, pa danes je bil čuden dan, tako da se ne obremenjuj, da ti ni šlo vse kot po maslu. Z Ajkom sva prišla pozno in mi je non-stop travo žrl, pa pozornosti nisem imela, potem pa sem ugotovila, da mi Kaya isto dela, povedali pa so mi, da so se danes vsi psi čudno obnašali in travo žrli, tako, da je mogoče kakšna čudna luna...  ::)



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #35 : 06 Maj 2008, 23:31:30
Sem tudi jaz dobila in potrdila  :)

Aska, vidve pa kar pridita. Če ne drugega, pa za vajo - drugače bo šla prijavnina v nič, glede na to, da jo moraš poravnat v vsakem primeru (tudi če ne prideš).


lp,
Nina


Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #36 : 07 Maj 2008, 00:00:36
Ravnokar sem potrdila prijavo ;D Pač en trening bolj resen več. Bo kar bo ;D

Teski kaj pa je potem bilo danes, ker moja je imela nenormalno gobček obrnjen proti tlom in skoz neki vohljala. Očitno je res nekaj v zraku danes bilo. Verjetno tale luna je kriva za to ;) Res mojo ob luni kar neki mede :-\

No se vidmo v soboto :D

lp






Teski

  • *
    • Prispevkov: 206
    • Točke: 1
Odgovori #37 : 07 Maj 2008, 00:19:59

Teski kaj pa je potem bilo danes, ker moja je imela nenormalno gobček obrnjen proti tlom in skoz neki vohljala.


Moji so isto počeli in naš inštruktor je rekel, da so se vsi psi, ki jih je imel v tečaju tako čudno obnašali... Hm...   ???
 



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #38 : 07 Maj 2008, 09:38:50
Moji so isto počeli in naš inštruktor je rekel, da so se vsi psi, ki jih je imel v tečaju tako čudno obnašali... Hm...   ???
Potem pa je včeraj res bil en čuden dan :-\ Sej mi ga tud drugače bikslja, samo toliko vohanja po tleh pa še ne. Upam, da v četrtek na treningu bo bolje :D. Doma oz. na vrtu in na sprehodih bova itak po malem tu pa tam kako vajico povadili. V soboto se pa kar pripravite na najino štalo :P :-[ :-[


Target

  • *
    • Prispevkov: 270
    • Točke: 4
Odgovori #39 : 07 Maj 2008, 10:06:05
Torej za gledalce zacne ob 9.h?



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #40 : 07 Maj 2008, 10:13:18
Torej za gledalce zacne ob 9.h?
Ja ob 9-ih ja :)


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #41 : 08 Maj 2008, 19:31:19
mene pa na žalost ne bo  :'( :'( (joj men more pa zmeri neki vmes pridt  :-\)
tako da uživajte  ;D ;)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Teski

  • *
    • Prispevkov: 206
    • Točke: 1
Odgovori #42 : 08 Maj 2008, 22:03:46
Smo se danes skupaj z Asko na tekmo/izpit pripravljali.  :)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #43 : 08 Maj 2008, 22:19:04
Smo se danes skupaj z Asko na tekmo/izpit pripravljali.  :)
Ja res ja :o Obema tvojima mrcinama gre prav dobro :)

No s današnjim treningom sem kar zadovoljna, ker je  bilo čisto nekaj drugega kot v torek :D Itak, da ni sanjsko, samo od torka mnogo bolje :) Jutri še malce po malem povadiva in mogoče ne bo tako velike štale v soboto :-[

lp


Teski

  • *
    • Prispevkov: 206
    • Točke: 1
Odgovori #44 : 08 Maj 2008, 22:52:46
Jaz sem pa ugotovila, da moram nujno imet generalko par minut pred tekmo/izpitom, ker če ne mi kar ne delata - pri obeh je namreč bil boljši "drugi tek".

Drugače je pa dobro vaditi na različnih poligonih. Me je Kaya na začetku prav debelo pogledala, ko sem jo na mizo poslala, k ni bila ravno taka kot na domačem poligonu...  ::)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #45 : 08 Maj 2008, 22:59:08
Ja pri Aski je bil tudi "drugi in tretji tek" boljši, ga je manj biksala. Ok pustmo mizo, ki je še največji problem :-[


MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #46 : 09 Maj 2008, 12:52:59
Oj,

mene pa zanima, če prideš na tekmo kot gledalec, ali mogoče lahko prideš s svojim psom, ali je boljše da ne. Mislim tako, ali obstaja možnost, da psi ki ne tekmujejo motijo tekmovalce.

Nekako se nagibam, da bi prišla malo pogledat :)

Lp


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #47 : 09 Maj 2008, 12:56:26
MONDUS kakor vem lahko prideš s svojim psom, a  te prosim, da vsaj , ko sva midve na progi, da ni blizu. Hvala :)...lp


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #48 : 09 Maj 2008, 13:44:10
Pes mora bit navajen na motnje  :P ::) Saj na agilityju so tudi čisto zraven parkurja.  ;)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #49 : 09 Maj 2008, 14:36:33
Pes mora bit navajen na motnje  :P ::) Saj na agilityju so tudi čisto zraven parkurja.  ;)
Na agi 1 naj bi bil dogovor, da naj jih ne bi bilo. Je pa RO in agi čisto nekaj različnega :P :P


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #50 : 09 Maj 2008, 14:47:18
Na agi 1 naj bi bil dogovor, da naj jih ne bi bilo. Je pa RO in agi čisto nekaj različnega :P :P

Prvič slišim  ::) Oboje pa zahteva koncentracijo psa.  ;)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #51 : 09 Maj 2008, 15:01:26
Prvič slišim  ::) Oboje pa zahteva koncentracijo psa.  ;)
Je res, da oboje zahteva veliko koncentracije, samo je RO dosti težji, ker pri agiju nimamo časa toliko premišljevati vmes. Probaj, potem pa govori ;) :P Da prvič to slišiš nič čudnega, ker tudi jaz v Ajdovščini prvič to slišala, samo ne vprašaj od koga ;) Ja je res, da pes mora biti navajen na motnje. Samo malo uvidevnosti bi pa vseeno lahko bilo, a ne? Hvala...lp


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #52 : 09 Maj 2008, 15:03:18
Ok, RO je ful težji in tam ne sme biti v bližini nobenega psa.  ;) Sej Helena najbrž ni imela namena prit na progo, ane.  ::)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #53 : 09 Maj 2008, 15:09:32
Ok, RO je ful težji in tam ne sme biti v bližini nobenega psa.  ;) Sej Helena najbrž ni imela namena prit na progo, ane::)
Sej direkt na progo tud ne more priti ;)


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #54 : 09 Maj 2008, 15:47:46
Mundus vse je odvisno od organizatorja... :P Na nekaterih tekmah psi niso smeli v bližino tekmovališča, drugod so bili lahko zraven (a ne povsem ob progi)... Svetujem ti, da pokličeš in vprašaš organizatorje kako je s tem... Mi ti bomo težko kaj pametnega povedali... ;)

Lp Neca

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #55 : 09 Maj 2008, 16:30:22
Sej Helena najbrž ni imela namena prit na progo, ane.  ::)

Ne, res nisem imela namena hodit na progo in ne ob progi, saj vem da s tem motim tekmovalce :) saj zato sem pa tudi vprašala kakšna je navada na RO tekmah, da po nepotrebnem ne jezim tekmovalcev :)

Neca, hvala za nasvet... mogoče pridem pa vseeno sama malo pofirbcat, nisem še sigurna, kako se mi bo za jutri vse obrnilo.

Lp



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #56 : 09 Maj 2008, 16:49:14
MUNDUS kar pridi/ta jutri. Če te ne bo, boš zamudila en hud  šov ;) :-[ :-[ :-[


pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #57 : 09 Maj 2008, 17:05:41
Ima mogoče kdo zemljevid, kjer je označeno, kje so bo odvijala tekma?  ??? :-[
Ali pa če mi lahko kdo razloži.  :)


           Lp, Nina & Topla

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #58 : 09 Maj 2008, 17:16:31
Ima mogoče kdo zemljevid, kjer je označeno, kje so bo odvijala tekma?  ??? :-[
http://www.kd-grosuplje.si/ --> O društvu --> Lokacija društva. Čeprav ta zemljevid meni ne pove kaj dosti  :-[ Kateri izvoz (sta dva za Grosuplje) je treba ven - prvi ali drugi?

Glede na to, da je zdaj na soncu že kar vroče, resnično upam, da bo dovolj sence, kjer bodo psi počakali na svoj nastop.


Jutri vsem želim veliko sreče in, se vidimo ;D

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
Odgovori #59 : 09 Maj 2008, 17:45:08
Navodila kako do vadišča (malo bolj natančno):

Obvoznico zapustiš na izvozu Hotel Grosuplje, cesta se rahlo spusti (pazi tisti z leve imajo prednost), na prvem križišču (na levi je bencinska črpalka) zaviješ desno (pazi levi majo prednost) in se pelješ naravnost po vijugajoči cesti (mimo šole, ki bo na levi, mimo ene majhne črpalke - tudi na levi), dokler ne prideš do T križišča - tam zaviješ levo in se pelješ naravnost cca 100 m do krožnega križišča, krožnega zapustiš na prvem izvozu (desno) in se pelješ cca 300m (mimo gostišča Krpan) do Y križišča (na levi strani križišča je Tuš), na tem križišču greš levo in nato TAKOJ (10 m) spet levo, nato pa naravnost mimo Tuša (ki bo na levi) in mimo grosupeljske pekarne (ki bo na desni), čez 20m pa bo na levi strani gasilski dom in za gasilskim domom je vadišče.

Srečno!

Lp, A