Chris Christensen

sunset · 46230

sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
: 08 Maj 2008, 15:29:42
Končno sem našla čas in zbrala skupaj nekaj informacij o Chris Christensen Systems izdelkih. :)

Podjetje Chris Christensen systems je proizvajalec kvalitetnih produktov za pasje razstave, oziroma za negovanje razstavnih psov in za tiste, ki želijo da njihov pes kar najlepše izgleda in ima zdravo kožo in dlako. CC med razstavljalci in lastniki pasjih salonov v svetu, uživa velik ugled. Izdelki pomagajo, da na vašem psu dosežete zmagovalni izgled.
CC krtače so izdelane in oblikovane posebej za razstavne pse. Ergonomično oblikovani izdelki omogočajo udobje in dajejo rezultate, ki jih želi vsak razstavljalec. Ročaji CC krtač so izdelani tako, da nudijo udoben oprijem in uporabo.
Glavniki CC so prav tako izdelani iz visoko-kvalitetnih materialov. Njihovi zobci gladko drsijo skozi dlako in je ne poškodujejo. Novo izkušnjo udobnosti in učinkovitosti pa nudijo CC ročaji, ki jih pritrdimo na glavnike. Lep, trpežen, lahek ročaj iz bukovega lesa, se lepo prilega roki in s tem pripomore k vašemu udobju in zmanjša utrujenost rok.
CC šamponi za različne barve dlake, dlaki povrnejo njihovo naravno barvo in dajejo brezkompromisne rezultate. CC proizvodi za vsakodnevno uporabo (Day to Day), pa so zasnovani tako, da učinkovito čistijo, odstranijo nezaželjene vonjave in dlaki dajejo potrebno vlago, hkrati pa ohranjajo intenzivnost barve.
Poleg naštetih proizvodov, CC nudi še cel kup preparatov za doseganje razstavnega izgleda in zdrave kože in dlake. Naj omenim »Thick N Thicker« za volumen, pa vsestransko uporaben sprej »Ice on Ice«, itd.
Za popolno nego vaših kosmatincev, pa je CC pripravil tudi komplete, ki vsebujejo štiri različne proizvode, s katerimi dosežete maksimalen učinek.

CC proizvode bo kmalu mogoče naročati v novo nastajajoči spletni trgovini. Kdaj točno bo stvar začela funkcionirati raje ne bom omenjala, ker ni vse odvisno od mene. Če koga zanima še kaj več v zvezi s CC proizvodi naj vpraša, jaz pa se bom potrudila odgovoriti po svojih najboljših močeh. Vabim pa tudi tiste, ki so CC proizvode že uporabljali, da z nami delijo svoje izkušnje in mnenje.

Lep pozdrav,
Maja


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #1 : 08 Maj 2008, 20:42:17
v kateri spletni trgvini pa bojo na voljo CC izdelki? boš posredovala spletni naslov te trgovine?

vidim da imaš čudovitega maltija :-* kaj uporabljaš za čiščnje solzic?

čohec tvojemu pesjanarju


Tadeja

  • *
    • Prispevkov: 247
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 08 Maj 2008, 20:50:26
Joooo... Pa to ni maltežan!!! To je Coton de Tulear. :D

"Odgovoren si za tisto, kar si udomačil..." (A. de Saint-Exupery)


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #3 : 08 Maj 2008, 21:19:37
Ja res je, Bači je cotonka. Ampak sem se že kar malo navadila da jo zamenjujejo z maltežani.
Cotonom neha tečt iz oči, ko dlaka dovolj zraste in ne sili več v oči. Tako da samo občasno odstranim kakšnega zaspančka in to je vse.

Spletni naslov trgovine bom posredovala takoj ko bo aktivirana. Upam da bo kmalu. Bi že morala bit, pa vedno najdemo še kakšno napako, ki jo je treba popravit preden se stvar da v javnost.


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 08 Maj 2008, 21:37:00
jeee,pa bomo lahko naročal pr nas in ne iz tujine!! :o :o

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #5 : 09 Maj 2008, 13:06:05
Aja, če ima kdo kakšne posebne želje glede tega, kaj bi od CC imel, lahko sporoči na mail. Namreč v prvem naročilu so bolj tiste osnovne stvari in pa glede na to, da je že zdaj precej zanimanja (pa nismo še niti nobene pametne reklame delali), bomo kmalu sestavljali naročilo za novo pošiljko. Tako da lahko pomagate oblikovati naslednje naročilo.


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #6 : 09 Maj 2008, 23:31:03
sunset oprosti  :-[ te nism hotla užalit  :'( sam je fotka majhna in nism dobr vidla,sem mal čorava za take majhne stvari  :) hm,glede predlogov  .... mogoče kaj za čiščenje solznih madežev ( Show off) pa razčesavanje vozlov. šampone sem pa itak ziher da boste imeli. pa supšer,da bomo lohko na slovenski spletni trgovini naročali! :o

aja,bom izkoristila še za enp vprašanje. zakaj točno se uporablja Ice on Ice? :-[


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #7 : 10 Maj 2008, 09:09:01
aja,bom izkoristila še za enp vprašanje. zakaj točno se uporablja Ice on Ice? :-[

no supeeeer! končno se je nekdo spravil take stvari spravit v slovenijo :P
da jaz dodam na spisek, če slučajno nimate...:
-Chris Christensen - White on White 16 oz 
-Chris Christensen - Ice on Ice 2oz 
-Chris Christensen Silk Spirits 118ml


ice on ice je pa sprej a razčesavanje ;)


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #8 : 10 Maj 2008, 14:50:09
sunset oprosti  :-[ te nism hotla užalit  :'( sam je fotka majhna in nism dobr vidla,sem mal čorava za take majhne stvari  :)
Saj me nisi užalila. Mi je čisto jasno da po eni mali slikici težko razpoznaš pasmo. Pa itak skoraj vsak ko vidi malega, dolgodlakega, belega psa najprej pomisli na maltežana. Ta ko da se ne sekiraj. ;)

Show Off-a še nimamo. Naročim za naslednjo rundo.
White on White šamponi tudi pridejo v naslednji rundi. Trenutno imamo vse barvne šampone samo v kompletkih (118 ml šampona, 118 ml »Thick n Thicher« za volumen, 118 ml »After bath« in 59 ml »Ice on Ice« spreja, plus torbica).
Ice on Ice je Redy to Use (pripravljen za takojšnjo uporabo z razpršilom), za koncentrat pa se zaenkrat nismo odločili. Bom videla koliko bo povpraševanja po koncentratu. Je pa oboje 16oz (473ml).
Silk Spirits pa tudi je.

Ice on Ice je poleg razčesavanja uporaben še za marsikaj. Vsebuje tudi zaščito pred soncem. Lahko se ga uporabi za oblikovanje pred razstavo, kot regenerator ali pa za razčesavanje vozljev. Drugače pa Ice on Ice odbija umazanijo in prepečuje nastanek madežev. Preprečuje tudi nastanek solznih madežev in madežev od urina. Profesionalci pa si sproti izmislijo še kakšen način uporabe. Pravijo da je vsestranski.


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #9 : 10 Maj 2008, 19:26:34
mi je mal nerodno,ker čez slab mesec pride k meni maltežankica,pa je izpadlo da nimam pojma :-[ res sory,sej drugače če vidim v živo prepoznam,sam na tej majhni slikici res nisem opazila razlike ;D


martina.o

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 3.098
    • Točke: 1
Odgovori #10 : 12 Maj 2008, 17:13:28
Super..jaz sem CC dobivala izUSA, pa enkrat iz Italije..
Ice on Ice je zelo fajn za pse, ki imajo pigmentirano dlako , ki obledi na soncu.. je zaščita.
White on White je tudi super, za bele dele..
pa conditionerji v obliki gela ali sprej..

I don't regret my past, I just regret the time I wasted with the wrong people.


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #11 : 12 Maj 2008, 21:36:41
bojo a voljo samo izdelki CC ali tudi kakšna druga znamka? super da pride CC v slovensko spletno trgovino :o


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #12 : 13 Maj 2008, 08:27:05
Prihaja tudi #1All Systems! Drugače pa bo v trgovini tudi nekaj zanimivih pasjih ležišč in izdelki Red Dingo.


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #13 : 13 Maj 2008, 08:33:30
Slišat je tako vabljivo, da bi mogoče še jaz enkarat v življenju skopala in počesala mojega borderja- kaj mi priporočaš, da nabavim ?


Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #14 : 13 Maj 2008, 18:29:28
Slišat je tako vabljivo, da bi mogoče še jaz enkarat v življenju skopala in počesala mojega borderja- kaj mi priporočaš, da nabavim ?
Hm... Jaz ti priporočam CC "Day to Day" šampon in balzam. Ali pa mogoče "Clean start" šampon, ki odstrani tudi tisto res trdovratno umazanijo. Pa da ga lažje razčešeš "After bath" (dlaka se tudi hitreje posuši).


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #15 : 13 Maj 2008, 23:02:59
Prihaja tudi #1All Systems! Drugače pa bo v trgovini tudi nekaj zanimivih pasjih ležišč in izdelki Red Dingo.

to se sliši zmeri boljše! čestitam1 komaj čakam da bom lahko kaj zapravla  ;D


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 13 Maj 2008, 23:15:03
Prihaja tudi #1All Systems! Drugače pa bo v trgovini tudi nekaj zanimivih pasjih ležišč in izdelki Red Dingo.

Sunset, a to bo potem tisto pasjemesto, ki je na uradni strani Red Dinga že nekaj časa napisan? :)


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #17 : 14 Maj 2008, 08:28:21
Sunset, a to bo potem tisto pasjemesto, ki je na uradni strani Red Dinga že nekaj časa napisan? :)
Zdaj si me pa razkrinkala. :) Ja to je to.


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #18 : 14 Maj 2008, 08:36:28
Hm... Jaz ti priporočam CC "Day to Day" šampon in balzam. Ali pa mogoče "Clean start" šampon, ki odstrani tudi tisto res trdovratno umazanijo. Pa da ga lažje razčešeš "After bath" (dlaka se tudi hitreje posuši).
trdovratne umazanije nima, zgleda kar čist, vozla se tudi ne - edino dlaka bi bila lahko bolj ravna in bolj polna - zdaj se "frklja na konicah". Tako- mal ščupan zgleda.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #19 : 14 Maj 2008, 15:28:13
Zdaj si me pa razkrinkala. :) Ja to je to.

pohiti da bomo čimprej kaj zapravli  :)ful dobra ideja,res 8) ej,vem da bo pasjemesto med lastniki maltežanov prava senzacija  ;)


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #20 : 14 Maj 2008, 17:10:36
 :D :D tudi lastniki yorkijev se bomo pridružli!!! :P :P

  ;D eni smo že začeli zapravljati ne sunset??? ;) ;) ;D

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


Mel

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 2
  • ...moj sonček...
Odgovori #21 : 14 Maj 2008, 19:14:48
Ja super! :o In KONČNO  :D

Krtače pin brush (brez bunkic, seveda) bodo tudi? :)

Srce ima razum, ki ga razum ne pozna...
http://orix.moj-album.com/


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #22 : 14 Maj 2008, 20:34:30
trdovratne umazanije nima, zgleda kar čist, vozla se tudi ne - edino dlaka bi bila lahko bolj ravna in bolj polna - zdaj se "frklja na konicah". Tako- mal ščupan zgleda.
Potem tvoj kuža rabi "Silk Spirits", ki da volumen, zravna valovito dlako in neguje razcepljene oz. poškodovane konice. Moreš pa pred tem uporabiti šampon in balzam (najbolje "Day to Day").
Lahko pa nabaviš CC kompletek, ki sicer ne vsebuje "Silk Spirits" ima pa druge proizvode, ki bi tudi rešili tvoj problem z dlako. Je pa cena takega kompletka malenkost višja od enega 473ml šampona. Kompletek pa vsebuje 4 proizvode. Mislim da sem že nekje napisala kaj je notri.
Joj, upam da bojo kmalu usposobili spletno trgovino, ker je tam navedenih precej podatkov o proizvodih. Sem se celo potrudila prevest navodila za uporabo.

pohiti da bomo čimprej kaj zapravli  :)ful dobra ideja,res 8) ej,vem da bo pasjemesto med lastniki maltežanov prava senzacija  ;)
Jaz priganjam izdelovalce spletne trgovine naj pohitijo, ampak na žalost nisem preveč uspešna :'(. Se še kar vleče. Ampak potiho upam, da bo do ponedeljka stran delovala. Pa hvala za pohvale.

:D :D tudi lastniki yorkijev se bomo pridružli!!! :P :P

  ;D eni smo že začeli zapravljati ne sunset??? ;) ;) ;D
Ja, eni že zapravljate. Tvoja pošiljka bo jutri zjutraj poslana.

Ja super! :o In KONČNO  :D

Krtače pin brush (brez bunkic, seveda) bodo tudi? :)
Ja, pin brush brez bunkic so tudi. Trenutno samo tiste klasične, če pa bi kdo želel kakšno posebno, pa naj pove in bomo naročili.


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #23 : 15 Maj 2008, 08:48:45
Potem tvoj kuža rabi "Silk Spirits", ki da volumen, zravna valovito dlako in neguje razcepljene oz. poškodovane konice. Moreš pa pred tem uporabiti šampon in balzam (najbolje "Day to Day").


Tale šampon bo zagotovo taprav  :o :D :o :D
A veš kako je temu mojemu psu ime ?
Maeglin DAY  :D  ;D ;D ;D

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #24 : 15 Maj 2008, 16:00:52
Tale šampon bo zagotovo taprav  :o :D :o :D
A veš kako je temu mojemu psu ime ?
Maeglin DAY  :D  ;D ;D ;D
:o ;DJa potem mu je pa tale šampon pisan na kožo!


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #25 : 16 Maj 2008, 11:34:57
Pošiljka prispela :o :o in smo ful navdušeni je enkratno,vozelčki kar padejo narazen pod temi zobci!!! :P :P :P
HVALA!!! :-* :-* :-*

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #26 : 16 Maj 2008, 12:22:17
Me veseli da si zadovoljna! ;D


porti

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 7
  • Portiji so zakon! :)
Odgovori #27 : 16 Maj 2008, 18:33:15
Hojla sunset,

se bo dalo dobit tudi black on black slučajno?  ;)

Jaz tudi že vem kaj bom naročila, sem zelo vesela, da je končno nekdo pripeljal tudi to v Slovenijo. Fantastično!  :o Se veselim trgovinice.

Pozdravček


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #28 : 16 Maj 2008, 18:41:07
jst tudi komaj čakam odprtje štacune  ;D pin brush,šampon,balzam ,....  :)

za madeže od solzic se ti zdi da bi bil Ice od Ice ok? pa za vozlje? kaj bi mi priporočala za maltežanko?

sicer je še mladiček,tako da vsega še ne bova takoj rabli,amoak za naprej  :P


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #29 : 16 Maj 2008, 23:03:36
Hojla sunset,

se bo dalo dobit tudi black on black slučajno?  ;)


Black on Black je trenutno samo v kompletih, pridejo pa tudi posamezni v naslednji rundi.

jst tudi komaj čakam odprtje štacune  ;D pin brush,šampon,balzam ,....  :)

za madeže od solzic se ti zdi da bi bil Ice od Ice ok? pa za vozlje? kaj bi mi priporočala za maltežanko?

sicer je še mladiček,tako da vsega še ne bova takoj rabli,amoak za naprej  :P

Ice on Ice je bolj za preprečevanje nastajanja novih madežev, tako da ne vem, če bi odstranil tiste, ki so že prisotni. Ice on Ice ščiti dlako, da do madežev sploh ne pride. Za vozlje pa je Ice on Ice super! Precej manj uničiš dlako, tudi če je zelo zavozljana oziroma zbita skupaj.
Za mladička bi po mojem prišel v poštev samo Day to Day šampon in balzam, ker je zelo blag (primeren za vsakodnevno kopanje).
Vem, da so pri maltežanih madeži od solz kar velik problem. Kot sem že omenila, je za preprečevanje fajn Ice on Ice. Kaj drugega prav za ta namen pa CC na žalost nima.