Igra

ursa · 3749

ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
: 19 November 2005, 19:05:45
ojla!
imam probleme ko se igram z Arotom in Pajotom...in opažam da je aro čisto izgubil občutek in me je kar grist začel...nevem ali se to samo igra ali kaj....mu naj kupim kost za žvečenje je to mogoče zaradi rastenje novih zob??? podobne probleme sem imela tudi s pajom ko je bil majhen...sva šla na sprehod in me je nenehno grizel za bundo


ocenjeno - dobra tema

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #1 : 19 November 2005, 19:10:36
mene tut sib grize v igri in ni nič narobe... k to sam iz igre in ne zares ampak če začutim da je malce pregrob se umirim in pol on vidi da mora nehat z tako igro tko da je pol priden in se spet igrava  ;D

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #2 : 19 November 2005, 19:29:20
ok če bo gruzu ga bom malo po gobčku udara...hvala S1b

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #3 : 19 November 2005, 20:10:59
huh vam je lahko ko lahk kr na hitr prekinete ... jaz pa rabim pol ure da Indija spravim iz sebe dol ...  ;D



mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #4 : 19 November 2005, 20:17:13
Igro se ponavadi umiri tako, da pač obmiruješ, psu pa nehaš biti zanimiva, ker se pač ne premikaš več. Ko se pes umiri in ne grize več pa igro nadaljuješ.

Lp, Marusa


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #5 : 19 November 2005, 20:18:23
Aja pa še to... če te kljub temu, da ga ignoriraš in obmiruješ še vedno grize lahko poskusih njegovo pozornost preusmeriti na kaj drugega...npr. igračko.

Lp, Marusa


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #6 : 19 November 2005, 20:40:04
sj Indi ne grize sam naskakuje!! ;D



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 19 November 2005, 21:23:00
sj Indi ne grize sam naskakuje!! ;D
Podrejanje .. cimprej odpravi ..



Lanyca

  • Gost
Odgovori #8 : 19 November 2005, 22:53:21
no midve z Lano tudi včasih ko se igrava pa me lovi pa jaz njo in potem se greva nekaj takega izgleda, kot, da me napada- to sem jo naučila. Ko ji povem drži barabo me začne grist, skakat, pa za mano šiba. In včasih se tak v to vživi, da mam roke čist rdeča kak grize.
No ka je preveč nasilna ji povem mir pa v trenutku neha. ;D ;)
Lp
Lanyca



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #9 : 19 November 2005, 23:19:30
Urša ne tolči ga po smrčku, ker lahko učinkuje v nasprotni smeri in ga samo še bolj razdražiš. Pri Neonu je že tako. Isto ne prenaša prijemov za gobec. Pomaga če obmirujem, če ni dovolj se zaderem nanj in ga primem, če ni dobro ga fliknem na tla in ga totalno podredim in držim dokler se popolnoma ne umiri, potem ga pohvalim in dam priboljšek. Razen kadar je igra tudi z zobi dovolj nežna dovolim nadaljevanje, ampak ker trpi zaradi pomanjkanja občutka ugriza med igro mu tega niti ne dovoljujem. Izjema je crkljanje v pesjaku, ko se spravi name z nežnimi ljubkovlanimi ugrizi (prime mojo roko, jo polooži predse in začne lizat in ljubkovat (izgleda blazno smešno)), lahko tudi z "obiranjem" (hitro grickanje, ki lahko pri nepazlivosti povzroči tudi luknjo v oblačilo)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Lanyca

  • Gost
Odgovori #10 : 19 November 2005, 23:23:00
No tole ne spada k igri. Zdaj sem se spomnila ali vam pes pust, da mu odprete gobček pa pogledate zobe. Nekateri psi so na to zelo občutljivi no Lana ni lahko jo primem kjer koli tud po gobčku pa se niti ne premakne. ;)
Lp
lanyca

P.S.: Zdaj pa greta lanyca in Lana počasi spat- hecam se samo v pojstlo.



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #11 : 19 November 2005, 23:30:44
jest lahko sibu do črev potisnem roko pa me ne bo ugriznu edin mal nemiren je  :P... sej itaq problem pri psu ni gobca odpret in je usakmu psu čist na izi odpret sam  učasih se pes počuti močnejšega v igri ker npr. jaz beži, pred njim in pol začne renčati pa grizti v stopalo in takrat je treba igro umirit in ga čisto ignorirati tko da vid da to ni dober.. glede prijemanja za gobček pa jest svojga v igri tko prijemam in res postane še bolj živahen ampak če je pa ful poreden ga pa lepo stisneš za gobček in obmiruješ za par sekund in mu rečeš fuj tko da vidi da je to opozorilo in da je igra pregroba...

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #12 : 20 November 2005, 08:04:29
jast aru lahko žaram po gobcu koker hočem pa zobke mu pregledujem...

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #13 : 20 November 2005, 09:06:18
huh, kolk so vaši peski pridni ...  ;D Indi ne pusti da bi mu ne vem kolk šarala po gobcu ...  ;D :D pregledam jih lahk, sam ne sme bit dolgotrajno ker mu gre na živce ..  :D :D ;) ;)



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #14 : 20 November 2005, 11:07:48
Neona sem navadla, ker je pač moral na rastavi kazat zobe. Tak da lepo stoji in čaka kdaj bo vendarle konec.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com