Chris Christensen

sunset · 46227

_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #30 : 17 Maj 2008, 10:40:48
aha  :) kaj pa Akll Systems? baje ima nekaj za solzne madeže ne?


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #31 : 17 Maj 2008, 12:20:43
All Systems ima pa Super whitening gel, ki odstranjuje solzne madeže in madeže od urina. Ampak spet ni prav za učke pucat ampak samo za obarvano dlako pod učki.
Lahko pa ti prišepnem, da ima Jean Peau (dobiš v Mr.Petu) nekaj prav za učke ;). Jaz sem ga uporabljala za mojo cotonko ko je bila še majhna in so se ji zaradi rasti dlake solzile oči. Tisti čas ko sem ga redno uporabljala, je imela precej manj rjavo pod učki. No potem pa je dlaka dovolj zrasla in nimam več težav s tem.
Drugače pa si mogoče omisli enega od CC kompletov, ker so majhne flaške štirih različni proizvodov (tudi Ice on Ice), pa potem vidiš kaj od tega ti ustreza, oziroma kaj ustreza tvoji maltežanki.
A imaš namen psičko razstavljati? Samo tako iz firbca sprašujem.


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #32 : 17 Maj 2008, 12:35:59
za Super whitening gel (to ni za vsakdanjo uporabo verjetno ne?) in Jean Peau (Eye Care?)sem že slišala. bo treba mal preštudirat te zadeve ja. sporoči ko bo spletna stran odprta,da prečekiram  :)

glede razstavljanja ne vem,verjetno ne - ni časa zaradi študija :(


porti

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 7
  • Portiji so zakon! :)
Odgovori #33 : 17 Maj 2008, 20:15:44
Še nekaj me zanima Sunset.

Najprej, kaj to pomeni, da je v kompletih? S čim?

In še totalno butasto vprašanje, ampak vseeno ... najin Mosko je črno bel. Je za njega tudi primeren black on black? Deluje samo na tisti rdeči del barve v dlaki? Da ne bo potem cel črn. Hahahaha!

Hvala ti za odgovore!


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #34 : 18 Maj 2008, 00:20:13
V kompletu je: 118 ml šampona (se odločiš katerega) , 118 ml »Thick n Thicher« za volumen, 118 ml »After bath« in 59 ml »Ice on Ice« spreja, plus prozorna torbica.

Ne bi smel bit cel črn. Šampon ne barva dlake, ampak oživi naravno barvo (npr. če je rdečka od sonca). In tudi če daš na črnega psa White on White šampon, zaradi tega ne bo siv ali bel, ampak bo dlaka samo dobila lepši lesk.
Je pa res da sama še nisem poskusila dat Black on Black na belega psa. Ampak glede na sestavine in na to kaj je napisano na embalaži, res ne bi smel biti cel črn.


porti

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 7
  • Portiji so zakon! :)
Odgovori #35 : 18 Maj 2008, 17:15:59
Super! Potem se ga pa že veselim. Mi boš prosim sporočila, ko se ga bo dalo naročiti.

Hvala ti za informacije!!!!


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #36 : 18 Maj 2008, 19:04:21
U bistvu je že možno naročit. Samo sporočiš na moj mail ali na ZS in dobiš podatke o tem ali je stvar na zalogi (Black on Black komplet je) in cene.
Kdaj bo aktivirana spletna trgovina pa ne morem rečt, ker se je spet nekaj zapletlo. >:( Saj ne vem več, mogoče pa jaz preveč zahtevam od teh oblikovalcev spletnih strani.


zv3zdica

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #37 : 23 Maj 2008, 11:56:36
super spletna stran :o sem ful vesela, da se da CC končno dobit tudi pri nas ;D

Zanima pa me, če bi se dalo dobiti tudi "suhi" šampon Show Off? S tem naj bi se namreč čistilo madeže pod očki, kar preprečuje razvoj bakterij, ki povzoročajo obarvanost :-\



sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #38 : 23 Maj 2008, 12:34:05
Joj, na žalost stran še vedno ne dela kot je treba. :'( >:( Čeprav je že vidna na internetu.

Ja tudi Show Off je v planu. Verjetno bo tukaj enkrat proti koncu naslednjega meseca.
In res odstrani marsikateri madež ja. Za bele pse, zelo uporabna zadeva.


porti

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 7
  • Portiji so zakon! :)
Odgovori #39 : 23 Maj 2008, 12:46:56
A potem samo jaz tako blond, da je ne nadjem?   ???


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #40 : 23 Maj 2008, 13:04:20
Ne ne nisi blond. Ne najdeš je zato, ker še ni vpisana v iskalnike. Zato tudi še nisem napisala linka, ker ne bi rada, da bi se preveč ljudi razburjalo, ker še ne dela kot je treba. Je nekaj težav z naročanjem.


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #41 : 23 Maj 2008, 13:10:22
no pol čimprej rešite težavo ker smo že nestrpni  ;D


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #42 : 23 Maj 2008, 13:54:40
sem bila ravno na strani, meni se že zdaj zdi super tako da vse pohvale. :]

ko porabim trenutne produkte pa verjetno naročim day to day šampon + silk spirits balzam. superca.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


porti

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 7
  • Portiji so zakon! :)
Odgovori #43 : 23 Maj 2008, 20:24:09
Maja, super je!!!!! Meni je zelo všeč pa sem izurjeni "pljuvalnik" spletnih strani, ker je moj mož računalničar. Zelo preprosta ampak zelo lepa. Malenkosti bodo pa že odpravljene. :)


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #44 : 23 Maj 2008, 21:39:17
No, mi je v čast da tako reče izurjeni "pljuvalnik" spletnih strani. ;D
Ampak za to, da stran tako izgleda so zaslužni drugi, jaz sem samo na začetku povedala kaj približno bi rada. Glede napak pa upam, da bojo res čim prej odpravljene. Sem ugotovila, da je trenutno možno opravit naročilo samo, če se ne registriraš. Zanimivo ne? Me pa zelo živcira, ker je danes petek in vem da čez vikend tako in tako skoraj noben ne dela in bojo napake odpravljene šele v ponedeljek. >:(

Aja, ko boš preizkusila kompletek, pa sporoči kako se obnese in če si dobila željeni rezultat.


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #45 : 24 Maj 2008, 10:56:24
lepa stran  :) nisem pa zasledila #1 All Systems uzdelkov ... a to še pride?


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #46 : 24 Maj 2008, 11:06:17
Ja #1All Systems še pride. :) Je že naročeno, samo še glede transporta je treba uredit par stvari.


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #47 : 24 Maj 2008, 11:23:26
O kaksni strani je govora? ??? Jaz nikjer ne najdem linka :(

Se nekaj za nazaj...jaz sem maltija enkrat ko je bila res kriza in drugega ni bilo pri roki umila z samponom za crno dlako in je dlaka dobila moten, sivkast odtenek.


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #48 : 24 Maj 2008, 11:29:30
Nelly: http://www.pasjemesto.com/

sunset: zelo simpatična stran :) sem hotela že nekaj naročiti, pa mi je potem pri poštnini začelo nagajati in sem se odločila, da počakam, da nobena stvar ni življensko pomembna :)
Je pa zelo simpatično in pregledno vse skupaj narejeno :)

lp Nina


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #49 : 24 Maj 2008, 12:14:16
n+n, hvala ;)

Grem takoj pogledat, ce obstaja kaj xxl  ;D


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #50 : 24 Maj 2008, 15:22:39
Do zdaj nisem hotela dajat linka gor, ker stran še ne dela kot je treba. Se še trudijo odpravit težave. Zato se jo tudi težko najde, ker niti v brskalnike še ni vpisana, zato da ne bi bilo prevelike zmešnjave. Če bi pa kdo že rad kaj naročil, pa mu preko strani ne uspe, pa lahko sporoči na ZS ali na [email protected]. Se pa zgleda tudi danes trudijo odpraviti težave, ker stalno dobivam testna naročila :o. Tako da upam, da bo kmalu delovalo kot je treba.
Nelly: http://www.pasjemesto.com/

sunset: zelo simpatična stran :) sem hotela že nekaj naročiti, pa mi je potem pri poštnini začelo nagajati in sem se odločila, da počakam, da nobena stvar ni življensko pomembna :)
Je pa zelo simpatično in pregledno vse skupaj narejeno :)

lp Nina
Mi poveš prosim malo bolj natančno, kaj pri poštnini nagaja, da lahko zatežim naprej naj popravijo? Pa hvala za kompliment :).

Se nekaj za nazaj...jaz sem maltija enkrat ko je bila res kriza in drugega ni bilo pri roki umila z samponom za crno dlako in je dlaka dobila moten, sivkast odtenek.
:o A siv malti je ratal? Ja nekateri barvni šamponi vsebujejo barvo, verjetno je bil v tem problem. CC naj ne bi vseboval barve, ampak naj bi samo prebudil barvne pigmente, ki so že v dlaki. Sto procentna pa seveda tudi za CC ne morem bit, da ne bo kakšnega oddtenka na beli dlaki, čeprav ne bi smel biti. A se je na tvojem maltiju dobro videlo, ali je bilo treba fajn pogledat, da si opazil sivino?


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #51 : 26 Maj 2008, 21:22:51
 :o   ;D Spletna stran končno delaaaa!
Samo upam, da ne bo zdaj spet kaj narobe.
No skratka, zdaj je možno normalno naročanje preko strani in res upam, da bo od zdaj naprej vse v redu.
Pa še enkrat link, če je kdo slučajno spregledal ali pozabil: www.pasjemesto.com


porti

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 7
  • Portiji so zakon! :)
Odgovori #52 : 26 Maj 2008, 21:29:14
Poročam: Amos je oh in sploh lep. Black on black je super, samo za našega kosmatinca gre polovica male flaške, tako da bomo samo velike kupovali. Je pa mehek kot medvedek, samo sijaja ni nič, tako da bomo pomoje kar pri Silk spirits ostali.

Pozdravček


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #53 : 26 Maj 2008, 21:49:00
samo eno vprašanje. te odsevne ovratnice S imate samo v rdeči, ali tudi v drugih barvah? kaj pa navadne ovratnice?

stran je pa sper, pregledno in super izdelki. vse pohvale z moje strani!

lp

p.s - mogoče bi bilo pametno odpreti posebno temo za trgovino pasjemesto?


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #54 : 26 Maj 2008, 23:29:27
Zaenkrat so odsevne-S samo rdeče. Bom pa zagotovo naročila še kakšne druge barve. Je pa vse odvisno od tega, kako hitro bojo/boste stvari pokupili.
Hm..., verjetno res ne bi bilo slabo odpret novo temo, ker smo tole že kar malo zasmetili s posti, ki se ne tičejo CC izdelkov.

Poročam: Amos je oh in sploh lep. Black on black je super, samo za našega kosmatinca gre polovica male flaške, tako da bomo samo velike kupovali. Je pa mehek kot medvedek, samo sijaja ni nič, tako da bomo pomoje kar pri Silk spirits ostali.

Pozdravček
Ste probali vse v kompletku, ali si potem Thick n Thicker izpustila? Silk Spirits je pa itak zakon če hočeš sijaj. Aja, pa predvidevam, da je Amos tam, kjer more biti, ostal bel?


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #55 : 26 Maj 2008, 23:31:03
Aja, jenny3, hvala za pohvale! :)


porti

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 7
  • Portiji so zakon! :)
Odgovori #56 : 27 Maj 2008, 10:08:12
Jaaaa, je ostal bel. Hahahaha! Sva ga po belem delu umila z navadnim šamponom.

Sem izpustila Thick n thicker, ker nekako nisem vedla a dam kar vse ali ne, sem dobila občutek, da uporabim ali eno ali drugo. :)


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #57 : 27 Maj 2008, 10:25:16
Sunset, kaj mi priporočaš za bernskega planšarja? Predvsem bi rada poživila črno barvo in pa naredila nekaj volumna.  ;)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #58 : 27 Maj 2008, 12:17:42
kateri balzam priporočaš zraven clean start-a za maltežana? kar Ice on Ice? ali bi blo boljše day to day šampon in balzam?

aja,predlagam da naročite še kakšne elastike iz latexa zraven špangic  :) namreč,elastik se ne dobi v nobeni spletni trgovini ::)


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #59 : 27 Maj 2008, 22:14:03
Jaaaa, je ostal bel. Hahahaha! Sva ga po belem delu umila z navadnim šamponom.

Sem izpustila Thick n thicker, ker nekako nisem vedla a dam kar vse ali ne, sem dobila občutek, da uporabim ali eno ali drugo. :)
U bistvu je tako, da če daš Thick n Thicker, moreš obvezno dat gor še After Bath. No ampak glede na to da si omenila, da ima veliko dlake, se mi je zdelo, da boš Thick n Thicker izpustila, ker potem res ne rabi še več volumna.

Sunset, kaj mi priporočaš za bernskega planšarja? Predvsem bi rada poživila črno barvo in pa naredila nekaj volumna.  ;)
Hm.., za poživitev črne barve je primeren Black on Black šampon, za volumen pa Thick n Thicker. Glede na to kaj imamo trenutno na zalogi, ti lahko ponudim Black on black komplet, v katerem sta tudi oba omenjena proizvoda. Black on Black šampona posamezno trenutno nimam, enkrat naslednji mesec pa po vsej verjetnosti bo. Thick n Thicker pa imamo tudi posamezno. Po uporabi Thick n Thicker pa je zelo priporočljivo, da naneseš še After bath, da dlako lahko lepo razčešeš. Tako da bi ti jaz za začetek res priporočala kar Black on Black komplet, kjer je vse kar rabiš.

kateri balzam priporočaš zraven clean start-a za maltežana? kar Ice on Ice? ali bi blo boljše day to day šampon in balzam?

aja,predlagam da naročite še kakšne elastike iz latexa zraven špangic  :) namreč,elastik se ne dobi v nobeni spletni trgovini ::)
Zraven Clean start šampona, lahko uporabiš tudi Day to day balzam recimo, ali pa After bath. Za pogosto kopanje je najbolje, da vzameš Day to Day šampon in balzam. Lahko sicer namesto balzama uporabiš tudi Ice on Ice sprej, ampak meni osebno, se zdi bolje, da daš en "pravi" balzam.
Elastike iz lateksa bi pa že bile, če si ne bi premislila glede enega dobavitelja. Mi je bil malo sumljiv, pa se nismo odločili za sodelovanje z njimi.  :-\:( Tako da zdaj iščem drugje.